Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
1. dub 2015

@lentikalena přesně tak ja jsem byla na umělém opodnění,Prvni nam nevyslo a při druhem mi zjistili cukrovku,takže jsem sla k tehle krá.... a ta se mnou nic nedělala jen ječela a že neexistuje abych otěhotněla v mem stavu kdy jsem mela cukr kolem 6.Cely rok mě takhle trapila a pak jsem presla k Maulemu a ten se jen divil proč by zakazovala těhotenství.Měli by ji sebrat diplom.

lentikalena
2. dub 2015

@unkarka Tak to je taky vrchol všeho tohle to,už jsi mohla být dávno někde jinde a né se s ní s krá..u rok nervovat.Neboj se ted,už bude jenom dobře a všechno doženeš.Moc držím palečky!!! 🙂

lentikalena
2. dub 2015

Bože holky jak ten čas letí,to je neskutečné.Je to nedávno co jsem podstoupila IVF a,už mám 70.dní do porodu 😀

suzik161
2. dub 2015

@lentikalena Jj, letí to děsně 😀

debeee
2. dub 2015

@bubulina1983 Tak co maminko už jste doma? Co Adámek je hodnej? A co ty jak se cítíš? A co tatínek? A kde máme fotečku 😉

lentikalena
2. dub 2015

Holky jseště jedna perlička.V čera jsem si volala k dokt.na výsledky krve na štítnou žlázu.On si chudák myslel,že mi špatně pracuje,když jsem tak pěkná.Vše mám v pořádku.Tak jsem jenom tak dobře vyžraná 😀 😀 😀 Tak se smál 😀 😀 😀

unkarka
2. dub 2015

@lentikalena děkuji ale nevím jestli to doženu.Ale to už je zas další kapitola mého života.Ty jsi z Humpolce?

lentikalena
2. dub 2015

@unkarka Kousek od Humpolce z Řečice a ty jsi od kud?

karkab
2. dub 2015

Ahoj holky,taky se k Vam pridam,podstoupili jsme OPU,mame 3 mrazacky,cekame na MS a zacneme zobat Estrofem a Prednison,pak 10-12DC kontrola a pak se s Mudr.Kucerou domluvime na KET 🙂 Kez by se zadarilo 🙂

lentikalena
2. dub 2015

@karkab Neboj zadaří se.Musí se zadařit 😉

unkarka
2. dub 2015

@lentikalena ja přímo z Humpolce 🙂

unkarka
2. dub 2015

@karkab hodně štěstí.

karkab
2. dub 2015

@unkarka Děkuji, snad to vyjde a Vy už do dalšího pokusu nepůjdete?

unkarka
2. dub 2015

@karkab bohužel ne ☹

karkab
2. dub 2015

@unkarka To mě mrzí, třeba se zadaří přirozeně 🙂

unkarka
2. dub 2015

@karkab no ono je to u nas ted trochu složité takže asi se budu muset smířit pouze s rolí tetičky 🙂

bubulina1983
3. dub 2015

Ahoj holky, posílam kousek romanu na poklracovani...
pustili nas domu uz v utery dopoledne, malej ma na hlavicce od porodu kefalohematom, tak mel zloutenku a prave proto byl hodne spavej a moc nesal, ale v utery kdy nas meli pustit mu rano v 5 brali z hlavicky odber a vysledky zloutenky se nezhorsili neco kolem 18, nas tak pustili domu.
Ma byt hodne u okna na slunicku, ale s tim pocasi co je za oknem to jde tezko, kdyz je druha zima. ted tu krasne sviti tak ho opikam 🙂 zadnej velkej zrout to neni, zatim vydrzi bastit tak 10 - 15 minut ale kolikrat ho musim u toho budit, tak je to trochu drina, ale je uzasnej. Jinak se ma k svetu, detska doktorka ktera nas ma na starosti je homeopatka tak mu na tu boulicku napsala arnicu montanu, tak uzivame pro lepsi vstrebani hematomu, tak snad se mu o ztrati. Jinak nemam vubec cas, kloudne se ani nasnidat, naobedvat, dava mi zabrat 🙂 vecne kozy na gauci, nebo prebaluju a prevlikam 🙂

bubulina1983
3. dub 2015

@unkarka - ahojik, dekuji moc, jak se mas, uz si tu u nas dlouho nebyla, ja se mezitim stala rozbalenym kindervejcem a mame doma maleho lupma 🙂
A co je u vas noveho?? nejake pripravy na dalsi pokus..

bubulina1983
3. dub 2015

@karkab - moc ti drzim pesticky, hlavne tomu ver na 100% ze to vyjde,musis si rict ze to proste dopadne a nepripoustej si vubec zadny spatny myslenky, hodne to pomaha !!! 😉

karkab
3. dub 2015

@bubulina1983 Moc dekuju za podporu,tentokrat to proste vyjde,budu prubezne informovat jak to vypada : 😉 Tolik si prejeme,aby to vyslo a preju vsem tady,aby se nam vsem zadarilo a i my se dockali vytouzeneho miminka 🙂

lentikalena
3. dub 2015

@bubulina1983 Ahoj Jani,Adámek je krásnej.Ten se vám povedl. 🙂 🙂 🙂 🙂

bubulina1983
5. dub 2015

@lentikalena - díky moc Lení, pěkně nám ho tam tom sanusu namíchali viď 😀

zwalsh
5. dub 2015

@bubulina1983 ten je ale nádherný 🙂 moc blahopřeji a tiše v dobrém závidím 😉

zwalsh
5. dub 2015

Já tu m/s holky nedostala po Velikonocích budu kontaktovat centrum. Asii teda počkáme na léto. To je hrozné, od října se pořád něco kazí. Ale to byly ty nervy kolem školky. Teď si odpočineme malá má novou školku a pak snad již alespoň něco vyjde.

lentikalena
5. dub 2015

@zwalsh Ahoj,přesně toto jsem taky měla a kor když jsem čekala na ms.Také jsem volala do sanusu.Píchli mi njekci a za čtyři dni ms přišla.Neboj oni tam jsou profíci a poradí ti a pomůžou. 😉

ivekr
autor
6. dub 2015

@bubulina1983 janii po dlouhe době sem mrknu a co nevidimmmm,gratuluji. Adamek je uzasnej,krásnej. Uzivej si co to pujde.me to neslo,byla jsem z tech dvou mych krakenu vis kde a ted me to mrzi jak uz jsou velci. Jdu honem docist,co si psala o narozeni

suzik161
7. dub 2015

@bubulina1983 Krásný Adámek!! Mazílek 😀
@lentikalena Tak jak mamino! Kdy se chystáš na mateřskou? Koukám, že už krájíš posledních deset týdnů 😀 Já byla dnes na ko a vše v pořádku, za 3 týdny nás čeká poslední velký utz 😀 Už se na malou strašně moc tešíme 😀

lentikalena
7. dub 2015

@suzik161 Ahoj jj,už krouhám posledních deset týdnů 😀 Na mateřskou se chystám 30.4,mohla by jsem sice nastoupit dříve,že mám nějakou dovolenou,ale na podniku jsem se domluvila,že mi dovču proplatěji 🙂 Jinak jsem ráda,že to máš vše v pořádku.Já jsu zítra na kontrolu,tak jsem na to zvědavá,ale snad to bude taky všechno v pořádku 😉

suzik161
7. dub 2015

@lentikalena já budu nastupovat 8týdnů před porodem(12.5.) 🙂 dovolenou si vyberu mezi mateřskou a rodičákem 🙂 u nás se dovolená nevyplácí. To máš velký utz, zítra?? Mám z nás radost, mamčo, už nám to letí 🙂 já jsem v týdnu narazila na pěknou stránku s věcičkama, tak jsem minulý týden objednala věci do postýlky a tak, těším se až to dorazí. Pomalu už začnu nakupovat 🙂 co kočárek, už máte???

lentikalena
7. dub 2015

@suzik161 jj kočátek,už máme nakonec koupený v Polsku,ale padl mi do oka na první poheld.Nebudeš tomu věřit,ale tady by stál o 4,500 víc.