Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
18. črc 2014

Holky prosim vás za jak dlouho si můžu dělat test po transferu?beru prednisol a crinone tak nevim jestli to nejak neovlivní ten test.Diky za odpověd 🙂

suzik161
18. črc 2014

@lenkas26 dneska budeš ještě píchat Pregnyl, ne???? Kolik máš jednotek??

lenkas26
18. črc 2014

@andreee86 jo dáme jen jedno já mám totiž vývod z tlustýho střeva takže mi dvě ani nedaj.mohli by pak nastat kimplikace a za to to nestojí 🙂

lenkas26
18. črc 2014

@suzik161 Pregnyl nepíchám vůbec jen ty prášky a ten vaginální krém

ivekr
autor
18. črc 2014

@luca16 jojo uz nakupuju.ale hodně po bazaru na netu a nebo tady od mamin.dnes jedu k jedne,co prodává po dvojčátech taky.tak to vemu od ni.pak mam jedno vajicko taky tady to pojedne mamince a druhe se mi rýsuje, stejný tip, jina barva, ale aspoň si kluky nebudu plést :D. Postýlky objednam z netu a zbytek přes kamaradku co ma moznost do velkoskladu (ložní prádlo) no a pak kosmetické věci, látkové pleny, sobě do porodnice a pak dodelavky co ještě napadnou. Je toho hodně. Člověku se zda ze veme to a to a najednou zjistim,ze nemam fusak osusky,deky,kombinezky...jako masakr.kupovat na obe vse nové by vážně nešlo, 2kombinezy a 1000v cudu.ale podařilo se mi od paní koupit krasny zimní 2stejne po stovce a tak. Kočárek mam vybraný podle netu ale musime se na nej podivat do prahy, nikde jinde vystaveny neni.tak snad v srpnu, max 1.tyden v záři pojedeme.snad cestu ještě zvládnu. Manzel nema volno jindy.
V pondělí jedem na velký ult zase do Brna. Jo a dnes me jeden svišt pěkně kopal,takže dnes ofiko cítím první pořádný kopanecky a nee bublifuk ve střevech :D. A jaký kocarek mate vybraný?

luca16
18. črc 2014

@ivekr Na dvojčátka si může dovolit kupovat nové věci opravdu jen málokdo. Být na tvém místě, tak jednám úplně stejně. Mám co dělat jen s jedním 😀 Je toho jak říkáš opravdu dost. Už jsem si udělala seznam věcí, které budou potřebovat nakoupit a je toho celá A4. Za 2 kombinézky chtějí 1000kč? To je šílené. To bychom ty peníze museli doma vyrábět, abychom na to měli. Jakou značku kočárku jste si nakonec vybrali? Budou dva vedle sebe nebo za sebou? V srpnu bys tu cestu mohla ještě zvládnout. Musíš pomalu a hlavně na sebe dávat během cesty pozor, už budeš mít hodně velké břicho, tak aby se klukům nic nestalo.
Juuuu další utz, to budeš mít zase nějaké úžasné fotečky, že jo? Jestli už kopou, tak to budou velcí cvalíci 🙂 Jsem si vždycky říkala, jestli si nemůžou navzájem ublížit. Ale snad ne.
Mě zrovna před chvílí volala sestřička, že utz se přesouvá z pátka na středu, tak mám radost, že se to trošku uspíšilo. Myslím, že 6 týdnů nejistoty stačilo až dost. Snad bude mít čas i manžel, protože počítal s pátkem a má hrozně moc práce. Mrzelo by mě, kdyby nemohl jít na první utz. Dostanu konečně i průkazku, juchuuuu.... na konci 13. týdne bude taky na čase 😀 Kočárek jsme si vybrali od něm. firmy Gesslein, model z roku 2011. Je to sportovní kočárek s vyndávací taškou pro miminko. Moc se mi tento systém líbí, je to praktické.

suzik161
18. črc 2014

@lenkas26 A jo, promiň, pomotala jsem to, kolik jsi píchala?

bubulina1983
18. črc 2014

@lenkas26 - ahojky,ja jsem delala uz 6.den,pac jsem to nevydržela🙂 měla jsem injekci pregnylu 2 dny před odběrem,ale pokud sis pregnyl - neboli hcg nepichala,tak muzes zkusit 6-7.den,záleží také kolikadenní budes mít kultivaci..

bubulina1983
18. črc 2014

@elisc - ahoj mamco😉 v úterý nebo ve středu tady cekame test,je to jasny,ne ze na nás hodis bobek🙂

Jinac holky ja budu zase testit zítra ráno jestli jsme zase starší 🙂 doufam za ano

lenkas26
18. črc 2014

@suzik161 nejdřív sem píchala 250 a pak 200 tak já to zkusim tak ten 7.den a uvidim 🙂

bubulina1983
19. črc 2014

Dobre ranko ženy 🙂 tak dnes ráno mimis takto 😀 zdá se zase silnější...

luca16
19. črc 2014

@bubulina1983 Dobre ráno mamčo 😀 A vypadá to, že ti můžu pomalu gratulovat 😉 Můžeš je vyfotit všechny pod sebou? A jak se cítíš?

lenkas26
19. črc 2014

@bubulina1983 moc gratuluju 🙂

luca16
19. črc 2014

@bubulina1983 Nemůžu se na ten test vynadívat. Věděla jsem, že to vyjde. Hrozně moc moc moc jsem ti to přála!

suzik161
19. črc 2014

@bubulina1983 Krásný, radost pohledět!!!!! 😉 😉

bubulina1983
19. črc 2014

Všechny pěkně pod sebou 😀

bubulina1983
19. črc 2014

@suzik161 + @luca16 + @lenkas26 - holky moc děkuju, ale já si to pořád nemůžu nějak uvědomit...ve středu jsem zvědavá jaká bude hodnota HCG, těším se jak malá, a asi si (nám) něco koupím za odměnu 😀 zatím mi není nic, jenom mám břicho jak 2 sloni, nafouklá jako koule, a občas pobolívá, asi se začíná roztahovat a často chodím čurat a mám nateklý prsa, jináč nic...

ivekr
autor
19. črc 2014

@bubulina1983 janinko,ještě jednou... Nádhera. Mam takovou radost.si to taakk zasloužíš! Paráda, držím na středu pesticky,ale carecka sílí, tak to to je super zpráva. Ja jak videla,ze sílí, byla jsem si jista,ze je to tam 🙂.a kolikátý uz si dc?super, posílám srdicenko pro broucka malyho...ps.ze by byla prča, kdyby se to vrozdelilo a byly by dvojčátka :D.

elisc
19. črc 2014

@bubulina1983 holka, tak z toho se už nevykecáš 😀 moc gratuluju

bubulina1983
19. črc 2014

@ivekr - Iví 😀 díky moc, já snad začnu bulet...holky já mám takovou radost že se asi rozbrečím, nevěřím tomu !! No já nevím ono se to počítá asi nějak jinak po ET, ale mimi je staré 15 dní, poslední MS byla 17.6. ale bylo to po tý zastavovací inijekci, ale předchozí cyklus byl dlouhej 29 dní , takže dnes když to spočítám tak 33.DC, no to by mě kleplo, kdyby byli 2 - doufám že ne 😀
@elisc - díkyyy, a jak jsem psala v úterý ve středu tu budeš nastoupená s testem se // 😉

bubulina1983
19. črc 2014

@suzik161 - zítra bude silnější, určitě !!! chci aby byl, a abysme všechny tady byly teď v létě TĚHU, je to jasný !!! 😎

luca16
19. črc 2014

@bubulina1983 No tak @suzik161 přijde s // příští týden, to je jasný🙂 Elisc je na řadě hned v zápětí... Co nějaká další předpověď těhulek, bude? 😅 😀

andreee86
19. črc 2014

@bubulina1983 ahojky, no to je tedy ukázkový test, moc gratuluji, mám z toho ohromnou radost. Takhle jak jsi je vyfotila pod sebou a jak je vidět, že ta čárka sílí, to je prostě tak nepopsatelně krásné. 😀

suzik161
19. črc 2014

@bubulina1983
@luca16 jj, snad bude silnější zítra. Včera jsem slabounce zašpinila, tak si prcek dělal místo 😀 četla jsem na netu, že s tou mojí zásobou léků je velmi nepravděpodobná MS a že špinění je spíš zahnízďování, tak snad je to i můj případ

luca16
19. črc 2014

@suzik161 Bude silnější, musí být 😉

debeee
19. črc 2014

@bubulina1983 Jsou to úplně nejvíc nejkrásnější čárečky holka 😀 😀 . Držím palečky 😀 😀

bubulina1983
19. črc 2014

Holky, díky vám všem, jsem strašně moc ráda, že vás tu mám a mám vás všechny moc ráda, a bylo by moc super kdyby nám to naše sanu-setkání vyšlo, a říkala jsem si že bychom se vyfotily a poslaly bychom to sanusu na mejl, že sanusky jsou všechny těhotný 😀
Jinak jsem našla statistiku někdy z května/června - "duben @ivekr, květen má @luca 16, červen bude mít @debeee a @andreee86 a červenec máme my dvě = já + @elisc v srpnu si tady uděláme dovolenou a v září vyrazí @unkarka, tak zatím mi to vychází, asi si pujdu vsadit sazku"
Takže si dovolím to trochu upravit
červenec: já + @elisc + @suzik161 + @lenkas26, @andree86 to stihne v srpnu a @unkarka vyrazí na podzim pro miminko 🙂

debeee
19. črc 2014

@bubulina No máš recht Maruš 😀 😀
Ten srázek vyjít musí a určo vyjde, viděla bych to tak na říjen, to nebude horko 😉

unkarka
19. črc 2014

@bubulina1983 ahojky nějak mám pocit že už za chvilku mezi vás ani nebudu patřit.Ale statistiky krásně zvedáte vy krásné těhulky a maminjky 😀 ja zatím nic neřeším a aninemám myšlenky.Ted v te nove práci to je takovy fofr že nestíham chodit ani na zachod.Jinak ted ležím doma s chřipkou a zítra jdu do práce ach joooo

bubulina1983
19. črc 2014

@unkarka - ahojky,ale co to paní melete,patřit k nam budes vždycky,akorát budes tehulka trochu později,my s tím počítáme,ze se k nám pridáš😉 v práci se asi teď dost nalitas si myslím,a jestli mas dlouhý,krátký týden,vím jakej je to zahul,taky jsem obsluhovala na zahrádce,v létě to bylo za trest,splavena az na zádech.aspoň nasetris korunky a koncem roku uvidíte,ju? Ještě máte pokus od pojišťovny,ne?