Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

debeee
4. srp 2014

@luca16 Máme to stejně 😀 😀 😀 Já mu ve 2 budu volat a uvidím co mi řekne, když tak se tam otočím, má odpo. A ať si na mě kouká jak chce 😀 😀

bubulina1983
4. srp 2014

@elisc - ráno mi to vzal skurla uplne sem se ho lekla...jako nevim kučera mi řekl ze po potvrzení srdicka a skurka ze to na sobe neni zavisly no chapes to,ještě ze sem dostala kučeru..v pátek 10.45 jdu ke své gynekolozce,ta snad bude mít i pořádný ultrazvuk,tak by mohlo byt uz srdíčko,to budu 7+0 a pak podle toho si zavolam do prahy,snad me vezmou hned ten příští týden.ale vůbec to nechápu,jsou tam 2 doktori a kazdej říká něco jinýho,ale @luca16 rikala ze te stejně po potvrzení srdicka předají do pece tvé doktorky..tak uvidime,a jak se mas? Me vůbec nic není,az trochu na ty prsa a od včera me děsně bolí zada,ale byli jsme na prochazce tak jestli sem to neprehnala..

bubulina1983
4. srp 2014

@debee + @luca16 - ahojte maminky,tak jsem četla,co debatujete,nevim co teda mocak a brusinkovy džus jestli ti ho vyleci,a jak říká luca ja bych taky hned letela,radši si budou u doktora ťukat na celo než abych pak za něco mohla ja,ať ti vezme moc a krev a uvidíš..ja jsem to taky nevydrzela cekat na termín za 15 dnů od sanusu a jedu v pátek k me doktorce..snad bude i srdíčko,teda modlim se,ta nejistota je holky desna,věřte mi,ja bych jezdila klidne každý týden,ne li 2x 😀

elisc
4. srp 2014

@bubulina1983 No já jsem si říkala, že se prostě na ten 8.tt objednám. Na kontrolu jdu v úterý tak se třeba objednám na čtvrtek, to stejnak jen budou brát krev ne? Nebo Ti říkali o nějakém vyšetření?

bubulina1983
4. srp 2014

@elisc - neříkal mi nic,myslím si ze jen krev na protilátky asi proti embryu,ale nevim,ja uvidim jak dopadnu teď v pátek a volám tam..

elisc
4. srp 2014

@bubulina1983 Já mám spíš nutkání jít na krev, jestli roste hcg 😀
No já jsem to přepískla v sobotu, byla jsem v Jihlavě v ZOO s neteřinkama, večer jsem byla příšerně unavená a bolelo mě břicho, i když to mě bolí pořád, jen přemýšlím, jestli jindy nebolí míň. Ale nešpinila jsem a jen co jsem dala nohy nahoru, přešlo to. I když my jsme teda s chlapem byli 2x na 5km procházce už před výsledky po ET a jeden celodenní výlet do Tábora taky s chozením a přesto v pátek hcg 2000, tak doufám, že bude vše ok.
Dneska v práci mi to připadá jako totální leháro 🙂

lenkas26
4. srp 2014

@bubulina1983
@suzik161
Ahoj holky tak se opravdu nezadařilo.hCG bylo sice pozitivní, ale nízké takže nic.Ve středu jedu ještě na krev aby se potvrdilo že ta hodnota klesá aby tam prej nic nezůstalo a pak se domluvíme co a jak dál.Byla jsme u Skurly protože Kučera ma dovolenou a byl takovej docela neprijemnej.Oznámil nám to jak když kupuje rohlíky v krámě.uvidim jak se s nim domluvim ve středu prej nechávaj jeden cyklus a pak se to může zkusit znova.¨

bubulina1983
4. srp 2014

@lenkas26 - tak to me mrzí,ale neboj se nic,příště uz ti dopadne,ver tomu! A ze skurly si nic nedělej,ten je protivnej furt,ja tam byla v pátek a taky žádná slava,ja nevim ale kučeru mám moc rada,je to uplne jinej charakter,podá ti ruku zeptá se te jak se mas,prostě se zajímá,lidskej přístup...

debeee
4. srp 2014

@luca16 Tak jsem si tam došla a hádej? Pecháčková jak sviň pan dr tam nebyl jen sestra. V moči mám pořád na jeden křížek bílkovinu a vyšší tlak, mám si zítra dojed to už tam pan dr bude.

luca16
4. srp 2014

@debeee No vidíš, něco tam je, brusinky ti trochu ulevili, ale nevyléčili. Snad ti teda dr. něco předepíše, aby ses úplně vyléčila. A třeba se na tebe i koukne a budeš klidnější 😉

debeee
4. srp 2014

@luca16 Doufám, že hodí očkem, byla bych určo klidnější. Měla jsem před 6 lety zánět ledvin tak doufám, že to nedojde až tak daleko. Je tam na záskok takovej mladej doktůrek, ale hrozně příjemnej, tak se snad nade mnou slituje 😀

suzik161
4. srp 2014

@lenkas26 Vidíš něco tam bylo, tzn. že se to chytlo a pak pustilo. To znamená, že otěhotnět můžeš a to je teď docela plus. První krůček máte i tak za sebou. 😀

lenkas26
4. srp 2014

@suzik161 to jo strašně mě to mrzí že se to chytlo a nakonec nic no uvidíme co dál

suzik161
5. srp 2014

@lenkas26 vím jak ti je, já to tak měla 3x. Ale vždy jsem si říkala, že to mělo svůj důvod. Radši teď, než pak podstupovat interupci kvůli špatnému vývoji. Teď si odpočineš a pak půjdeme do dalšího pokusu s lepším výsledkem.

debeee
6. srp 2014

@luca16, tak jsem tam včera byla a nic, jen mi vzal 2 ampule moči, jednu na sedimentaci druhou na kultivaci, nasadil antibiotika, ale nekoukl se. A že jsem teda těma očima koulela 😀 Hold prostě pondělí to jistí

luca16
6. srp 2014

@debeee Hlavně aby jsi byla zdravá, mrně si v bříšku poradí. Dnes už je středa, ne? Pondělí je tu jako na koni, uvidíš 😉

lenkas26
6. srp 2014

Holky tak jsme dneska byla na potvrzení že hCG kleslo a je to v pořádku, ale přestavte si že mi stouplo a Skurla neví proč.Měla jsme 45 a tedka mám 85.Vim že to je málo na těh.bych prej musela mít 2x tolik tak z toho byl takovej špatnej a já sem z toho taky hotová.Povídal že se tam mohl chytit kousek tkáně a ten roste ale když jsem se ho zeptala jestli nejsme přeci jen těhotná tak už to tak přesvědčivě neříkal že ne.Já teda vim že to nebudu je to blbost při těhlech nízkejch hodnotách.No můžu já mít něco normálně?

bubulina1983
7. srp 2014

@lenkas26 - týý jo, tak to je divný? a nemohlo si to miminko rozmyslet ? 🙂 no to teda vůbec nevím co ti n\ to říct a krvácíš pořád nebo jak silné to bylo, a co teď? máš jít na kontrolu kdy? nebo co se ted bude dít..,

luca16
7. srp 2014

Ahoj holky, dnes ráno jsem to už nevydržela a jako vzorová histerka šla neplánovaně k dr. Poslední dny mě bolí tak strašně podbřišek, že už jsem nevěděla, kudy kam. Většinou jsem měla problémy jen večer, ale teď už se to vystupňovalo i přes den. Výsledek? Samozřejmě, vše v pořádku, vzal mi ale pro jistotu moč. Dostala jsem magnesium, že by to mohlo trošku zklidnit dělohu. No, těšte se🙂 Já už si nepřeji nic jiného než aby byl leden a já měla prcka u sebe.

elisc
7. srp 2014

@luca16 Tak hlavně, že jste v pořádku 🙂 Ale úplně Tě chápu, člověk má strach , aby se něco nestalo.
Je dobře že sis zašla, alespoň ses ujistila, že je vše ok a můžeš být v klidu 🙂

elisc
7. srp 2014

@bubulina1983 Ahoj, zítra na kontrolu, viď? Těšíš se?
Zrovna jsem si volala na Immunia a není třeba se objednávat, stačí v 8.tt kdykoliv ráno na krev.
A jak se cítíš? Já pořád žádné příznaky. Sem tam mě někde píchne, akorát každý den kolem 4. hodiny mě budí šílený hlad 😀

bubulina1983
7. srp 2014

@luca16 - ahojky 🙂 hihi, no úplně vím jak se cítíš no já bych asi lezla z těch nervůpo stropě, však jsem to taky nevydržela čekat až do 19.8 na kontrolu v sanusu a radši jedu už zítra, protože škurlovo oznámení je v děloze gestační váček mi fakt na 3 týdny nestačilo 😀 tak hlavně že jste v pořádku, to víš pro klid duše radši si zajet než si pak něco vyčítat..
@elisc - no jak píšu nahoře luce, že 3 týdny čekat na další informaci jak pro mě fakt strašná doba když nic nevím... na jednu stranu se strašně těším a děsně bojím aby bylo všechno v pořádku a aby bylo už srdíčko, zítra budu 7+0 tak už srdíčko být musí, no já jsem se chystala do prahy na immunii že pojedem příští pátek tobudu 8+0 to snad nevadí ne?takže objednávat se opravdu nemusím? tak se musím podívat jakmají otevřeno?

elisc
7. srp 2014

@bubulina1983 Myslím, že to nevadí, pořád budeš 8.tt, krev odebírají od 7 - 9
Také mám v plánu jet v pátek, ale až ten další týden. Pojedu sama, po Praze se moc nevyznám, tak snad neskončím někde úplně jinde 🙂

luca16
7. srp 2014

@elisc @bubulina1983 Jsem klidnější a vím, že ty bolesti jsou holt takové jaké jsou a vím, že nemám šílet, jen to přetrpět. Díky moc oběma.
Bubu, tobě budu držet všechny palce co mám, aby jsi našla to vytoužené srdíčko, pak se určitě ozvi, jak jsi dopadla. Moc moc moc budu na tebe myslet.

bubulina1983
7. srp 2014

@elisc - no td tady koukám na ten letáček co jsem dostala, tak tam prostě příští pátek pojedem taky nejak na tu 7 - 9 no z novýho města spíš až k tý půl 9, pojedu s přítelem autem, a ty jak pojedeš taky autem? chceš popsat cestu? kde to je, nebo si to najdeš?
@luca16 - díky Lucí určitě dám vědět !!!

bubulina1983
7. srp 2014

Holky prosím jeste jak je to s pocitanim a s temi tydny? je 8+0? jeste 8.týden a 8+1 je už 9.týden chápu to tak dobře?

elisc
7. srp 2014

@bubulina1983 jj, počítáš to správně.
My jsme tam byli v březnu a dubnu na vyšetření, tak snad si cestu pamatuju, navíc mám v autě GPS,
tak snad trefím 😉

debeee
7. srp 2014

@luca16 Ženo úplně ti rozumím, máš štěstí že ti utz udělali, mě řekl že je to v pořádku, že z ničeho nic bolesti ustaly, protože už tam má asi místo a ani se na mě nekoukl. Ještě 4 dny do kontroly, vleče se to jako sopel. Kdyby aspon člověk něco cítil, že tam je a že je v pohodě. Ted si dloubu do břicha a ptám se ho jestli tam ještě je 😀

bubulina1983
7. srp 2014

@debeee - vůbec si nepřipouštěj že by to mělo být jinak než na 1 !!! v pondělí prostě přijdeš a řekneš nám všechno je v pořádku ! 😎

luca16
7. srp 2014

@debeee 😀 Taky jsem měla takové stavy, kdy nebylo cítit nic a teď na mě vzpomínám😀 Furt nejsem spokojená, když mě něco je, tak chci, aby mi něco bylo a naopak.
Vůbec si nedělej starosti, pokud nemáš křeče, silné bolesti nebo nekrvácíš, mimuš tam je a pěkně roste. Pokud ho teď budeš dráždit, tak ti to později určitě vrátí i s úroky 😀 😀