Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
4. lis 2014

@lentikalena - super... hned nám napiš jak to dopadlo mamčo 🙂

unkarka
4. lis 2014

Ahojky tak koukam a IVEKR už je maminkou jupíííííííííí

debeee
4. lis 2014

Ahoj holky, tak chcete se zasmát? Dneska jsem byla na glukotestu a hádejte ... no mám ji ☹ Já bych se na to nejraději vyprdla velebnosti 😉

lentikalena
4. lis 2014

@bubulina1983 jj zítra se ozvu,ale jsou to teda nerv ☹

bubulina1983
5. lis 2014

@debeee - Hoja hoj, ha a je to...no teda Deny jak to dělášm že máš taky každý prd 🙂 a co @luca16, jsem zvědavá na ní s těma jejíma dortíkama 😀
Takže co to znamená? budeš každej den píchat a kontrolovat a nesmíš sladký?

luca16
5. lis 2014

@bubulina1983 Kupodivu, kupodivu mi dopadla cukrovka na výbornou. Můžu o sto šest mlsat dál 😉 Na to kolik cukru do sebe za den dostanu musím mít opravdu úžasné spalování. Holt je na to asi tělo za celý život zvyklé 😀

debeee
5. lis 2014

@bubulina1983 No ani mi nemluv, po čem hov*o to mám ☹ Zatím nevím musím se objednat na diabetologii 😢

bubulina1983
5. lis 2014

Ahoj holky, tak už sem tak na 99 % rozhodnutá, nakoupím tyto: http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop/1-1-PLE... + nějaké separačky a navíc vkládačky na výměnu a fertig 🙂 @debeee - co ty na to?

luca16
5. lis 2014

@lentikalena Tak jak to dopadlo?

lentikalena
5. lis 2014

Ahoj holky tak dnes kontrola v Jihlavě.Vše dopadlo velmi dobře.Srdíčko tlůče a jsem,už přeřazená ke svému gynekologovi.Jinak mi tam popřáli hodně štěstí.Holky to je taková úleva,když vidíte srdíčko. Je to všechno na začátku a může se ještě nějaká komplika přihodit jsem neskutečně štastná.Vám holky které se snažíte všem přeji hodně štěstí, ať se nám to všem podaří.Jinak se moc těším na sraz 29.11,až vás všechny uvidím. 🙂 🙂 🙂 🙂 Holky držte se.

luca16
5. lis 2014

@lentikalena No vidíš, že to dobře dopadlo 🙂 Musel ti spadnout obrovský šutr ze srdce. Neboj, jak bije srdíčko, tak teď už bude všechno v pořádku a za pár měsíců budeš toho svého drobečka chovat v náručí 😉

lentikalena
5. lis 2014

@luca16 Děkuji.

debeee
5. lis 2014

@bubulina1983 Ty jsou super 😀

hnedoocka1
8. lis 2014

Ahoj holky,
předně dík za celou diskuzi tady, už jsem přečetla spoustu zajímavých věcí a všem držím palce!
Ale taky bych potřebovala s pár věcmi poradit.

S manželem plánujeme mimčo🙂 on je po úraze, ale máme zamrazeno - podle laborky, na ivf kvalitní materiál🙂.
Já si až doteď myslela, že jsem celkem zdravá, takže to půjde dobře.
Byli jsme na první konzultaci v ISCARE - první dojem celkem fajn. Jenže na ultrazvuku mi bylo zjištěno "hraniční PCO", ale kromě drobných potíží s akné jsem ok, tak by to neměl být velký problém, jen budou nutné časté/každodenní kontroly - a to už je problém. Do prahy by jsme museli denně jezdit 300km a to těžko nezvládneme, jak časově, tak kvůli blížící se zimně. Máme strach, že místo na kontrole/zákroku uvízneme na neprůjezdné silnici.

Proto by jsem se chtěli přesunout do Jihlavy do Sanusu, tam jsem autem za půl hodiny, takže nesrovnatelná podohička.

Chtěla bych se vás ještě zeptat na pár věcí:
Jak jste v Jihlavě spokojené, jaký tam jsou aktuálně lidi, jejich přístup a tak?
Poradí si třeba i s tím PCO?
Nikde jsem nenašla aktuální ceník, jak jsou na tom v porovnání třeba s tím ISCARE?
Taky v ceníku nemají třeba PICSI nebo echokatert, zatím nevíme jestli to bude potřeba, ale dělají to vůbec?

No a poslední věc co mě zatím napadá, v tom ISCARE říkali, že hned dají žádost na pojišťovnu, půjde to ještě zrušit a zažádat znovu o první cyklus v sanosu? Kromě Vstupní konzultace a objednání na další vyšetření nic jiného neproběhlo.

Za všechny rady předem velký díky!

lentikalena
8. lis 2014

@hnedoocka1 Ahoj neboj se v sanusu v Jihlavě jsou opravdoví profíci personál perfektní.Jestli ti mužu poradit chtěj lékaře p.KUČERU má perfektní přístup a ze vším poradí a uklidní.S lepším doktorem jsem se ještě nesešla.

lentikalena
8. lis 2014

@suzik161 Ahojky tak jak se cítíš mamino,už se ti to taky blíží co.Neboj všechno bude dobré a srdíčko bude bít jako zvon. 🙂 Já mám jít až 18.11 na kontrolu do Humplu,ale objednala jsem se zaději včera,už na úterý.Potřebuji pár věcí s p.doktorem probrat.Tak se drž holka. 😉

suzik161
8. lis 2014

@lentikalena ahoj, jde to, jen mě fakt bolí ty prsa a cítím vaječníky, tak snad to bude dobré. Nekrvácím, tak to vypadá dobře, dneska jsem sháněla v Hu digitalní test a oni ho nikde nemají, škoda, chtěla jsem ho mít taky. 🙂 srdíčko asi ještě nebude, v úterý bude 6+0 což bude asi brzo, hlavně aby tam byla bublinka, tam kde má být 🙂
A co ty? Jak ti je?

debeee
9. lis 2014

@hnedoocka1 Určitě bych do Sanusu šla a jak už psala Lentikalena, chtěla bych dr Kučeru, ten je bezkonkurenční. Co já mám třeba srovnání s Olomouckým CARem tak v Sanusu z Tebe neždímají peníze, ale snaží se aby to bylo i finančně co nejméně náročné a zároveň aby si ne za každou cenu otěhotněla, ale donosila zdravé miminko.
PISCI určitě v nabídce mají ale ted ti neřeknu kolik mi měly ISCI.

Být tebou okamžitě volám do Sanusu a dohodnu si konzultaci, kde ti vše vysvětlí a řeknou jak jsou schopni ti vyjít vstříc a určo budou vědět jak s tou žádostí. Za tu konzultaci nic nedáte

crohny
9. lis 2014

Ahoj holky, můžete mi prozradit jak to probíhá na konzultaci s doktorem? Jaké mají "objednací" lhůty?A na kolik vás tak cca vyšlo IVF. Marně se pokoušíme a nic. Trochu se toho bojím. díky

debeee
9. lis 2014

@crohny A máte za sebou nějaká vyšetření? Laparoskopie? Spermiogram? Čekačka bude záviset kolik mají pacientů. Na první konzultaci Vám dr asi řekne co Vás čeká, jaké vyšetření máte absolvovat a podle výsledků budete pokračovat. Cena závisí na tom co vše si budete chtít zaplatit, ale takový střed cca 25 tisíc.
Možná Vám nabídne nejprve IUI pokud nebudete mít zjevný problém a tam ta cena je daleko nižší. To by mohla vědět @luca16

crohny
10. lis 2014

Mám za sebou rentgen s kontrastní latkou,vzorek spermií můj doktor také prohlédl. partner je v pořádku já mám horší průchodnost vejcovodů. Tak nějak jsme pořád doufaly že to půjde přirozeně,ale tahne mi na 34 takže už není na co čekat. O IUI mi říkala známá,ale to u mě asi nepůjde. V JIhlavě byla jiná známa a ta mi to vylíčila v takovejch barvách,že mě to skoro až děsilo. Ale moc děkuju zavolám uvidím.

lentikalena
10. lis 2014

@crohny Ničeho se neboj v Jihlavě jsou profíci a ze vším ti poradí 😉 A jestli ti můžu poradit,tak dr.Kučera ten je nejlepší 🙂

lentikalena
10. lis 2014

@suzik161 Ahoj neboj všechno bude v pořádku.Myslím na tebe. 🙂 🙂 🙂

suzik161
10. lis 2014

@lentikalena děkuji, zítra v 10hod tam mám být 🙂

lentikalena
10. lis 2014

@suzik161 Vše bude dobrý neboj.A to jedeš do Jihlavy?Nebo jinán ke svému.Myslím na tebe a hned piš jak jsi dopadla. 😉

suzik161
10. lis 2014

@lentikalena jedu do Jihlavy, mám jinam ráda, to jsem jela k nim, než ke své 🙂 hned napíšu a moc děkuji 🙂 myslím si že jsem měl ovulaci déle, tak uvidíme 🙂

lentikalena
11. lis 2014

@suzik161 Držím palce!!!Vše bude jak má být neboj 😉

bubulina1983
11. lis 2014

@suzik161 - ahoj maminko, taky držím pěstičky, napiš nám jak jste dopadli 🙂 já jdu dnes na kontrolu srdíčka v rámci velkého UTZ, za chvilku jedu tak doufám že mi pak doktor odhalí i pohlaví (ale nééé svoje 🙂))

debeee
11. lis 2014

Zdravím holky, tak mám dneska po diabetologické poradně, hodnoty nic moc na to že jsem týden na dietě, ale dala mi dr ještě 14 dní a pokud se to nezlepší čeká mě inzulín. Už týden bez cukru a mě se zdá o bonbonech 😀 A malýmu to taky chybí, kolikrát nacvičuje takový mexický vlny, že mám boule i na zádech, jeho nejoblíběnější čas je mezi 5 - 6 hodinou ranní 😀 Vůbec mu ale nevadí, že maminka by ještě chtěla spinkat 😀
@bubulina1983 Ty si ale zvíře 😀 😀 😀 Tak dej hned vědět jsem zvědavá jestli budem barvit do modra spolu nebo čekáš nevěstu pro našeho Vítečka :D
@luca16 A co ty holka? Vše ok? Jak to že už nemáš tu krásnou profilovku?

luca16
11. lis 2014

@bubulina1983 Ahooooj, jsem napnutá jak kšandy, jestli to bude holka nebo kluk 🙂 Držím palce, ať je mimčo zdravé a nezapomeň se pochlubit, co všechno vám zjistili nebo nezjistili 😉
@debeee Jj, všechno je v pořádku. Začla jsem 30. týden a jsem jak přejetá parním válcem. Už zhruba týden chodím jak tučňák díky bolestem v tříslech, teď mě začalo bolet břicho a podbřišek, jak roste děloha (mimčo už prý bude přibírat 200g za týden, což je mazec) a cítím se unavená, vyčerpaná a bez nálady. Nejradši bych se posunula aspoň měsíc v čase, abych to měla už co nejdřív za sebou. Příští týden jdeme na posl. velký ultrazvuk, tak se moc těšíme. Snad bude všechno ok. Už se toho našeho prcka nemůžeme dočkat. Jinak v pátek jdu naposledy do práce, pak 14 dní dovča a v prosinci hurá na mateřskou 🙂
Profilovku si dám jinou, ale pořád se k tomu nemůžu donutit☹
Ta cukrovka je opruz, ale neboj, těhotenství uplyne jako voda a budeš zase baštit jeden dort za druhým🙂 Každopádně obdivuju všechny, které to dokážou přežít bez cukru. Mě by nezastavily snad ani ty vysoké hodnoty. Měla bych takový absťák, že bych byla na zabití a cukr by mi ještě dobrovolně podávali😀