Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
22. srp 2016

@veervit to víš,že se těším 🙂!A i doma si občas zastříhám!Hlavně mám svůj klid a nejsem nervni kdo přijde a co zas bude druhý den v práci!A ten klid potřebuju.Jen mi přijde že k mojemu životu aspoň z 1/2 potřebuju dělat kadeřničinu.A co ty už máš po dovolený?S manželem jsme chtěli letět do zahraničí příští týden ale když to dopadlo takhle tak pojede nejspíš ségra s přítelem.Tohle je důležitější!!!!!Když si marodila přišla na tě kontrola?

karkab
22. srp 2016

Ahoj, také chodíme s manželem do Sanusu a potřebovala bych poradit. Máte nějakou zkušenost nebo co byjste doporučili manželovi na spermijky vitamíny popř. jaké? Moc děkuji a mějte krásný den 🙂

veervit
22. srp 2016

@veva1211 jee, tak dovču jste nechytli, ale třeba někam autem jet, to by ti nemuselo ublížit! Vždyť to nejsou úplné dálky. My se chystáme teď o víkendu jet do Chorvatska alespoň na 10 dní. Já nikdy na neschopence nebyla. Mám úžasnou majitelku, která nechtěla, abych měla neschopenku, tak mi to klasicky zaplatila, jako když pracuji. Já na majitelku nedám dopustit. Hned jak jsem jí řekla, do čeho jdeme-stašná podpora.

veervit
22. srp 2016

@karkab selen, zinek. Teď zobeme oba macu peruánskou a kotvičník. Po selzinku měl při posledním odběru nadprůměr...

kacka49
22. srp 2016

@veva1211 vyvedla jsem si to sama, když jsem nezobala léky ☹. Ale beru to tak, že jsem to teď moc hnala. Doufám, že příště už bude mít Škurla po dovolené a bude mi to dělat on. Teď mi dvakrát dělal utz Kučera a jsem šťastná za Škurlu. Každý je jiný, ale už jsem si na Škurlu zvykla. Kučera používá při utz moc lubrikačního gelu a mě to jen zbytečně rozčiluje ... Je dobře, že sis to přehodnotila a zůstáváš doma - navíc, pokud nejsi jako OSVČ, ale zaměstnanec 😉. Zákaznice si na Tebe počkají a Ty si mezitím užiješ nádherné období 😉. Tak pravidelně jez, protože už jíš za dva 😉 a odpočívejte oba 😉

kacka49
22. srp 2016

@veervit jj, je to rozdíl, když to můžeš v práci říct 😉. I já to tak mám a majitelka je z našich neúspěchů snad rozhozená víc než my ... Důležité je, že to chápou a jsou tolerantní 😉

kacka49
22. srp 2016

@karkab manžel zobe Fertilan, ale jak píše @veervit - základ je zinek a selen. A určitě začít užívat co nejdříve 😉

veva1211
22. srp 2016

@veervit hm,tak to klobouk dolů!Já právě marodím prvně za 12 let 🙂.Tak dávejte na sebe pozor!Krásnou dovolenou!Určitě si nikam kousek vyjedem 😉.

veva1211
22. srp 2016

@kacka49 já jsem si hodně zvyklá také na Škurlu.Kučerovo slovíčkaření to je pro mě silnej kalibr.Jsem OSVČ ale to je jedno.Jsem ráda že jsem zůstala doma.I když mám někdy rozum v práci!Ale jsem ráda že nám to vyšlo.A moje gyndařka ta měla radost taky ,tak jsem ji byla vděčná že nás poslala do Jihlavy!Je i super že jste tu fajn ženský😉.

veva1211
22. srp 2016

@anickaa87 aničko kdy ti doktor cca určil termín?

anickaa87
22. srp 2016

@veva1211 jeste neurcil podle mych vypoctu je to v breznu( stejne jako dcera) ve ct jdu na kontolu tak snad dostanu prukazku ;) a ty uz to vis, uz mas prukazku?
Ps: tuto otazku uz jsem chtela polozit uz davno pac mi to trochu hlava nebere. Podle utz jsem v 8+3 t.t. coz je skoro zacatek 10. tydne, ale transfer byl 8.6. tak jak proboha muzu byt skoro ve 3. mes. teh.???

andreee86
22. srp 2016

@anickaa87 ahojky Ani, ono se to počítá od prvního dne poslední menstruace. 😉

anickaa87
22. srp 2016

@andreee86 a ja to porad pocitala od transferu a proto mi ty pocty nevychazely 🙂

anickaa87
22. srp 2016

Ted koukam ze jsem napsala 8.6. misto 8.7.

kacka49
22. srp 2016

@anickaa87 počítá se v den transferu, že si už 2. tt ... aspoň tak mi to bylo vysvětleno ... 😉. Aničko, termín transferu jsi ale měla 8.7., ne? Od 8.6. bys byla už 13.tt dle mých počtů ...

veva1211
23. srp 2016

@anickaa87 no mě to povídala na 7tt a mě to taky vůbec nevychazelo.A také jsem to počítala od transferu 9.9.jdu na krev...Což je u mě podle ní 10tt.No jen nerozumím tomu že Škurla mi řek že mám říct svoji gyn.že odpovídám 5+6 a pak mi řek že začínám 7 týden ...Těhotenská průkazka se dostává v jakým týdnu?

veva1211
23. srp 2016

@anickaa87 já tento týden jsem v 8tt a ty jsi v tento týden v 9tt?Po mě gyn.chtěla i kdy jsem měla naposledy měsíčky ale to jsem si zaboha nemohla zpomenout!Myslíš že je to důležité ohledně toho termínu?

anickaa87
23. srp 2016

@kacka49 Kacii jj transfer byl 8.7.

anickaa87
23. srp 2016

@veva1211 tak vsichni dr. to pocitaji dle mesicek, zad tak dulezite to neni, v prukazce stejne budes mit dva terminy porodu, jeden dle ms druhy dle utz... Ja myslim ze bys mohla prukazku dostat cca v 10. tydnu nejsem si jista, sama jsem zvedava zda ji ve čt dostanu ;)

karkab
24. srp 2016

@kacka49 Děkuji moc za radu. Už jsem kopupila, tak uvidíme. Jdeme do 2. IVF 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nevíš/nevíte jak je to s cvičením běhěm stimulace. Mám namysli, běh. Děkuji.

kacka49
24. srp 2016

@karkab tak to netuším s tím běháním ☹. Asi spíš jak se budeš cítit 😉. Raději se ale zeptej doktora - koho máš?

anickaa87
25. srp 2016

@veva1211 ahoj tak jsem zpatky z kontroly, dle mesicek jsem v 9+2 t. A dle utz 10+0, fazolka roste krasne, byla jsem tak dojata kdyz jsem ji videla vrtet se 🙂 zacatkem zari jdu opet ka utz, krev a dostanu i tehu prukazku a musim se objednat na screening ve 12. tydnu ty tam pujdes taky vid.

veva1211
25. srp 2016

@anickaa87 Ani to si tak krásně popsala!Hezky tak to je paráda!Já jdu také v září ten týden po tobě 9.9. na krev ale nevím jestli na UTZ já jsem ted 8+1t.To nám letí viď?Co je to screening?

veervit
25. srp 2016

@karkab holka, s během myslim opatrne! Aby ti otřesama nepraskaly zbytečně folíky! A ono teda, jestli ti bude jako mě u 2.stimulace, tak ti bude vše na přítěž, natož pak běh...

anickaa87
25. srp 2016

@veva1211 je to vysetreni z krve s utz kde vlastne zkoumaji zda miminko je zdrave a nema nejakou vyvojovou vadu, dela se to v nemocnici na gynde a neco to stoji, ja uz se objednala.. musi se to stihnout udelat do 12. t. Pokud jdes ke gynd. tak ti udela i utz. No to mi povidej, pockej si na 2 trimestr to nam briska porostou bleskovou rychlosti a ja doufam ze si to konecne zacnu uzivat 🙂 A tobe neni vubec spatne, nezvracis, nejsi unavena??

karkab
25. srp 2016

@kacka49 Já mám Kučeru.

veva1211
25. srp 2016

@anickaa87 Aha 😉.Ty jo, tak doufám že vše budeme mít v pořádku!Mě je ouvej když se najím tak musím si jít nachvilku lehnout.Protože se cítím jako kdybych se přejedla.Ale sním toho krapítek.Jinak je mi fajn.A co ty jak ti je?Ještě si zavádíš utrogestan?A bereš acidum folicum?

anickaa87
25. srp 2016

@veva1211 neberu a na co to je? No ja po kazdym jidle zvracim, musim protoze je mi tak tezko jakobych snedla kamen.. kdyz jsem to rekla dr. tak nebyl moc nadseny pry mimi takhle nedostane zadnou vyzivu, jsem z toho vedle a bojim se o prdouse... beru vitaminy Feminion ale nevim jestli to staci...jj utros zavadim a od 12.t ho budu postupne vysazovat. A ty?

veva1211
25. srp 2016

@anickaa87 acidum je kyselina listova ale větší dávka to mám brát I.trimestr,mě gyndařka řekla že je jedno zda beru vitamíny pro těhu nebo tu kyselinu.Utrogestan také do12.tt a postupně vysadit.Tak to jsem myslela že už ti bude o něco lépe ☹.No a nějaká výživa kterou by si měla třeba v pití? Aby mimouš měl víživu- když se to doktorovi moc nelíbí?To ti neporadil?

anickaa87
26. srp 2016

@veva1211 jo kyselinu list. beru taky.... Nechapu kdyz se mu tl nelibilo proc mi nic neporadil, ale pry je zvraceni v tehu zcela normalni kdyz to neni vic jak 4x denne a obvykle to prestane po 3.mesici, tak uvidime...