Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
23. črc 2015

@monika4350 monicko jak tu taky napsala že nám to nevyšlo že test je bílý a suzik mi napsala ať nevěřím hlavu. Ale je to opravdu na nervy, moc těžké to unést psychicky být připravená na negatívní výsledek atd. Přesně všechny víme jak ti je, myslíme na tebe a na krev jdi a určitě napiš. My ženský jsme tak silné že si to ani nedokážeme představit, vše zdoláme a vždy se posbíráme a jdeme dál. Je to neskutečné ale je to tak. Tak ti přeji abys dnes přešla ten poslední den rychle a aby ses alespoň trochu vyspala (já nespala vůbec 🙂 a to ani když jsem šla na druhou krev) a zítra ať není tak horko a do jdeš si tam hezky pro nějaké vysoké číslo 🙂

monika4350
23. črc 2015

@zwalsh moooc děkuji. jo na krev jdu v 10.30 a pak za hodinu pro výsledek, a pak nevím asi nějakej pohovor. ultrazvuk asi nedělají, když je to špatný, tak já na vás budu taky myslet. už aby to bylo za mnou, tak se mějte hezky. napíšu, pa,páááá. 🙂 ☹ 🙂 ☹ 🙂 ☹

monika4350
23. črc 2015

@suzik161 děkuji moc za podporu, budu silná doufám, tak pa pa.

lentikalena
23. črc 2015

@monika4350 Moc držím palce a nevěš hlavu.Všechno dobře dopadne 😉

monika4350
23. črc 2015

@lentikalena děkuji moc 🙂

veervit
23. črc 2015

@monika4350 Moc držím palečky!!

monika4350
24. črc 2015

@veervit děkuji moc.

monika4350
24. črc 2015

@monika4350 tak to berusky nedopadlo,teď nemám sílu jít do toho znovu máme jít na testy, tak ahoj.. ☹

evulinka10
24. črc 2015

@monika4350 To je mně moc líto ☹ Minulý týden jsem si ten ortel také vyslechla a byla jsem úplně mimo a neměla jsem chuť vůbec na nic ani na další pokus, ale ještě ten den jsem nás nakonec objednala na imunologické a genetické testy, které jsme tento týden absolvovali a teď čekáme na výsledky a pak hurááááá do druhého IVF. Buď silná a nevzdávej to 😉

suzik161
24. črc 2015

@monika4350 to mě mrzí!! Drž se, nechte si 6dělat testy, odpočiňte si a pak to půjde lépe. Nebo jako nám, třeba to přijde samo, až to nebudete řešit a myslet na to 🙂

zwalsh
24. črc 2015

@monika4350 to je mi opravdu moc lito a zadna slova nepomohou. Je to moc tezke. Ted na to silu nemas ale ver ze jednou opet prijde. Myslim na tebe.

zwalsh
27. črc 2015

@suzik161
@lentikalena Ahoj maminky, tak dnes mame potvrzene srdicko zaciname 8 tyden a mame 1 mimi v brisku 🙂

suzik161
27. črc 2015

@zwalsh moc gratuluji!!! Krásná zpráva! 🙂

karkab
27. črc 2015

@zwalsh Velikánská gratulace, jsem ráda, že ti to konečně vyšlo 🙂 Ať vše probíhá tak jak má.

veervit
27. črc 2015

@zwalsh Ahoj, moc gratuluji! Nadherná povzbuzující zpráva🙂

lentikalena
27. črc 2015

@zwalsh Moc moc moc gratuluji.Moc ti to přeji a užívej si těhotenství plnémy doušky.Moc rychle to uteče a budeš mít prcka u sebe 😀

andreee86
27. črc 2015

@zwalsh ahoj, moc gratuluji, je to skvělá zpráva.

zwalsh
28. črc 2015

Holky moc vám děkuji a doufám že se ke mě brzy někdo přidá 🙂

koudulinka
3. srp 2015

Ahoj hoky, tak po skoro 2 letech snazeni jsme navstivili sanus, udelali nam vysetreni, pritel v poradku a mne zjistili nepravidelnou ovu, dali mi injekciá a ze to mame zkouset no a dalsi mesic jsem to uz nedostala a test ukazal 2 carky. potvrdili mi to i na gynekologii a za 3 tydny me objednali opet na uz...radost mi dlouho nevydrzela, poi tech 3 tydnech mi zjistili, ze se plod nevyviji a 2.den jsem musela nastoupit na reviozi...je to hrozny nervak, jsem opet na dne

debeee
4. srp 2015

@koudulinka Hlavně nevěšet hlavu, když se to povedlo jednou povede se to i podruhé

koudulinka
4. srp 2015

@debeee jo to mi taky kamaradka rika,pry to ted pujde jak pomasle,jen mam strach,aby to nedopadlo zase spatne

debeee
4. srp 2015

@koudulinka Musíš myslet pozitivně, jde to těžko, ale hlava je 50% úspěchu. Nic špatného si nepřipouštět

koudulinka
4. srp 2015

@debeee ja vim hodne mi pomaha tato skupinka,vim ze na to nejsem sama

veervit
5. srp 2015

Ahoj holky, potrebovala bych radu. Dnes jsem začala pichat menopur a chtela bych se zeptat, kdy se ma hodně pít? Ted u stimulace nebo kdy? Uplne jsem se zapomněla zeptat..

lentikalena
5. srp 2015

@koudulinka Ahoj,Denča má pravdu.Nevěš hlavu a neboj teď se určitě zadaří.Já vím,že jsou to nervy,ale bude to dobrý neboj.

koudulinka
5. srp 2015

@lentikalena diky moc za podporu,tady s vami se muzu alespon vypovidat,protoze vy jedine vite jak mi je,nesnasim ty reci holek,ktere maji dite jen se na chlapa podivaji a hned si mysli ze vi vse nejlip a jak maji nejvic zkusennosti a davaji same rady...tady s vami je mi dobre

lentikalena
6. srp 2015

@koudulinka To máš holka pravdu,také jsem si to na vlastní kůži všechno prožila a nejhorší jsou ty keci,ty ještě nemáš dítě no prosímtě,vždyd budeš za chvilku stará.Takovéhle keci ty upně zbožňuji..Ale ty se neboj jako pomohli nám všem tady,tak pomůžou i tobě.Jsou to nervy já vím,taky jsem jsi to prožila,ale nervy jsou to pořád,teď mám tříměsíčního prcka a zase mám pořád o něj stach,zapláče a hned k němu běžím.Takže pořád nervy. 🙂

koudulinka
6. srp 2015

@lentikalena to tedy jo,ja do toho jeste resim praci,zadnou nemam a ted musim nejakou najit abych dostala smlouvu a platili mi materskou,jsem uz z toho zoufala☹

lentikalena
6. srp 2015

@koudulinka Neboj se všechno dobře dopadne.Jo a,až půjdeš někam podepisovat smlouvu a nebo budeš někde na pohovoru,tak hlavně neříkej,že chceš děti.Jinak jsi odepsaná z prací. 😉 Ale to určitě víš.

koudulinka
6. srp 2015

@lentikalena jo to vim akorad stejne musim nejdriv vydrzet 3mesicni zkusebni dobu a pak je mi to jedno pak muzu jit na neschopenku a budou mi platit materskou ze???