Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
3. bře 2016

Ahoj holky, já dnes nic moc, sice už nekrvácím, ale začal mě trápit hrozný kašel. Prostě nemůžu mít nic normálně, ach jo ☹

kacka49
3. bře 2016

@andreee86 tak se šetři a odpočívej, lítá to teď všude ☹. Ať je Ti brzy lépe 😉

kacka49
3. bře 2016

@luist už se těším, až se utroše zbavím ... Jediné jeho pozitivum je, že mám větší chuť na sex, i když teď je mi to celkem k ničemu 😀

konik_mischel
4. bře 2016

ahoj holky, jsem úplně mimo, dnes 14 den po UIU a na testu z Dr. maxe zřetelná, tlustá i když ne stejně výrazná čárka a clearblue ukazuje + 1-2 ....je to po 4 letech poprvé, nikdy jsem neměla takovýhle test... myslíte, že se můžu pomalu radovat ( jsem 29DC) ? Pořád tu na to koukám, jestli nevidím něco, co tam není a brečím tu jako tele

kacka49
4. bře 2016

@konik_mischel ahoj, tak to je skvělé, radovat se musíš 😉. Gratuluju 😉

andreee86
4. bře 2016

@konik_mischel ahoj, to je báječná zpráva slyšet po dlouhé době, že se někomu povedlo IUI. Gratuluji. Kdy jdeš na krev?

andreee86
4. bře 2016

@veervit tak to je dobře, že genetika je v pořádku, kde jste na ní byli? V Jihlavě? To ti přišli výsledky domů?

veervit
4. bře 2016

@konik_mischel Moc gratuluji. To je úžasné, že IUI se zadařilo! Úplně tě chápu, slzy štěstí jsou určitě na místě 🙂

veervit
4. bře 2016

@andreee86 Byli jsme v Jihlavě. Až mě překvapilo, že jsou výsledky do 3 týdnů.. Výsledky přišly poštou. Prý když bude vše ok, tak pošle jen dopis a už tam nemusíme. A jak je tobě? Co ten kašel?? A v pondělí jdeš na tu krev? Určitě tu bude teď více dobrých zpráv 😉

missuttka
4. bře 2016

Ahojky,my mame prvni navstevu dnes za sebou. Jsme u doktora Škurly.Do 14dnu budu mit menses,takze na odbery a manzel na spermio a pak se uvidi 🙂 v lete nas ceka 1.ivf

veervit
4. bře 2016

@missuttka tak a hurá na to! Alespoň nás tu bude víc.

andreee86
4. bře 2016

@veervit a kdy bude imuno? Tam už jste také byli?? Kašel je lepší, mám nějaký sirup, tak snad zabírá. V noci jsem nekašlala už vůbec a teď přes den sem tam. Tak snad už to bude dobrý, nechci ten sirup brát moc dlouho, i když se může v těhu. Jj, v pondělí na krev. Už jsem z toho ležení úplně vyřízená 😀 večer usnu vždycky u televize a než si pak vyčistím zuby a tak, tak se proberu a nemůžu usnout.

andreee86
4. bře 2016

@luist ahojky, tak jak to zvládáš a jak se cítíš?? Myslím na tebe.

andreee86
4. bře 2016

@missuttka ahojky, přesně jak píše veervit, vzhůru do boje 😉

luist
4. bře 2016

@missuttka vitej. I když přeju všem aby to slo jinak než takto. 😁

kacka49
4. bře 2016

@andreee86 testik jsi teda nezkousela? Budu na Tebe v pondeli myslet, jdu v utery na ultrazvuk - okouknout fazolku. Nevite, zda si mam utrogestan zavest nebo radeji polknout? Diky a krasny slunickovy vikendik 😉

veervit
4. bře 2016

@andreee86 Imuno bude ve čtvrtek. Už z toho mám nervy na pochodu. ☹ Tak dobrý, hlavně když je ti lépe. Ten sirup bych radši brala, aby se ti to nevrátilo.. Pak je to o to horší. A zkusit se třeba projít, když je tak krásně?? Já vím sama, jak jsem se sebou bojovala. Přes den bych chrněla a v noci koukala. To je na nic..

andreee86
4. bře 2016

@kacka49 právě že zkoušela a vypadá to nadějně, ale nerada bych to zakřikla. Mám strach, abych toho bobka malýho nevykašlala ven. 😒 ja bych ho zavedla, myslím, že je mu to jasný, jak to vypadá, a je na to určitě zvyklý. Pak dej fotku fazolky, ať se tady pokocháme taky 😉

andreee86
4. bře 2016

@veervit ty bláho, tak to moc držím palce, ať to dobře dopadne všechno, ať můžete rozjet další úspěšný pokus. 😉 za chvíli tady budeme všechny těhulky 🙂 jj, zítra už asi vyrazím ven, leženího už bylo dost.

kacka49
4. bře 2016

@andreee86 ani netušíš, jako mám z Tebe radost! Nic nevykašleš, bude to parádní ... Taky budeš mít fazolku 🙂. Procházka Ti prospěje a povídej si s fazolkou 😉. Už se těším na pondělní zprávy 😉

cucito
4. bře 2016

Ahoj holky,v neděli jdu na odsátí vajíček a mám na Vás dotaz, protože mám. Skurlu a ten mi sam nic neřekne. Po odsati se s nami laboratoř domluvi, jake pouziji metody nebo udelaji,co je dle nich vhodne a pak nam to jen oznami? Nechceme žádné metody navic,neverim tomu. Pokud se ma podarit,vyber spermie ci jeji uprava na tom nic nezmeni.. Diky!

kacka49
4. bře 2016

@missuttka vítej mezi námi a hodně štěstí 😉

kacka49
4. bře 2016

@cucito ahoj, Škurla odpoví jen na otázky 😉. Po odsátí přijde embryolog, doporučí metodu a vy ji buď odsouhlasíte nebo se domluvíte na jiné 😉. Nám kvůli špatnému spermiogramu doporučil tu dražší metodu PISCI a já myslím, že to zabralo ... ISCI tuším stála 8000 nebo 8500 a PISCI 11500. A ješte máme 2 mrazáčky ... IVF na první pokus vyšel + mrazáčci ... Takže za mě spokojenost 😉

veervit
4. bře 2016

@andreee86 opravdu jsi zkoušela testik? Nebudeme se ještě těšit, ale úžasný!! Moc ti to přeju!! A zitra na procházku urcite jdi! Ta ti prospěje! Moc se těším na zprávy v pondělí😉

andreee86
4. bře 2016

@veervit jj, ale jestli to dobře dopadne, stejně tomu nebudu věřit a budu to pak pořád testovat, abych měla jistotu, jestli tam prďolka ještě je 🙂

andreee86
4. bře 2016

@kacka49 řekl ti Škurla přesnou hodnotu hcg? Nebo řekl jenom že to je dobrý?

andreee86
4. bře 2016

Už jsem na to prIšla, já bych měla jenom spát, protože když spím, tak alespoň nekašlu 🙂

kacka49
4. bře 2016

@andreee86 zvládl to v jedné větě 😉 - "hmm, přes 400, to je dobrý" 😉, ještě že mi to předtím řekla sestřička, když viděla, jak se v čekárně trápím ... měl cca 20 minut Škurla zpoždění, tak už jsem byla na nervy ... tak přišla a šeptala, že je to pozitivní 😉. Určitě to od ní znělo lépe než od Škurly 😉

kacka49
4. bře 2016

@andreee86 tak spi 😉

cucito
4. bře 2016

@kacka49 Ahoj, díky za info. Manžel měl loni spermiogram dobrý,tak snad nebude nic zapotřebí. Uvidím v neděli...