Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
11. lis 2014

@debeee + @luca16 + ostatní - tak holky máme to za sebou podmínky UTZ byly 2/3, srdce máme vlevo 😀 komory, síně vše OK, chlopně chlopní, toky tečou, normál.odstup pupečníku
a prej mu tam visí ...takže holčička to asi nebude 😀

luca16
11. lis 2014

@bubulina1983 no pááááni, super, další klučina na světě... tak to zatím vypadá, že všechny sanusovky rodí kluky 😀

elisc
11. lis 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak to je paráda 😀 A tys chtěla spíš holku?
Mě čeká UTZ za hodinu, tak snad se už taky něco dozvíme 🙂

bubulina1983
11. lis 2014

@elisc - hmmm, spíš jo - Anežku ☹ , ale ještě není vše jistý, tak třeba to bude překvápko...nakonec to bude jedno, jen když bude mimík zdravej, držím pěstičky dej vědět...

bubulina1983
11. lis 2014

@debeee - to nic Deny, za týden se to ještě nemůže projevit, bude to za 14 určitě lepčí, neboj, tak se musíš vyhnout veškerým cukrům? to nesmíš ani ovoce, a sladký jako jogurty a tak? no to je jejich nejoblíbenější hodina cvičit buď před spaním a nebo brzy ráno...měl by mít prcek trochu ohledy 🙂
@luca16 - jééje, to nás teda čekají pěkný věci 9 týdnů...a kor když si taková hubeňoučká, tak snad to trochu polevé, vše se pomalu roztáhne jak má a bude zase líp
Holky moc se těším na náš sraz !!!!! Jak to zase všechno proberem 😀

crohny
11. lis 2014

Ahojky, je to povzbuzení číst vaše příspěvky. Všem držím palečky!!!!! Ja dnes byla na 1 konzultaci,objednávala jsem se včera, neuvěřitelnej fofr. 🙂 Takže mě to vše čeká,ale jsem klidnější a odhodlanější i díky Vám.

bubulina1983
11. lis 2014

@crohny - ahoj, tak to je skvělé, vidiš jak to jde rychle a ani se nenaděješ půjdete na 1.pokus a budeš se těšit z pupíku s námi 😉 musíš tomu věřit, dřív nebo později to určo dopadne a kor když budeš v rukou dr.kučery...

debeee
11. lis 2014

@bubulina1983 To jsem moooc ráda, že má prďolka srdíčko v levo 😀 😀 A nic si z toho nedělej my máme taky místo Amálky Vítečka 😀 Na Lúcu si hold budeme muset počkat až porodí 😀
@luca16 Jsem ráda že je vše v poho a neboj ještě 10 týdnů a budeš mít to nejlehčí za sebou, pak už jen porod a mimísek 😀 Já nemít samé jobovky tak mám těhu úplně v poho. Mě nic neotéká nic nebolí, sem tam teda děloha jak se to natahuje, ale jinak supííč.

Jinak už se holky moooc těším na srázek, snad nás bude víc jak 3 😀 Jo a v Intersparu mají pleny bavlněné 10ks za 259,90, je to česká výroba

debeee
11. lis 2014

@bubulina1983 Já doufám, jinak mě prdne 😀 Jen co porodím koupím si ty největší marcipánové bonbony a všechny je na posezení sežeru a ani se s nikým nepodělím 😀 Ovoce můžu 3ks denně střední velikosti, ale ne hrozno, hrušky ... můžu grep, pomelo - tam je nejméně cukru, pak můžu jablíčka, pomeranče, kiwi. Jogurty jen bílé do 3,5% tuku, protože i tuk zvyšuje cukr. Nejenže nesmím cukr ale ani nic tučného.

@crohny A jak budete postupovat? Co Vás teď čeká?

bubulina1983
11. lis 2014

@debeee - kde mě to nic nenšlo?? rychle sem s nima, zjistila sem že doma mám jen starý a ještě ke všemu jen 60x60 ☹ takže mě čeká mega nákup plínek

bubulina1983
11. lis 2014

@debeee - našla jsem T tomi 10ks /345 gramáž 155g/m2

crohny
11. lis 2014

No prvě odběr krve pak ultrazvuk,spermoigram a laparoskopie. Podle výsledku se pak uvidí. Bude to ještě chvilku trvat ale u mě je "podstatné" že jsem se odhodlala a našla tu sílu do toho jít,mám super chlapa. A taky toho mám dost za sebou můj gyn naznal,že mám v břiše sarajevo a každý zakrok do něj je "riziko". Proto jsem hledala dlouho sílu na to příjmout že se té laparo nevyhnu. 😖

suzik161
11. lis 2014

@bubulina1983 Ahoj, je to v dobrý, mimčo je tam, kde má být, na srdíčko jedeme za 14 dní. Měla posunutou ovulaci, takže ho ještě nemělo, protože je brzo. Mám tam malinký hematom, takže jsem dostala ascorutin a utrogestan na pomoc. Tak snad bude vše dobré a jak má být 😀 Děkuji moc za podporu a jsem taky zvědavá na pohlaví 😀

debeee
11. lis 2014

@bubulina1983 Je to od středy, tak proto ti to ještě nenašlo. Já si koupila v minulé akci a jsou dobrý, nejsou to takový ty co přes ně vidíš až do Varšavy 😀 😀

debeee
11. lis 2014

@crohny Neboj, i když to ted vypadá, že je vše v nedohlednu, než se naděješ budeš si břicho devastovat hormonama a budeš mít před prvním transférem 😀 A byla si u Kučery? Kam tě poslal na laparku, já byla v Havl Brodě a max. spokojená 😎
A neboj raději ať se do tebe juknou aby se vědělo co a jak než podstupovat IVF přímo, bez úspěchu a hlavně bez té hromady peněz chudší.

Jestli sis všimla máme tady s holkama 28.11 srázek v JI, jsi srdečně zvaná i když ještě máš vše před sebou, ale aspoň se můžeš přímo zeptat co a jak 😉

crohny
11. lis 2014

Jojo byla jsem u Kučery, no půjdu ke svému gyn v Třebíči. Moc děkuji za pozvání,ale jsem v práci.

elisc
12. lis 2014

Ahoj holky, tak abychom neporušili tradici, také čekáme chlapečka 😀 Sice nám ukazoval hlavně záda, ale toto bylo poznat jasně 😀 Za týden ještě kontrola srdíčka, protože bylo hůř vidět, ale to prý je už jen formalita. Na první pohled se zdálo dr. vše ok 🙂
@debeee Tu cukrovku Ti dělali z krve jen tak nebo jsi byla přímo na testu, kde se pije ten sladký roztok?
Mně právě minule z krve vyšla cukrovka jen 3,7 což je spíš málo a přitom jsem měla cukr v moči. Tak jsem zvědavá, co mě čeká

@suzik161 14 dní uteče jako voda. Určitě bude vše v pořádku 🙂 Hematom jsem měla také, ani jsem nešpinila a dr. to nijak neřešil, tak jsem byla také v poho. A do měsíce byl pryč 🙂

suzik161
12. lis 2014

@elisc já jsem právě v sobotu a v neděli zašpinila, takže proto ta léčba 🙂 já mám fakt malinký, a tu léčbu mám i jako prevenci, po tom všem co mám za sebou 🙂 já jsem si přivezla práci že školy domů, budu vyrábět přáníčka na vánoce, takže se zabavim a uteče to 🙂

luca16
12. lis 2014

@elisc Juuu, to je skvělá zpráva! Tak hlavně, že je drobek v pořádku. Už máte vybrané nějaké jméno?

Holky, začínám se bát. Copak tu nikdo nemá holčičku? Musím to v tom lednu přerazit 😀

elisc
12. lis 2014

@suzik161 Tak to Tě obdivuju, já když mám dělat něco kreativního, jdu si radši lehnout 😀
Teď jsem schopná maximálně vymýšlet, jak upravit ložnici, aby se tam vešla postýlka 🙂

@luca16 Jméno zatím vůbec netušíme. Včera si akorát chlap dělal srandu, že mu budeme říkat Satan 😠
Ty si to vlastně necháváš jako překvapení, viď? Ale já se musím přiznat, že jsem vždy chtěla nejdřív kluka, tak mně se to vlastně splnilo 🙂

suzik161
12. lis 2014

@elisc hledám inspiraci na internetu 🙂

debeee
12. lis 2014

@elisc zjistili mi ji z toho testu kdy piješ ten sladkej roztok, ale ani včera na diabetologii to nebylo o nic lepší 😒

@luca16 Ale mohla by si s námi držet basu 😀 😀

luca16
12. lis 2014

@elisc Jj, bude to překvapení. Kdyby to záleželo ale jen na mě, tak už to dávno vím 😀 Tak hlavně, že jsi s pohlavím spokojená. O to víc se budete těšit 😉
@debeee Tož mohla bych, ale někdo ty statistiky musí vyrovnat, ne? Pak začne kolovat fáma, že neumí dělat holčičky a co pak 😀

bubulina1983
12. lis 2014

@elisc - ahojky, ha hááá, no tak já teda nevím co nám tam ten Rybář namíchal 😀 no to snad není možný? a všude se tvrdí že z umělýho jsou ve většinou holky, tak mi jim teď dokažeme že pěkně kecaj 🙂
Já mám po velkým UTZ, všechno v naprostým pořádku další ko za 4 týdny, dneska opět pindík potvrzen. Do mého alba jsem dala fotečku ze 3D. Příště se budeme domlouvat na testy na cukrovku.

bubulina1983
12. lis 2014

@debeee + @luca16 - jo seš sanusačka, takže čekáte kluka a hotovo 🙂

lentikalena
12. lis 2014

Ahoj holky,tak dnes kontrola u svého gynekologa,vše je v porádku srdíčko tlůče a rosteme 🙂 .Vypočítal mi to na 11.6 2015.Tak snad to bude všechno v pořádku.Po neděli další kontrola a odběr krve.Všechny vás zdravím a držte se holky!!! 🙂 🙂 🙂 :-

luca16
13. lis 2014

@lentikalena Výborně, jen tak dál🙂 V rodině se nám taky začátkem zaří narodí miminko🙂 Je to super termín. Je teplo, takže nemusíš sebe ani miminko tak oblékat a navíc ještě nejsou taková vedra, aby se to těhotenství nemohlo unést. Pěkně ti to vyšlo 😉

suzik161
13. lis 2014

@lentikalena super!! Jen tak dál!!!!

luca16
13. lis 2014

@lentikalena Né, září, ale června 😀

lentikalena
13. lis 2014

@luca16 Tak to budeme mít stejně maminko 😀 Hlavně to musí všechno dobře dopadnout.To máš pravdu červen to je krásný měsíc 😀 .A co jak se cítíš.