Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
22. črc 2014

@suzik161 - ale prosím tě nemáš zaco, však tu pro sebe jsme 😀 neboj se nic, testík zkusíš v pátek třeba a uvidíš, prostě mimimu nechce ukazovat na testu zatím, dokud tě nebolí nějak břicho a nerozjede se ti ms tak je to furt dobrý, minule si to přeci dostala ne?
@lenkas26 - to bylo myšleno spíš pro @ivekr,ne?

bubulina1983
22. črc 2014

@elisc - zítra budeš 6.den, co takhle testík nám tady ráno ukázat, hihi?

suzik161
22. črc 2014

@bubulina1983 jj, minule jsem to dostala, ale to jsem neměla ten estrofem. Opravdu mi nic není, furt to samé co předtím, jen ta čárka se schovává 😒

andreee86
22. črc 2014

@suzik161 Ahoj, držím moc moc palce, ať všechno dobře dopadne, musíme tomu věřit a já věřím, že jo 🙂 Určitě ta čárka zesílí, musí. Na tu krev bych asi taky nešla, počkala bych do toho pondělka. Nejistota je hrozná, to věřím, ale od pátku do neděle už to není taková doba a pokud se o víkendu něčím zabavíš, abys na to tak nemusela myslet, tak to určitě uteče jako voda.
@ivekr - držím place, ještě není nic ztraceno. Dopadne to dobře

debeee
22. črc 2014

@bubulina1983 Nuda to je, to je pravda, ale do práce se bohužel nemůžu vrátit. Dopoledne vařím, uklízím a odpo se věnuji muži nebo jdu někam ven 😀 😀

elisc
22. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, jak Vás tady čtu, ztrácím odvahu. Mě nic nebolí, nic nemám citlivé a nic se mi nezvětšuje 😀 říkala jsem si, ze počkám asi až do neděle.
akorát se strašně nudím, nemáš tip na nějaký dobrý film?

elisc
22. črc 2014

@ivekr jak píšou holky, neztrácej naději, doktoři neví vše, vždyť i Tvoje těhotenství je toho důkazem. Věř prckovi.

luca16
22. črc 2014

@lenkas26 To asi patřilo ivekr, ne? Já dvojčata nečekám🙂

bubulina1983
22. črc 2014

@elisc - neboj se, to nevadí, že tě nic nebolí ani se ti nic nezvětšuje, každá jsme jiná 🙂 tak to budeš dobrá když to vydržíš až do neděle, každopádně na tebe myslím aby tam byli dálnice, kdy jedeš na krev?
takový odpočinkový a srandovní jsem ted naposledy viděla tyhle: americká panna, nezapomenutelné prázdniny..no a pak tu mám nějaký historický a sicifi a fantasy na to je ulítlej ten můj 🙂
@debee - no já jsem doma zítra 14 dní a asi polezu po zdi, je to hrozně dlouhý ty dny a pořád stejný, tak sem si říkala že kdy to půjdu tak se vrátím, pak se doma ještě užiju až do aleluja 😀, asi si měla těžkou práci ...a neptali se tě zda chceš zůstat na PN, jak máš vycházky? já zatím od 1 do 7 ale sem na vesnici takže stejně nic, nikam tady nechodím, tak sem doma nebo na zahradě

lenkas26
22. črc 2014

Ježiš holky to je strašná nuda a to jsem teprve 3den po transferu na krev jdu až 4.srpna.to bude jeste hrozně dlouhý čekání.Břicho mě zatim nebolí tak furt přemejšlim jestli se tam už brouček zavrtává nebo ne. 🙂

lenkas26
22. črc 2014

@luca16 ježiš promiň já sem tele sem na to klikla špatně 🙂

debeee
22. črc 2014

@bubulina1983 Mám fyzicky i psychicky náročné zaměstnání, takže návrat do práce je pro mě pasé. Já už jsu doma od února 😀 a věř že je to fakt šílené. Ještě chvíli a začnu štrikovat, i když to vůbec neumím 😀 V srpnu snad budeme mít pár návštěv z mé rodné vísky a v září jedu na 14 dní domů tak mi to snad uteče 😀 😀

bubulina1983
22. črc 2014

Holky mrkněte mi do fotoblogu mám tam dnešní oběd i s receptem 😀

lenkas26
22. črc 2014

@bubulina1983 ta piza vypada skvěle, to vůbec neni špatnej nápad já jsme si dneska dělala testovinovej salat se zeleninou a sýrem 🙂 taky mnamka 😉

bubulina1983
23. črc 2014

Ahojky děvčátka,tak posilam jednu do klubu a za chvilku vyrazím na krev,snad to bude všechno dobre...

luca16
23. črc 2014

@bubulina1983 S takovým testem čekej jen ten nejlepší výsledek 😉

bubulina1983
23. črc 2014

@luca16 - díky Luci,ať i tobě dopadne kontrola na 1* :- D pak nám dej vědět..

luca16
23. črc 2014

@suzik161 Ahojky, co testík, jak dopadl ten dnešní, sílí?

debeee
23. črc 2014

@bubulina1983 No pche, čárky jako od Lady 😀

lenkas26
23. črc 2014

@bubulina1983 držim pěsti čárka je krásná pak napiš jak jsi dopadla

suzik161
23. črc 2014

@luca16 Drřím palce, bude to dobré, neboj!!! Já jsem dnes nedělala, bojím se, nechám to až na pátek asi. Dneska jsem 28DC, tak se nechám překvapit
@bubulina1983 Krása!!!!

lenkas26
23. črc 2014

@bubulina1983 tak jak jsi dopadla?celej den na tebe myslim 🙂

bubulina1983
23. črc 2014

@lenkas26 + @debee + @luca16 + @suzik161 + @ivekr + @elisc + ostatní 🙂 ahoj holky tak jsem se vrátila z dnešního výletu,bylo to dlouhý. v jihlavě kontrola krve dopadla dobře , hcg 893, tak sem se ptala Kučery jestli je to dobrý, tak říkal že to je dooost dobrý, ale UTZ že mi dělat nebude, že by tam ještě niv nebylo vidět, takže sem objednaná za 10 dní, teda 1.8. na 14.00 ale on tam nebude tak asi půjdu ke škurlovi, měl to dost nabitý, na srdíčko, že se potom mám domluvit se škurlou a zase asi ke kučerovi pokud už nebude teda příští týden vidět, dostala sem další balení prednisonu-sníženo na půl tbl. ráno a utrouše.jinak podle velikosti mimi kontrola cca kolem 8 týdne v praze na imunologii. jinak sem se stavila v tescu,mají tam te holky slevy 30-70% na mimi věci, tak sem koupila botičky a 5 bodíček za pár šušňů, já vím že by se nemělo, ale když to bylo tak krásný 😀
No jinak s boulí v třísle že mi Kučera neporadí že musím za praktikem, tak sem tam šla ta moje měla dovolenou, tak sem musela k jiný a že to vypadá na tříselnou kýlu a že se to musí jedině operativně takže to teď nemám řešitm jedině že by se to nějak hodně zvětšovalo nebo bolelo, odstranuje se to jedině chirurgicky ☹

bubulina1983
23. črc 2014

Holky těhulky, jak řešíte těhu oblečení?kupujete nové na bazoši?

ivekr
autor
23. črc 2014

@bubulina1983. Tak to moc gratuluji 🙂. Jinak obleceni jsem vyresila tak,ze jsem si u vjetnamcu koupila jedny sportovní letni volne plajici 3/4 co maji v pase tu volnou sirokou gumu. A na zimu jsem v hm narazila na tehu elastaky ve výprodeji za 250 kc a k nim v zimě budu nosit pletené dlouhe svetry.nic vic neresim.přijde mi to vyhozeni penez,kdyz to člověk ma na sobe 3mesice a nic vic...Toť muj nazor 🙂

bubulina1983
23. črc 2014

@ivekr - já se koukám na bazárku tady na koníkovi třeba holky nabízí kolem 300 rifle, tak nevim jestli to nezkusit,protoze ja se na podzim do niceho nevejdu a jestli pujdu zpet do prace nekdy za mesic, tak abych nesla naha 😀

andreee86
23. črc 2014

@bubulina1983 Tak to je bezva, tak to už se může určitě gratulovat 😀 Takže je to supeeeer. Moc ti to přeju. Mám obrovskou radost za tebe 🙂

andreee86
23. črc 2014

@bubulina1983 Jít do práce tě obdivuji, mě by sem nikdo nedostal, ale když máš nenáročnou práci, tak vlastně proč ne.

ivekr
autor
23. črc 2014

@bubulina1983 tak zkus,ale ja treba na bazarku nemuzu poněvadž me nic nesedí.ale pokud nemáš problem s kupovanim tak sup do toho.ja v sekaci zkousela asi patery kalhoty a žádný mi nebyli :D ale js jsem nekonfekcni zirafa :D.

bubulina1983
23. črc 2014

@andreee86 - děkuji moc, no snad to bude už s každou kontrolou jen a jen lepší, a jak ty kdy vám vychází další pokus IUI, a máte nějaký problém nebo se prostě jnom nedaří, pokud se mohu zeptat ?