Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
21. črc 2014

Holky, já chci taky větší prsa. 😀 já mám tak dvojky a to ještě s bídou, ale je fakt, že jak jsem to tu teď pročítala, tak jsem se pěkně nasmála. Hlavně příspěvek od @debeee je úžasný 😀

debeee
21. črc 2014

@andreee86 Děkujííí, jsem ráda, že jsem Vás aspon pobavila když už ne ochladila 😀

ivekr
autor
22. črc 2014

Ahoj holky, tak od 1 nespim,jsem opět s nervama v prdeli. Ach jo. No ult b brně dopadl blbe. Vůbec me nenapadlo, ze taky muzeme jit domu se špatnou zprávou. To mensi miminko vypadá dle dr.ze do porodu nepřežije.na růstu uz ztrácí měsíc a průtok pupečníkem k němu takrka nulový. Takze to asi nezvlada spojení na placentu a timto tempem za chvíli zemře. Bohuzel se s tim neda vubec nic delat jakykoli zasah by byl velke riziko pro to druhe. Nezbývá nez cekat jak to dopadne. Prý vestit z koule neumí, ale přiklání se k tomu,at se připravím ze to mimi vzda.ze jako muže se stat,ze to doklepe,ale i se může narodit nemocné. A toho se děsím. Jestli nema.byt ok,at radeji to vzda uz ted.je ro děsný holky,nevědět jak to dopadne,jestli bude zdravé.... Kontrola u něho az za 5týdnů.... Tak my.dopadli ve zkratce takto

luca16
22. črc 2014

@ivekr Dobré ránko, až mě zamrazilo, když jsem to četla. Chuďatko, takové zprávy se neposlouchají dobře ☹ Bohužel takovou situaci nelze nijak ovlivnit. Doktoři ví, proč tvrdí, že vícečetná těhotenství jsou rizikové. Jeden nikdy neví, co ho potká. Nevěš ale hlavu. Tak či tak máš stále naději. Pokud by to vzdalo, narodí se ti jisto jistě krásné a zdravé miminko a pokud by vydrželo, kdo říká, že musí být nemocné. Je to jen jedna z možností. Nepřipouštěj si nic zlého. Máš v bříšku pořád dva klučiny a klidně můžou být oba dva zdraví 😉 Jeden bude holt menší, aby se ten druhý mohl o něj starat jako o mladšího brášku 🙂 Snaž se myslet pozitivně za každou cenu, žádné představování katastrofických scénářů, miminkům to škodí a navíc nebylo by to poprvé, kdyby se stal zázrak a dr. se mýlili nebo strašili maminky 😉 Drž se Ivuš.

bubulina1983
22. črc 2014

@ivekr - ahoj Ivi,no to jsou teda rána,trochu šok.ani jsem nevěděla,ze máte jet na UTZ včera.no jak píše luca,vicecetna těhotenství= problém se vždy nekde najde.no zkus k tomu přistupovat tak,ze když by to náhodou nedopadlo,budete mít 1 zdravého chlapecka,tak jak si vždycky chtela,a když to malinkej zvládne tak se vším všudy,bojujete statečně uz od začátku,tak to dotáhne i do konce,rodit budes taky asi dřív.neboj se nech to osudu,ten rozhodne,a ty se netrap, nic s tím dělat nemůžeš,posílám 2 srdíčka pro prdolky...

suzik161
22. črc 2014

@debeee
@luca16
@bubulina1983 ahoj holkky, ani já nemám dobré zprávy, čárka nesílí, spíš stahbuje, možná malinko zesvětlala. Takže vůbec nevím a to jdu na krev až v pondělí, nechtěli mě přeobjednat na pátek. Zrovna včera večer mi manžel hlafil bříšlo a říkal, že věří, že tam je. Ách jo!!!!

luca16
22. črc 2014

@suzik161 dobré ránko, je možné, že ještě ztmavne? Mě taky dlouho trvalo než začala čárka tmavnout 😕

luca16
22. črc 2014

Holky, vy mi moc nálady nedodáváte☹ Zítra jdu k dr. na 1. screening navíc po strašně dlouhé době, takže ani nevíme, jestli ještě bije srdíčko. Že to dopadne dobře....?

Navíc jsem dnes stihla rozbít už dvě věci a pořezat se. Dnes je den blbec☹

suzik161
22. črc 2014

@luca16 je to již hodina a spíš nic než moc. Ale teď jsem si ten test prohlížela a je asi vadný. Celý je šedivý a jsou po něm samé fleky a kostičky. To víš, že to bude dobré!!!!!!!

luca16
22. črc 2014

@suzik161 No vidíš, zítra zkus jiný. Pamatuj, že manželé mají vždycky pravdu 😉
Moc moc se bojím ☹

suzik161
22. črc 2014

@ivekr ahoj, taková rána po ránu. Nevzdávej to!!! Ty s tím nic nenaděláš, musíš tomu malému věřit.

symcca
22. črc 2014

Ahoj holky. Sice se mě toto téma netýká, ale sleduji ho, protože jsem také místňačka. Zkušenosti nemám, ale vím, že vás život dost zkouší a moc na vás myslím! A držím pěsti, ať vše dopadne dobře 🙂 S.

bubulina1983
22. črc 2014

@suzik161 - ale teda takhle to být nemělo, já sem řekla dvě čárky....a co máš za testík? nemůže být nějakej blbej? tak uvidíš, jak se to bude vyvíjet dokud nekrvácíš pořád je naděje jasný?? 😉
@luca16 - no Lucí? ještě ty začínej, neboj se, všechno dobře dopadne, vše je v bříšku jak má být a žádný nervy jasný, holky tak sme se tu včea nasmály a dnes takový špatný zprávy, dej pozor ať si něco neuřízneš a jinak bude všechno v pořádku...

bubulina1983
22. črc 2014

@symcca - děkujeme ti za podporu, tak tu nějak spolu bojujeme, všechny dohromady a jsme tu pro sebe abychom se podpořily, protože to prostě nemáme jednoduchý jako ostatní..tak je to fajn se tu takhle mít 😀 že jo holky..

suzik161
22. črc 2014

@bubulina1983 Mám Dr.Maxe, já jsem taky chtěla dvě čárky. Pak byl flekatý a kostičkovaný bez čárky a teď je čistý s malým duchem. Už fakt nevím. Krvácet ani nemohu, všechny prášky co beru, tak mi MS udrží, je velmi malá pravděpodobnost že by MS přišla. Prckovi věřím, že tam je a bojuje, ale něco ve mně hlodá. I břicho mi pomalu splasklo, zácpa pominula. Nevím, nevím

luca16
22. črc 2014

@bubulina1983 Není to tím počasííím? Dnes už jen upeču cuketovou buchtu a vyžehlím jednu košili. Při tom se snad už nic nestane 😅 Moc moc děkuju za podporu. Nepřeju si nic jiného.

suzik161
22. črc 2014

@bubulina1983 Dneska jsem 27DC

bubulina1983
22. črc 2014

@suzik161 - já mám taky maxácký testy, ty jsou v celku dobrý, no tak uvidíš, prostě tomu pár dní neh uvidíš, nedá se dělat nic jenom věřit, tak mu věř že tam je a že bojuje ano? budu na tebe moc myslet posílám srdíčko když je dnes ten den blbec, tak 27 je ještě brzy, neboj zkus třeba v pátek?

debeee
22. črc 2014

Holky no sakja, hlavu vzhůru a žádný chmury. @luca16 Screening dopadne dobře jak taky jinak. Přece by si ten mrňousek nenechal ujít příležitost mít tak skvělou mamku jako si ty 😉
@suzik161 Zkoušela sis udělat test třeba odpo, já totiž ze začátku měla lepší čárku později. Z ranní tam nebylo skoro nic. A jestli to nemáš daleko zkus si koupit Mamatesty. Já si myslím, že i když jsme pod práškama že to klidně můžeš dostat. Mě říkala sestra po ET, jestli začnu krvácet nevysazovat nic může být mimísek uhnízděný někde v rožku a bude odcházet zbytek sliznice. Tak kliiid.

suzik161
22. črc 2014

@bubulina1983 max je dobrý. Jj, budu věřit, i když nemůžu moc slzám poručit 😒 moc děkuji za srdíčko!!!! Jj , zkusím v pátek, teď jsem volala do nemocnice, že bych si tam dojela na krev jako samoplátce, ale chtějí 600kč, tak nevím zda to podstoupit. Mohu se tě zeptat, pokud nebudeš chtít odpovědět nemusíš. Když zavamdím utroš, tak mám čípek hodně vzadu, nevím jestli je to dobře nebo ne.

suzik161
22. črc 2014

@debeee zkusím odpo. Já beru utroš 6xdenně, 3x denně estrofem a 2x denně prednison. A právě utroš s estrofemem by to měl udržet velmi pravděpodobně, co jsem vyčetla od nějakého lékaře tady na netu.

luca16
22. črc 2014

@debeee Jéééééé, děkujuuuu:-*

debeee
22. črc 2014

@suzik161 Zkus si zavolat do Sanusu jestli i když se to neuhnízdí to nemůžeš dostat. Za zeptání nic nedáš. A břicho tě nějak nebolí, teda nějak jinak než třeba dosud. Si myslím že kdyby to bylo špatné, že by tě třeba bolelo hodně břicho, že by se tomu tělo bránilo. Jinak bejt tebou nestresuju nebo si to ještě přivoláš. Říkej si
" Je to dobrý, je to dobrý " A nebo víš co, přijeď k nám z balkonu čumím každý den na 2 čápy 😀

suzik161
22. črc 2014

@debeee vůbec nic na sobě necítím, jen ty prsa občas cítím, jinak nic. Děkuji za fotku 😀 a podporu

debeee
22. črc 2014

Holky abych Vás pobavila: Jdu takhle z práce, ztahaná jako mula a píšu manželovi sms: Vana (to aby mi ji jako napustil) a on mi odepíše: Nekupuj máme

bubulina1983
22. črc 2014

@suzik161 - jj, max je dobrý ted sem se vratila z mesta, koupila sem si jeste jedno baleni, nevim jestli to neni malo je to jenom na 2x 🙂 no čípek nezkoumám, vždycky tam šoupnu 2 kuličky a hotovo, no ale že seš to ty 🙂 tak sem se tam teď koukala, resp. štourala, a mám ho na dosah prostředníčku trošku do starny s dolíčkem nevím co to znamená nikdy sem nebyla velký luštitel čípků.no nevím jestli se ti to vyplatí za těch 600? nebde lepší vydržet do pondělí? co myslíš? neboj se tak to testu trvá dýlm kamarádka je taky těhotná a na testu neměla vůbec nic, až z krve se to zjistilo, hlavně bud v klidu ano?
@debee - já se z tebe pokakinkám 🙂 ty si vtipálek, to víš chlapi, to sou hrozný trubky 🙂 já tomu mýmu musím taky říct všechno vždycky desetkrát a to se říká že když přesně řekneš chlapovi co po něm chce, takže to udělá, tak nevím asi to stejně nefunguje 😀 ty chodíš ještě do práce nebo si doma?

debeee
22. črc 2014

@bubulina Nee jsem doma 😀 😀

bubulina1983
22. črc 2014

@debeee - a co děláš celý dny? je ti to tak y tak dlouhý? já ráno vstanu kolem 7-8, snídám, něco si čtu, něco malinko uvařím, sem na koníkovy, odpol. zase čtu nebo něco motám nebo jsem chvilku venku, je to hrozný nůďo, zítra se zeptám doktora jestli bych se nemohla vrátit do práce, nebo mě tady klepne, chybí mi docela kolektiv z práce jsme tam dobrá parta dost se s nima nasměju ☹

lenkas26
22. črc 2014

@luca16 Ahoj chci ti jen napsat že mám kamarádku která taky čekala dvojčata.Po plodový vodě a vyšetření krve jí řekli at jde na potrat že budou obě holčičky postižený+ Dawnuv syndrom a tedka jsou obě holky krásný a zsravý a letos jim bude 6let.Tak nevěš hlavu třeba se to ještě vystříbří.Držim pěsti

suzik161
22. črc 2014

@bubulina1983 moc ti děkuji!!! Tak to jsem na tom stejně. To teda nevím zda to dva stačí, ale zítra už budeš vědět hodnotu 😉 taky si myslím, že za 600kč je to dost a vydržím do pondělí. Budu se snažit být v klidu. Děkuji moc