Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
31. črc 2016

@missuttka děkuju Ti moc 😉

anickaa87
31. črc 2016

@kacka49 drzim moc palce!

kacka49
31. črc 2016

@anickaa87 děkuju, uvidíme ... Mate mě, že jsem to nedostala, když dle testu nejsem těhotná ... Uvidíme zítra 😉

veva1211
31. črc 2016

@kacka49 Take zitra drzim PESTI!

veva1211
31. črc 2016

@anickaa87 tak se musime nejak zabavit 😉!Utece to a budes ji mit co nevidet u sebe uvidis😀.Silene se uz nudim a vubec me uz nic nenapada co mam delat,asi zacnu se ucit plec ponozky😀.

veva1211
1. srp 2016

@kacka49 Kaci jak si na tom,jak si dopadla?

kacka49
1. srp 2016

@veva1211 Ahojky, díky za optání, negativní ... Ale jsem ráda, že to není mimoděložní, 6e nemusím na čištění ... Selhaly ty léky z imunologie, tak teď prý zkusíme tukovou infuzi - lipidovou, ta by prý měla zabrat ... Hlavně že nebudu mít už kortikoidy .... 😉

anickaa87
1. srp 2016

@kacka49 :( to je mi lito, kdy muzes na dalsi Ket?

anickaa87
1. srp 2016

@veva1211 a jak se citis?? Ja vselijak... Je mi hrozne blbe od zaludku, zacala me palit zaha s kazdou chvili mam pocit na zvraceni ale nezvracim a jsem hrozne podrazdena( vsechno a vsichni mi lezou na nervy ) :D

kacka49
1. srp 2016

@anickaa87 Aničko, můžeme pokračovat hned s dalším cyklem ... 12. DC dostanu infuzi Intralipidu, potom jednu cca týden po KETu a pak ještě jednu v průběhu těhotenství. Dělá to prý jen málo CARů, asi jen Jihlava a Zlín. Taky mě to mrzí, ale ještě jedno embryo máme 😉. Na pálení žáhy Ti poradím koupit si mandlové mléko od Alpra nebo kousat mandličky 😉. Mně to pomáhalo 😉. Odpoledne mi bylo vždy těžko a pak mě pálila žáha ... Drž se 😉

veva1211
1. srp 2016

@kacka49 Kaci tak to je mi lito☹.Je to vsechno velka alchimie...Kdyz to vemu z druhe strany, tak je dobre ze nemusis jit na vycisteni!!!A muzete jit hned do dalsiho pokusu 😉!

kacka49
1. srp 2016

@veva1211 přesně, co si budeme povídat ... už mi to bylo celkem jasné a nejen podle testu, naposledy se mi zlepšila pleť, zvětšily prsa a bylo mi jinak. Teď jsem si načetla o Intralipidu, ve Zlíně ho aplikují už od 2008 tuším, takže to musí fungovat 😉. Není všem dnům konec a jsem ráda, že mi to dnes Škurla nabídl 😉. Nikdy by mě nenapadlo, že já alergik dopující se neustále vitamíny, abych neomarodila, bude mít zvýšené NK buňky ... Si holt musím počkat na tu mou spolubojovnici @andreee86 😉

veva1211
1. srp 2016

@anickaa87 nu na jednu stranu to je blby,ale zase si myslim ze je to dobre znameni🙂.Na paleni zahy pomaha take jedla soda...Ja porad spim jak sipkova ruzenka.Na zacatku a trochu i ted mam strasny chute na kysele okurky,ledovy salat ze smetanou...Take do sebe cpu hodne bilkovin, povidali sestricky ze by to bylo dobre.Na zvraceni mi zatim neni.Ale zavidim ti ze uz se ti blizi termin UTZ!Porad mam v hlave jak to dopadne☹.I kdyz na to nechci myslet ale nejde to ☹.

veva1211
1. srp 2016

@kacka49 Nepovidej, porad clovek v zadu dusi doufa ze preci....Skurla je profik!Mam ho rada!A urcite ti dobre poradil a 100% ti k miminku pomuze!Ten posledni bobisek je urcite ten PRRAVY a ja v tom pevne doufam. 😉!Sice vubec co pises tomu nerozumim ☹,ale zkusim si neco o tom nacist....🙂.A na stejne z @andree86 otehotnite!!! 😀

missuttka
1. srp 2016

@kacka49 to je mi lito,ale mate dalsi pokus a ten vyjde 😉

anickaa87
2. srp 2016

@veva1211 blizi se zo ale jsem cim dal nervoznejsi, modlim se aby byla fazolka videt... Proste nebudu mit klid dokud to neuvidim na vlastni oci, vis jak... 🙂 a kdy jdes ty na utz?

kacka49
2. srp 2016

@veva1211 neříkám, že jsem si to nepřála, ale víceméně jsem tušila, že to nevyšlo ☹. Ano, Škurla je profík a jsem ráda, že jsme u něj 😉. Zkus si najít CAR ve Zlíně, tam o Intralipidové infuzi vše popisují 😉. Vtipné je, že v práci radím klientům, jak se zbavit tuku a mně ho budou cpát do žíly 😉. Věřím, že to zabere 🙂. A jak se dnes cítíte s @anickaa87?

kacka49
2. srp 2016

@anickaa87 Aní, nedávno tu někdo psal, že vyhráno máme až porodem ... Určitě bude fazolka vidět 😉

veva1211
2. srp 2016

@anickaa87 uplne ti rozumym,ted jak jsem jen doma a nechodim do prace,silene nad tim premyslim a ani dny mi neutikaji tak rychle.Ja jdu 15.8.na utz.Co delas ty?Aby si se zabavila?Urcite,fazolka tam videt bude 😉 !!!

veva1211
2. srp 2016

@kacka49 A ty si stihla ze potrebujes tuk do zily 😀?Urcite to zabere 😉!Dekuji za optani citim se dobre, spis az moc predopocate😀.Pobolivaji me vajecniky ale to je asi normalni...A jak si na tom ty po psychicke strance?

veva1211
2. srp 2016

@kacka49 kaci jinak mas pravdu,ze uz tu nekdo psal ,ze je vyhrano az porodem.

kacka49
2. srp 2016

@veva1211 jsem akorát dle mně 😉 - 60 kg a 164 cm. Vaječníky jsou normální, fazolka si dělá prostor 😉. Psychicky jsem v pohodě, bála jsem se toho mimoděložního ... Před tou revizí jsem si vyslechla v čekárně dost nepěkných scénářů. Vlastně se mi včera ulevilo a je dobře, že to nevyšlo, když ty léky nezabraly - určitě by mě čekalo něco podobného, co minule a to je na psychiku hrůza. Nejdřív si šťastná a pak? Včera jsem si pročetla diskuzi ze zlínského CARU o té infuzi a píšou o tom naše spolubojovnice dobře, tak to přeci musí zabrat i na mě 😉.

anickaa87
2. srp 2016

@veva1211 sleduju filmy a jen tak lenosim, uz 2 dny je mi extremne spatne az se bojim, nikdy jsem takove potize nemyvala... Boli me hrozne zaludek nemuzu kvuli tomu ani jist,klepou se mi ruce a obcas na me jdou mdloby... Pomaha mi trochu jen lezeni na boku, ted jsem si dala matovy caj... Doufam ze tenhle stav je soucasti tehotenstvi a ze to prejde pac s takovym nejsem schopna normalne fungovat...

veva1211
2. srp 2016

@kacka49 Jo, urco si akorat!To je dobre ze si psychicky v pohode to je hlavni!A ted hura za prckem😀!Drzim palecky😉 .

veva1211
2. srp 2016

@anickaa87 Hm,to je neco.A kdyby sis brnkla do Sanusu zda je to normalni nebo jestli by ti udelali driv utz (otazka zda by uz tam neco videli)-mela by si klidnejsi hlavu.Co holky povidaj tak maji ranni nevolnosti,ale takove stavy to nevim...☹Bohuzel v tom ti neporadim☹,to me mrzi.

anickaa87
2. srp 2016

@veva1211 co jsem cetla na netu tak v tom nejsem sama hodne tehulek ma podobne potize... Pred chvili jsem zvracela vsechno ze mne slo ven, mam asi prekyseleny zaludek.. Kazdopadne pokud i zitra bude zle tak volam...

veva1211
2. srp 2016

@anickaa87 urcite,ja bych volala a oni ti reknou.Uvidis, jak se budes citit zitra.Kazda to proziva jinak...Jak si se vyzvracela neulevilo se ti?

veva1211
3. srp 2016

@anickaa87 jak ti je dnes?

anickaa87
3. srp 2016

@veva1211 po zvraceni se mi tak ulevilo... Dnes je to o neco lepsi ale do pusy nic nedam od rana jsem mela 2 hrnky caje s jeden bily jogurt... Myslim ze jsem proste snedla neco co mi nesedlo...

anickaa87
3. srp 2016

@veva1211 kvuli fazolce pretrpim vsechno... Prvni tehotenstvi jsem doslova prozvracela a to i nekolikrat denne, zhubla jsem par kil, dokonce si vzpominam ze jsrm zvracela i v nemocnici tesne pred porodem :D