Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
12. srp 2013

@ivekr - ahojky, tak dnes jsem 14 dní po 2.IUI a na testu velký prd, myslíš že je to už marný? a jak se máš, co dovolená jak to nakonec dopadne? 🙂

bubulina1983
12. srp 2013

@vercastehnova - bohužel, já jsem zatím pouze zažila IUI, tak nevím, zkus si tam zavolea, ale myslím, že pokud je to pouze špinění, tak by to nemuselo být nic tak hroznýho..ale fakt ti neporadím..

ivekr
autor
12. srp 2013

@bubulina1983 ahojíky, jéjda já ti nevím. Já bych asi s tím už moc nepočítala...ale je fakt, že mě sestra říkala 3 týdny, že 14 je brzo. Jinak dovča se řeší, tak uvidíme. poslední týden v srpnu valíme na šumavu na chatu a pak asi moře...asi 2 týden v záři. Jinak pak mě čeká po tom moři - nejspíš cyklus září-říjen (nevím jak to tam výjde) to poslední IUI (třetí v CAR a mé celkem 7) a jestli to nevýjde, tak pak IVF...ale četla jsem, že pojišťovny přestaly o cca 40% méně přispívat..tak mám strach, kolik to pak bude stát, bol si moc dovolit nemůžeme. Takže to nechávám osudu a nějak to neřeším. Dokonce jsem si říkala, že pokud bychom museli na IVF, jestli bych to ještě o nějaký rok neposunula...nevím ☹. V říjnu mi bude 30 tak jestli se do toho hned pak hnát a nebo nechat třeba rok ještě na "přírodě". Kupujeme si chatu, tak si říkám, že teď začnu mít i jiné "starosti" a třeba nám to prostěje. No kdyby nám dokázali říct, zda IVF výjde. Zase kdyby byl nějaký problém, tak čím pozdější věk, tím asi horší......no uvidíme.
Tak ještě zkus test za 2-3 dny a kdyby byl pořád sněho bílej, tak bych asi vysadila utrogestan, ať ti příjde MS co nejdříve. Jinak my se doma ani náhodně snažit nemohly, bol jsem měla děsnou mykozu, takže 14-18 dnů bez sexíku a zrovna přesně přes ovulku....tak nám to prostě není přáno.

ivekr
autor
12. srp 2013

@vercastehnova hodně jsem četla, že pokud je to drobunké špinění, je to zahnizďování...ale nesmí v tom být jasná krev.....tak držíme pěstičky. Nebo si pro jistotu zavolej do sanusu....za to nic nedáš

bubulina1983
12. srp 2013

@ivekr - díky za tvůj názor, já osobně tomu taky velký naděje nedávám, všude holky píšou jak už měly 14 den dálnice, tak jsem už skeptik, ale nějaký doufáníčko tam ještě je, ale to je tak asi vždy..jéé teda ty se máš, moc ti to přeju jen pěkně jeďte a hlavně odpočívej, přijdeš na jiný myšlenky, je to život o ničem, když furt člověk musí něco hlídat, měřit, polykat a já nevím co všechno...s chatou taky super nápad, jsem pro, aspoň bude mít člověk kam vypadnout z celodenního stresu. Jinak s tím tvým rozhodnutím to odložit o nějaký rok, no nevím, mě bylo 30 v červnu, snažíme se teda skoro 2 roky ale moc bych nečekala, ale uvidíš podle situace jak fyzické tak finanční, protože to není levná záležitost ☹ tak se drž, měja se krásně a neboj ozvu se ti, jak jsem na tom..

vercastehnova
13. srp 2013

ahoj holky,tak bohuzel se nezadarilo ☹ v patek jsem zacala krvacet a vcera jsem byla v Sanusu kde m potvrdili to co jsem predpokladala. takze nas ceka zase vsechno od zacatku

ivekr
autor
14. srp 2013

@vercastehnova jejda to je mi moc líto..a řekli jakpak to? ach joo, proč se toto děje...když už to člověk svěří odborníkům, proč nejde zajisti, že vše prostě bude ok ☹ . drž se, a asi to tak hold mělo být ☹. Určo to výjde na podruhé. Nás to teď taky čeká. Po dovči ještě jedno IUI a pak IVF (s tím IUI už ani defakto nepočítám, že by vyšlo). Držte se a hlavně optimismus do dalšího kola, výjde to 🙂

ivekr
autor
14. srp 2013

@beruska1003 ahoj beruškooo, tak jak je? jsem si na tebe vzpomněla 🙂

beruska1003
14. srp 2013

@ivekr Ahojky,no fajn,čekáme holčičku.termín mám 23.12. A co ty? Už se něco povedlo?

vercastehnova
14. srp 2013

@ivekr nerekli vubec nic jen to ze se to nekdy stane ☹ a jak na potvoru nam. nejhorsi je ze nemame zadny embryo zamrazeny takze vsechno absolvovat od zacatku... mam tam volat 26.8 az se vrati dr.Kucera z dovoleny a domluvit se s nim kdy zacneme dalsi pokus. Ani mi nerekli jestli se ma delat nejaka pauza a nebo jestli se muze hned. Co ty vis treba se konecne zadari (moc bych ti to prala) Optimismus me celkem chybi porad se mi to mota v hlave

bubulina1983
15. srp 2013

@vercastehnova - je mi to líto, co se na to dá jinýho říct, prostě život je boj ☹ akorát kolikrát se člověku moc bojovat už nechce, drž se a nezoufej, alespoň takto tě podpořím...

bubulina1983
15. srp 2013

@ivekr - tak dnes 18 DPIUI, dělal sem si ráno test Intimed DM drogerie 25 mIU, objevila se mi tam jakási čárka, ale vypadá jako vytlačená, nevím jestli to tyhle testy dělají ale s růžovou barvou to nemá nic společnýho, tak já nevím, ale asi prdlačka, k tomu sem včera trochu zašpinila, co myslíš? ještě počkám do soboty, když nic a MS nedojde, tak utroš vysadím a prdím na to. Chceme jet začátkem září někam k moříčku, takže to jako ty asi odložíme až na říjen, páč to by další pokus vycházel + - za 14 dnů, nebo si mám do sanusu zavolat, četla sem tady že má stejnak kučera dovolenou do 26.8.

vercastehnova
15. srp 2013

@bubulina1983 dekuju za podporu.Snad pristi tyden bude lip chlap bude mit dovolenou tak aspon budeme po dlouhy dobe spolu 🙂

bubulina1983
15. srp 2013

tak jedu zítra ráno do JI na krev na HCG

samanta001
15. srp 2013

Ahoj holky tak vás tu po dlouhé době zdravím... Nějak mě ten poslední marný pokus vzal a vůbec nemám na to sem chodit, ale zvědavost jak jste na tom vy je veliká. Když otevřu modrého koníka a vidím všude ty fotky miminek nějak mě to dojímá, rozpláču se i u reklami kde zahlídnu nějaký mimčo. Asi bych potřebova psychyatra 🙂 Kdyby jsme šly do dalšího boje tak se z toho asi oklepu a soustředím se na to. Jenže na další pokus nejsou finance, takže místo vyhlížení výbavičky se budu muset porozhlížet po práci, ještě 7 měsíců a mám po mateřské. Tak holky držím vám palce a zase někdy nakouknu, jestli už se některé zadařilo.. Hodně štěstí a pevné nervy...

ivekr
autor
15. srp 2013

@bubulina1983 Jé tak to držím moc pěstičky, aby v krvi HCG bylo. Já ti chtěla písnout, že bych zkusila koupit ještějiný test...ale už si tam asi volala, tak takto to budeš mít jisté 🙂. Ale vypadá to hodně nadějě, úplně mám husí kůži. to špinění být může, víš jak to všude čteme, dokavaď není krev, je to ok.....ty jooo tak držím pěstičky a hned hned hned mi dej vědět 🙂

bubulina1983
15. srp 2013

@samanta001 - ahojky, drž se, ať to všechno zvládneš, alespoň máte doma jedno ďáblíka, tak se můžeš věnovat jemu 😉 děkujeme za podporu...

samanta001
16. srp 2013

@bubulina1983 jo, jo to máš pravdu s malím je člověk v jednom kole tak nestíhá moc myslet na chmury, ale pak zase když se na něj podívám a uvědomím si, že by mohl bej jedináček tak je mi z toho smutno. Já sama jsem z velké rodiny, takže si to vůbec nedovedu představit.. Koukala jsem, že jsi se chystala na hcg, tak jak jsi dopadla?

bubulina1983
16. srp 2013

Tak holky velky koulovy,ani jsem tam nejela,vcera vecer byla teta na prahu i s kuframa a ráno prijela s celou parádou.další měsíc na ti taky prdime,za 14 pojedem do chorvatska,tak ať si ti aspoň užiju,a oak budem pokračovat,tak že se mějte vsechny krasne a za měsíc ahoj..

vercastehnova
17. srp 2013

@bubulina1983 ahoj tak to me moc mrzi,ach jo je to boj ☹ tak si uzij dovolenou a naber sily na dalsi pokus. pa

ivekr
autor
19. srp 2013

@bubulina1983 jejda tak to mě mrzí...tak třeba se tam na to naše poslední třetí IUI uvidíme osobně...nás také čeká dovča a cyklus - září -říjen (podle toho jak výjde) jdeme do posledního IUI...tak si pěkně odpočiň, vypus´t to z hlavy a ono to nějak dopadne!!

bubulina1983
9. zář 2013

Ahoj holky, tak já jsem zpět z dovolené, nakonec jsme teda vyrazili do Chorvatska, a s cestou zpět dorazila i teta - 24.DC, což mě velice překvapilo, normálně bývá tak 29.-30.DC, takže tento měsíc bylo snažení opět k ničemu. Tak mi nezbývá nic jinýho než se zase objednat na kontrolu, utz, prášky, ježdění, pokračujem v krasojízdě ☹ jak vy, něco nového?

ivekr
autor
10. zář 2013

@bubulina1983 ahojíky, tak to mě mrzí. Já už tento kolotoč jak popisuješ (utz, prášky, ježdění) nějak přestala dávat, takže jsem v CAR nebyla. Naskytla se mi možnost akupunktury a homeopatik, tak zkouším to 🙂 Už mám za sebou první akupunkturu na podporu a úpravu vajíček a vejcovodů a v lednu si mě paní objednala na komplexní "vyšetření" nebo jak to nazvat těla a dá mi dopořádku všechny dráhy....četla jsem na paní doktorku samá pozitiva. Takže dřív jak v únoru do CAR zatím nepůjdu, ani sem se tam neozvala. Sestra mi v tom květnu říkala, že to záleží na mě, takže tak...a co ty?

bubulina1983
11. zář 2013

@ivekr - jee,teda tak ty si to pojala z opacny strany,přes komplexni medicinu? To taky není špatný napad...a odkud je to paní doktorka,pribira nove klienty? A kde si se o ní dozvěděla? Ja sem si teď taky delala starosti s něčím jiným,chytla sem kvalitní sracko- blicku,tak uz teď 2 dny ležím,jak chcipak,tak snad uz to bude trochu lepsi.ja jim dam v sanusu jeste sanci,zatím sme byli jenom 2x,tak si tam zavolám,a domluvim se co dál,ale když by nic,tak mi doporuc prosim tvou paní doktorku,a hlavne me musíš informovat,jak si na tom a jak to probiha🙂 jak vypada IUI uz vime,ze..jinak ti tvuj napad schvaluji,tak jsem tohoto zastánce,tak se drž,a zase si nápisem,si takova moje podpora😉

ivekr
autor
16. zář 2013

@bubulina1983 ahojíky 🙂 jéjda, tak ty takhle "marodíš"..to ti nezávidím. Já měla min. týden st - pátek dovču, tak jsem tu nebyla. Až teď rychle mrkám. No jasně že ti dám kontakt. Já se to dověděla náhodně přes známou, které vyléčila syna (byl dost nemocný a doktoři h ojen plácali antb).....pošlu ti do zprávy její jméno a na internetu můžeš číst recenze. Takže jsem tam jela s kamarádkou a na rychlo mi ona dělá doma tu akup. (je až v Praze a to mám daleko) ale jinak k dr. jsem objednaná až v lednu, dříve nemá prostor, má fakt plno. Takže klidně zkus, léči vše, nebo i jen tak kontrolu těla....Takže já dříve jak po tom lednu určo nebudu do CAR volat...sice mám takové blbé "svědomí" že se ani neozvu, ale sestra mi tehdá do tel řekla, že je to na mě kdy chci další pokus..tak se vyčistím (taky po 2 letech léků je asi na čase, když to nemělo výsledek) a zkusím toto🙂

bubulina1983
16. zář 2013

@ivekr - děkuji za tip a doporučení, už se člověk v takovýhle situaci upíná ke všemu, co by mu mohlo pomoct viď a když to nejsou nějaký drasťáky na organismus, tak jedině dobře.... Já jsem se ještě teď o víkendu dozvěděla od mých sousedů, co se zabývají masážema a akupunkturou o léčiteli Juklovi z poličky, jestli už si něco o něm nesylšela, že je taky výboný, že je to super diagnostik a spolupracuje s doktorama. jinak léčí i v Praze a Trenčíně a že pomohl moc lidem, tak ho asi zkusíme, je to tady kousek...te´d v září tam není, tak se zatím chystáme v říjnu, projede tě na dálku rukama, a zjistí co tě trápí a bolí a možná i něco navíc, léčí bylinkama, mastma a různýma přírodníma produktama, tak sem na to zvědavá, tak ti taky potom povím. Je na netu taky hodně recenzů a názorů na něj, a že je jeden z nejlepších diagnostiků v ČR.

ivekr
autor
16. zář 2013

@bubulina1983 ty jo tak super! určitě to zkus..za to nic nedáš a vyčistíš a zharmonizuješ tělo, já s tím také dotho jdu. Já teda jezdím do té Prahy, mám to cca 280km, ale po D1 to uteče a za 2,5hodinky jsme na místě. Busem 3 hodiny, ale nevadí. Právě mi vyšla dr. vstříc, že to naučila moji kamarádku (je zdrav. sestra) a těch 10 týdnů to budeme píchat umě doma a ještě mi dala kapičky na srovnání hladiny prolaktinu (to taky narychlo naměřila takovým přístrojem) a na to důsledné "vyšetření" jdu až v tom lednu.
A co jsem viděla, že chtějí za léky na IUI a IVF..masakr, tak to raději zkusím toto abych vyčerpala všechny možnosti co se dají než začnu pořádně platit v CAR (z toho mi je až špatně, kde má člověk v dnešní době na to ty penízky brát? 😅 )

jennyska
19. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Jihlava a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-jihlava/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

samanta001
22. zář 2013

Ahoj, tak zase po delší době nakukuji jak jste na tom jestli je mezi náma nějaká těhulku a bohužel žádné úspěchy až na Majku 🙂 té moc gratuluji a držím pěsti. Jinak my se rozhodly pro další boj v sanusu. Tentokrát již poslední, je to poslední pokus na který nám přispěje pojišťovna, takže musíme doufat, už tak to bude finančně hodně náročné :(
Vám holky přeji hodně štěstí snad vám pomůžou alespoň ti léčitelé...

bubulina1983
23. zář 2013

@samanta001 - no jo to víš že, za dobu tvé nepřítomnosti se nic zvláštního nestalo, akorát jsme z toho unavené a zklamané, ale to není nic nového. No jsem na to zvědavá, ale p. Jukl byl i v televizi a jsou na něj samé dobré ohlasy, tak bůh ví co mi nakonec pomůže 🙂 Tobě samanto držím pěstičky, musíš doufat a věřit, přece naděje umírá poslední, a běžte do toho s tím, že teď je to na 100% doma 🙂)