Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

evulinka10
19. lis 2015

@fofidi Nemám zatím žádné příznaky, snad jen chutě se mně mění jinak nic 🙂 a do práce budu chodit, nemám žádnou namáhavou práci 😉

jenies
19. lis 2015

@fofidi držím palečky! My jdeme zítra na UIU - poprvé 😕

konik_martinka
19. lis 2015

@jenies držím pěsti!

konik_martinka
19. lis 2015

povedlo se někomu UIU na poprvé?

fofidi
19. lis 2015

@jenies díky, taky budu držet palce zítra na to IUI 🙂 Jakého máš doktora?

jenies
20. lis 2015

@fofidi mám kučeru, je zlatej

fofidi
20. lis 2015

@jenies IUI hotova? 🙂 tak teď hezky celý víkend odpočívej ať se o tebe muž stará

andreee86
20. lis 2015

Ahoj holky, já nemůžu mít něco jen tak. Dnes jsem měla jít na transfer a rozjel se mi hyperstimulační syndrom, takže smůla. Ach jo. Prostě si to musím vybrat se vším všady. Navíc máme jen dvě embrijka. 😒

fofidi
21. lis 2015

@andreee86 Ahoj, to je mi lito, ale ono se to vše jen časově šoupne až budeš v poho ne? embryjka máš určitě zamražena a počkají si na tebe 🙂 Můžu se zeptat kolik ti bylo odebráno vajíček celkem, že se ti to rozjelo? Já měla 14 a syndrom jsem neměla.

andreee86
21. lis 2015

@fofidi ahoj, no, to jo, zamraženo máme, tak se to posune, ale Mudr. říkal, že klidně i o dva měsíce, uvidíme. Měla jsem 13 vajíček. Takže taky to nebylo nějak závratné množství, ale dnes v noci jsem myslela, že vzbudím manžela, ať mě veze do nemocnici, šíleně mě bolely vaječníky. Teď už je to zas o něco lepší. Měla jsem dlouhý protokol s dlouhou přípravou, tzn. že jsem si tři měsíce píchala utlumovací injekce a pak až jsem stimulovala. Tak když už jsem si počkala do teď tak už to vydržím 😀

fofidi
21. lis 2015

Aha, tyjo to jsi teda měla solidní přípravu 😖 Tak budu držet pěsti, ať máš cvrčka co nejdřív u sebe a ať ti to čekání uteče 🙂
Já jdu v pondělí na krev a doufám, že mi potvrdí, že jsem těhu 🙂 😵

andreee86
21. lis 2015

@fofidi určitě, budu moc držet palečky, snad i u mě to čekání dospěje k vytouženému výsledku 😀

jenies
21. lis 2015

@fofidi ahoj, jojo, už mám po, byla to rychlovka. Bylo by to super, ale snažím se moc nedoufat, že by to vyšlo, nesu to pak daleko hůř. Držím moc palce na to pondělí. Určitě to klapne, pak dej zprávičku 🙂

fofidi
21. lis 2015

@jenies @andreee86 díky holky, určitě dám v pondělí vědět 😉

sarasanus
23. lis 2015

Holky nevite jak jsou v sanusu behem Vanoc? Tj trebas od 21.-31.12. ? Mate nekdo navstevu v tomto terminu? Nebo jste byly uz minuly rok a vite jak to tam chodi? Moc diky!

fofidi
23. lis 2015

Ahoj holky, těhu mám potvrzené, hladina hcg 1290. Mazec :D Jinak se dnes nic jiného kromě odběru krve nedělo, teď čekat do 14.12. na UTZ a to bude poslední návštěva Sanusu.

pavlina1976
23. lis 2015

@fofidi Moc gratuluju 😉 . Ty jo to je teda hodnota pořádná 😀 . Dávala jsi dvě? Já měla 13 den po KET 372 😉 . Tak ať hezky roste a je vše OK!

veervit
23. lis 2015

@fofidi moc gratuluji. Krásné povzbuzení🙂

veervit
23. lis 2015

@fofidi ty jo, vidíš, jeden bojovníček a nadherně se udržel. Byl to boj, ale vítězný😉

fofidi
23. lis 2015

Děkuji, ještě teď jsem z toho vykulená 😀 😨

Pavli, nene měli jsme jen jedno embryo. Doktor taky říkal, že ta hodnota je dost vysoká..tak nevím co se mi tam děje 😅 😲 😀 Že by to byla dvojčata je šance jen 1%, tak to snad nehrozí 😝

lenik33
23. lis 2015

@fofidi Super zpravy,vitej v Tehu klubu...ja dneska videla toho meho 5cm prcka🙂...uz se nemuzu dockat ve ctvrtek do Sanusu na screening🙂.

fofidi
23. lis 2015

@lenik33 kolikaty jsi tyden?
Hele holky jaký je rozdíl mezi ultrazvukem a screeningem? 😅

pavlina1976
23. lis 2015

@fofidi No jo máš pravdu, vždyť to je ten jeden bojovníček a fakt šikovnej 😀 . No tak, ještě aby se rozdvojil, hihi 😀 . Ale každý to má jinak, někomu letí to hcg hrozně rychle nahoru....Takže tam klidně může být jeden.
Screening je porovnání výsledků z krve s výsledky z utz, kde se zkoumá šíjové projasnění a nosní kůstka, a z toho se potom dělá poměr pravděpodobnosti downa a ještě nějaké vrozené vady.....vygoogli si to, je to tam hezky vysvětlený. Mě teď čeká první screening ve středu....Tak už teď jsem z toho trochu nervní 😨

sarasanus
23. lis 2015

@fofidi to je krasny! Muzu te "uklidnit", mela jsem stejnou hodnotu a bylo tam 1 srdicko, kazdy to ma asi jinak no... takze drzim palce!!

lenik33
23. lis 2015

@fofidi Jsem na konci 12.tydne...a rozdil mezi utz a screeningem je presne jak pise @pavlina1976 😉.

lenik33
23. lis 2015

@pavlina1976 To bude dobry,tes se na az uvidis Adelku 😉 (doufam,ze je jmeno Adelka stale aktualni 😀 )

fofidi
23. lis 2015

@lenik33 a jaktože jsi v 12TT ještě v CARu? Tebe už "nepropustil" normálně do péče k tvemu gynekologovi

pavlina1976
24. lis 2015

@lenik33 děkuju moc🙂. Věřím tomu! Máš dobrýho pamatováka 😀 Adélka stále platí 😀 . Také přeju samé skvělé zprávy na screeningu!

lenik33
24. lis 2015

@fofidi Jsem zpátky u své gynekoložky od 8. týdne, ale screeningy provádí také v Sanusu a pro mě je jednodušší jet na screening do Jihlavy než do ČB. Navíc v Sanusu už to znám, kdežto v ČB bych vyfasovala naprosto neznámého doktora.

fofidi
24. lis 2015

@lenik33 aha, tak to jo 🙂 tak ve čtvrtek nám dej vědět 🙂