Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
24. kvě 2016

Holky, kdo je další na řadě? A co ty vyšetření? Ještě nemáte výsledky???

missuttka
24. kvě 2016

My začátek července 🙂

kacka49
24. kvě 2016

@veervit my čekámevna imunologii a MS, pak uvidime, co dal 😉

kacka49
24. kvě 2016

@andreee86 ahoj Andrý, výsledky celkem fajn. Dlouhodobě užívám listovku i vitamíny, tak by to mělo být snad OK 😉. Tak co, už MS přišla? Já jsem dnes 19DC, tak doufám, že přijde včas tentokrát 😉

cermitko
24. kvě 2016

Mame 5 mrazacku a to jich bylo na zacatku 28 jsem z toho celkem rozhozena. Ted musime tedy cca 2 mesice cekat nez se mi uklidni vajecniky. Urcite bude vsechny v pristim roce vozit. Bude to jako lavina veervit ji ted prolomi a pak to pojede

veva1211
24. kvě 2016

@veervit mi zacatkem cervence (ale nechci to zakriknout).

veva1211
24. kvě 2016

@cermitko bud za ne rada ze jich mas tolik Prdoliku😉!

veervit
24. kvě 2016

@cermitko to máte úžasný!!! Takových dětí!! Nebo ty jich chceš snad 6??? 😉 Myslím, že to je nádherný úspěch!! Teď se hlavně musíš dát dokupy ty a bud to raz dva!! A jak píšeš, tak příští jaro všechny provětráme kočárky 😉

veervit
24. kvě 2016

@kacka49 já myslela, že už jste v imunii byli, že jste tam měli být v pátek!

veervit
24. kvě 2016

@missuttka tak už tady budete v červenci 2 ještě s @veva1211, tak vám to ve dvou půjde líp 😉 To bude miminek!!!

kacka49
24. kvě 2016

@veervit ne ne, až tento pátek jedeme pro výsledky. Minulý týden ve čtvrtek přišly výsledky z genetiky 😉

veervit
24. kvě 2016

@kacka49 aha, tak to jsem pomotala ja.. tak už bude jasno co a jak a hurá na další? 😉

missuttka
24. kvě 2016

My byli na genetice 26.4 a zatim nam nic neprislo. Posilaji to postou,ne? Kazdy den cekam ze treba uz bude obalka a zatim nic

veervit
24. kvě 2016

@missuttka to příjde každým dnem!

suzik161
25. kvě 2016

My jedeme 1.6. pro imunologii a moc doufám, že tam budou červená čísla. Pak by nám vklad vycházel na červenec taky. Ale doufám, že zase nebude potřeba 🙂

kacka49
25. kvě 2016

@missuttka nám to přišlo minulý čtvrtek a byli jsme 19.4. (týden před vámi), tak vám to už tento týden dorazí 😉

missuttka
25. kvě 2016

Tak ted mi psala mamka ze na me ceka dopis doma. Tak je to tady. Tak vejcer az prijdu z prace tak se na nej vrhnu..

veervit
25. kvě 2016

@missuttka a jakmile přišel dopis, tak je vše v pořádku 😉 Když by bylo něco špatně, tak nám říkala, že by volali.. Takže dobrý!

missuttka
25. kvě 2016

@veervit dekuji,nejake pozitivni zpravy uz potrebujeme 🙂

veervit
25. kvě 2016

@missuttka já jsem z toho byla hotová, manžel mi o dopisu řekl, když jsme nebyli doma, hned jsem ztačala hysterčit, že jedeme domu a prý ať jsem v klidu, že když přišel dopis, tak jsme ok a bylo to tak.. Tak u vás určitě taky!!

suzik161
25. kvě 2016

@missuttka u náš našli něco u manžela a ještě než došel dopis, tak dr volala a řešilo se to hned! Takže to bude určitě dobrý!!

karkab
25. kvě 2016

Holky,nezkoušela jste některá Fertility Blend?

cermitko
25. kvě 2016

@karkab ja jsem to zkousela a zadny vysledek nebyl ☹

missuttka
25. kvě 2016

Tak genetika nam vysla na vybornou 😉 to je uleva. Huraa

veervit
25. kvě 2016

@ missuttka no vidíš! Tak super! Zato ja jsem začala špinit :'( mírně a je to hněda krev. Myslím, že já to tu neprolomim.. :'(

missuttka
25. kvě 2016

@veervit dekuji. Neztracej nadeji. Jestli to bude jen spineni,tak to bude ok. Co test,zatim jsi netestovala?

veervit
25. kvě 2016

@missutka netestovala. Nemela jsem odvahu.. ale rano asi budu muset

missuttka
25. kvě 2016

@veervit treba se tam zavrtavá. Nebud smutna.

veva1211
25. kvě 2016

@veervit Hlavu vzhuru!Strasne moc ti drzim palce at to vyjde!!!!!

veervit
25. kvě 2016

Děkuji holky. Nějak to přestávám dávat.. Co z toho ještě bude..