Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
17. kvě 2016

@anickaa87 jakože už nešpiníš? Ani nekrvácíš? Vím, že @ andreee49 taky trochu krvácela ...

anickaa87
17. kvě 2016

@kacka49 stale spinim ale uz nekrvacim

andreee86
17. kvě 2016

@cermitko Ahojky, v nemocnici jsem nebyla, ale asi třikrát jsem vždycky v noci myslela, že vzbudím manžela, aby mě tam odvezl, protože mi bylo fakt zle. Embryo jsme nevkládali, mrazili jsme a popravdě jsem za to ráda. škurla říkal, že vklad ještě pak projevy OHSS zhoršuje a když si představím, jak zle mi bylo, tak jsem fakt ráda, že jsme vklad posunuli.

anickaa87
17. kvě 2016

Tak zase krvacim, volala jsem do sanusu pry mam lezet a uvidime se teda az v pondeli na kontrole, pry se s tim ted nic delat neda... No,moc nadeji mi to nedalo...

kacka49
17. kvě 2016

@anickaa87 nezoufej, bude dobře, odpočívej 😉. Některé embryo se musí pořádně zavrtat 😉

anickaa87
17. kvě 2016

@kacka49 chci verit ze vse dobre dopadne, ale neco ve mne rika opak... Kazdopadne co se stat ma to se stane

andreee86
17. kvě 2016

@anickaa87 Neházej flintu do žita, někdy i silnější krvácení embryo přečká. Určitě vše dobře dopadne.

kacka49
17. kvě 2016

@anickaa87 Když se budeš trápit, tak Ti to stejně nepomůže. Psychika je hodně důležitá 😉

anickaa87
17. kvě 2016

Holky prosim vas co vidite na fotce?

suzik161
17. kvě 2016

@anickaa87 to vypadá na špatný test. Zkus jiný!

anickaa87
17. kvě 2016

@suzik161 v baleni jsou 2 tak zitra rano zkusim ten druhy

missuttka
17. kvě 2016

@anickaa87 nejaka chybu testu. Drzim palecky

suzik161
17. kvě 2016

@anickaa87 držím palce!!!

anickaa87
17. kvě 2016

@suzik161 dekuju ale nevim, krvaceni je silnejsi a vychazeji ze me cucky krve, bricho boli jako pri ms :(

veva1211
17. kvě 2016

@anickaa87 drzim palce!!!!!!

missuttka
17. kvě 2016

@anickaa87 to krvaceni neni dobre,ale nadeje je porad a ty se ji drž. Jsou holky co krvaceli a dobre to dopadlo 🙂. Uvidis co ti reknou v Sanusu.

suzik161
18. kvě 2016

@missuttka třeba já. Celé 3měsíce jsem silně špinila až slabě krvácela, nesměla jsem nic dělat,jinak to začalo. A teď tj krmím Deny 🙂 měla jsem hematom. Drž se! Pozor na mamatest, dělá falešné duchy, za tu dobu, co jsem tady a za těch nespočet pokusů jsem to vysledovala. Lepší je dr.max.

anickaa87
18. kvě 2016

Ahoj holky, tak to se mnou nevypada dobre, stale dost silne krvaci a rano ze me vypadl obrovsky kus srazene krve az me to vydesilo, hrozne me boli bricho a v krizi... Takze nadeje ze by se to povedlo je podle me miziva :(

suzik161
18. kvě 2016

@anickaa87 to je mi moc líto!!! 😒 máte mrazáčky?

anickaa87
18. kvě 2016

@suzik161 mame jednoho

cermitko
18. kvě 2016

Holky tak mam po odebrani. Mela jsem 28 vajicek. A kvuli hyperstimulacnimu syndromu se musi vajicka co preziji zamrazit a dostanu je az za 3 mesice 😕

veervit
18. kvě 2016

@cermitko hlavně ať jsi co nejdříve v pořádku! Bojovníčci počkají! A jak se cítíš??

veervit
18. kvě 2016

@anickaa87 Aničo, já to měla při 1.ivf stejně. I přes utrogestan jsem normálně ms dostala. Ty kusy jsou nejspíš sliznice. Ale naděje umírá poslední!

cermitko
18. kvě 2016

@veervit no nic moc. Dostala jsem toho hodne na bolest. Ale i tak bricho dost citim. A co ty? Tobe dneska vkladali?

veervit
18. kvě 2016

@cermitko jestli mohu poradit, tak hodně pit! Ja tu bolest upijela. Vůbec ti to nezávidím a to jsem jich mela jen 14. A leky na bolest doma máš?? Ty se určitě budou hodit! Máš moc zvětšené vaječníky a tlačí. Jojo. Dnes vklad, ale jsem z toho taková špatná. Asi se nebude nic mrazit. Včera mi říkali, že už je vidět i nějaká dutinka a dnes už zase ne, to druhé co bylo dobré, tak se zastavilo a přitom bylo téměř komplet.. Já z toho jsem magor. Vůbec nechápu, že každý den je to o 100% jinak. A ten zbytek je moc pomalý. Ale pak mi sestra říkala, že to vložené bylo velmi pěkné a že třeba se ještě mrazit bude, že i ty pomalý se mnohdy zmátoří.. tak uvidíme..

anickaa87
18. kvě 2016

@veervit a vis duvod proc jsi krvacela nebo teda spis proc se embryjko napoprve neuchytilo? Jak jsi to snasela psychicky? Mela jsi nejake mrazacky u 1. Ivf?

veervit
18. kvě 2016

@anickaa87 vůbec nic nevíme. Do teď, proč se nevyviji embryo, proč se nechytlo.. nic.. měli jsme 2mrazáčky a vkládali jsme jen 1, neb jedno se nerozmrazilo. Já všechno beru blbě psychicky. Ač mi všichni říkají takový Smíšek. .. Toto s každou zaclouma, ale život jde dál.. Žádnou příčinu jsme nezjistili. Přes toto jsme v pořádku..

anickaa87
18. kvě 2016

@veervit ja to taky prave psychicky nenesu dobre, jsem clovek ktery kdyz neco nevyjde tak to vzdava, bohuzel :( nevedela jsem ze muzou nastat probkemy pri rozmrazeni....vsechno je slozite, nezbyva mi nic jineho nez nam drzet palce a doufat ze to jednou vyjde 🙂

veervit
18. kvě 2016

@anickaa87 myslím, že když je změna k horšímu, tak jak jsme i pod náloží hormonů, tak to musíme probrečet všechny. Ale takový ten mateřský pud nás žene dopředu. Hlavu vzhůru! Podívej co nás tu je, ale my to nevzdáme😉 No nám se 1nerozmrazilo, neb ono bylo už před mražením pomalejší, ale to druhé taky a to to zvládlo. Ale prý se stává, že to nepřežije. Ale nad tim nepřemýšlej!!

veervit
18. kvě 2016

@cermitko holka myslím na tebe, jak to zvládáš??