Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
6. črc 2016

@veva1211 planujeme dovcu,v patek sanus a pak odjedem asi Rakousko jezera 🙂 doufam,ze budu moc prestat brat vsechny ty leky

veva1211
6. črc 2016

@missuttka jen nekam vyraste!!!Prospeje Vam to!S lekama ti neporadim to nevim ☹.Jsem zvedava co mi rekne Kucera zitra na KO...Snad bude mit lepsi naladu "ach jo".

missuttka
6. črc 2016

@veva1211 uvidis,bude to dobre 😉 co brisko dela?

missuttka
7. črc 2016

Holky,nestalo se Vam po ivf,ze jste meli zanet mocaku? Ja od pondelka hodne pila,v noci jsem vstavala na zachod,ale to jsem svadela na piti. Tak piju min a tuhle noc jsem kazde 2 hodiny vstavala na wc ☹ tak nevim,jestli to muze byt i lekama. Az me boli brisko. K obvodni se mi nechce,vysvetlovat ji kde jsem byla a co mam za sebou ☹

veervit
7. črc 2016

@missuttka vůbec nemám ponětí, jestli to může být po zákroku, ale když by jsi měla možnost, kup si lichořeřišnici - tinkturu. Bohužel mám s močákem moooc zkušenotí a to ti zebere!!

missuttka
7. črc 2016

@veervit dekuji za tip 😉

veva1211
7. črc 2016

@missuttka tohle ne!Ty si to pekne vybiras:'(.Jinak dekuju za optani brisko v poho az se toho bojim co muze prijit.Dnesni kontrola v pohode na pravem mam 7 a na levem take a v pondeli jdu na odsati.

veervit
8. črc 2016

@missuttka holka, tak jak jste dopadli dnes???

missuttka
8. črc 2016

@veervit tak doktor to s nama probral. My jsme rozhodnuty pro adopci. On nas presvedcuje,at jdu na operaci,kde mi odstrani srusty a vajecniky uvolni aby se k nim dostali,pak menses a stimulace a dalsi pokus. Ale ze mi nezaruci jak to vse dopadne. A nebo varianta embrio od darce. To mi s ohledem na me zdravi prijde rozumejsi adopce. Prislo mi pocitove,ze Skurla lituje,ze u toho odberu nebyl. Tvrdil nam,ze si myslel,ze se kolega k tomu jednomu vajecniku dostane a nedostal.. az ted dostanu menses,tak si mam zavolat na kontrolu,koukne ultrazvukem zda je vse ok

veervit
8. črc 2016

@missuttka hm, tak nevim co na to napsat. Jen budte silný! Toto je rozhodnuti na každé. No ten myslel, že se tam dostane, ale hlavně že jsi v pořádku!!! Ze se nic nestalo. Ono to komentovat když viděl ultrazvuk nebo pak v reálu, je to těžke. Hlavně ze se do neceho nepustili aby te to neohrozilo! Takže s ms to odejde. Tak dobry.

andreee86
8. črc 2016

@missuttka ahojky, tak držím palce, ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu. Vše bude správné. Možná je dobré nechat to chvíli odležet. Hlavně, ať jsi brzy v pořádku jak po psychické, tak i po fyzické stránce.

missuttka
8. črc 2016

@veervit
@andreee86 dekuji holky moje za podporu

veva1211
9. črc 2016

Holky nemuzu spat s ohledem na par otazek a ktere asi uz stejne nevratim...Ktery den cyklu jste sli do Sanusu a zacli se stimulaci?Ja jsem tam prisla 20DC dali mi zastavovaci injekci 14.6.odmenstruovala jsem a pak jsem si zacla pichat stimulacni hormony dne 29.6. V pondeli 11.7.mam jit na odsati a v patek16.7.na vklad.23.7.zhruba mam dostat mesicky ale nevychazi mi to s protokolem 14.denni "pauza"na otehotneni.V pondeli4.7. kdyz jsem byla u Kucery tak povida vy jste 6.DC se me pta ale v tu chvili mi to necvaklo zda mysli mesicku ci injekce nybrz to byla v ten den 6.injekce kterou jsem si mela pichnout... Ted mi to ukrutne lezi v hlave...Citim se strasne nafoukle boli me spise deloha nybrz ma myom(nevim zda to muze zpusobovat)a k tomu bradavky jak kdyby byl clovek tehotnej☹.Mam ze vseho velkou hlavu :'(.Doufam ze jsem to popsala srozumitelne ale nybrz podle protokolu mi to vychazi tyden poposunuty...?Tak se chci zeptat jaky DC jste zacli se stimulaci vy ?Moc dekuju!

veervit
9. črc 2016

@veva1211 snad ti to pomůže- ja 20.den cyklu na zastavovaci, za 14 dni 1.stimulacni injekce (ms přišla až 1.den stulace). Neboj, oni si myslim to maji v merku,kdy co a jak. Myslim, že to máš tak jak by mělo byt! Buď v klidu, to ti teď pomůže ze všeho nejvíc! Jo a oni ti taky tou zastavovaci injekci zastaví cyklus a 1.stimulacni injekci rozjedou. Takže ja treba dostala ms už 25den cyklu (při nevydarenem ivf). Ale teď jsem jeste jednou koukala na ty tve datumy a uplne to sedi na rozpězí dnu, jako u me.

veva1211
9. črc 2016

@veervit dekuju!Jsem z toho uplne vykolejena.Z nerviku jsem dostala i prujem a vubec se nemuzu srovnat☹.Urcitr s timto si me hodne uklidnila!Ale bojim se co v pondeli po narkoze to bude asi ouvej☹.

veervit
9. črc 2016

@veva1211 bud v klidu! Dej si panaka rumu, ono se ti to srovna! Fakt to mas naplánovane uplne stejne jak ja, takže to bude ok! A narkozy se neboj! Ja když sla po prve, tak jsem byla vyblazněná, ale je to uplně v poho!!! Hlavně klid!!!!

veva1211
9. črc 2016

@veervit nejde mi to byt v klidu ale musim se nejak srovnat!!!!Jak se ma pichnout injekce na uvolneni vajicek tak si zajdu na pohotovost na gynekologicke oddeleni nebo kam sis zasla ty?

missuttka
9. črc 2016

@veva1211 skoc si na pohotovost gyndy 🙂 niceho se neboj,vse zaspis a pak se probudis a bude vse ok. I se mi neco zdalo,ale nevim co 😀

veva1211
9. črc 2016

@missuttka i ty jedna srandisko😉.O.k. zaskocim snad to vsechno bude v cajku!Ty nervy a moje psychika.Drz mi palce prosim!

veva1211
9. črc 2016

@veervit mockrat ti dekuju za podporu!A hlavne za vysvetleni ze nemusim mit hlavu jak tykev 🙂.

veervit
9. črc 2016

@veva1211 taky jsem byla na pohotovosti na gynde. Neni vůbec zač, ono to bání je asi přirozené.

veva1211
9. črc 2016

@veervit jeste prosim o radu jak se dostane ten dotaznik anesteziologicky musi me vysetrit muj prakticky lekar?

cermitko
9. črc 2016

Ahoj holky. Mam prosim dotaz. Mam jit na vlozeni rozmrazeneho embryjka. Jedu leky podle rozpisu, ale ted koukam, ze mi v tom protokolu udelal Skurla sipku u estrofemu. To asi znamena, ze ho mam brat porad stejne dal ze? Do kdy jste ho braly? Omlouvam se, ale nejak jsem ho s timhle preslechla. Jinak vam vsem preju hodne stesti at se setkame vsechny na jare v porodnicich ☺

veervit
9. črc 2016

@veva1211 ne nemusi.

veervit
9. črc 2016

@cermitko ano ber ho pořád. To aby to nemusel vypisovat, udělá šipku.

anickaa87
10. črc 2016

@cermitko ja mam stejnou sipku v protokolu, to znamena ze ho mame brat dal 🙂 kdy jdes na vklad? Ja byla v patek

missuttka
10. črc 2016

@anickaa87 jee,drzim palecky 🙂

cermitko
10. črc 2016

@anickaa87 ja jdu na vklad ve ctvrtek. Na svuj prvni tak jsem z toho takova nervni. Jak se citis?

veva1211
10. črc 2016

@anickaa87 drzim pesti 🙂!

veva1211
10. črc 2016

@missuttka co mocak?