Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

rendy73
2. kvě 2014

@ivekr To by bylo super,ale doktoři by nadšeni asi v mém případě nebyli.Já sama vím,že riziko je veliké a následky mohou být tragické pro mě i pro malé.Přesto, pokud se povedou a uhnízdí obě a nebude důvod tím myslím třeba vada a pod.,nechám si je obě.Třeba to proležím,ale věřím svému tělu,pokud by to nemělo zvládnout zařídí to tak aby nás to neohrozilo.Minule ze tří zůstali dvě,samo se to vyřešlo. 🙂 🙂 🙂

unkarka
2. kvě 2014

@ivekr ahojky na krev jdu v utery dneska jsem 10 den,no uvidím ale po tom první testu to nejak nevidim na uspěch.
@rendy73 tak lehnout,odpočívat a nic nedělat.Moc ti přeju aby to vyšlo tfuj tfuj tfuj a každému mimískovi srdíčko a dvě si necham ještě chvilku u sebe 😉

unkarka
2. kvě 2014

😀 @rendy73 srdíčka zitra dneska mi to z tohoto pc nejde

rendy73
2. kvě 2014

@unkarka Já tobě poslala srdíčko nyní,to aby chmury odešly,víš že je to teď na nás 🙂

rendy73
2. kvě 2014

@unkarka Já měla srdíčko jen jedno,jinak bych poslala oběma sněhuláčkům.

unkarka
2. kvě 2014

@rendy73 jsi hodná tobě snad už přišli taky 🙂

bubulina1983
2. kvě 2014

ahoj holky, no teda, teď teda nevím jestli ta jihlava byla dobrá volba...když to tu čtu, ale já mám zatím s němi dobrou zkušenost, kučera mě poslal kam snad mohl, imuno - odhalen problém s NK buňkama, laparo - odhalen problém s neprůch.vejcovodoem a endometriozou, uz nam zbyva jen genetika, a ta se dela az podle toho jak reaguje vyjicko na spermie a pokud nedojde k oplodnění, No my asi půjdem do toho 1.pokusu za 20 dní máme oba dorazit do jihlavy na krev, podepsat papiry, a pak ten pichaci kolotoc, tak snad to bude vše jak má být, kučerovi věřím..
@unkarka - dyť to řílám, že nebude žádná práce..kočár budeš vozit a hned v tandemu 🙂 co ten 2.test ještě ti zbyl 😉
@ivekr - no holka těš se to budou výdaje, ono se řekneš že koupíš jen to základní, ale to máš obr kočár, 2 postylky,2 autosedacky, dvoje oblečky, ted se modli abys mohla kojit, ale vzdycky se to nejak udela, prece ted nebudes skudlit, kdyz te ceka takove obří štěstí 😀
@rendy73 - juchů, tak tEĎ PĚKNĚ ODPOČÍVAT a nic nedělat a připravovat se na pozitivní výsledek 😀
holky všechny se držte, teď to určitě dáme !!!!

unkarka
2. kvě 2014

@bubulina1983 druhý test je v krabičce v kabelce a taky tam zůstane 😉

rendy73
2. kvě 2014

@bubulina1983 Každá klinika ma + i -,chodila jsem Pronatal Praha odtud mám dvojčata,Pronatal ČB,tam se to nepovedlo.ale stěžovat si nemám naco, nyní mám Jihlavu protože je nejblíž.Všude to je o lidech,komu to vyjde chválí,někteří nadávaji protože to nevyjde.Tohle je tak nejistý podnik,i když vše je jak má, výsledek je nejistý.Jo a Kučera je fakt fajn,akorát ještě neví, že mám dvě,měl volno on je proti vkládání dvou embryek.
@unkarka JJ mám je a mooooooooooooooooooooooooooooooooc děkuji,To už nebudeš testovat?Já to chci zkusit 12.5. 😉

unkarka
2. kvě 2014

@rendy73 nebudu testovat jedno zklamani stačilo

rendy73
2. kvě 2014

@unkarka Ono to bylo brzo,obdivuji tě že to vydržíš,to já asi ne. 🙂

bubulina1983
2. kvě 2014

@unkarka - ale my jsem zvědavý, že jo holky...? 😀 já ti říkám, že je to tam, ale pokud nechceš, počkej na krev, je to tvoje rozhodnutí a my ti ho nebudeme rozmlouvat, jenom se obdivuju tvé houževnatosti, já bych mohla dělat testy od rána do večera

unkarka
3. kvě 2014

DOBRÉ RÁNKOOO prosím jen žádné gratulace ale po 7 letech je tam duch.Jen to nejde vyfotit 😉 Doufam že není falešný 😠

unkarka
3. kvě 2014

je to špatně vidět ☹

rendy73
3. kvě 2014

@unkarka Důležité je,jen to že tam je duch a ty ho vidíš.Tiše gratuluju a moc ti to přeju. 🙂 🙂 🙂

bubulina1983
3. kvě 2014

@unkarka - ahojky ja ho vidím,sice rozmazane😉 a to nejsem ani trochu ožrala,hehe..no mi ti nikdo gratulovat nebudem,protože na to je ještě hodně času,ale v pondělí uz tam bude čára vidět lépe,odpocivat!!!!

bubulina1983
4. kvě 2014

Ahoj devcatka,teď možná blby dotaz,ale furt nad tím přemýšlím...když jsem nyní nějaký 4.dc,a proběhne Ovu,napr.16.dc a treba otehotnim,s čímž samo nepočítám,a pak pujdu něj 21.dc na zahájení těch injekcí dlouhého protokolu,jak oni to zjisti??? Nebo se doporučuje tento mesic neotěhotnět,tedy s ochranou? Nevite některá...?díky

unkarka
4. kvě 2014

@bubulina1983 já bych ti rada poradila ale nevím bohužel.

unkarka
5. kvě 2014

Dobré ránko tak kde všichni jste ???Je tu nudáááááááá 😀

bubulina1983
5. kvě 2014

@unkarka - tak coooo?? testík?? nebo vydržíš zítra do krve a jak je ti? co si ještě poblijón?

unkarka
5. kvě 2014

@bubulina1983 testík jsem nedělala jelikož se minechce jen kvůli tomu skoro 20km takže už to vydržím.No poblijon už nejsem ale žaludek mam jak na vodě-Dneska jsem se vzbudila a v akvárku nam plave asi tak 50ks malých rybek 😀 že by předvoj zítřejší krve 😀 ale jsem dneska nervozní jako prase asi se do zítra zblázním.

ivekr
autor
5. kvě 2014

Ahoj holky, tak vás tu jdu trochu "nabít" a posílám ult. z dnešní kontroly!! 🙂

ivekr
autor
5. kvě 2014

@unkarka jéé já ho tam vidím, ty jo mám husí kůži, je to tam!!! waawwwwwww

raniha
5. kvě 2014

@unkarka v kolik jdeš na krev? 🙂

zítra jdu na kontrolu jak rostou folikuly a jestli budou potřeba další hormony nebo se už půjde na odsátí 🙂 Holky mám strach a to jsem teprve na začátku..bojím se že nevyrostli nebo že jsou malý. Co budu dělat až budu čekat na transfér 😖

@bubulina1983 Já mám teda krátký protokol, ale myslím si že oni to nijak nezjistí jestli náhodou nejsi těhu, teď jde jen o to jestli by popřípadě miminku ty injekce ňák vadili nebo jestli by se zvládl udržet bez rizik 😉

unkarka
5. kvě 2014

@ivekr jejda mimísci miláčci :D tak myslíš že nemám vlčí mlhu a že tam ten duch je???
@raniha no jdu v 9.30 na krev a pak za hodinku k dr 😀 V kolik ty jdeš na kontrolu?Neboj určitě jich bude spousty ale hlavně klid a nenervuj se 🙂

raniha
5. kvě 2014

@unkarka Jdu v 11 🙂 A jelikož je tam parádní duch tak doufám že mi když tak věnuješ pár bacílků až se budeme míjet ve dveřích 🙂

unkarka
5. kvě 2014

@raniha když budu pozitivní tak předám dál 😉

bubulina1983
5. kvě 2014

@ivekr - krása stíhá nádehru, tak jsou tam krásný 2 kuličky 😀 a kdy že si říkala, že bude potvrzený tlukot obou srdíček? opatrně musíš !!! jak v práci to zvládáš?
@raniha - neboj se nic, všechno bude v pořádku, vím že je člověk neustále napnutej zda tam něco bude, kolik, a jak velký a jestli to odeberou v pořádku a jestli se to oplodní a jak se budou vyvíjet atd... tisíc otázek co kdyby a proč, ale musí tomu věřit, že bude všechno jak má být !!! a my tě tu podpoříme, že jo holky 😎
@unkarka - vůbec se ti nedivím, no mě by taky kleplo, no 50 malých rybiček mít v bříšku nebudeš, ale 2 by stačili viď ? 😉 zítra okamžitě napiš !!! budu NA TEBE MYSLET MOC !

unkarka
5. kvě 2014

@bubulina1983 ty mě bavíš 😀 😀 😀 a ted jsme zjistili že budou rodit ještě 2 tak to je teda plodný týden 😀 😀
@ivekr zlato já mám z tebe takovou radoooooooost.

luca16
5. kvě 2014

@unkarka Já jsem objednaná na devátou, tak to se určitě mihnem🙂 Škoda, že pak musím mazat do práce. Zašla bych na to kafčo 😉