Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
10. bře 2016

@lenik33 Děkuji, jsi hodna. Ještě že tyto diskuze jsou..

andreee86
10. bře 2016

@veervit a jak dlouho musíš brát medrol, než půjdete do dalšího pokusu?

veervit
11. bře 2016

@andreee86 to zatim nevím, ale říkala, že to bude jen minimum, tak doufám, že ne nejak dopředu, jsem momentalne po ms, tak doufam, ze zacnu ihned s dalsim kolem.

kacka49
11. bře 2016

@cucito držím palečky, ať to dnes parádně klapne 😉

kacka49
11. bře 2016

@veervit my měli PISCI hned napoprvé a vyšlo to 😉. Neboj, klapne to ... Sice je trošku dražší, ale když víte, že pomůže 😉

veervit
11. bře 2016

@kacka49 vy jste toto meli? Nám vůbec o peníze nejde. Ted už bych do toho dala "miliony". Kolik vas to stalo??

veervit
11. bře 2016

@cucito taky na tebe myslím a držím palečky, ať se mrně pořádně zahryzne!🙂

kacka49
11. bře 2016

@veervit za ISCI se prý platí cca 8000 a za PISCI se platí 11500 😉

veervit
11. bře 2016

@kacka49 Děkuji za info. Tak je to o trochu víc, ale určite do toho pujdeme. Peníze jdou teď bokem. Hlavně, aby se povedlo. A narezavali vam embryjko?? Nebo ne?

cucito
11. bře 2016

@veervit @kacka49 Ahoj holky, díky moc za podporu. Zbylo nakonec jen 1😭 Respektive 1 bylo dobré, 1 horší-ani by prý nezvládlo zamrazeni. Skurla dnes nebyl, Kučera nám vše hezky vysvětlil, tak jsme dali 1 - doufám,že bojovníka. Mrzí mě, že nám nezbylo nic k ledu. Snad to nebudeme potřebovat...

andreee86
11. bře 2016

@cucito ahoj, neboj se nic, jiný nebude třeba, tenhle je ten pravý, co se zahryzne a už se nepustí

andreee86
11. bře 2016

@kacka49 tak co, už máš zabaleno? 🙂

andreee86
11. bře 2016

@veervit tak to by pěkně vyšlo, že byste hned navázali dalším pokusem. To by bylo fajn. Jen ať se tu pěkně ty řady rozšiřují, teď dodá dobré zprávy @luist, v zápětí @cucito a @veva1211 no a další měsíc to jistíš ty 😀

luist
11. bře 2016

@andreee86 no kéž by😀doufám v to už se nám to krátí 🎉

kacka49
11. bře 2016

@andreee86 jo, jo, už většinu ano ... Jen dnes po práci ještě něco napéct a ráno můžeme razit 😉. Co kašel, už je to lepší?

veervit
11. bře 2016

@andreee86 hezky jsi nám to naplanovala 🙂moc bych to všem tady přála! Jsem strašně zvědavá, co nam řekne doktor. Jak se na to bude tvářit. .

veervit
11. bře 2016

@cucito vždy stačí 1bojovnik! A ty máš toho nejsilnějšího, takže v klidu!!😉

cucito
11. bře 2016

@andreee86 Ahoj, díky moc. Manžel je taky přesvědčený, že to vyjde. Když se ohlédnu 3týdny zpět, zase taková hrůza IVF není. Po hormonech jsem ještě i zhubla-bylo mi zle, teď po utrogestanu jsem jen unavená, injekce jsem taky zvládla. Říkám si, že jsem to neměla tak oddalovat. Tím ale neříkám, že chci jít znovu... Stačilo by nám 1 miminko, tak snad nám bude dopřáno...

cucito
11. bře 2016

@veervit Moc silný není, ale embryolozka říkala, ze se ta kapsa, kterou ještě dnes embryo nemělo, muže dovyvinout už u mě. Já jsem tvrdohlavá palice, manžel je chlap jako hora, tak snad bude "malý" bojovník po nás... Díky za podporu!

cucito
11. bře 2016

@andreee86 Pěkný plán -snad nám tady všem vyjde. Jaro je z hlediska početí nejčastější termín-příroda to tak zařídila. A když jsme teď přírodě trochu pomohli, mohla by to být tutovka🙂 Je zvláštní, že ještě před Vánocemi jsem o IVF nechtěla ani slyšet a teď si říkám, že v případě potřeby zvládnu i druhé..

andreee86
11. bře 2016

@luist a kdy jdeš na krev?

andreee86
11. bře 2016

@kacka49 no kašel tak nějak pořád stejné, ráno a dopoledne lepší, odpoledne horši. Ale doufám, že příští týden už jsem bez kašle. A máte řízecky nasmažený na cestu? 😀
@cucito no, teď máš jednoho bobíška u sebe, určitě to klapne, všechno dobře dopadne, naplánovala jsem to, tak musíme dodržet plán 😉 a další IVF tě bude čekat, až prostě budete plánovat bráchu nebo ségru.

andreee86
11. bře 2016

Dneska jsem šla na krev ohledně ŠŽ, tak jsem poprosila, jestli by mi nenabrali i hcg, tak dnešní hodnota 2976, mám neskutečnou radost, tak snad teď můžu doufat, že je to na dobré cestě, protože jsem zase začala propadat panice, že tam určitě bobíšánek už není. Tak se mi pěkně ulevilo, když hcg tak pěkně narostlo 🙂

cucito
11. bře 2016

@andreee86 No, nám by stačilo jedno. I když je pravda, že nikdy neříkej nikdy - já jsem toho (s mým přístupem k IVF) důkazem... Dobře, pokusím se "pětiletku" splnit 🙂

cucito
11. bře 2016

@andreee86 Tak to je super!!!

andreee86
11. bře 2016

@cucito 😉 a co manžel, obskakuje tě řádně? 🙂

cucito
11. bře 2016

@andreee86 Samozřejmě 🙂 Zatím mi dovolil jít akorát na WC. Zítra už ale chci něco dělat - lehkého. V Sanusu dnes neměli papíry na neschopenky - nechápu! Takže mi pro ni pojede až v pondělí a to už chci jít na procházku. Běžně se psem chodím na 5km, tak uvidím, jak mi v pondělí bude. Asi to dám, jen pomaleji. Normálně je to spíše takový poloběh, tak abych bobíka nevyklepala 🙂

andreee86
11. bře 2016

@cucito no to si musíme užívat, takovou péči 😉 u nás už se to pomalu zase obrací, ale musím říct teda, klobouk dolů, jak se o mě manžel staral, ani jsem to nečekala. Dokonce si i vzal i týden dovolenou, aby mohl být se mnou doma. Jsem celiak, a manžel vždycky chtěl, ať mu dělám třeba normální těstoviny, když jsem vařila a chtěla jsem si to usnadnit. A minule jak dlabal bezlepkové nudle v polévce, aby si nemusel vařit zvlášť 😀 tak alespoň ví, že to nemám jednoduché 😀 já jsem byla s pejskem na procházce asi pátý den a celou dobu dobré a pak jsem uklouzla, úplně se mi rozjely nohy. Tak buď opatrná. Copak máte za pejska?

veva1211
11. bře 2016

Holky ja jsem tak rada ze jsou tady tak pozitivni zpravy😉.

cucito
11. bře 2016

@andreee86 Myslím si, že za to, čím jsme si kvůli společnému cíli (miminku), musely projít - si trochu té jejich péče naprosto právem zasloužíme!!! Já budu muset jít ven. Jsem zvyklá s ním denně chodit - v týdnu tak hoďku, o víkendu i více. Máme trpasličího pinče, který ale se mnou chodí běhat, je to hyperaktiva po paničce... Nevím, jak vydržím těch 13 dní. 14 dní by vyšlo na Velký pátek, takže jdu o den dříve - taky dobře, každý den méně se počítá 🙂 Kolikátý den jsi testovala Ty? Včera jsem nakoupila testy, chtěla bych vydržet do příštího víkendu - v sobotu má manžel svátek - byl by to krásný dárek... Ale to asi bude ještě brzy 😒