Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

evulinka10
19. říj 2015

Ahoj holky, tak se vyvíjíme tak, že ze 4 vajíček jsou 3 oplodněná 🙂 zítra ráno zase volat, to jsou nervy ☹

misickajerry
Autor odpověď smazal
Zobraz
veervit
19. říj 2015

@misickajerry ale ne, hlavně teď hlavu vzhůru. Vím že si říkáš, vam se to řekne, ale mám to take za sebou. Zklamání je to šílené, ale hurá do dalšího kola!!! Neztrácet naději!!!

veervit
19. říj 2015

@evulinka10 tak dobrý! Hlavně teď v co největším klidu vydržet těch 5dni! Neboj, uteče to!

evulinka10
19. říj 2015

@veervit Jj, chodím do práce tak to utíká, ale ta nervozita, když vytáčím telefon embryologa a čekám co mně řekne, to je šílené 🙂 ale pořád věřím, že to dopadne dobře 😉

misickajerry
Autor odpověď smazal
Zobraz
veervit
19. říj 2015

@misickajerry Tak to vůbec netuším, my máme ještě 2mrazacky, myslim, ze se nechyti a pak taky půjdeme na imuno. Ale co mám načtene, tak hodně párům pomohou. Já taky z neúspěchu byla špatná, ale manžel mi řekl, čemu tím pomůžeš, kdyz budeš brečet.. Tím js se probrala a musíme jít dál. Ale myslím, že se zdaří až na další pokus po imunologii..

misickajerry
Autor odpověď smazal
Zobraz
evulinka10
19. říj 2015

@veervit Holky a vás neposlali na imunologii hned po prvním neúspěšném IVF? Nás poslali hned na imuno i genetiku, takže do druhého pokusu už jdeme s jinými léky. Ale možná je to tím mým věkem, že nás tam poslal hned po prvním neúspěchu.

misickajerry
Autor odpověď smazal
Zobraz
evulinka10
19. říj 2015

@misickajerry tak to nechápu, proč někoho pošlou a někoho ne? ☹

misickajerry
Autor odpověď smazal
Zobraz
veervit
19. říj 2015

@evulinka10 mě bylo řečeno, že až nebudeme mit nic zmraženého, jestli jsem to dobře pochytila. Mě pořád říka, že jsem mlada...

evulinka10
19. říj 2015

@veervit aha, tak to je možná tím, protože já jsem měla u prvního pouze 2 embrya, které jsem si nechala vložit a tím pádem jsem neměla žádné mrazáčky ☹ a tím že mně je 38, tak asi taky proto se rozhodl, že nás odešle jak na imuno, tak i na genetiku.

veervit
19. říj 2015

@evulinka10 tak to jo. Tam pošle až opravdu když už je na řadě 2.pokus IVF.

karkab
19. říj 2015

Nás poslal Mudr.Kučera na genetiku a Imuno po prvním nevydařeném IVF.Kdyby to dělali hned,ušetřili bychom se zklamání z nevydařených pokusů a nasadili by potřebnou medikaci s kterou by to třeba mohlo vyjít.

veervit
19. říj 2015

@karkab přesně, hlavně to zklamání a na jednu stranu i finance. Ale tu oni neřeší..

zwalsh
19. říj 2015

Ahoj holky, ted uz tu moc nechodim ale myslim na vas, my jsme se prave prohoupli do druhe pulky a chci vam rici, ze cekame chlapecka 🙂 drzte se vsechny a verte, ze to date, i my jsme to dali 🙂 a ted se vytesujeme jiz z briska 🙂 Nas malinkej je jiz ted moc hodnej v brisku, kopka jen tak jemnoucce. Miluji ho. 🙂

veervit
19. říj 2015

@zwalsh ahoj, no to je úžasný! Moc ti to přeji! Tak teď už snad máte vyhráno. Ty jo, kéž už by jsme byly všechny na tom jako jste vy ostatní.

pavlina1976
19. říj 2015

@zwalsh Krásný 😀 . Moc gratuluju moc! Já věřím, že to sem také takhle hezky budu psát za pár týdnů 😉 . Já jdu na utz až 4.11. na první náběry a velký utz, tak snad to bude také OK 😉 . Věřím, že ano, je mi pořád špatně 😉

luist
19. říj 2015

Ahojte, ja se cely den připravuji na injekci ve 21:00. Odběr ve středu.docela se bojím sem posera pod narkozou jsem nikdy nebyla. Je to první pokus takže vůbec nevím co máme čekat. Genetika za námi zkrz manžela ja bych měla být zdravá. Tak uvidíme musíme doufam. ;)

pavlina1976
19. říj 2015

@luist Ahoj, neboj, jen se připrav na bolesti břicha po zákroku....Mě to drželo ještě tři dny 😒 😒 Ale vydržely jsme to tu všechny a několikrát, tak to vydržíš taky 😉 . Moc přeju pořádnou snůšku vajuch a aby se mimi zakouslo hned napoprvé 😉

hankazm2
19. říj 2015

@luist Ahoj já jdu zitra poprvé ne odběr vajíček. Narkozy se tedy nebojí, mam za sebou dvě revize po sobě a narkoza bylo to nejmenší čeho sem se bála, ale mě ani nijak nevadilo to pichaní... Jinak my s mužem máme oba genetcký problem. Oba máme translokaci dvou chromozomu. Tak se drž a co nejvíc kvalitních vajíček 😉

veervit
19. říj 2015

@luist ahoj, take jsem se bála narkozy a úplně zbytečně. Když mě probudili, tak jsem jim řekla, že mě mohli nechat spát dýl😉 vůbec se opravdu neboj. Je to mžik. Ta bolest bříška je horší, ale doporučím hoodně pít. Ještě ten den bylo po bolesti. Teď to je jak čekání na něco špatného že? Uvidíš, že ten strach byl zbytečný😉

veervit
19. říj 2015

@hankazm2 tak držím palečky, ať máš co nejvíce kvalitních vajíček! Dej nám vědět, jaky máš krásný počet😉

luist
19. říj 2015

No právě je to spíš strach s nevědomí.. Dr. mi jeste bude stlačovat trochu níž vaječník takže ty bolesti tak nějak očekavám 😢 ale druhy den musim fungovat takže beru si k srdci hodně pít aurčitě dodržím.. zatím na na ultrazvuku vajíčka jsou tak snad budou v pořádku. A my dostaneme k Vánocům předčasný dárek ;) děkuji za podporu

hankazm2
19. říj 2015

@veervit děkuji moc, musí se zadařit v nic jiného už nedoufám.

veervit
19. říj 2015

@luist já na tom byla stejně, ale to určitě každa z nás. Opravdu neboj!! Tak injekci už máš viď, teď už to pěkně půjde😉 Ono budeš pořád litat na záchod, ale opravdu to pomůže, i když to je nepříjemné.. Ty jo, stlačovat vaječníky? Hm. Určitě dáreček bude😉

luist
19. říj 2015

@veervit jj ten levý mám prý výš tak ho trošku stlačí dolu ale je to bolestivé tak to udělá při narkoze.vajiček je v něm vic jak v pravém takže funguje to je hlavní 🙂 přesně injekce píchla ale dělala sem muži trochu scénky i když to bylo nakonec bez bolesti. Sem posera 😅 pak už jen to čekání to bude.. těšení i strach

lenik33
19. říj 2015

@luist Ahoj,opravdu se neni ceho bat.uz jsem mela nekolik narkoz,ale tahle byla jednoznacne nejmirnejsi.za 20 minut jsi zpatky na pokoji i s pripravou 😉.pokud bude brisko bolet,tak ti i dopichnou neco proti bolesti.za hodinku na to muzes pit.pak ti prijde pan embryolog rict,kolik vajicek je pripraveno k oplodneni.v tu chvili alespon me veskera bolest presla a tesila se,az mi vlozi prdolku zpatky 🙂.