Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

debeee
15. únor 2015

Čau ženy, tak ten můj chudák ma žloutenku a matka nemá mléko ☹ Musí ležet pod lampou a já stimuluji jako blazen. Schyza největší ale co už. Hrozně se tesime domu za pysnym tatinkem. Ten ho chudák viděl včera mezi dveřmi na tajnaka 😀 a po porodu. Stejně je ten zákaz na hlavu.
Opatrujte se mi a příště snad z domu

zwalsh
15. únor 2015

@debeee jeej velka gratulace k tak krasnemu chlapeckovi, at uz se od Ted vse dari a rostete krasne a jste oba zdravi. Neboj na vse brzy zapomenes. Preji vse nej

andreee86
15. únor 2015

@debeee ahojky, moc gratuluji k nádhernému chlapečkovi, je opravdu krásný. Samozřejmě přeji, aby vám dělal jen a jen samou radost.

bubulina1983
16. únor 2015

@debeee - ahoj Den, neboj se nic, žloutenku má hodně dětí, hodí ti ho na solárko a trochu se na to jaro opálí 🙂 s tím mlíkem teda nevím, možná že tělo bylo při porodu v takovým šoku, že mu to bude trvat dýl naž zase naskočí, ale určitě to nevzdávej, není nad pojízdný mlíkárny 😀 držím moc pěstičky, ať se ti to všechno zase v dobré obrátí.
Já se válím od čtvrtka doma už na MD a sotva se koulím, připadám si jako velryba, tak to snad nějak už přečkám...

lenkas26
16. únor 2015

@debeee Ahojky gratuluju chlapeček je krásnej 🙂

lenkas26
16. únor 2015

Ahoj děvčata tak dnes ultrazvuk a peřinka velká 8,5 což je podle p.doktora Kučery ideální 🙂 takže jsme dostala další hormony a utrouš a v pondělí jdem na rozmražení a hurá prcka do bříška 🙂

lentikalena
16. únor 2015

@lenkas26 Ahoj držím moc palečky,ať to dobře dopadne a prcek se má u tebe jak v peřince. 🙂

lenkas26
16. únor 2015

@lentikalena Děkuju doufám že to tentokrát vyjde 🙂

lentikalena
16. únor 2015

@lenkas26 Určitě to výjde.Musíííí .Neboj se a buď v klidu a nenervuj se.Budu na tebe myslet a držet palečky 😉

lenkas26
16. únor 2015

@lentikalena Dik já jsme vcelku v pohodě.Minule jsem z toho byla vynervovaná ale tedka už vim do čeho jdu tak se cejtim v poho.Nevim proč ale tentokrát vim že to vyjde 🙂

lentikalena
16. únor 2015

@lenkas26 a jak se dlouho snažíte?

lenkas26
16. únor 2015

No mi něco přes rok ale já jsem prodělala těžkou endometriozu a mám ještě vývod z tlustýho střeva takže mi umělý doporučily hnedka jak jsem se po operaci dala do kupy.Bohužel napoprvý se to chytlo jen napůl takže sem musela na vyčištění a tedka po půl roce jdem na to zase 🙂

lentikalena
17. únor 2015

@lenkas26 Tak to jsis taky holka užila.Neboj teď,už to určitě výjde.Budu držet palečky. 🙂

bubulina1983
17. únor 2015

@lenkas26 - ahojky, neboj se Lení teď to určitě vyjde, a ještě kor když máš ten POCIT, já věděla, když jsme podstupovali teda naše 1. že to určitě vyšlo a ono jo!!! Nejdůležitější je tomu věřit na 100% není prostor pro jakékoliv obavy !!!

lenkas26
17. únor 2015

@bubulina1983 to urcite prostě to teka vyjde a basta 🙂 prosim tě co jsi to zobala za ty vitamíny matně si pomatuju že jsi na začátku tady o tom psala 🙂 já už toho teda zobu dost co se týče hormonů a piju ještě kontryhelový čaje a každej den trojku červenýho 🙂 ale ještě bych to pojistila nějakejma vitamínama i když teda tu sliznici mám dobrou 🙂

lenkas26
17. únor 2015

@lentikalena Děkuju 🙂 už aby bylo pondělí 🙂

bubulina1983
18. únor 2015

@lenkas26 - no potom už akorát kyselinu listovou, a koupila sem si Protifar od firmy Nutricia, je to čistá bílkovina, pije se jedna ta dávkovací lopatka denně a až ti daji mimi, tak cottage, tvarohy, kefíry, hodně bílkovin, nevím jestli to pomohlo k něčemu ale aspoň pro lepší pocit, jinak vitamíny sem nebrala žádný ty chemický

lenkas26
18. únor 2015

@bubulina1983 Tak dík já si to koupim aspon pro ten pocit 🙂 no ještě 4dny je to hrozný tohle čekání hlavně aby to bylo v pondělí v pohodě 🙂 tak zatim pa a já vám dám v pondělí vědět jak jsem dopadla

zwalsh
18. únor 2015

@lenkas26 moc držím palečky já včera začala 2Dc tak si jdu udělat čajík

lenkas26
18. únor 2015

@zwalsh Ty čaje mě zabíjej 🙂 nesnášim bylinky ale vydržela jsem to a melo to asi uspech i kdyz dr.říkal že to hodně vyhnaly ty hormony 🙂 takže kdy se na to chystáte?

zwalsh
19. únor 2015

@lenkas26 Ahoj Leni, lepsi caje nez hormony. Ja ti nevim chteli jsme tento mesic I jsem uz zacala ale tech problemu co se nakopilo tak nevim nevim. Ke komu chodis? Ja mam Skurleho. Dnes jsem 4DC tak bych mela pit cajiky a meditovat minuly mesic jsem byla tak hezky pripravena a pak se pokazilo auto. A bylo po vkladu. Obrecela jsem to ae kdyz Ted vidim Ty problemy tak jsem rada ze mimco jeste neni v brisku. Hezky den

lenkas26
19. únor 2015

@zwalsh jo já jsme četla že se vám rozbilo auto ale tak asi to bylo znamení se shora 😉 , že to mělo ještě měsíc počkat.Já mám Kučeru a jsem s nim moc spokojená.Mi na to jdem v pondělí tak už se těšim že to klapne.Tak se na to nachystáš tenhle měsíc.A kolik máte zamraženo.Mi jen jedno tak doufám že to bude v pohodě.Tak mi drž pěsti v pondělí se ozvu

debeee
19. únor 2015

Holky moc vám držím palecky, aby vám to vyšlo. Tfuj tfuj tfuj

Jinak my jsme od vcerejska doma. Malej je moc hodnej, jen musí byt do sytá napapanej 🙂

Tak se všichni držet a zdárnému konci čest 🙂

zwalsh
20. únor 2015

@lenkas26 držím všechno co mám pondělí je hezké datum 🙂 tenhle měsíc nepůjdem tento týden se toho na nás sesypal vše zlé a já dnes řekla že nejsem připravena takže nejspíš v březnu. My jdeme na darovaného embryjko takže jen jedno 🙂 já se tak těšila minulý měsíc od ledna jsem se připravovala a teď se na to necítím. Ale asi to tak mělo být neboť to co se vše stalo tento týden to by mimi asi nevydrželo takže až přijde ten pravý čas tak se snad taky dočkáme. Tak se hezky pozitivně nalaď a v pondělí budu na tebe myslet aťˇ je miminko v teploučké peřince ať je tam dobře a ať hezky roste. 🙂

zwalsh
20. únor 2015

@debeee to je supr že jste již doma, asi je to náročné a úplně jiné než předtím ale hned bych s tebou měnila 🙂 jen bych hrooozně chtěla holčičku 🙂 tak se držte ať se vám daří 🙂

suzik161
20. únor 2015

@lenkas26
@debeee
@bubulina1983
@lentikalena
@andreee86 ahoj holky, tak dnešní velký utz je za námi, malá je zdravá, měří 25cm a má 385g 🙂 nožky bude mít dlouhé, je skoro o týden napřed v délce 🙂 až mi slzička ukápla 🙂

lenkas26
20. únor 2015

@zwalsh jo datum je super protože má můj tatík narozky 🙂 tak si říkám že třeba je to znamení ze shora že to bude ok.
Tak jestli se na to necítíš tak ještě vydrž ta psychyka dělá hodně já byla napoprví strašně vystresovaná protože jsem nevěděla jak co bude( a já nesnášim situace kdy nevim co od nich čekat) do toho jsem dělala řidičák, sice sem to na těch 14dní přerušila ale jelikož mi to moc nešlo pořád jsem nad tim dumala.Teďka jsem úplně v klidu a prostě vim že to vyjde a hotovo 😀
zejtra mám jestě dvanáctku v práci tak mi aspon ta sobota krásně uteče a v neděli dopol.uvařim a navařim si i na pondělí 🙂 a odpol.jdem gratuluvot a navečer večeře s přáteli a bowling tak si před tim krásně psychicky odpočinu 🙂 a vyrelaxuju nejhorší to bude od rána do těch devíti než budu vědět že je prcek rozmraženej a v pohodě 🙂 Asi si řekneš že sem blázen že to mám takhle rozplánovaný ale já už taková jsem 🙂 V pondělí vám po devátý písnu jak je prcek na tom ju dík za podporu pa

lenkas26
20. únor 2015

@suzik161 Ježiš to je krásný moc ti to přeju 🙂

suzik161
20. únor 2015

@lenkas26 zítra dám i foto, ale dneska jsem nějaká vyřízená. V noci jsem nemohla spát, takže se moc těším do postele 🙂

lenkas26
20. únor 2015

@suzik161 Tak to se na foto těšim já přijedu večer tak hnedka mrknu 🙂 tak si běž hajnout mamčo 🙂 peknej večer pa