Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
2. kvě 2016

@anickaa87 uz se tesis az to bude za tebou vid😉.Jak se citis?

veva1211
2. kvě 2016

@veervit tak jak si na tom dneska jeste nic?

anickaa87
2. kvě 2016

@veervit tak ve stredu odsáti 🙂

veervit
2. kvě 2016

@veva1211 dnes jsme byli v Sanusu a už stimuluji. Prý ms ani dorazit nemusí a teď si říkám, že jsem divná a jupí mrcha přišla🙂

veervit
2. kvě 2016

@anickaa87 v kolik jste tam byli? Ja pořád čučela a nevěděla jsem, jestli to jsi ty... my byli o pul osme a o pul deváté. No tak paráda, tak ti to jde krásně. A víš kolik máš folíků??

kacka49
2. kvě 2016

@veervit a @anickaa87, tak hurá holky na to 😉. Držím pěstičky 😉

berustik
2. kvě 2016

Ahojky ještě jsem se chtěla zeptat jak to je s odběrovou místností pro chlapa na spermiogram v te Immunii,je tam nějaká? Jestli to není jak v Sanusu,to si manžel přišel jak kdyby byl v nějakým uklidovým kumbále a ješte prý slyšel kašlat nekoho z laboratoře,tak se nemohl moc soustředit ale dal to.

missuttka
2. kvě 2016

@anickaa87
@veervit držim palečky 🙂

kacka49
2. kvě 2016

@berustik Ahoj, no údajně tam něco mají, ale před námi byl jiný pár a obsadil ji, tak manžel musel na WC pro invalidy ...

suzik161
2. kvě 2016

@berustik zítra tam jedeme, tak pak řeknu 🙂

veervit
2. kvě 2016

@berustik manželovi se tam líbilo víc, než v Jihlavě. Tam byl také vyřízený z těch okolních zvuků. V Praze byl raz dva zpět a nadšený že to bylo lepší. I ta místnost lepší.

anickaa87
2. kvě 2016

@veva1211
Jj tesim ale zaroven jsem nervozni jak to dopadne, musim verit ze jen dobre 🙂

anickaa87
2. kvě 2016

@veervit foliku mam 14... My tam byli na osmou v tu dobu tam byli 2 zeny je mozny ze jedna z nich jsi byla ty🙂 jak vypadas?

veervit
2. kvě 2016

@anickaa87 ja měla červené triko.byl se mnou manžel. Tak to máš pěknou nadílku😉

veva1211
3. kvě 2016

@veervit na jednu stranu ti zavidim ze uz to budes mit za sebou a druha strana ty pitome nervy....no jo kdyz to jinak nejde🙂.Tak to je mi novinka ja mela za to ze ms musi prijit.Drzim pesti at jde vse podle planu!

veva1211
3. kvě 2016

@anickaa87 dopadne to dobre!Ja se ted taky musim srovnat s nervikama mam je na pochodu a pak taky hura na to!Hodne stesticka!

veervit
3. kvě 2016

@veva1211 no já taky zírala. Mě říkal, buď příjde ms, nebo ne a bude cysta. Na ty já teda zaplaťpánbůh netrpím, takže nebylo nic, ale dobrý, přišla. Ono je asi v těchto situacích možné vše. Neboj, taky zachvíli začneš stimulovat a za chvíli budeš chodit s pupíkem 😉 No ty nervy jsou opravdu otřesné, ale patří to k tomu.

anickaa87
3. kvě 2016

@veervit ty jo, tak to jsme se videly a uprimne neco mi rikalo ze jsi to ty 🙂

missuttka
3. kvě 2016

Holky berete nejake vitaminky,doplnky? Jedna pani mi z vlastni zkusenosti doporucila femibion

karkab
3. kvě 2016

Ahoj holky, neslyšel jste někdo o Astrologovi Ing. Josefu Kulovaném, který počítá plodné dny dle lunární fáze? Mamka mi včera přinesla článek o panu inženýrovi z časopisu a docela bych to i zkusila, člověk už zkusí asi úplně všechno jen aby to vyšlo. Co si o tom myslíte Vy? Děkuji za info 🙂

veervit
3. kvě 2016

@anickaa87 Vidíš, jen vědět, že to jsme my viď? Tak zítra jdeš v kolik? Hned o půl osme?? Budu na tebe myslet! Ničeho se neboj, než usneš, už tě budí. Zrovna včera jsem říkala manželovi, že je to nejdražší spánek u kterého když mě budí, tam mě ještě fláknou 😀

veervit
3. kvě 2016

@missuttka Já beru superfolin. Je to vlastně kyselina listová. Jinak já nic a manžel selen, zinek.

veva1211
3. kvě 2016

@karkab nu ja jsem pred dvema roky mela sama se sebou staroti uz jsem byla uplne na dne a bylo mi jedno co se mnou kdo udela.Mela jsem naplanovanou i operaci....Na nejake sarlatany jsem apsolutne neverila!Sedela jsem v parku cela ubucena v tom me potkala znama tak se vyptavala na okolnosti....Doporucila mi lecitelku o ni jsem nechtela ani slyset nybrz pro me to byli lidi ktere chcou tahat z lidi penize.Doma se to cloveku vic rozlezi v hlave,tak si povidam nez byt kuchana tak to vyzkousim.Vyzkousela lecitelka mi nejvic pomohla.Tak za me vyzkousej kdybys nevyzkousela muzes i toho litovat.A ja opravdu uz byla psychicky v haji!

berustik
3. kvě 2016

@suzik161 tak jak bylo v Immunii,jak to tam funguje když jdete oba na vyšetření?

suzik161
4. kvě 2016

@berustik dneska tam bylo opravdu dost lidí. Přijdete tm, vezmete si lístek, odběry. Pak si vás podle čísla zavolají ke stolku, tam vyplníte dotazník a další věci. Pak čekáte než vás zavolají do ordinace na krev. Vezmou oběma krev a pak musí manžel do odběrové místnosti, tím to končí. Říkal, že je to jako v Sanusu, jen chlap po něm nechtěl čekat, tak šel na invalidní záchod.

berustik
4. kvě 2016

@suzik161 moc děkuju za odpověd a co vše se prosím vyplnuje v tom dotazníku když nebudu počítat, že asi jméno,adresu,pojištovnu abychom byli připaveni

suzik161
4. kvě 2016

@berustik zda máš nebo někdo v rodině chronické onemocnění, alergie, cukrovka. Prodělané operace a manžel, zda měl sestouplá varlata při porodu a zda neměl nějaké záněty varlat. Takové všeobecné, jaké dětské nemoci(tam jsme psali běžné a hotovo). Jinak už si nevzpomínám.

veervit
4. kvě 2016

@anickaa87 Ahoj, tak jak je? Dobrý? A kolik máte vajíček?? A je ti dobře??

veva1211
4. kvě 2016

@anickaa87 Taky na te myslim!

anickaa87
4. kvě 2016

@veervit holky tak uz to mam za sebou, odebrani 11 vajicek zitra si mam zavolat zda se podarilo oplodneni🙂 docela me boli podbrisek ale da se to vydrzet.