Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
13. led 2016

Holky prosim vás, byli jsme odesláni do Imuna Praha. Byli jste tam také? Jak to tam chodi? Chceme jet hned v úterý. V kolikátém je to patře? Bojím se, aby jsme to vůbec našli... Děkuji za informace..

evulinka10
13. led 2016

@veervit Ahoj, my jsme tam byli, vzali nám obou krev asi 4 ampule možná 5 a chlap dával ještě vzorek. Jinak my jsme si udělali výlet busem a z Florence jsme jeli metrem B na Křižíkovou a odsud to byl kousek 🙂 A myslím, že je to v 1. patře, ale dole sedí na recepci paní a ta vám řekne do kolikátého patra máte jet.

veervit
13. led 2016

@evulinka10 Děkuji za info. Ja taky zvažuji, jestli nepojedeme po Praze metrem.. A lidí tam je asi hodně že? Musím na to chlapa připravit...

evulinka10
13. led 2016

@veervit Jj, dveře se tam netrhnou 😉 a chlap to dá, ten můj byl v pohodě, asi si zvykl dávat vzorky 😀 jinak pro výsledky si tam musíte taky zajet osobně, protože poštou je neposílají ☹

misickajerry
13. led 2016

@veervit Ahoj, určitě to v pohodě najdete, jestli pojedete autem, doporučuji s předstihem, píšou tam do 9hodin odběry my přišli teda až po, jelikož v Praze byla zácpa i když už do Prahy vjeli někdy o půl 8 tak ta kolana byla hrozná. ale vzali nás bez problémů, volala jim že stojíme v koloně. Vyplníte tam formuláře, odeberou vám krev, manžel ještě svůj vzorek a je to... pak jen čekat na výsledky

veervit
13. led 2016

@evulinka10 no můj je chudák tak vyřízeny, že mu to dává teda zabrat, tak se boji už teď.. Ale musí to dát. Děkuji za info. Hned jsem klidnější. A my jsme objednany na březen na konzultaci, tak předpokládám, že to už pojedeme pro ty vysledky.

veervit
13. led 2016

@misickajerry To si taky říkám, vyjet radši hodně brzy a radši čekat a počasí zrovna nehlásí moc hezký, tak to bude vesele.

misickajerry
13. led 2016

@veervit Teď koukám žes psala až v březnu konzultace, to máte celkem dlouhou čekačku.. já tam jela hned za měsíc.. Tak hlavně ať vše v pořádku dopadne 😉

veervit
13. led 2016

@misickajerry jo jo, 2měsíce. Nás teda v Jihlavě upozorňovali, že to může byt az 3 měsíce, tak si myslim, ze jsme na tom ještě dobře. Já ti ani nevím, jak chci aby to dopadlo. Aby něco našli, nebo nenašli, ja nevím. A hlavně se teđ těším, že bude chvilka klidu. Kolotoč už je moc dlouhý, je třeba trochu zbrzdit.

misickajerry
13. led 2016

@veervit Taky jsem nevěděla jestli chci aby něco našli...ale možná je lepší najít menší maličký problém než asi žádný a pak vlastně nevědět proč to nejde... takhle v tom člověk možná najde útěchu.. U mě našli autuimunitu, dostala jiné prášky, a ejhle možná se dočkám 🙂 je to můj 4transfér a dneska našla // čárky, uvidíme ještě co na krvi.. Každopádně, ten kolotoč je dlouhý, unavný... odpočiň si, je to potřeba.. vyčistit hlavu.. naposledy byla na KET na začátku října a pak teď konci prosince a ta pauza bodla...

luist
13. led 2016

@evulinka10 moc děkuji ;)

luist
13. led 2016

@veervit dá se to zvládnout úplně peso. Kdyz vyjdete tim vjezdem autobusu s půjdete furt rovně až po Thamovu tak jste tam.. nebývá tam moc lidí. Jen chlapy vzorek dávají na záchodě nemají místnost jako v sanusu. Jinak jsou příjemní tak žádný stresy ..držím palce

veervit
13. led 2016

@misickajerry ty jo! Moc gratuluji! To je úžasné! Hlavně at se to vyviji jak má! Asi jo, at něco najdou a pohneme se kupředu.

veervit
13. led 2016

@luist no tak uvidím, chlap chce autem. S navigaci to snad dáme. Ty jo, na záchode, to je docela blbe, ale co, lepší než někde nevím kde. Děkuji

veervit
14. led 2016

Holky, ještě se zeptám, po jake době jste si jeli pro výsledky imuna? Já jsem si uvědomila, že jsem mela Prednison a ted musím mit 14 dni pauzu, než dam krev. Nemáte s tím zkušenost, jestli 14dni stačí? Bojím se, abych to neměla zkreslené. Neb mám počkat radši 3tydny? Ale abych zase stihala výsledky...

misickajerry
14. led 2016

@veervit To se optej na tom imuniu, když jsem tam volala že jsme tam posláni, tak objednali termín konzultace a řekli do které doby máme přijet na ty odběry... prednison jsem užívala též a o žádné pauze mě ani nikdo neříkal...

misickajerry
14. led 2016

Holky, tak dnes 14dní po KET a hcg mám prý přes 500 🙂 jupíí.

veervit
14. led 2016

@misickajerry úžasné! Moc gratuluji!!! Až mi hrkly slzy do očí. Nádhera! Tak přece imuno k něčemu bylo🙂 No to mi neříkej, mě řekli, že by to mohlo byt zkreslene. Už jsem znovu volala a říkali, že stači měsíc předem.

monika4350
14. led 2016

@andreee86 ahojky jsi zlatíčko moc děkuji, pořád něco hledám ne netu, ale nic. a co žvýkačky nebo nějaké koření, alespoň nějaký, česneku už mám dost. a co ty jak dlouho už to máš a jestli už máš nějakou ratolest nebo taky čekáte, prý říkali, že když to půjde dobře tak za rok to můžem zkusit. tak se zatím měj a ještě jednou moc děkuji. 😉

luist
14. led 2016

@veervit my měli výsledky do měsíce a jeli jsme na odběry měsíc po negativní krby..

andreee86
15. led 2016

@monika4350 ahojky, v pohodě, jak říkám, ptej se na co chceš a co tě zajímá, sama vím, jak jsou ty začátky těžké. U žvýkaček záleží, jaká je použitá žvýkačková masa, to málokdo uvádí. Nicméně ok jsou orbitky, jiným bych moc nevěřila. Já jsem na dietě rok a půl, miminko zatím nemáme, ale pevně věřím, že to i u nás dopadne dobře a dočkáme se. Také jsem čekala, na gastru mi řekli minimálně deset měsíců, v Sanusu mi tvrdili, že to není třeba, ale stejně jsem počkala, protože když už člověk tohle všecho podstupuje, tak jsem chtěla udělat maximum a ne si potom vyčítat, že na gastru měli pravdu. To by bylo pozdě. Takže mám teď dva mrazáčky a chystám se na KET, IVF mi nedopadlo, rozjel se mi HSS a pak jsem měla dvě cysty.

monika4350
15. led 2016

@andreee86 ahojky, tak to mně mrzí, že to nedopadlo, ale nanučky se na to připravují a určitě to vyjde, musí vždyť jsi toho tolik udělala. budu na tebe myslet, tak se drž, a děkuji.

luist
19. led 2016

Tak můj den 20ty den což je 3.2. Na injekci s rozjíždíme druhé kolo.. takže pfuj pfuj at se zadari me i vam holky.. ;)

veervit
19. led 2016

@luist moc držím palečky! Už to musí vyjít😉

luist
20. led 2016

@veervit děkuji ani si nepřipouštím že ne. 🙏

pavlina1976
20. led 2016

@luist To je snad už jasný!!!!!! Hezky se k nám přidáš 🙂

luist
20. led 2016

@pavlina1976 tak v půlce března budu doufám přicházet s dobrými zpravami

pavlina1976
20. led 2016

@luist 3.2. začínáš s protokolem? Jdeš do celého IVF? Přeju pevné nervy 🙂. Bude to určitě už jen s dobrými zprávami 🙂

luist
20. led 2016

@pavlina1976 3.2. Jdu už na tu zastavovaci injekci UTV.. jo celé ITV.. třebas už budou i nějací mrazacci.. předtím jsem měli pouze jedno takže buď a nebo.. na co se neteším jsou ty injekce do břicha to fakt nemusim. 🙂

pavlina1976
20. led 2016

@luist No injekce jsou hnusný, mě nejvíc vadili, když jsem měla fraxiparin ☹. To se mi z toho dělaly boule.....Kdo si tím neprošel, nepochopí 😀 . Určitě se mrazáčci povedou, aby si byla víc v klidu, ale nebudeš je potřebovat 😉