Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
29. dub 2016
veva1211
29. dub 2016

@veervit jo rikal ale sestra rekla kdyz ti absolvuju poprve tak se mam domluvit s nim.Uz si to dostala?Lituju toho ze jsem nesla minulej mesic do toho s vama aspon bych byla na jedne lidi....Bojim se hlavne tech injekci co to se mnou bude delat.Abych fungovala v praci :(..A pak jak se telo srovna po hormonech.

veervit
29. dub 2016

@veva1211 no, tak to bude ok. Oni tě pak objednají! A to jsme tam museli byt s manželem oba, kvůli podpisům! Nedostala. Úplně vidím, že zase budu exemplář. Cysta nebude, ms taky ne.. ono nemůže být někdy něco v klidu! Ničeho se neboj! Bude ti dobře! Mě je zle po utrogestanu, ale dá se to zvládnout! Jinak vše ok😉

andreee86
29. dub 2016

@kacka49 ahojky Kačko, tak já myslím, že revizi si určitě nechce zopakovat nikdo, ani já ne a nejen kvůli psychice. Po MS mám teď už pleť o dost lepší, tak snad se brzy zlepší i ty vlasy. To mě dost trápí. Padaly mi už když jsem brala Estrofem a po té revizi se mi to rozjelo tedy dost ☹. Už máme rodokmen docela po kupě, ale moc jsme toho dohromady nedali ☹. Já nemám informace moc z tátovi strany a manžel toho má ještě míň, tak uvidíme, jak pochodíme a snad to bude stačit. Hned ten další týden nás pak čekají odběry na imuno a pak už jen čekání na výsledky. S tvojí maminkou mě to moc mrzí. Moc držím palce, aby ti krev dopadla dobře alespoň z tohoto hlediska.

andreee86
29. dub 2016

@veervit ahoj, a nepomohla by vyvolávačka? Vůbec tedy netuším, jestli to takhle lze udělat po té zastavovací injekci :-/.

andreee86
29. dub 2016

@veva1211 ahojky, neboj se nic, já fungovala úplně normálně a to jsem někdy docela zapřáhnutá. Píchala jsem si injekce v práci, vždycky jsem si odběhla na kuchyňku a pak zase zpátky. Určitě to zvládneš také, nejsme žádná béčka 🙂. Špatně mi bylo až po OPU.

veervit
29. dub 2016

@andreee86 ta by pomohla, ale netuším, jestli ji ted vubec mohou dát.. Jsem na to zvědavá. Třeba se to ještě umoudří.

andreee86
29. dub 2016

@veervit určitě, už jsme se nečekaly takovou dobu, tak ta chvíle než dorazí MS nás už nezlomí 🙂.

luist
29. dub 2016

@veervit já po prvním měla ms normalne

veervit
29. dub 2016

@andreee86 no mohu ti říct, že láme... Celou dobu už mi to chodilo jak hodinky a teď zase ne. Už jsem se těšila, že to vyjde a zase něco☹

veervit
29. dub 2016

@luist tak to jsi měla dobrý! Já byla úplně rozházená

veva1211
29. dub 2016

@andreee86 Ajo dekuju jak to prozivam poprve tak jsem hotova.Musim se s tim vyrovnat a vubec mi to nejde☹.Ale cas leti a clovek si pak musi rict ze to zkusil.

kacka49
29. dub 2016

@andreee86 ahojky Andrý, tak já mám pleť jen o chlup lepší, na to mi pomáhala jen antikoncepce, ale tu už nikdy ... To je super, že si s rodokmenem tak pokročila 😉. Já měla půlku z mamčiny strany a půlku z otcovy strany ... My jsme měli genetiku odběry a imuno odběry taky týden po sobě 😉. Máš výhodu, že už máš aspoň MS, u mě zatím nepřišla ... Břicho mám nafouklé, ale pořád nic ... Jeden den špiním, druhý den nic, třetí den špiním, čtvrtý den nic .... No uvidíme ☹. Důležité je, aby nám odhalili problém - pokud se někde ukáže. Abysme se zase mohli posunout dál. Jsi moc hodná 😉 i já Ti držím palce a věřím, že se budeme potkávat v Sanusu už jako těhulky 😉. Máte nějaký mrazáček nebo musíš "nanovo" ???

kacka49
29. dub 2016

@veva1211 neboj a vydrž, vše vyjde 😉. Od toho je tu tahle skupinka, že si předáváme pocity, zkušenosti ... Zvládneš to stejně jako my všechny 😉. Držím pěsti 😉

veva1211
30. dub 2016

@kacka49 Dekuju Kacko!

andreee86
30. dub 2016

@veervit neboj, ono to vyjde! To dělají určitě ty nervy. A když to nedostaneš do pondělí, budeš volat do Sanusu? Asi jo, viď? A kolikátý DC jsi? Mně Škurla řekl, že do 35DCse to bere ještě v normě, ptala jsem se, protože mám cyklus dost nepravidelný.

andreee86
30. dub 2016

@veva1211 no právě, kdyby nás netlačil ten čas....děláš to všechno pro dobrou věc, tak si nemusíš přeci nic vyčítat. Každá jsme jiná povaha, někdo se s tím srovná líp a někdo zase hůř, ale podívej se na to jinak, 10 dní si budeš píchat injekce a asi tak za 3 týdny si budeš už užívat těhulkování. A to za to stojí, ne? A ty nervy mezitím nejsou nic v porovnání s tím krásným koncem 🙂

andreee86
30. dub 2016

@kacka49 máme ještě jednoho mrazáčka, tak snad to bude ten správný bojovník, budu mu fandit 🙂 docela už se těším, až si pro něj půjdu. Určitě se potkávat budeme, to je jasná věc. Špatné věci už máme vybrané, tak si to pak budeme užívat. Teď mi to rychle utíká, jak chodím do práce, do toho ještě ty vyšetření vždycky po týdnu a ráda bych stihla ještě nějakou dovču, takže než se nadějeme, půjdeme pro ty mrazáčky a budeme sledovat, jak nám krásně rostou bříška 🙂

luist
30. dub 2016

@veervit s přitom všude píšou ze to nemá vliv na cykli

veervit
30. dub 2016

@andreee86 jsem 32.den. Pořád litam na záchod, že už jo, jak mě bolí břicho a ono nic. No já jsem v pondělí v 7:30 objednana, rak tam pojedu a uvidíme

veervit
30. dub 2016

@luist já nevím. Vždy jsem to měla relativně na den a teď po tom ivf nic moc.. Je to záhul na tělo, takže se ani nedivím..

veva1211
30. dub 2016

@andreee86 ano to mas pravdu.Jenze ja mam v hlave katastroficky sceny...s tim jsem hrozna.Doufam a drzim palce ze uz budes tehule po tom co mas za sebou!!!Prosim te OPU se dela kolikaty den od menstruace?

luist
1. kvě 2016

@veervit tak uvidíme jedu tam v úterý.. co mi reknou

andreee86
1. kvě 2016

@kacka49 ahoj Kačí, prosím tě, na tu genetiku musíme být na lačno? Myslím tedy že ne, ale úplně jistá si nejsem.

veervit
1. kvě 2016

@andreee86 jestli postačí moje odpověď, tak nemusite byt na lačno. Já tam kvůli tomu volala než jsme šli, neb jsme byli objednaní na 10, tak to bych sebou švihla, kdybych byla hlady..

andreee86
1. kvě 2016

@veervit díky moc, taky jsme právě na desátou, tak abych zbytečně manžela netrápila hlady 🙂

kacka49
1. kvě 2016

@andreee86 vidíš, byli jsme tam před 14-ti dny a už ani nevím. Ještě že tu je taky @veervit 😉

veervit
1. kvě 2016

@anickaa87 ahoj, tak jak jsi na tom? Už máš naplanovanou punkci?? A folíci rostou???

anickaa87
1. kvě 2016

Veervit ahoj jj rostou dostala jsem zastavovaci injekce, zitra jedu na utz a rovnou se dozvim termin odebrani bude to bud utery nebo streda 🙂

veervit
1. kvě 2016

@anickaa87 tak paráda🙂 Hurá do toho!