Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

ivekr
autor
27. čer 2013

@bubulina1983 ahojíky, tak povídej, jak se cítíš po IUI 🙂

bubulina1983
27. čer 2013

@ivekr - ahojky, no říkal jsem příteli: "představ si, že pan doktor byl rychlejší než ty 🙂 " tak jsme se tomu zasmáli, byl to fofr, šup nahoru šup dolu a bylo to, nebojte se paní nebude to bolet a nebolelo 🙂 pak jsem si chvilku poležela, člověk by tam snad i usnul..popřáli mi hodně štěstí, a že nemám žádný sex.omezená,ba naopak, že to prej teď dva dny ještě můžem přikrmit 🙂jezdíme do JI přes rudolec, kde na komíně mají hnízdo čápi, a zrovna densak tam nebyl, tak že by letěl k nám? 🙂 mám takový zvláštní pocit, trochu cítím podbřišek, ale to bude z toho plastovýho zrcátka..tak od úterý mám brát utro a za 3 týdny uvidím, ha, ale to se řekne, co????

ivekr
autor
28. čer 2013

@bubulina1983 tak supér 🙂. No já jsem v té samé situaci, taky čekám - za 3 týdny 😀.....ale už semi to krátí. Uvidíš, jaktorychle uteče. tak teď pěkně v klídku, hlavně nemáčet v teplé vodě, nevystavovat sluníčku (jestli ti to říkali?)

bubulina1983
28. čer 2013

@ivekr - hihi, tak třebas budeme společně čekat březňáčky 🙂 no to mi neříkali vůbec k tomu co mám nebo nemám, akorát že to máme přikrmit 🙂 a to se nesmí proč na sluníčko a do teplé vody? to má vliv na funkci? ale díky za informaci, budu se toho držet...

ivekr
autor
28. čer 2013

@bubulina1983 mě zase neřekli, že to máme dokrmovat ty jo......jojo sestra mi říkala, ať hlavně nevystavuju bříško sluníčku a nedávám si teplé koupele......no důvod přesně nevím, ale hodně jsem to tu i četla po netu. Ono to nějak škodí, jako že dochází k potratům (asi se nějak uvolnuje to svalstvo - před porodem si taky vlastně dáváš koupel teplou a uleví se ti..tak asi proto) Já se toho držím, neopaluju se a nekoupu se ve vaně 🙂.

samanta001
28. čer 2013

@bubulina1983 ano je to tak jak píšeš, jen už se nejedná o vajíčko, ale embryo. My máme ve stádiu blastocisty (nevím zda se tak píše 🙂 ) ale může se stát, že nezvládne rozmražení, nebo se přestane vyvíjet a v tom případě pak budeme v háji ☹ ještě sice jednoho mrazáčka máme který by se mohl rozmarit, ale už né v tak dobré kvalitě. Taky doufám, že už tu budeme brzy řešit nakupování výbavičky a né tyhle starosti....
@ivekr Děkuji taky ti držím palce, v pondělí písnu jak jsme dopadly.

majka43
28. čer 2013

@samanta001 Ahoj, 26.6 jsem byla v Sanusu taky. Pamatuješ si ještě na mě?

samanta001
30. čer 2013

@majka43 jéé ahoj, určitě si vzpomínám! Jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Od porodu už jsem na koníka moc nechodila nebyl čas, až teď už mě malej trochu nechá tak zase můžu konzultovat boj o druhé mimčo 🙂 A co ty? Čím vším sis za ty dva roky prošla a co tě čeká?

majka43
30. čer 2013

@samanta001 Za ty dva roky, jsem měla asi 3 transferym ale neúspěšné. Dneska jsem dostala MS tak zítra začínám stimulku na další. Byla jsem znovu na imunologii v Praze, tak teď budu mít jiné léky a snad už to vyjde.

majka43
30. čer 2013

@samanta001 A jak ty? Co tě teď čeká?

samanta001
30. čer 2013

@majka43 opravdu se před tebou klaním, jsi ta největší snažilka s kterou jsem se tu setkala, teď už musíš být po zásluze odměněna, moc si to zasloužíš! 🙂
No já mám za sebou neůspěšné IVF.Zbyli dva mrazáčci, takže zítra v 10 si mám volat jak se to naše emb. vyvijí a pokud bude vše ok, pojedu ještě zítra na KET.

samanta001
1. črc 2013

Tak hlásím jak jsem dopadla. Rozmrazit museli obě emb. pač to kvalitnější to nepřežilo ☹ ve skumavce zůsatly dvě horší kvality, tak jsem se rozhodla o zavedení obou ať je to buď a nebo a děj se vůle boží. V 11:30 jdu na transfér, ale už teď z toho mám špatný pocit ach jo.. 😖

majka43
1. črc 2013

@samanta001 Tobě to vyjde, minule se ti to povedlo hned, tak nebude problém.

majka43
1. črc 2013

@samanta001 Kdy jdeš na krev?

ivekr
autor
2. črc 2013

@samanta001 tak moc držím pěstičky, neboj, výjde to......🙂 a já budu o víkendu po 3 týdnech od IUI dělat tt (pokud do té doby nedojde MS)...tak třeba v tom budeme spolu 🙂

samanta001
2. črc 2013

@majka43 jo jo minule to vyšlo hned a taky proto jsem byla asi tak sklamaná, že to tentokrát na poprvé nevyšlo 😒 Na krev jdu 15.7. ani nevím zda dělat test. Tenhle týden je brzy a v sobotu jedem na týden pryč tak nevím jestli si mám kazit dovolenou 😒
@ivekr to už to budou tři týdny... no to je něco jak ten čas letí. No kéž by to byla pravda a byli jsme v tom spolu 🙂 Přeji ti hodně štěstí..

ivekr
autor
2. črc 2013

@samanta001 tak se nech překvapit až toho 15.7. 🙂 ale byla bych napnutá jak struna 😀
Jojo letí to moc moc, byla jsem na tom 17.6....a 8.7. už to budou 3 týdny....no o víkendu mě čeká hodně práce...tak musím opatrně...ale nepociťuju že by se něco dělo........pořád zavádím utrogestan 3x denně, tak jsem si všimla, že se mi začíná otevírat čipek a je hned zkraje..takže se to asi chystá na MS a já už nechcíí...nějak už nemám sil na další a další ☹

bubulina1983
2. črc 2013

Ahoj holky tak dnes ráno zaveden 1. utro, další v poledne a večer, je to takové zvláštní 🙂četla jsme že je lepší zavádět než polykat, kvůli zlepšení účinku a vedlejším negat. příznakům,ale třeba to pomůže.
Jinak cítím tlaky v podbřišku, dnes jsem 5.den poIUI,jako utíká to strašně pomalu..to čekání je strašný..
@ivekr - co se pozná na čípku? díky
@samanta001 - moc ti držím pěstičky, neboj se nic, sice jsou menší a slabší, ale třeba se chytnou obě, aby jim tam nebylo smutno a budete mi dvojčátka 🙂) mysli pozitivně, věř tomu do posledního okamžiku!

ivekr
autor
2. črc 2013

@bubulina1983 no ten čípek to je takový složitý. Za ty roky snažení jsem párkrát zkusila jej pozorovat..ale jen ráno a večer při sprchování.....a zjistila jsem, že před ms se mi v něm začne dělat takovej důlek (dírka) a pak se ms dostavila...při těhu by měl zůstat uzavřený, že by si tu dírku těžko hmatala....ale nevím jak to funguje 100%..protože nemám porovnání jaký bude v těhu....

majka43
2. črc 2013

@samanta001 Já jedu 12.7 na kontrolu sliznice a myslím, že tak 16.7 by mohl být transfer. Dneska jsem byla v u léčitele a ten mě řekl, že to vyjde.

samanta001
3. črc 2013

@ivekr do krve to určitě nevydržím a test udělám ať vím na čem jsem až tam půjdu.
@majka43 ty jsi taky chodila ke Škurlovi viď? On tam ten týden nebude, já jdu v pondělí ke Kučerovi, tak to ti asi bude dělat transfér on. Taky věřím, že už ti to kenečně vyjde, nejdůležitější je optimismus a ten ty máš 😉

bubulina1983
4. črc 2013

@ivekr - tak už se ti to krátí, viď? 🙂 co testík nebudeš zkoušet, nebo budeš čekat až do pondělka, kdy to budou 3 týdny, já mám za sebou dnes 1. týden PO. jak se cítíš, něco nového?
@samanta001 - po IVF se může dělat testík už tak za týden ne? takže příští týden to zkusíš?
@majka43 - držím pěstičky, aby ti to všechno vyrostlo jak má 🙂 DR. Kučera je v pohodě, to je můj doktor a je strašně milej a příjemnej, doporučuji..

bubulina1983
4. črc 2013

Ještě prosím děvčátka..chci se zeptat, musí se ten utroš nějak vysazovat nebo brát furt dál, teda dokud nevyberu všechny tobolky a čekat jestli bude TT+ nebo až v horším případě přijde MS, někde jsem četla že MS dorazí až po vysazení? nevíte? díky

ivekr
autor
4. črc 2013

@bubulina1983 ahojda, právě jsem dojela z práce a nevydržela to a udělala tt a negativní.....no tak samo si říkám, že třeba je ještě brzo..ale myslím si, že dušíček by tam už byl...takže opět nic ☹ Už nemám sil ☹
Jinak taky nevím co ten utroš, minule mě přišla ms i když jsem ho brala, ale cca 5 dní spoždění, tak teď přemýšlím, že když mám tt negativní, tak už ho vysadím, že je zbytečné si ten cyklus prodlužovat utrogestanem, ach jo...zase depka

bubulina1983
4. črc 2013

@ivekr - jeste není vše ztraceno,nesmutni..a když tento měsíc nic,tak to bude ten další,vím ze je to pro tebe tezke,ale ver,že v tom nejsi sama,jsme tu s tebou,a neboj se nic,všem se nám ten tajný sen někdy splni,akorát některé dřív,jiné později..tak uvidíš,zase mi pak napisej...dobrou noc..

samanta001
5. črc 2013

@bubulina1983 utrogestan určitě nevysazuj jen kdyby dosla ms. No já bych po neděli už mohla zkusit dělat testík, zítra odjíždíme na dovču takže už je zabalený sebou a zkusím ho tak v út nebo st.
@ivekr nesmutni, ještě není vše straceno a ikdyby jo vyjde to příště!!
Jinak holky tímto se s váma na týden loučím. Tak až sem příště zavítám písnu jak jsem dopadla. Mějte se krásně a užívejte sluníčka... 🙂

ivekr
autor
8. črc 2013

@samanta001
@bubulina1983 ahojda, tak v pátek došla MS...takže naděje zase pryč. Tak dnes budu volat do CAR co dál. Nejraději bych dala na léto pauzu a vypla hlavu a neřešila furt injekce a prášky....manžel že v září poletíme k moři, tak bychom 3 IUI chtěli dát až potom, abych si mohla ještě netěhu užít dovču (těhu bych neletěla)....ale zase kamarádka mi říká, že to IUI bych měla dát hned posobě, protože to tělo má ty léky v sobě..tak nevím.....no zavolám sestře a zkusím se zeptat

bubulina1983
8. črc 2013

@ivekr - moc mě to mrzí, ale neztrácej hlavu,ju? zase se oklepeš a půjdeš dál a uvidíš, že to určitě jednou vyjde 🙂 to víš že jeďte určitě na dovolenou, já bych to IUI taky zkusila ještě jednou, a když se to podaří, tak napoletíš letadlem, ale pojedete autem 🙂 a když né k moři, tak třeba tady u nás je taky krásně - jižní morava, adršpach, český ráj 🙂 já jsme dnes 12 DC po IUI, zatím teda nic nepociťuju, test sem nedělala - já mám termín MS v pátek - sobotu, tak nevím...

ivekr
autor
8. črc 2013

@bubulina1983 děkuju za podporu. No uvidíme, po obídku tam zavolám a řeknu sestře, že ms zase dorazila a že uvažuju o letní "pauze" tak jestli by mi ji doporučila či nikoli.......

ivekr
autor
8. črc 2013

@bubulina1983 Tak jsem volala do CAR a sestra říkala, že záleží jen na mě, kdy chci jít na další IUI...tak jsem ji řekla, že bych přes léto chtěla vyčistit hlavu a odpočinout od toho...tak moc se "netvářila" ale řekla, že jak chci, ať si pak zavolám a nashledanou. Tak jsem ráda, cítím, že od toho potřebuju vypnout, ,aspoň ty 2 -3 měsíce se očistit, naplnit energií, přestat píchat injekce, počítat dny, plánovat sexík, zavádět tabletky, sledovat kde co píchne...už je to moc dlouho a moc moc zklamání. Zkusím se vrátit do "svobodných" let, kdy mi toto bylo jedno...joo ale jestli to takto půjde? chce začít cvičit, trochu teď pročítám stravu a shubnout těch 10 kg co mám léky nahoře, oblečení malý, léto a nemám co na sebe 😀 tak juchůůů do sebe a nabrat nových sil