Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
29. únor 2016

@veva1211 no pry ma v noci snezit ☹, ale zatim jen mokro 😉

andreee86
29. únor 2016

@kacka49 no kéž by, ale moc v to nedoufám, zítra se ozvu

kacka49
29. únor 2016

@andreee86 Držím pěsti a myslím na Tebe 😉

andreee86
1. bře 2016

@pavlina1976 @veva1211 @kacka49 ahoj holky, s doktorem jsem ani nemluvila, sestra mi řekla, ať ještě vydržím, že to nemusí nic znamenat. Mám ležet, nic nedělat, a že stejně musím vydržet do pondělí, že na všechno je ještě moc brzy. Akorát když budu špinit, tak prý nemam Utrogestan zavádět, ale polykat.
@veva1211 jak byla cesta? Jak jsi to zvládla?

kacka49
1. bře 2016

@andreee86 no a jak, ještě špiníš nebo krvácíš? Tak se hlavně šetři a odpočívej a samé pozitivní myšlenky 😉

veva1211
1. bře 2016

@andreee86 jo presne tak hlavne se SETRI znova si pusti Ranc 😀 a relaxuj hm.Cesta u vas parada ale na Budejovicku hruza.Sestricka mi poprve ukazovala jak si pichat hormony(medrol).Opravdu jak tu vetsina z vas psala jak vam injekce bude pichat manzel a pak vzal couvacku tak u nas to probehlo stejne🙂.Tak jsem na sebe zvedava.

kacka49
1. bře 2016

@veva1211 to zvládneš, u nás jsem couvla já, že si to od něj píchat nenechám 😉. Radši sama a to injekce nesnáším 😉

veva1211
1. bře 2016

@kacka49 jo Kato to mas pravdu🙂.Ja taky nesnasim injekce a jeste abych se na to divala.Ale presto jsme silnejsi tak to musim zvladnou😉.Jak se citis?V kolikatem tydnu si?

suzik161
1. bře 2016

@andreee86 opravdu to vůbec jich neznamená!!! Já krvácela do 12tt, měla jsem hematom. A teď jsem upsala 8měsíční dcerku🙂

kacka49
1. bře 2016

@veva1211 zvládneš, když jsem to dala já 😉. No asi 5. tt. Je mi fajn, akorát fazolka se pořád uvrtává, tak mě hlavně večer a v noci píchá břicho. Ale je ať se pořádně zavrtá 😉

veva1211
1. bře 2016

@kacka49 presne tak jen at se poradne zavrta 😉.Ke kteremu dr.chodis?

veervit
1. bře 2016

@luist ahoj, tak jak bojovníci? OK?

andreee86
1. bře 2016

@kacka49 @veva1211 @suzik161 no řekla bych, že je to stejné jako včera, žádná změna. Sice to opravdu nic znamenat nemusí, ale stejně moc nedoufám, alespoň pak nebudu zklamaná, až se dozvím verdikt.
@veva1211 a jak to máš naplánované? Teď medrol a pak?

kacka49
1. bře 2016

@veva1211 chodíme ke Škurlovi, je fajn, i když s Kučerou je větší sranda 😉. Důležité je, že fazolka je v bříšku 😉. Právě mě vyděsí jakýkoliv píchnutí, křeč ... se o ty prďolky moc bojíme a oni si přitom jenom dělají prostor 😉. Ani jsem nečekala, že to takhle vyjde - měla jsem nejdřív moc prolaktinu v krvi, potom cystu mezi cykly, takže jsme jen přes půl roku zjišťovali problémy. Manžel špatný spermiogram - málo živých spermií, špatný tvar ... Tak nám hned doktor řekl, že IVF. A i po OPU přišel embryolog a povídá ... no ty spermie nic moc (opět špatný tvar) ☹. Tak nám doporučil rovnou PISCI a jak to krásně vyšlo. Manžel se teď směje a říká, že embryolog kecal, že byli spermíci špatní 😉.

kacka49
1. bře 2016

@andreee86 pozitivní myšlenky, naděje přece umírá poslední 😉, věř tomu 😉

luist
1. bře 2016

@veervit zbyl jeden nejsilnější zduhy pokulhava. Takze zitra si pro nej jedu po 3 denni kultivaci. Musi u nas stat vsichni svati jelikoz proti nám stojí zatím vše mi tak přijde.. a na 3IVF už nechci.. davavto tělu dost zabrat

kacka49
1. bře 2016

@luist tak zítra tam bude ještě jeden mrazáček, neboj 😉. To zvládnete 😉, budu zítra držet palce 😉

luist
1. bře 2016

@kacka49 myslím že toho druhého nezamrazi když už teď se zbrzdil.. takze opet jeden pokus

andreee86
1. bře 2016

@luist a to ti nemůžou zavést oba? Vždyť to by nevadilo, že je jeden horší, ne?

veervit
1. bře 2016

@luist Nevěš hlavu!! My měli také pomalejší a nakonec jsme řekli zmrazit a rozmrazilo se 1 krásně. To že se nechytlo, tam máme asi jiný problém.. Hlavu vzhůru! A myslím, že ani nebude druhé potřeba! Největší bojovník se určitě chytne!

luist
1. bře 2016

@andreee86 to vubec nevim. Me jen rekl ze to jedno se zhorsilo takze je to jasny.. ale uvidim co mi zitra reknou. Nevim jestli by nebylo lepsi to nechat az do toho 5 dne s tim ze kdyz to nezvladne tak aspon neprijdem o pokus ale na druhou stranu ctu o pripadech co maji prcky s 3 denni kultivace. Nechavam to na nich.. ale hloda me ta pochybnost ze treba vi jak to dopadne ale hlavne ze se to zaplati

luist
1. bře 2016

@veervit ty mas uz za sebou nejake IVF? Ja myslela ze ted to bude lepdi jak prvni a nic vse horsi.. na imunu lepsi spermio ted katadtrofa embriolog tvrdi ze se to muze menit ze dne na den.ted si vycitam ze jsme vpřed tím byli na plese možná to mělo vliv

andreee86
1. bře 2016

@luist nic si nevyčítej, to je blbost, jeden ples nemohl nic ovlivnit. Spermie se tvoří a zrají tři měsíce, takže si myslím, že jeden ples za nic nemůže. Tak uvidíš, jak to bude zítra. Já měla dvanáct vajíček, zralých bylo jedenáct, a pětidenní kultivaci vydrželi jen dvě. A nešlo by zavést to horší, třeba by se u tebe chytilo, kdyby bylo v přirozeném prostředí a to lepší zamrazit?

luist
1. bře 2016

@andreee86 to netuším zítra se zeptám. Myslím že po zamrazení klesáji taky procenta.takze radej asi to lepsi silnejsi. Nebudu predbihat

andreee86
1. bře 2016

@luist zítra dej vědět, moc držím palce!!!!

pavlina1976
1. bře 2016

@luist Moc držím palce na zítra! Musíš doufat že je to ten pravý bojovník 😉

veva1211
1. bře 2016

@kacka49 Ty jo tak to u te byla rytchlost😉.Mi ted pujdem na 3 IUI tak doufame ze to vyjde:-\.Tak moc fazolku nezlob 😀.

veervit
1. bře 2016

@luist 1ivf mame bohužel za sebou. Hele, jak píšou holky, ples určitě na to neměl vliv. Co my vypozorovali, tak stres je k ničemu a horké koupele. My měli veliky stres před úplně 1. spermio a katastrofa a za asi 4 měsíce bez stresu a koupelí ukázkové spermio. Ale taková akce vám určitě neublížila. Určitě ten správný bojovník zůstal😉 Zitra na tebe budu myslet!

luist
1. bře 2016

@veervit děkuji budu pozitivní a on bude bojovat

veervit
1. bře 2016

@luist tak přesně tak🙂 Nejdůležitější je být v klidu!