Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

jenies
26. říj 2015

ahoj holky, tak stimulace proběhla ok, byli jsme na dovolené, tak píšu až teď, každopádně folikul roste krásně, včera injekce na ovu ráno a večer poprvé na ovu testu // ... s doktorem jsme domluvení, že poprvé to zkusíme doma a pak UIU. Tak držte palce, bylo by super, kdyby to stačilo! 🙂

konik_martinka
26. říj 2015

ahoj, držím všem palce!

luist
26. říj 2015

Tak už mám prdolu též u sebe. Nemáme mrazáčka tak snad to zvládne.. teď tech dlouhých 14 dní 🙂

evulinka10
26. říj 2015

@luist Ahoj, tak to držím moc pěsti 🙂 jinak jsme na to úplně stejně, teda skoro úplně stejně kromě odběru a vkladu. Taky mně odebrali 6 vajíček, 3 se oplodnili a jedno mám u sebe a žádného mrazáčka 🙂 tak doufám, že se budeme i spolu radovat 🙂

luist
26. říj 2015

@evulinka10 nak to je super a budu tez doufat a drzet palecky nam oboum.. byli by to fajn 🙂

hankazm2
26. říj 2015

@lenik33 Ahoj padavam info 😊 dnes jsem dostala zase léky a s dalším cyklem je zacnu zobat ( na podporu růstu sliznice) a prednizon. Mas s nim zkusenosti? Zitra mnoho stesticka! Myslím na tebe a fazolku 😉

lenik33
26. říj 2015

@hankazm2 Diky,ozvu se...a co ty a tvoje fazolky?ty asi ok,soude podle vyfasovanych prasku.Prednison jsem brala a zadny vedlejsi ucinky jsem nepozorovala,takze to asi delalo co melo.

hankazm2
26. říj 2015

@lenik33 no naše embryjka mají před sebou jeste genetické testy. A ze 14ti vajíček máme 4 embryjka, které byly schopny odběru právě na tu genetiku. Teď jsou zamražena a cca 14,dni musíme čekat na výsledky a pak by mě jedno z nich mohli vrátit. Doufám, že to dotahnou do finalniho KETu a budou všechny zdrave! Dekuji za info o prednisonu 😉

luist
27. říj 2015

@evulinka10 jak se citis po par dnech .. me to lezeni nebavi.. uz bych litala ale nechci to podcenit..

evulinka10
27. říj 2015

@luist Cítím se jak medvěd, který pořád leží a nic nemůže 🙂 taky už mně to leze na nervy, ale ode dneška pracuji doma na PC, tak mně ten čas rychleji utíká.

jenies
27. říj 2015

@luist držím palce!!!

lenik33
27. říj 2015

@hankazm2 Ahoj,tak jsme se sampionem v poradku.uz ma skoro 1,5cm a srdicko mu krasne bije 🙂.moc jsme si to uzili,manzel sel na ultrazvuk se mnou a pak jsme si hezky pokecali s panem doktorem 🙂 .uz jsem objednana do Jihlavy na odbery krve a na screening.

jenies
27. říj 2015

@lenik33 krásné! moc gratuluju a držím palce ať roste jako vody 🙂

hankazm2
27. říj 2015

@lenik33 moc gratuluji, hezčí zprávy sem ani číst nemohla. To je nádhera!! Tišounce závidím 😉. Doufám, ze ti zanedlouho budu moc napsat taky takhle krásnou zpravičku. Jeste jednou gratuluji a moc se se sampionem opatrujte😊

lenik33
27. říj 2015

@jenies @hankazm2 Diky holky 😉,taky se urcite brzy dockate 😉.

luist
27. říj 2015

@jenies moc děkuji doufám z celého srdce.. složitější je že jsem nikdy těhotná nebyla ale dle lékaře bych měla být zdravá takže nevím co mam čekat.. tak snad jen to přijemné...

veervit
27. říj 2015

@lenik33 moc gratuluji. Nádherné zprávy na povzbuzení a dodání sil!

pavlina1976
27. říj 2015

@lenik33 Moc gratuluju 🙂. Já jdu příští týden 4.11. na první screening, tak doufám, že také bude vše OK a že budou i ručičky a nožičky 😉 . Včera mi nebylo špatně, tak jsem trochu depkařila, jestli je Adélka OK, a dnes jsem měla po cestě do práce 3x namále a celý den mi není nic moc....Určitě to dotáhneme do porodu v termínu 😀

lenik33
27. říj 2015

@pavlina1976 Neni na jmeno preci jen trochu brzy?co kdyz to bude kluk 😀 ?Me je nekdy uplne krasne,az premyslim,jestli jsem vubec tehu.a nekdy jakoby ze me mimi vysavalo vsechno energii,chce se mi zvracet (zatim se muj silny zaludek drzi 😉 ) a celkove je mi nanic.ale hadam,ze tak to ma asi byt...Pristi tyden drzim palce 😉 .

luist
29. říj 2015

Ahojte holky tak co jak se daří. To čekání na první krev je nekonečné 🙂 prožívali jste v těch prvních 14 dnes nějaké změny..??🙂

sarasanus
29. říj 2015

Holky nevite nekdo, jestli jsou v Sanusu i behem svatku na konci roku? A dalsi dotaz 🙂 myslite ze vysetreni na zvysenou nebo snizenou funkci stitne zlazy delaji automaticky pri odberech krve pred ivf nebo to neni standartnim vysetrenim? Nebo se to pozna dle hladiny hormonu? Moc diky za pripadne odpovedi 😉

pavlina1976
29. říj 2015

@luist Po třech dnech mě začaly bolet prsa 😉 . A budeš testovat? Nebo vydržíš?

hankazm2
29. říj 2015

@sarasanus Ahoj zda jsou tam ve svátek nevim. S tou stitnou zlazou, jsem to mela ja tak ( ja se lecim se sníženou funkci), ze kdyz sem šla na první odber v době menstruace, tak se me pan doktor hned podle vysledku ptal jestli se s ni nelecim. Pozná to z hodoty vysledku...

luist
29. říj 2015

@pavlina1976 abych pravdu rekla prsa me uz boli od doby po odberu takze takto mi to nic nerekne. :( Myslis ze bych neco natestovala kdyz sem byla v pondeli? Neni brzy?

lenik33
29. říj 2015

@luist To bych rozhodne jeste netestovala,kdyz se ti nic neukaze,tak muzes zacit treba zbytecne vysilovat,ze se mimi nechytlo... Teda ja bych vubec netestovala,zase bych to doufam vydrzela celych 14 dni bez testu.ale to je kazdeho nazor a pristup...Ja prsa citila taky od zacatku brani Utrogestanu,ale po par dnech zacaly preci jenom vic. Nemuzu si pomoct,ale od zacatku tvrdim,ze jsem mimi citila,vedela jsem,v kterych mistech se zahnizdilo a opravdu v tech mistech je 🙂.

luist
29. říj 2015

@lenik33 já to taky vydržím nechci být zklamaná kdyby se nic neukázalo.. vím že je brzy tak budu do krve doufat.. mě teda občas píchne v levé straně na vaječníku ale to mi doktor řekl že je normalní no nevím. Já spíš cítím takovou tupou bolest v podbřišku a když chodím tak i nafouklost.. do ted sem lezela tak od ted trochu pohybu zařadím a uvidím. Zase si nechci nic v sugerovávat. 🙂

sarasanus
29. říj 2015

@hankazm2 dekuju 😉

pavlina1976
30. říj 2015

@luist Jj to je pravda, já byla po ket, takže jsem neměla to tělo zblblý tolika hormonama z celý stimulace 🙂. No já jsem tedy necítila, že se zahnízdilo a kde, ale je důležité opravdu pozitivní myšlení, to se lehce říká, a hůř dělá. Já vždy první dny jsem si říkala, to je jasný, pak jsem zhruba v půlce začala depkařit a pak zase dobrý 🙂. Já jsem zkoušela testnout devátý den a byla tam druhá 😉 . Já měla zase strach, že nebude sílit a zmizí, už dvakrát se mi to stalo právě - biochemický no 😒 . A sílila 🙂 . Ale vydržet do krve je nejlepší to je pravda. Moc držím pěsti a očekávám krásný číslo z krve 😉

fofidi
30. říj 2015

Ahoj holky, já byla dnes na utz. Zítra mám poslední stimulaci, v neděli pregnyl a v úterý ráno jdu na OPU 🙂

luist
30. říj 2015

@fofidi hlavně v klidu chvili si zdrimnes a sestricky jsou fakt super.. ja mam nizky tlak a sem trochu bleda a furt se me ptali zda mi je dobre takze pristup cislo 1*