Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
20. bře 2016

@veva1211 tak uvidíš za 14 dní, až zkusíš test. Měla jsi Pregnyl? Jestli jo, tak na ovulku by to bylo už dlouho si myslím. A třeba zrovna je to dobré znamení 😉 jinak si to určitě vyřiď, když jde obejít takhle doktory, tak to udělej. Škoda, že jsem to předtím nevěděla a víc se po tom nepídila, dneska jsem zase už mohla být o kus dál.

andreee86
20. bře 2016

@veva1211 mně už minule svrběl jazyk, že mu to řeknu. Ale teď už to určitě udělám.

veervit
20. bře 2016

Holky, nám teda řekli na imuno, že máme mit sebou to doporučení, co nam napsali, tak nevím... Já jsem teda ráda, i když máme 1neuspesne ivf za sebou, že pro nás se ani po výsledcích imuna nic nezmění. Ta hygiena mě překvapuje, co tu píšete. Já si zatim po tolika návštěvách nemohu s Kučerou stěžovat. Vubec na nic.

veva1211
20. bře 2016

@andreee86 Jsem rada ze je toto forum.Urcite si to vyridim a ty si to obvolej take!!!Menopur jsem mela..Ozvat by se clovek nemel stydet,nybrz kdyz nevis kdo byl pred tebou!

veva1211
20. bře 2016

@veervit fakt?Tak si myslis ze si mam zavolat sve DR.a zeptat se ji na to potvrzeni?Bud rada ohledne te hygieny

kacka49
20. bře 2016

já si teda nevšimla, že by měl Škurla problém s hygienou ... ruce si po ultrazvuku asi nemyje, ale mě se vůbec nedotýká ... a ubrousek mám pod sebou vždy nepomačkaný a neroztržený ... tak nevím ☹

veervit
20. bře 2016

@veva1211 no tak zkus se zeptat přímo v imunii. Tam ti řeknou.

cucito
20. bře 2016

Já si, holky, myslím, že ten papír chodí měnit sestřička. Při ultrazvuku se mě taky nedotýká. Drží jen ten ultrazvuk...

veva1211
20. bře 2016

@kacka49 Pred ultrazvukem si na ruku neveme rukavici kdyz nasazuje kondom ale kdyby si aspon umyl pred vysetrenim ruce ale ani to.Pod sebou jsem to jeste roztrhane nemela ale pri me to nestahuje!

veva1211
20. bře 2016

Me prave dela problem kontakt ruka a kondom kdyz se mi pak honi v hlave jak saha na klavesnici na kliku od dveri.A ani si nebere rukavky pri IUI a Kucera si je nasadil..

pavlina1976
20. bře 2016

@veva1211 Musíš do Prahy, v Čb na to bohužel speciální laborka neexistuje ☹

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 ahojky, tak jsem si volala, mám přijet raději už dneska. V 11:45, večer jsem zase krvácela, tak bych to docela už ráda měla za sebou.

pavlina1976
21. bře 2016

@andreee86 Moc na tebe myslím 😨

kacka49
21. bře 2016

@pavlina1976 Ahoj Pavlí, chci se zeptat, Tys byla také na té revizi? A Tys předtím nekrvácela?

kacka49
21. bře 2016

@andreee86 tak třeba se potkáme, já už jsem teď celkem nervózní, v 11h jdu a uvidíme ...

missuttka
21. bře 2016

Tak jsme byli dnes na vysledky krve a spermio a manzel dopadl hodne spatne ☹ je z toho uplne hotovej.. posila nas doktor jeste na genetiku nez pujdem v lete na ivf. Nevim co mam delat,jak ho uklidnit. Ani mluvit o tom nechtel po ceste domu. Jeste sel znovu na odber tak uvidime. ja jinak vysledky ok,ted budu cekat na prvni injekci kvuli endometrioze

veervit
21. bře 2016

@missuttka Měli jsme to stejně.. Mluvit, mluvit, mluvit. Chlapi jsou na toto špatní. Jo, když se jedná o ně, tak je zle. Ale neberte 1.výsledky tak úplně špatně! My měli 1. také špatné a postupně se nám to zlepšovalo!! Nemít teď to autoimunitní onemocnění, tak jsme nad průměrem prý teda.. Nasaďte selen, zinek! Nám to pomohlo!!

pavlina1976
21. bře 2016

@kacka49 A ty máš špatné zprávy Kačí? 😒 . No já jsem nekrvácela....musela jsem na revizi ☹ . čekám dobré zprávy, že tuto informaci nebudeš potřebovat! 🙂

missuttka
21. bře 2016

@veervit ja ho taky uklidnovala ze ted vysledky budou treba lepsi. Meli jsme ted dlouho abstinenci sexu kvuli me operace endom. a pak nas jeste lecili antibiotiky. no uvidime. zkusim tam zavolat jak dopadl. ale doktor rekl ze tohle to neovlivnilo

veervit
21. bře 2016

@missuttka A třeba horké koupele? Stres? Nám se toto hodně projevilo. Neb situace se u nás se stresem napravila a vůbec se nekoupe a jí ty vitamíny a výsledky opravdu lepší. A budeš tam volat dnes?

kacka49
21. bře 2016

@pavlina1976 čekám, abysme se domluvili na revizi, bohužel ... Prý jsem dnes už druhá ☹, anembryomola ...

missuttka
21. bře 2016

@veervit zkusim to dnes 🙂

veervit
21. bře 2016

@missuttka tak dej vědět! Opravdu ho uklidni, že po 1. výsledcích se nedělá závěr! Moc dřím palečky, aby jste je měly alespoň o 1% lepší! A můžu se zeptat jaké hodnoty jste měli? My začínali morfologii na 4%, teď je 6% a na začátku 11milionů, teď máme 39milionů. Takže jde to nahoru.

pavlina1976
21. bře 2016

@kacka49 😢 . Ach jo, to mě moc mrzí....Tohle je fakt hrozný! Test vyjde, krev vyjde a pak tohle, je to hrozně smutný. Vždy jsem si říkala, že negativní test je lepší než tohle! Drž se! Hodně sil!

missuttka
21. bře 2016

@veervit u nas morfologie ani nesla ☹

kacka49
21. bře 2016

@pavlina1976 přesně tak, natěšená z TT, z krve a pak tohle ... Dělali Ti to ambulantně?

veervit
21. bře 2016

@missuttka čekejte na výsledky! Určitě tam něco bude!!!

veervit
21. bře 2016

@kacka49 ale ne, holky jedny, co to tu dnes je za zprávy.. Držte se!

missuttka
21. bře 2016

@veervit tak jsem se dovolala a je to stejne ☹ doktor rikal ze mame zvazit zamrazeni toho mala co tam najdou. ze az pujdem na ivf tak by pak mohlo to dopadnout spatne,ze tam nebude nic. je male mnozstvi a pohyblivost. ted jel chlap do prace a je uplne nadne. ach jo.. u me prekazka endometrioza a ze nemam vejcovody a manzel ted tohle ☹

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 ahoj, tak to já jsem asi třetí dneska teda. Akorát že já mám k tomu to krvácení, no, domluvili jsme se, že příští týden ještě jeden ultrazvuk, nevím teda na co, ale prý chce mít jistotu. Já bych teda byla nejraději, kdyby mi to udělali hned, abych to měla za sebou. Jsem se ptala, jestli je revize nutná, jestli to nejde udělat jinak, tak prý ne ☹ že už je to dost velké ten váček (2cm) a že by se to nevyloučilo bezezbytku.