Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
3. říj 2015

@jenies ahoj, Vítej mezi námi. Zase nás je o jednu více🙂 Alespoň nás bude na debaty víc.

pavlina1976
3. říj 2015

@jenies Ahoj, vítej! Přeji ať se vám to miminko povede co nejdřív 😉 . V Sanusu jsou dobří 😉

jenies
3. říj 2015

@pavlina1976
@veervit ahoj holky, moc děkuju, snad se už zadaří.... psaly jste tu, že jsou v Sanusu šikovní, pana doktora Kučeru tu taky chválily, tak snad... už mi to leze na mozek, vidím kočárek a slintám 😒

veervit
3. říj 2015

@jenies jo jo, je skvělý. Každé z nás se to určitě povede! Jen si musime počkat na vhodnou chvíli😉 Tak to máme stejný kočárkový syndrom🙂

lenik33
3. říj 2015

@veervit Kočárkový syndrom 😀 , zajímavá diagnóza... Jinak po hormonech můžeš být opravdu vybuzená a mohlo by se opravdu zadařit přirozeně, držím palečky.
@jenies Vítej mezi nás 😉, v Sanusu vám určitě pomůžou.
V pondělí mi držte palce, jdu na krev po IVF - PICSI, snad mi řeknou nějaký pěkný číslo hcg 🙂. Nevím, jak jsem to dokázala, ale odolala jsem pokušení udělat si test.

veervit
3. říj 2015

@lenik33 tak tfuj tfuj tfuj!! Ať tam máš to nejhezčí čísílko! Tak budeš mit překvapení se vším všudy😉 ono to jde vydržet, taky jsem netestovala, než jsem to dostala.. ale ty určitě budeš mit v pondělí krásnou zprávu pro nás! Držím palečky! 😉 Nevím, spíš mam tak rozhozene tělo a budu potřebovat srovnat☹

pavlina1976
3. říj 2015

@lenik33 Jé tak v pondělí přeji krásné číslo 😀 . Určitě tam bude 😀

lenik33
3. říj 2015

@veervit
@pavlina1976 Holky díky, v pondělí se ozvu 🙂 .

jenies
3. říj 2015

@lenik33 držím palce! 😉

evulinka10
5. říj 2015

Ahoj holky, tak jsme dneska byli u pana doktora Kučery na další domluvě a hlavně podepsat další a další papíry od pojišťovny !! Vyfasovala jsem Puregon a tento týden začínám opět se stimulací., pak kontrola a další Puregon a nakonec Pregnyl a pak odběr. Zvýšil mně dávky, tak jsem zvědavá jestli budu mít víc vajíček, naposledy tj. v červnu jsem měla pouze 4 a z toho dvě dozrály, takže žádný mrazáček, takže musím všechno absolvovat znovu ☹ ach jo, jen doufám, že druhý pokus bude úspěšný 🙂 Ahoj a držím dál všem snažilkám pěstičky 🙂

hankazm2
5. říj 2015

@evulinka10 Ahoj to jsme se mozna videly 😉 taky jsem byla dneska u pana Kučery na 9 hodiny. Z uplne samého důvodu. Také jsme dostali Pregnyl a začiname stimulovat. My tedy uplne poprvé. Tak at se dari!

evulinka10
5. říj 2015

@hankazm2 A my jsme tam byli na půl 9, ale vzal nás o něco později, tak to jsme se minuly 🙂 Já tam byla s chlapem (brýle) 🙂

hankazm2
5. říj 2015

Mel 3/4 kalhoty a ledvinku?
@evulinka10 nas také bral az ve čtvrt na 10.

evulinka10
5. říj 2015

@hankazm2 Jj, to byl on 🙂

hankazm2
5. říj 2015

Tak to jsme v cekarne sedeli zároveň. My jsme s mužem sedeli temer naproti-u těch prosklenych dveri. Tak moc dezim pěsti ať to vyjde!

evulinka10
5. říj 2015

@hankazm2 Jasný a brali Vám obou krev? 🙂 Ahoj a také držím pěsti 😉

hankazm2
5. říj 2015

@evulinka10 jj to jsme byli my 😉 tak třeba se jeste někdy potkáme..

veervit
5. říj 2015

@lenik33 Ahoj, tak co hodnoty??

lenik33
5. říj 2015

@evulinka10
@hankazm2 Tak to jsme se tam dneska sešly všechny tři 😀
@veervit
@jenies
@pavlina1976 Holky přesnou hodnotu nevím, hned mezi dveřma na mě vybafnul, že je hcg skoro 900 a že jdem zkusit ultrazvuk 😀 . Já se svojí pusou prořízlou na něj zůstala chvilku civět než si dala dvě a dvě dohromady 🙂 . A pak mi ukázal našeho 2,3mm velkého šampiona 😀 .

veervit
5. říj 2015

@lenik33 úžasný! Gratuluji!! Konečně další😀😀😀

kacka49
5. říj 2015

@lenik33 taky moc gratuluju 😉

hankazm2
5. říj 2015

@lenik33 ty jsi ta kudrdlinka ze jo? Tak mi moc gratuluji!

karkab
5. říj 2015

@lenik33 Veliká gratulace, jen tak dál 🙂

lenik33
5. říj 2015

@hankazm2 Jj jsem ta kudrdlinka 😀 .
Díky holky, určitě mě budete brzy následovat 😉. Zatím si to nechci ale moc připouštět, přeci jen musím ještě tři týdny čekat na srdíčko, ale i tak jsem úplně mimo 😀

hankazm2
5. říj 2015

No tak o to vic gratuluji! Vybavuji si te i z predesle konzultace, ale to jsi tam byla s pritelem/manzelem. Tak si to nalezite vychutnavej a ja budu tise zavidet, ale jenom v dobrým.

pavlina1976
5. říj 2015

@lenik33 No nádhera!!!!! Moc gratuluju, první meta za tebou 😉 . Já jdu ve středu, těším se, že uvidím znovu to srdíčko 😉 . Je to neustálý strach jestli tam bude, jestli bude v pořádku screening atd 😀 . Ale teď to už doklepeme do zdárného konce - tedy nejméně do 38tt 😀

lenik33
5. říj 2015

@pavlina1976 To už máme za pár 😀 .

jenies
6. říj 2015

blahopřeju holky! krásné 😉

pavlina1976
6. říj 2015

@lenik33 To je jasný 😉

hankazm2
6. říj 2015

@lenik33 muzu se zeptat, to je na první pokus?