Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
9. čer 2014

@debeee Já nějaké favority mám, ale manželovi se nelíbí, takže z toho stejně nic nebude. Bude to ještě boj. Ale určitě to budou nějaká klasická nebo stará česká jména. Ani jeden z nás by nechtěl novodobé výstřelky. Zatím se snažím toto téma nenadhazovat 😀 Copak vy už nějaké jména máte? 🙂

debeee
9. čer 2014

@luca16 Kluk Vít a holka Amálka 🙂 Kluk byl jasný hned. Holčičí jméno jsem měnila asi 3x než jsem našla to pravé 😀

bubulina1983
9. čer 2014

@suzik161 - co UTZ, psala si ze pojedes tento tyden, kdy se chysta? kdy ma dorazit MS?a kolik mate jeste mrazacku, ale 4 si myslim psala ne? no nejsem si jista do jaky miry ovlivnuji BT hormony, jestli si ted nejak pichas nebo budes, ale proc to nezkusit? ja i kdyz tomu moc sanci nedavam tak pipam kazdy rano v 6.18 🙂 no, jinak co vim ze pri OVu klesa BT a pka kdyz je 3 dny posobe vyssi nez 6 dni predchozich tak nejnizsi teploty je OVU, a nekdy se muze stat ze po OVU 6-11 den muze dojit k implantacnimu poklesu, tzn.ze se mimos zahnizduje, a pak by se teplota mela dale drzet v hornich hranici, treba na mym prikladu ja mam predovul.teploty 36,6-36,7 a po OVU 36,9-37,1
@elisc - do příštího pondělka hafo času! a tak ty potrebujes schvaleni az na tu stimulaci hormonalni, to nemusi byt schvaleny uz na tu ulumovacku, ne? neboj se oni jsou tam ted na pojistovne zapareny, ve stredu se ochladi a tak ti to odsouhlasi 🙂)
Jo holky bylo by to skvely, kdyby nas stesti pokakalo a stihli sme to za minutu 12 😀 budu tomu verit, ano, souhlas? jinak od dnesniho dne mi zacina prechod 🙂 hec, kdo to ma v 31 ?

luca16
9. čer 2014

@debeee Vítka dávají poslední dobou hodně, je to docela pěkné jméno. Amálka se mi jednu dobu hrozně moc líbila, ale manžel mi ji vymluvil ☹ Myslím, že jste vybrali moc dobře 😉 A co bys chtěla radši, holku nebo kluka? Já bych chtěla holčičku a manžel radši kluka, jak jinak 😀

debeee
9. čer 2014

@luca16 U nás je to přesně jako u Vás 😀 Nakonec budeme rády, že to bude zdravé co 😀
Třeba nakonec to nebude ani jedno jméno a vybereme úplně jiná, ví bůh. Splaší se mi hormony a vymyslím něco jiného 😀 😀
Už na sobě pozoruješ nějaký výkyvy? Já vůbec nic jen jsem hrozně vzteklá a manželovi říkám, že chci aby z toho taky něco měl 😀 😀 😀

luca16
10. čer 2014

@debeee Tys to vzala za správný konec 😀 😀 😀 Já jsem přecitlivělá a opravdu zatím jen vyjímečně podrážděná, ale pochybuju, že manžel něco registruje. Jinak máš pravdu. Budem rády, když to mrně bude zdravé 😉

suzik161
10. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, na UTZ jedu dnes, mám tam být v 10:30. MS má dorazit v sobotu, ale myslím si že to bude dřív, už mě pěkně bolí záda 😒 Hormony zatím žádné neberu. Ano máme 4 mrazáčky a dneska se chci zeptat Škurly na dvojčátka, tak uvidíme jak se na to bude tvářit 😉
Držím ti palce, kdyby se to povedlo, bylo by to super!!

suzik161
10. čer 2014

Ahoj, tak mám konzultaci za sebou, dostala jsem estrofem, myslím. Nafasovala do zásoby Utroš a teď už jen ta mrška 😀 Jinak jsme se domluvili, že rozmrazíme dva bojovníčky a zkusíme to s dvěma 😀 Škurla je dobrý, zasmáli jsme se 😀

debeee
10. čer 2014

@suzik161 Tak to musí vyjít i kdyby nechtělo. Držím palečky a všechno ostatní 😀

suzik161
10. čer 2014

@debeee Moc děkuji!!

bubulina1983
10. čer 2014

@suzik161 - super,tak to fajn,ze jste se takto domluvili,v sobotu dojde ms,ty zacnes pichat a za 12 dní juchu k tobe😉 to je vas 2.pokus vid? Minule uz nevím,jak to bylo,ale mám pocit,ze tehu test byl,i hcg ale nizke vid? Řekli vám minule,kde byl problem? Teď se,pridávám te do skupiny,tehotnych v cervenci😀

bubulina1983
10. čer 2014

@andreee86 - ahojky,tak jak to vypada,co testik nezkousela si kolik je dnes DPIUI?

andreee86
10. čer 2014

@bubulina1983 ahojky, říkala jsem si, že zkusím zítra ráno. To bude 14 dní po IUI, to už by tam mohlo být něco vidět. Pokud tam nic nebude, vysadím Utrogestan, nemá cenu ho brát, navíc mi po něm není moc dobře, hlavně ráno se strašně motám.

bubulina1983
10. čer 2014

@andreee86 - no to uz by asi mělo alespoň prduch,ale někdy to byva hodne pomale,ale ja když byla na IUI,cekala sem vždy těch 14-16,pak sem jela 2x na krev,protoze utros posunuje ms a jednou jsem tam ani nedojela,Ms došla stejne.ja ho zavadela,ráno a vecer,nekdy i v poledne,ale kdyz sem nemohla chvilku sedet,tak sem ho spolkla,spodem to ma větší ucinek,a nemelo by byt tezko,slabo,ospalo,ja sem si vzdycky když sem ho snedla,mohla jit lehnout🙂 tak mi dej zitra vedet,oki,budu drzet pestičky!!!

andreee86
10. čer 2014

@bubulina1983 Určitě se ozvu. Já také zavádím, přes den mi to nevadí, ale ráno když vstávám, tak mám pocit, že se se mnou všechno točí. Škurla mi ale napsal jen jedno balení, a to bych měla vybrat ve čtvrtek. Tak kdyby náhodou to bylo zítra pozitivní, tak snad nebude vadit, když néjaký čas vynechám, než se dostanu pro recept.

bubulina1983
11. čer 2014

@andreee86 - tak jak brouku? něco nového? no nevím z utroušem, tan by se asi vysazovat neměl, pokud bys byla těhotná, a v lékárně by ti to bez receptu nedaly? to nevím já měla vždycky do zásoby ještě mi zbylo z minule.

Já jsem zkoušela dnes testík, jsem 10.dpo, ale není na něm ani prd, tak ještě zkusím v pátek to by bylo 12.dpo a uvidím jak teplota, ale nevím jak to tu teplotu může ovlivnit, když mám teď od pondělka píchlou tu utlumovací injekci na vaječníky ☹

andreee86
11. čer 2014

@bubulina1983 ahoj, tak hlásím, že test je úplně bílej, není na něm nic, ani náznak nějaké čárky, ani dušík. Tak počkám, až dostanu MS a zavolám si do Sanusu, abych se objednala. No já mám cyklus vždycky delší a vždycky jsem to měla nepravidelně, tak jestli mi to Utroš ještě posune, tak to může být kdo ví kdy. Tak to mám asi štěstí, že pracuju v lékárně 😀 a Utroš bych si vzala u nás, ale teď je to zbytečné.
Držím palce, ať v pátek dopadne test dobře a jsou na něm dvě krásné čárky.

bubulina1983
11. čer 2014

@andreee86 - hmm, tak to taky nevypadá viď..14.dpo, by mohl být aspoň pidi dušík, tak uvidíš tak se na utrouš vyprdni, a uvidíš jestli dojde MS, BT teplotu si neměříš, dalo by se podle toho trochu odhadnout, kdy dojde MS, no nevím, moc tomu nevěřím, ale bylo by to super...

elisc
11. čer 2014

@bubulina1983 Neztrácej naději, 10DPO je ještě docela brzy. A teplota Ti teda zůstává nahoře?
Bohužel, jestli utlumovačka ovlivňuje Ti neřeknu, nikdy jsem si BT neměřila

já jsem teď volala na pojišťovnu, tam ani neevidují, že žádost byla z Jihlavy odeslána. Prý se to mohlo ztratit na pobočce, tak jsem volala do Ji, kam to konkrétně odesílají, prý Ostrava, tak jdu zase volat na pojišťovnu 😒
Jinak jsem se ptala a pokud nebude schváleno, nepíchnou mi ani zastavovačku ☹ Bych se na to nejradši ...

@andreee86 Zažila jsem holku, které se pidi dušík objevil až 20 dní po IUI, nechceš si zajít na krev?

andreee86
11. čer 2014

@elisc ty jo, to je smůla, snad se někde dovoláš a domluvíš, byla by to škoda, kdybys musela zase čekat. A jsi u 111? nebo u jiné pojišťovny?
V Sanusu mi řekli, že na krev se mám objednat pouze pokud budu mít pozitivní test, jinak se na krev objednávat nemám, mám počkat na MS a pak zavolat doktorovi, abych se s ním domluvila, co dál. Dobrý, co?

elisc
11. čer 2014

@andreee86 jsem u 205, bývalá Metal Alianz. Štve mě to o to víc, že teď beru léky na imunitu a ty se berou 3 měsíce, to mi teď akorát vychází. Pokud to nestihnou, musím si dát 6 týdnů pauzu a pak zase 6 týdnů před ivf brát léky. To je prodloužení o 3 měsíce 😒 Ještě se musím zeptat, jestli se nedá protáhnout braní těch léků, ale pak mi z těch hormonů asi naroste druhá hlava, jako by nestačilo, že jsem za 2 měsíce přibrala 4 kila 😠

A MS čekáš kdy? Tohle je nejhorší, že Utrogestan Ti to může oddalovat, ale když ho vysadíš a náhodou budeš těhu... Někdy ty jejich postupy nechápu

bubulina1983
11. čer 2014

@elisc - grrrr, to je na prdlačku, je to bordel, člověk na něco čeká jak na smilování a ono se to někde zašprcne, zrovna když to nejmíň potřebujeme ☹ uvidíš jak se kam dovoláš zkus to zjistit sama. Píšeš o tom že si u bývalé metal alianz, já byla taky a musel jsem změnit pojišťovnu protože Kučera mi řekl, že tohle je ta njehorší pojišťovna co jsem mohla mít, protože prej každou hormon.stimulaci berou jako jeden pokus IVF, i když jdeš na IUI. My jsme teda měli 3x IUI v přirozeném cyklu, tedy bez hormonů, ale říkall mi že když bychom potřebovali nasadit hormony, takže si to pojišťovna odškrtne jako pokus za 60.000 a tím pádem bych přišla o IVF ☹ pěknej bordel co? ty si měla někdy IUI s injekcema a nikdo ti nic neřekl??
No jinak já dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/bubulina1983, tak uvidím v pátek zkusím..

@andreee86 - no já nevím, někd když tam jedeš na konzultaci, tak ti krev vezmou a někdy ne, já tam jela že sem měla zpoždění ale týden, nakonec z toho byla cysta, krev mi vzali, ale většinou kolem toho 16 dne doporučujou vysadit UTROŚ a MS dojde sama...tak nevím

elisc
11. čer 2014

@bubulina1983 No, mi když jsme posílali první žádost IVF, tak se sestřička na naší pojišťovnu taky mračila,
ale vyřídili to za týden, tak jsem si myslela, že dobrý. Jenže teď 😖 Nejhorší je, že abys měla od 1.1. 2015 novou pojišťovnu, musíš podat do konce června žádost. Což se mi taky nechce, aby to neudělalo ještě větší bordel, když tam snad někde mají to naše potvrzení, ještě jsem do Ostravy nevolala.
Ale nikdo mi neříkal, že se IUI počítá jako IVF, sice jsem to podstoupila 2x, ale pokaždé bez stimulace.
Jsem z toho fakt na prášky.

Abych se přiznala, grafům o BT moc nerozumím, pochopila jsem, že teplota se musí držet nahoře. Což máš. Nebo ten malý pokles už je špatný?

andreee86
11. čer 2014

@elisc - já budu doufat, že kdyby to náááhodou vyšlo, tak vysazení nebude vadit. Zkusím tedy test ještě v sobotu, ale moc šancí tomu nedávám, protože si myslím, že když jsem dnes 14. den po IUI, že už by tam mohl nějaký pidi duch být vidět. Ale radši tam tedy zavolám, jenže ráno už jsem si nezavedla.
Tak to ti vůbec nezávidím, moc přeji a držím palce, aby to vyšlo a aby sis nemusela léčbu protahovat. To je tedy pěkně blbá pojišťovna, pokud za pokusy bere hormonální stimulaci.
@bubulina1983 - no mně tam krev brali snad jenom jednou, a to když mi dělali hormonální profil, od té doby nic.

bubulina1983
11. čer 2014

@elisc - no my hned na začátku, kučera mi řekl, že když by bylo IUI se stimulací tak že si to pojiš´tovna odškrtne jako hrazený pokus, který se bere za IVF, nevím jak je to možný, ale říkal, že to dělá akorát Metalka ☹ tak nevím..tak si tam honem zavolej, je potřeba je poprudit, záleží na tom hodně moc. No BT se má po ovulce dostat nahoru, nevím jestli ten pokles nemohl být implantační jako že zahnizďování, ale nevím nevím..uvidíme co to bude dělat dál..
@andreee89 - uvidíš když ani nic v sobotu tak to je jasný a MS bude klepat na dveře, zkus se zeptat co ti řekne sestra v sanusu..

suzik161
11. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, já už píchat nebudu, budu brát jen etrofem. A půjdu si pro mrazáčky tak 17DC. Minule jsem byla těhu, ale krvácela jsem, a embryo odešlo s krví, měla jsem jako luca. Je to druhý pokus, první KET. Jasně těhu čevenec zvládnu. 😀 Jak ty, jak to jde??

elisc
11. čer 2014

@bubulina1983 Volám, prudím 😀 akorát mi to nikdo nebere, a když už, akorát mě přepojí někam, kde to zase neberou 😖 Ale já se nevzdám 😉
Budu držet palce, aby to bylo zahnizďování

ivekr
autor
11. čer 2014

@bubulina1983 ahojiky,tak vas zase docitam,ale uz se holky ztracim :D. Bubulii ja tak zacala taky,přesně ma kontrole 21DC mi řekla, ze mam žluté tělísko, coz znaci ze byla krasna ovulace a i sliznice byla vysoka a ze tělísko bud vyzivuje mimi a nebo se promění v ms a zepry to vypadá na krasne nachystánou ms :D chaaa tak uvidíš, každopádně to neni ztracene a graf krásný, skoro kopie mého, jen ja tam mam 2 ovulky hihi takže 2 deti :D.
Jinak luci a debee moocc gratuluji, mam obrovskou radost,že jsem to tu po letech odstartovala :D připadám si jako matka skupiny :D zakladatelka s prskatelka tehu baciku hihiii :D
A ostatní holky, drzim pesticky,vsechny se dočkáme.
Me az desi jak to holky leti.jsem ve 4 mesici,defakto skoro v půlce. Vubec nic nemam,nic neresim,..porad nevolnosti, naučila jsem se cely den proflakat.dopolko nádobí a snazim se něco uklidit,po obědě se mi udělá zle a drží me to az do vecera co to nezaspim.takže jsem nepoužitelna.náprd ze vychazky mam odpolko,kdy je profunim na gauci a nedostanu se nikam do sekacku ma mimi veci....no cekam cekam kdy bude líp, ale obavam se,že uz se toho nedočkám :D.

debeee
11. čer 2014

@ivekr Moc děkuji , jen se modlím aby bylo vše ok. Včera jsem se byla zaregistrovat u nového gynekologa, udělal mi i ultrazvuk a už byla vidět tečka 😀 Měla 2 mm, dostala jsem i fotečku 😀 Ale dneska je mi zle až hrůza. Jestli je to tím počasím či co 😖 Na blití, hlava se mi motá, v podbřišku mě popichuje, tak mu furt domlouvám ať se drží 😀

bubulina1983
11. čer 2014

@suzik161 - aha tak před ketem se nepíchá, jenom berou prášky, to sem nevěděla, tak jsem zase chytřejší, to se chodí až takhle pozdě až 17 dc se vkládají jo,ty prášky máš jako na zastavení ovulace nebo na co prosím tě? No já vím že si psala že těhu test je ale miminko bylo slabé, ale tak budeš tam strkat utrouše horem spodem 🙂 a ono se alespoň jedno ze dvou udrží uvidíš !!! držíme pěstičky aby to čekání uteklo co nejrychleji!
@elisc - to sou blbouni, musíš asi prudit ráno, však víš úřady ty fungujou jak se jim zachce, tak zítra rano v 8 už tam pruď 😀, no kéééééž by.....
@ivekr - maminko naše milá, díky za podporu, moc a moc doufám, že sem ten virus chytla od tebe, a že žluté tělísko bude mimí, naděje umírá poslední... mě by úplně stačilo 1, ty si hamoun, tak máš dvě, vybrala sis to v jednom cyklu za ty 4 roky čekání viď,a je zajímavý že jste se zrovna trefili do obou 🙂 hihi, to musela být dávka 😀 a co ty homeopatika byla si někde, nezbaralo nic? co zázvorový lízátka, taky nic? moc mě to mrzí, že je ti pořád takhle špatně, že si to nemůžše užívat, ale neboj, všechno se v dobré obrátí a pak až začneš vymetat po obchodech, tak budeš koukat, že účet bude brzo prázdný ...hihi
@debee - no to počasí vám těhulky moc dobře nedělá, je dusno, tlak nahoru dolu, tak když zaprší a ochladí tak snad bude líp, jinak prý se doporučují zázvorový lízátka, těžko říct jak to na koho funguje, ale za zkoušku nic nedáte...