Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
1. říj 2014

@debeee - ahojky.neříkám že všechny, je potřeba to určitě vidět,teď se koukám že mají prodejnu v jihlavě kousek od náměstí tak se tam zajdu podívat v sobotu, když tam budu čekat na náš srázek 🙂 a kde a kdy ho budete Deny kupovat už víš? třeba luca už ho má dávno koupený 🙂

luca16
1. říj 2014

@bubulina1983 Já jsem si koupila tento kočárek: http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/k.... Ta c-lift taška se dá vytáhnout, až bude mimčo větší a je to krásný sportovní kočárek a nemusíš nikde skladovat trojkombinaci. Navíc je ta taška praktická, že se dá kdykoliv i s mimčem vzít (může být v teple) a nemusí se tahat v autosedačcce a ničit mu záda apod.

debeee
1. říj 2014

@bubulina1983 Pravděpodobně ho koupím v Kočárky Veronika, mají prodejnu nad Jyskem u UNA. kupovat ho budeme asi na konci listopadu, řekly nám tam, že tak 2 měsíce čekací lhůta. Nechci ho kupovat na netu a v případě poruchy ho někam posílat, takhle ho tam jen zanesu 😀

debeee
1. říj 2014

@luca16 Taky moc pěknej kočárek jen mi přijdou malé kolečka, aby ses pak ve sněhu nenadřela jako kůň, ale na každém kočárku je něco co se někomu nelíbí. To si člověk nevybere 😀

lentikalena
1. říj 2014

@luca16 Ahoj děkuji za optání.Jak se cítím,chvilkama jako,kdyby se něco dělo a chvilkama zase dobrý.Dnes je to 9.den a test ukazuje jednu čárku ☹Bojím se,že s toho nic nebude(ach jo) ☹

ivekr
autor
2. říj 2014

Holky tak od vcera zase v nemocnici. vse ok, jen čípek 1.8 cm tak pro jistotu a možná uz az do cs tzn.min.mesic. Vcera ještě jedna davka 2ks injekci na plíce. jinak prý nález miminek,ult a poprvé pasy ok. Jen ten čípek ma obrovskou zatez a povoluje ale stale zavreny tuk tuk.ležím na šestinedělí, spala jsem hod a půl. Pláčou tu miminka,antikoncepce hihi. Posílám foto bříška z úterý.

ivekr
autor
2. říj 2014
bubulina1983
2. říj 2014

@ivekr ahoj Iví, jéé ty si krásná maminka :-ú a pořád si jak vyzáblík po té tvé před těhu dietě 🙂 kolik si přibrala prosím tě, myslím že moc ne, bříško máš dobředu jako když si spolkla kopáčák, to más tak 8 kg nahoře ne? držíme pěstičky a držíme ti čípek 😀 aby zůstal co nejdéle zavřený, a jak miminka se mají? a kdy si měla prosím tě normálně mít termín porodu jednoho a druhého miminka, resp. jak budou stará když půješ rodit? Kup si špunty do uší 😀

bubulina1983
2. říj 2014

@lentikalena - ahojky, je to boj viď, nejhorší je čekání na ortel, doufám že se ti ještě miminko na testu ukáže !! kolikadenní si měla embryjko?

bubulina1983
2. říj 2014

@debeee - to je taky v JI, já tam pojedu v sobotu dřív a navštívím asi ty 2 prodejny, chci se podívat na ně na živo, díky za tip, koukám, že je to na odbočcce k nemocnici, tak tuto cestu mám nacvičenou 🙂

luca16
2. říj 2014

@debeee Jsou k tomu i velká kolečka, jak vepředu, tak vzadu, mají to vymakané, neboj 😉 A jestli bude zima jako minulý rok, tak nebudem ty veliké ani dávat 😀
@lentikalena Ještě to nevzdávej, dej tomu ještě tři dny, do 12dne ti ten test musí ukázat, jak na tom jsi. Držím palečky moc a moc.
@ivekr Moc ti to sluší. Jsi krásně štíhlunká a máš jen bříško. Na to, že čekáš dvojčátka a "celé" těhu jsi proleželo, tak vypadáš opravdu úžasně. Držím palce, aby ti to dobře dopadlo.

debeee
2. říj 2014

@ivekr Holka jedním slovem luxusní - jak maminka tak bříško :D Na dvojčata máš moc pěkné bříško. Mamka když čekala dvojčata vypadala se svými 154 cm jako míč na nožičkách 😀 Hlavně se držte a vydržte co nejdýl. A co chlap na to že jste pořád ve špitálu, nestýská se mu?

debeee
2. říj 2014

@luca16 Tak to teda mají pořádně vyhráblé 😀 Já se modlím aby ta zima byla co nejmírnější, abychom to pak stihly do porodnice 😀 Čím dál víc přemýšlím nad Havl. Brodem, mají moc pěkné porodní pokoje. A co ty? Taky Havl. Brod?

luca16
2. říj 2014

@debeee Toho se bojím taky. Máme to z Jihlavy pěkný kousek a se sněhovými závěji ty kotěhulky půjdou projíždět těžko. Chodím na předporodní kurz do Jihlavy, v příští lekci nám ukážou i pokoje, tak jsem zvědavá. Bydlím 10min. pěšky od nemocnice, ale chci za každou cenu, pokud nebudou opravdu náhlé nebo vážné problémy rodit v Havl. Brodě. Na jihlavskou porodnici děsně nadavávají, že ani ty zrekonstruované pokoje za to nestojí. Na Havl. Brod slyším jen samou chválu od porodnice až po šestinedělí. Pojedeme se tam podívat až tak v listopadu nebo prosinci. Budu tam asi i dojíždět na ty kontroly po 36. týdnu, kdyby si mě v té porodnici už chtěli náhodou nechat. Skončit takto hloupě v Jihlavě, tak si hodím mašli.
Ty to máš z Třeště ještě dál, ale věřím, že ten Havl. Brod za to stojí. Byli jste se tam už osobně podívat nebo se teprve chystáte?

debeee
2. říj 2014

@luca16 Ještě jsem tam nebyla ale mají pokoje vyfocený na FB a vypadají fakt luxusně. Chystám se tam taky tak nějak listopad - prosinec. Snad to klapne 😀

bubulina1983
2. říj 2014

@debeee + luca16 - holky přidám se vám do diskuze, taky strašně přemýšlím o Havl.Brodu, jen z NMNM to máme do havl Brodu 50 km ☹ takže by asi tatku kleplo kdyby se se mnou měl klepat takovej flak, kdyz mame porodnici v NMNM...tak nevim a kdo vi jak to bude potom rychly jestli se budu rozmyslet jestli jet 5 km nebo 50, Luca je z Jihlavy (to más cca 25km) a Dený ty to máš do Havl.B.jak daleko?

lentikalena
2. říj 2014

@bubulina1983 ahoj jj nejhorší je to čekaní na ortel v pondělí se to dozvím na 100%.Jinak embryjko jsem měla pěti dění. 😉 ☹

lentikalena
2. říj 2014

@luca16 Díky za oporu 😉

debeee
2. říj 2014

@bubulina1983 Já to mám 43km. Nakonec se asi rozhodnu podle počasí, jestli bude děs zima risknu to v JI, abychom to taky pak do HB stihly a nemusela jsem rodit někde po cestě 😀

ivekr
autor
2. říj 2014

Holky dekuji.no právě tim ze mam male brisko,tak desne tlaci na čípek. Proto asi nese moc vahu. Jinak mam nahore 16kg 🙂. Dnes jsme začali 31t,takže doufame,ze vydržíme do 34t kdy nejdřív planuji sekci.snad to nebude dřív.
Jinak manžel za mnou nemuze chodit,spíš jen vikedny.v tydnu max 1x a to ještě kdovi kdy. Ma 2prace,takže proto.me se stýská desne,jemu ten cas utíká. Rano vstane s přijde domu v 22hod
ke OSVČ a ma zákazníky, takže nemuze odmítnout noo.
Jinak dnes mi bylo jednim doktorem naznaceno,ze by me dnes nebo zítra pustili domu.ze s čipkem muzu lezet doma a ostatní veci jsou ok.ale ze me ještě zhlédne primář. No ten ma.dnes službu a vubec za mnou nepřišel. Tak nevím zase,chjo.jeden doktor neco a pak člověk ceka a cely den nikdo neprisel...tak budu doufat,ze tu primář bude ještě zítra rano,protože v 10hod uz je ve sve ordinaci mimo nemocncici.takze dnes jsem bez nastevy,dny se vlečou,jsem tu druhý den a des.prestava 4-6tydnu se neda jako

elisc
3. říj 2014

Ahoj holky, se mnou to zítra vypadá bledě. Včera mě lehce škrábalo v krku a dnes se k tomu přidala rýma a kašel. Takže já asi zítra místo srazu budu pod peřinou. Bych se na to nejradši... Celý život jsem nebyla nemocná a teď, když se to vůbec nehodí si to statečně vybírám 😒
Ale doufám, že to nebyl jediný a poslední sraz a příště to doženu.

bubulina1983
3. říj 2014

@elisc + @debee + @luca16 - ahojky, ☹ hmm, teda mamčo, no toje pech jak prase...a je to zlý, to do zítřka asi nevyléčíš viď ? 🙂 a co holky ostatní, platí to nebo jak?

luca16
3. říj 2014

@bubulina1983 Já tam určitě přijdu. A to nás víc nebude?

bubulina1983
3. říj 2014

@luca16 - no v tuto chvíli to vypadá na 3 kousky 🙂 já, ty a Denča

debeee
3. říj 2014

@luca16 @bubulina1983 No holky, vypadá to že budeme 3 mušketýři 😀 😀 Se mnou na 100% počítejte. Ale je škoda, že nás bude tak málo.
Ale klidně se mohou přidat i nové kusy, co @lentikalena ?

ivekr
autor
3. říj 2014

Holky task dnes z domu,zase nás pustili,ale ležet. Ja už mám fakt nervy na franc hihi.doktorka plaší hned do nemocnice,primář nemocnice zase domu....tak doufám ze měsíc doma vydrzime

bubulina1983
3. říj 2014

@ivekr - ahoj Iví, tak to je fajn, že tě pustili, doma ti bude líp, sice taky musíš ležet, ale přece jen si ve svém a v klidu...drž se a snaž se to vydržet, ať mimísci ještě honem dorostou 😀

bubulina1983
3. říj 2014

@debeee + @luca16 - holky tak fajn, moc se na vás těším, zítra ve 2 před Priorem nebo jak se to jmenuje 🙂 vezmu fo´ták, abychom se mohly vyfotit a poslat to do sanusu, ju...

lentikalena
3. říj 2014

Ahoj holky,příště s váma take vyrazím.Dnes jsem si dělala test a ukazala se hodně slaboučká čárka 🙂 Všechny vás zdravím 😀

luca16
3. říj 2014

@lentikalena Proč až příště, jsi přeci Sanusovka, tak pojď, bude sranda 😉