Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
18. kvě 2015

@lentikalena velká gratulace 🙂

zwalsh
20. kvě 2015

@lentikalena moc gratuluji, a drzim palecky at rostete pekne a zdrave.

karkab
20. kvě 2015

@lentikalena Moc gratuluji k narození malého, ať vám dělá jen samou radost.

bubulina1983
20. kvě 2015

@debeee - tak to jsem ráda, že je to všude dost podobný, taky bych potřebovala dudlíkovýho asistenta, máma se mě ptala kolik by za to brala 🙂 jak se na něj ty potvůrky rychle naučí, pak se něčemu diví a otevře pusu a je venku, to je pak podiveníčko 😀 No jinak jsme byli minulý pátek na kontrole, máme 59 cm a 4,430 takže nám Adámek pěkně roste, s takovou bude mít za chvilku 2m, nevím teda po kom, ale ten embryolog byl takovej vysokej v Jihlavě 😀No jinak Deny k tomu očkování, já mu dám pouze základní vakcinaci, tj. hexavakcinu, a mudr říkala, že má nějaký nový složení nebo cosi že je tam míň těch sajrajtů, jinak pokud bych ho naočkovala na něco jiného, tak určitě chytne tu stejnou nemoc jenom jinej kmen, tak na to prdím, my jsme taky nebyli očkovaný a žijem, takže čím míň sajrajtů do malých budem tlačit tím líp.Stačí to co dejchaj, jí a pijou. No jinak jsme to s tátou už zkusili no a představte si paní, já myslela že to nepude a ono to šlo 😀 tak jen musím opatrně aby Adámek neměl do roka sourozence. Jestli se můžu zeptat D. jakou formu antikoncepce si zvolila? já rozhodně už hormonynechci, takže asi žádnou 🙂 jinak doufám že se máte s Vítečkem moc dobře, to to utíká co? našemu bude příští týden 2 měsíce, achjo rostou nám před očima...

bubulina1983
20. kvě 2015

@lentikalena - ahoj Lení, tak skvělé zprávy, neboj se nic, žloutenku má dnes každé druhé mimi, mi ji taky měli ale nebyla nijak hrozná tak nás pustili 5.den domů, takže doufám, že vám to v pátek taky vyjde a a začne ti ten správnej koloběh 🙂 já jsem první noc skoro vůbec nespala, při každým nadechnutí jsem byla vzhůru, ale neboj ono se to časem zlepčí. Pro mě byly kritické první 3 týdny, to je pěknej záhul, i když se to nezdá, že furt jenom spínkají, ale nervy v kýblu a máš co dělat sama se sebou, teda takto sem to měla já. Tak ti přeji pohodový návrat domů a ať se všechno vyvýjí jak má 😉

debeee
20. kvě 2015

@bubulina1983 Jani tak to nás teda pěkně doháníte, V. má 63 cm 😀 😀.
Já tě holka mooc nepotěším, nemám vejcovody, takže antinu nemusím řešit. když jsem byla na kontrole po 6 týdnech tak měl zrovinka můj gyndař na zástup nějakýho klučinu a taky se mě ptal a když jsem mu řekla jak se věci mají málem by se v prdeli viděl. 😀 😀

bubulina1983
20. kvě 2015

@debeee - zní to strašně blbě, ale.... kurník tak ty to máš vyřešený 😀 tak to budu muset nějak pořešit, jen doufám, že z toho jednou se nic neuchytí 😀

bubulina1983
20. kvě 2015

Tak takhle se ten náš lupen směje 😀

debeee
20. kvě 2015

@bubulina1983 Ten je úplně úžasnej 😀 😀 😀 😀
To joo aspon nemusím řešit tabletky nebo ty malí gumový potvory 😀 😀

zwalsh
26. kvě 2015

Holky jak se jmenuje ten druhý lékař, já mám Dr Škurleho ale plánujeme ten náš KEt na konec června začátek července a on tam nebude. Řekl že to není problém že vklad udělá kolega. Jaký je ten lékař?

karkab
26. kvě 2015

@zwalsh Ahojky, je to Mudr. Kučera 😉

lentikalena
26. kvě 2015

@zwalsh Moc děkujeme.Zatím se máme čile k světu.

lentikalena
26. kvě 2015

@zwalsh Mudr.Kučera je super. 🙂

lentikalena
26. kvě 2015

@unkarka Moc děkujeme.Zatím se máme čile k světu. 🙂

lentikalena
26. kvě 2015

@karkab Moc děkujeme. 🙂

zwalsh
28. kvě 2015

@karkab
@lentikalena Tak uvidime jak prijde ms jestli mi to vyjde na Skurleho nebo na Kuceru ale kdyz rikate ze je super tak se nemusim zmeny bat. Moc dekuji drzte, ja si taky drzim palce, aby mi priste narostla sliznice vic nez 7mm ☹ jao tento mesic. Budu vzorna a hezky pit cajik atd.

lentikalena
1. čer 2015

Ahoj holky,tak jak se vám daří a jak to zvládáte.U nás jsou to občas galeje a občas padám na hubu.Nejhorší jsou noci.Dneska jdeme k dět.pediatru na kontrolu,jak Martínek prospívá.Tak jsem na to zvědavá,jestli přibral,protože plně kojim.Ale jinak je to andílek. 🙂

debeee
2. čer 2015

@lentikalena Leničko neboj bude líp, nejhorší je 6 týdnů, pak se srovnáte a půjde to jako po drátkách. Doma nic nedělej, kašli na bordel, chod spát i přes den s malím a nedělej si s ničím hlavu

andreee86
11. čer 2015

Ahoj holky, nejsou tady žádné nové zprávy, jak se daří vám i vašim prckům? 😉

ivekr
autor
15. čer 2015

Ahoj holky, tak jsem se konečně zase připojila. Noo dočítat vás holky nebudu, tolik času s těma krakenama nemám ☹ 😀 . Holky je to záhul, oba se otáčí, kradou si hračky, drápou oči, škubou vlasy....Lukášek se tuhle nějak "doplazil" až do kuchyně na lino (je to kousíček) tak si říkám, tak ať si hraje tam, nevadí....joo jenže za chvíli slyším takový žblunk žbluňk...no co myslíte, se poblil a na tom linu to ručičkama plácal jak louží 😀. Takže se od nich ani moc nehnu, protože když už si konečně vše podají, tak si zase nevědomně ubližují. Už papáme, v noci ser budí 1x kolem 4hod na jedno papání a pak usnou a spí tak do 6-6.30. a usínají mezi 20-20.30. Pripojím pár foteček. Dnneska jsme byli na naváštěvě za kamarádkou, tak poslední fotečky z dneška, at vidíte jak vypadáme čerstvě 🙂 😀

lentikalena
17. čer 2015

Ahoj holky,tak koukám,že to tu docela zprávama oslabuje.Asi vím proč,teď od té doby co mám Martínka,jsi to dovedu představit. 😀 😀 😀 😀 😀 Všechny vás zdravím 😉

debeee
19. čer 2015

@ivekr Ivi to jsou bobánci krásní. Máš s nimi určo veselo.

Víteček roste jako z vody a na své 4 měsíce je krapet větší, ale hlavně že je zdravý. Začínají se mu tlačit zoubky a dává mi to pěkně vyžrat. Když ho to popadne je to horor. 😀 😀
Začíná se otáčet tak už ho nemůžu nechávat samotnýho a ještě se začíná odrážet patičkama a rotuje jak vrtule. Nejoblíbenější hračka je palec od nohy v puse. Je to prča pozorovat jak se vyvíjí. Navíc je to hrozná mluvka, jak otevře oči tak tu pusu nezavře 😀 😀

zwalsh
21. čer 2015

Holky to jsou krasne fotecky. Jen skoda ze se nikdo nechysta na vklad, nebo? 🙂

andreee86
21. čer 2015

@zwalsh ahoj, já mám tenhle měsíc pauzu a pak začínám dlouhý protokol...

karkab
21. čer 2015

@zwalsh Ahoj, já budu mít teď pauzu, jdeme na Imuno a genetiku, měli jsme 1.IVF a dva KETY a nezadařilo se, tak si užijeme léto, uvidíme co výsledky z vyšetření a pak na to vlítnem 🙂

lentikalena
21. čer 2015

@zwalsh
@andreee86
@karkab Holky,moc vám držím palečky,ať se zadaří. 😉

lentikalena
21. čer 2015

@suzik161 Ahoj nastávajíci maminko,tak jak se daří.Koukám,že,už to máš za 16.dní 🙂 To nám to,ale pěkně uteklo. 😀 😀 😀

suzik161
21. čer 2015

@lentikalena ahoj mamko, jde to, furt si nepřijdu těhotná 🙂 ale Tom prý cítí v kostech, že tento týden porodíme, tak hlavně, že to cítí on 🙂 🙂 včera jsem zvládla tu bráchovu svatbu, tak teď mohu v klidu rodit 🙂 zatím mě humor nepřešel 🙂 jinak máš 100% pravdu uteklo to až moc rychle, ani jsem se nerozkoukala a bude konec a nový začátek 🙂 co vy, jak se vám daří?

zwalsh
22. čer 2015

@andreee86 tak moc držím palce ať vše jde jak po másle

zwalsh
22. čer 2015

@karkab tak to jsi opravdu potřebuješ odpočinout moc držím palečky