Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
13. lis 2014

@suzik161 Ahoj, tak jak se cítíš nastavající maminko 🙂 Kdy,že jdeš na to srdíčko! 🙂

suzik161
13. lis 2014

@lentikalena ahoj, furt stejně, občas ty prsa fakt bolí. Jinak dobrý, 25.11. v 10hod mám být v Sanusu 🙂 snad naposledy. Co ty, jak se cítíš?

luca16
13. lis 2014

@lentikalena To dopadne dobře, neboj. Člověk si nic zlého nesmí připouštět a pak to jde jako po másle 🙂 Já se cítím v rámci možností, už to mám za pár. Těším se za měsíc na vánoce a pak už jen počkat, až se prckovi bude chtít na svět🙂

lentikalena
13. lis 2014

@suzik161 No jak já se cítím tak nějak pořád stejně.Občas mě to nablívá,ale jinak dobrý.Tak ty máš taky neschopenku.Tak to jsme na to stejně a to,už asi do práce nepůjdeš co? 😉

lentikalena
13. lis 2014

@luca16 To máš pravdu,že si člověk nesmí nic připouštět.Tak ty,už to máš za pár tak to je krásný.Tak se drž a odpočívej 🙂

suzik161
13. lis 2014

@lentikalena asi už nepůjdu 🙂 to je super, že je ti dobře 🙂 už to bude jen dobrý

lentikalena
13. lis 2014

@suzik161 To víš,že to bude dobrý.Ty to budeš mít taky dobrý, neboj.Jsme holky statečné. 😀 😀 😀 Opatruj se papapa 🙂

suzik161
13. lis 2014

@lentikalena taky na sebe dávejte pozor!!!!! Už se do té Jihlavy těším, moc se mi tam líbí, ani se mi tam odsud nebude chtít 🙂

ivikkivik
15. lis 2014

Ahoj holky... mohl by mi někdo napsat aktuální zkušenosti se Sanusem v Jihlavě? děkuji

suzik161
18. lis 2014

@lentikalena ahoj mamino 🙂 tak jak se vám daří? My jsme včera trochu krváceli, tak jsme dneska upalovali do Ji a je tam ten hematom, co nás zlobí. Ale už jsem viděla krásného prcka a srdíčko tloukli o 106 🙂

suzik161
18. lis 2014

@ivikkivik ahoj, já jsem se Sanusem moc spokojená. Když semtex spontánně otěhotněla, tak jsem jela radši do Sanusu než ke své dr. Sestry jsou hodné a dobré 🙂 Škola, což je doktor,není moc upovidaný ale profesionál je. Klidně se ptej, jsem tam již přes rok 🙂

lentikalena
19. lis 2014

@suzik161 Ahoj mamčo.Tak to je krásný,že srdíčko tlúče 🙂 .Moc ti to přeji a moc na tebe myslím.Neboj se všechno bude v pořádku.V kolikátým jsi týdnu?Já jsem byla včera na krvi a doufám,že to bude všechno v pohodě jinak budeme muset do Českých Budějovic na většší UTC.A ke komu jinak ty chodíš? 🙂

suzik161
19. lis 2014

@lentikalena ahoj, měla bych být v 7tt. 🙂 včera na utz na fotce mám 6+5 🙂 já jezdim do Pejru k Šimánkové, v Hu mě všichni zklamali svým pristupem k pacientům 🙂 příští týden poslední utz v Ji a pak hurá do Pejru 🙂 do Budějovic posílají často, neboj!!!

andreee86
19. lis 2014

@suzik161 Ahoj, gratuluji k miminku 🙂 Koukám, že chodíš k Šimánkové, já tam chodím také. Můžu se zeptat, jak jsi s ní spokojená?

suzik161
19. lis 2014

@andreee86 je určitě lepší než můj lékař předtím. Ale přijde mi taky svá, podle toho jakou má náladu. Jen moc doufám, že nezměnila sestru, teď jak jsem tam byla, tak tam byla taková protivná černovláska. Snad tam bude tabara zase 🙂

luca16
20. lis 2014

Ahoj všem. Další kontrola za mnou. Mrně už má 1.6kg a je otočené hlavičkou dolů. Vše v pořádku, takže další kontrola za 3 týdny. Ještě cca. 9 týdnů a budu maminkou, neuvěřitelné.

bubulina1983
20. lis 2014

@luca16 - ahoj Luccí, no teda takovej obřík ? to jsou ty tvoje dortíky 😀 a co nepoznala si co to bude? je skvělé že se všechno daří jak má a těch 9 týdnů ti uteče jako voda, tak už se pomalu chystej 😉

Jinak holky všechny ...POČÍTÁTE S TOU PŘÍŠTÍ SOBOTOU 29.11. NÁŠ SRÁZEK OPĚT V JIHLAVĚ?

elisc
20. lis 2014

@bubulina1983 Ahoj, mně asi někdo nepřeje, abych Vás poznala 😒 Zatím nevím, jak mi bude. Tento víkend jsem strávila v nemocnici, protože jsem začala krvácet. Sice je vše ok, ale mám nařízený přísný klidový režim.
Ale pokud bude vše ok, aspoň na chvilku bych se chtěla zastavit 🙂

@luca16 Teda, toto uteklo 🙂 Už máš sbalenou tašku?
Úplně Ti závidím, teď po tom mém incidentu jsem si říkala, ať už jsem alespoň v týdnu, kdy se miminka dají zachránit.

luca16
20. lis 2014

@bubulina1983 Obřík to doufám nebude 😀 Měli bychom se vlézt do těch 4kg porodní váhy. Pohlaví jsem nepoznala. Myslím si, že kdyby mi tam ukázal jen pohlaví, tak budu stejně váhat, jestli je to holka nebo kluk ☹ Ale ono už to uteče jako voda a je to více méně jedno, budeme to mrně mít rádi ať je to to či to 😉 Už se chystám, neboj, fyzicky i psychicky🙂 A co ty? Jak se cítíš?
@elisc V nejbližší době se na ni vrhnu. Už mám pořízeno 99% věcí, které budu potřebovat, takže jsem relativně v klidu🙂 Ani mi nemluv, je to taková úleva, když víš, že teď už dají jen mimčo na chvíli dopéct a bude v pořádku. Ale neboj, taky se dočkáš. Hlavně se nestresuj, to ti na zdraví nepřidá. Teď pěkně odpočívej a uvidíš, že to uteče jako voda...😉

bubulina1983
20. lis 2014

@elisc - ahojky, teda to je trápení viď? a co z čeho to bylo doktoři zjistili, všechno je v pohodě už si zase doma? zlepšilo se to...to se nedá nic dělat, musíš se opatrovat 🙂 miminko je na 1.místě 😉 však víš jaké to bylo úsilí. Do příštího týdne je ještě dost času, tak uvidíš jak se budeš cítit a vůbec jak to všechno bude ..ju?

bubulina1983
20. lis 2014

@luca16 - no jako osobně já bych teda víc jak 4 kg rodit nechtěla, mě by stačilo klidně do 3,5 😀 kdo to pak má rodit. To víš, je lepší si to nachystat vše v klidu dopředu,než pak honem něco honit na rychlo a ve stresu, já to vidím že začnu pomalu mezi vánocema prát a třídit a dávát do skříní. já jsem v pohodě,chodím do práce, nic mi není (hurááááá), další KO až 10.12. příprava na cukrovku. No tuhle sem četla v knižce o porodu a málem mě kleplo ☹ to bude boj 🙄

elisc
20. lis 2014

@bubulina1983 jj, v úterý mě zase pustili. Prý se to tak někdy může stát. Čípek zavřený, nezkrácený, placenta v pořádku vysoko na přední straně. Ještě v úterý jsem šla na kontrolu srdíčka v rámci UTZ ve 20tt a dr. taky říkal, že je vše úplně v pořádku. Malý dělal pomalu kotrmelce, jak se nechtěl ukázat (:
Ale řeknu Ti, byl to stres jak blázen. Strašně jsem si vyčítala, že jsem pomalu začala nakupovat výbavičku.
Ale koukám, Vy už máte i kočátek 😀
Nejvíc mě překvapil chlap, zjistila jsem, že umí naskládat nádobí do myčky 😀 Ale musím ho pochválit, byl mi strašnou oporou, jinak bych se asi sesypala. I poté co mi řekli, že to vypadá ok, první noc v nemocnici jsem to viděla vše černě. No, už tohle téma radši nechám být 🙂
Musím Tě pochválit, strašně hezky háčkuješ, já jsem začala čepičku a asi po páté řadě jsem se zasekla a nemůžu se donutit pokračovat 😀

elisc
20. lis 2014

@luca16 jj, snažím se být v klidu, čokoláda je skvělý pomocník 😀
Taky malý konečně začal víc kopat, do té doby se dost flákal, ale asi pochopil, že to potřebuju, abych byla v klidu 😀

bubulina1983
20. lis 2014

@elisc - tak to je super, že je vše v pořádku a nic to nebylo, ale nedivím se ti že si byla vyděšená, já bych se taky sesypala..no prosím tě to mi aninemluv, ten můj už za dobu mého těhotenství vyndal nádobí z myčky asi 2 x a 2x umyl a uklidil nádobí 😀 mě taky málem kleplo. No jo postupně taky pořizuju co se dá, nic moc nového kupovat nechci, část věcí mám poděděných,jinak nakupuju na bazárku tady na MK, kočárek jsem chtěla nový, spoustu věci si taky uděláme sami. No jo mě to baví pořád něco motat, rychleji to utíká, neboj to není těžký háčkování o proti pletení je lehoučký - jen musíš mít dobrý návod (jsou např. na mimibazaru) a klidně se ptej když budu vědět poradím 😉

luca16
20. lis 2014

@bubulina1983 Tak nějak🙂 Radši tu tašku budu mít 2 měsíce zaprášenou a nachystanou než potom polovičku věcí zapomenout a trpět 🙂 Taky mám další kontrolu 10. prosince 😀 Cukrovka ti dopadne dobře, toho bych se nebála. Nejsi takový jedlík sladkého 😉 A ty testy se dají taky zvládnout, jen ženské zbytečně straší, jaká to byla hrůza. Příjemné to není, ale přežít se to dá.

lentikalena
20. lis 2014

@suzik161 já mám být v 11.týdnu.Ve středu jdu k doktorovi,jak mi dopadla krev a kontrola.Tak jsem na to zvědává.Tak se opatruj mamino 😉

suzik161
21. lis 2014

@lentikalena ještě chvíli a budeš mít to nebezpečný za sebou!! Taky na sebe buď opatrná na oba 🙂

suzik161
21. lis 2014

@lentikalena to jsem 3 týdny za tebou, jsem na začátku 8tt 🙂 je ti dobře, nebo pociťuješ něco???

lentikalena
21. lis 2014

@suzik161 Tak to budeme mít nějak na stejno 😀 Mě řekli první termín 11.6,ale to se bude asi pořád měnit. 🙂 Je mi dobře,zatím,ale taky mě to někdy nablívá,ale to opravdu jenom někdy. 😀A co ty mamino jak se cítíš a jak ti je. 😉

lentikalena
21. lis 2014

@lentikalena A teď si taky na neschopence jo.To budeš asi taky do konce co? 🙂