Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
9. zář 2015

@veervit Ahoj, jj dvě, krásně se rozmrazili, tak ke mě šli obě 😉 . No břicho pobolívá, tak se tam snad už něco děje a pořádně se zakusujou 😉 . No a začínají prsa....Ale to je taky utrošem 😉 . No myslela jsem, že vydržím do krve, ale to nedám 😀 . Chci testnout 11DC. A co ty? Jak je?

veervit
10. zář 2015

@pavlina1976 tak paráda! Moc bych ti to přála! A hlavně už konečně prolomit tady tu smůlu! Takže všechny příznaky jsou dobré🙂 Tak nás informuj o testikach! Já jsem v klidu v práci a na vlkad embryjka se chystáme v listopadu. Teď chci chvilku klid.

pavlina1976
10. zář 2015

@veervit Jj zatím to vypadá dobře 😀 . Chodím do práce, tak na to tolik nemusím myslet, což je fajně 😀 . Věřím, že to prostě klapne!!!! A ty se hezky nachystej na listopad, to jsem otěhotněla přirozeně s dcerou, takže skvělá měsíc a budeš mít letní miminko 😉

andreee86
10. zář 2015

@pavlina1976 ahoj, držím moc palce, tentokrát to určitě vyjde!

pavlina1976
10. zář 2015

@andreee86 Děkuju moc! Jj dnes mě začaly bolet prsa, ale dost brutálně, tak je to snad dobré znamení 😉 .

evulinka10
11. zář 2015

@karkab Ahoj, tak jsme byli včera v CARu s výsledky z imunologie a genetiky. Tak imunologie v pořádku a u genetiky mám nějaký problém, ale asi nic závažného, aspoň se tak doktor netvářil a hned jsme probrali další postup. Dnes došla MS, takže jak skončí začínám brát Medrol a za 6 týdnů mně čeká odběr. Samozřejmě injekce ze kterých už teď mám strach, ale to dám, musím 🙂 Pak musí zjistit jestli embrya nemají genetickou vadu (stojí to 12.500 Kč a pojišťovna samozřejmě neproplácí ☹ ) a podle toho mně pak embrya zavedou, tak doufám že se opět dvě vyvinout k dokonalosti a zavedou mně obě dvě 🙂 Jinak jak jsem si myslela, že do konce září přejdu k pojišťovně VZP kvůli délce proplácení IVF, tak nepřejdu, protože vyšla novela zákona a od 1.9.2015 i VZP proplácí IVF pouze do 39 let ☹ tak my ty dva pokusy budeme mít na knop, ale doufám a pevně věřím, že druhý pokus na 100% vyjde 😉 ale i tak se pořád snažíme přirozeně počít. A co u vás nového?

bubulina1983
13. zář 2015

@lentikalena - ahoj Lení, no jo, to víš sice je tohle skupina sanus Jihlava, ale my už jsme svého dosáhli, tak už sem za holkama moc nechodím 🙂 máme se fajn,malej roste jako z vody, už mu bude 27. půl roku, už baštíme příkrmy, zeleninu maso a večer dávám kaši, ted má poslední 3 dny nějaký žrací období, hodně se začal v noci budit, jinak dříve 1x max 2x za noc. Je to smíšek a zlatíčko, člověk o něm ani neví, jak je hodňoučkej, vybrali naám ho v sanusu dobře 🙂 čeká nás poslední 3. vakcína a jinak až na menší nachlazení všechno v pohodě. Ještě se teda sám nepřetočí na bříško, ale seděl by a běhal, ale musí holt postupně 😀 A jak Martínek a jak ty to zvládáš, teď už je to s ním veselý viď...měj se pa

pavlina1976
13. zář 2015

Ahoj děvčátka, tak jak je? Tak já se cítím dobře a myslím, že je to na dobré cestě zatím 😉 . Prsa mě bolí jako dooost, břicho chvílema jako na ms a mám dvy dny zácpu a to jsem dělala kachnu 😀 😀 . Tak doufám, že tam příští sobotu najdu // dálnice! Moc nám to všem přuju holky! Už si to zasloužíme! Tak doufám, že to nedělá utroš......

lenik33
14. zář 2015

@pavlina1976 Držím palce, ať to vyjde 😉 ... Já se dneska dozvěděla taky dobré zprávy, vajíčka konečně dorostla, takže ve středu hurá na odběr. Doufám, že nám je potom hezky spárujou a v pondělí budeme mít nějakého šampiona k transferu 😀 .

pavlina1976
15. zář 2015

Ahoj, tak já jsem se dnes vrátila ze školení, včera jsem byla úplně na nervy, dostala jsem šílenou depku, že to určitě je v háji. Měla jsem pocit, že mě přestávají bolet prsa a břicho taky už nic moc. V sobotu to bylo hodně intenzivní, myslím, že se uhnizďovali miminka . Dnes už mě opět břicho pobolívá a prsa bych řekla, že se vrátily do standartní bolesti . Jinak mi je zvláštně i od žaludku. Tak nevím, věřím, že tam jsou. Včera jsem se uklidnila, pomohl mi manžel. Ani vám jsem napsat nemohla . Tak jsem na vás myslela, že byste mě určitě podpořily .

pavlina1976
15. zář 2015

@lenik33 Ahoj, tak super zprávy 😉 . Moc gratuluju, určitě bude i několik šampionů 😀 . Ale jeden stačí viď? 😉

veervit
15. zář 2015

@pavlina1976 ahoj, hlavu vzhůru! Vše je určitě v pořádku, miminka zavrtaná jak nejlíp mohla! vydrž ještě alespoň 3dny a určitě na testíku budeš mít // 😉 Jsou to šílené stavy, ale neboj, vše dobře dopadne! Ještě že ty chlapi máme že? Taky mi můj strašně moc pomohl. A tak to má být.

pavlina1976
15. zář 2015

@veervit Jj snad máš pravdu 😉 . Udělám si test až ten pátek to bude 10 DC, tak snad tam už budou // 😉 . Je to fakt o nervy co? 😀

lenik33
16. zář 2015

@pavlina1976 Urcite to bude OK,zkus na to co nejmin myslet. Vim,ze se to lehce rika a pristich par tydnu budu asi vysilovat uplne stejne 😀,ale musime se o to pokusit,abychom uplne nezcvokly 😝. Patek je tu coby dup 😉. Ja uz jsem zpet z Jihlavy,odebrano 8 vetsich vajicek,z toho 7 vhodnych k oplodneni,tak snad mi z toho aspon jednoho sampiona namixuji 😀 .

pavlina1976
16. zář 2015

@lenik33 Krásná snůška vajíček 😀 určitě se oplodní všechny. Zítra si budeš volat, jak se jim daří? Tam bude šampionů několik 😉 . Já zkusím testnout zítra, je ji zle jak psovi. Dnes jsem koupila pět těhotenských testů, abych viděla, jestli sílí čárky, když budou. Věřím, že tam zítra už něco bude 😉 . Dám vědět a ty taky. Takže samý dobrý zprávy!

pavlina1976
17. zář 2015

Ahoj, tak dávám fotečku, věřím, že bude tentokrát konečně sílit! 🙂

veervit
17. zář 2015

@pavlina1976 nádhera! !! Moc ti to přeju! Tak to má byt🙂

pavlina1976
17. zář 2015

@veervit Děkuju moc, zítra bude ranní kontrola 😉

zwalsh
17. zář 2015

@pavlina1976 Jeeej to vypada docela dobre. Tak hlavne at sili a ty mamino zachovej klid. Pekne za mnou v mych slepjejich 🙂

zwalsh
17. zář 2015

@pavlina1976 Jinak ja nemela takovou carku ani 15den po KET. Jestli te to uklidni a 11 den jsem mela bily test 🙂

zwalsh
17. zář 2015

Tak pridavam fotecku nasho mimca ve 12tt. Pro povzbuzeni cekatelek 🙂 drzte se holky

lenik33
17. zář 2015

@pavlina1976 @zwalsh Moc krasne fotecky,jen tak dal 🙂 .

pavlina1976
17. zář 2015

@zwalsh Jo? No já si nechala zavést dvě mimča, tak uvidíme no 😉 . To poznám asi z hcg viď?

hankazm2
17. zář 2015

pavlina1976 ahoj většinou jen příspěvky sleduji, ale tohle je krása to musí vyjít. Muzu se zeptat jak to, ze ti dali dvě mimi? Ja s manželem teď podstupujem v Jihlavě v Sanusu IVF a hned me pan doktor řekl, ze dvě mimi nám rozhodně nedají, že.jejich priority jsou jiné.
Tiše závidím a zároveň ti to moc přeju, doufám že v brzké době se také dočkám...

pavlina1976
17. zář 2015

@hankazm2 A vy máte první IVF? Možná je to tím, že když budete dávat po jednom, tak máte 4 pokusy na pojišťovnu. My už jsme samoplátci a když nehrozí žádné komplikace podle genetiky atd, tak nemají s dvěma problém 😉 . a k jakýmu dr chodíte?

hankazm2
17. zář 2015

@pavlina1976 aha takhle, to bude tím. My jdeme na první pokus a už se nemůžu dočkat, kež by to vyšlo na poprvé....my máme oba genetický problém, tak snad se s tím v Sanusu poperou 😊

pavlina1976
17. zář 2015

@hankazm2 Moc moc ti přeju, aby ti to vyšlo napoprvé! A už stimuluješ? V jihlavě jsou borci! 😉

hankazm2
17. zář 2015

.

@pavlina1976 Právě ještě ne. Těšila jsem se, že budu už následující týden, ale neplanovane jsem MS dostala už teď a my ještě nemáme schválené nějaké papíry, ty by měly přijit každým dnem a nemáme odebranou krev na hiv, kapavku atd. Takže jsme objednaní na 5.10. to bych měla dostat už i injekce a hurá do toho. Jinak jsem z toho všeho taková zmatená, takže to tu pořád předčítám abch se něco dozvěděla

pavlina1976
17. zář 2015

@hankazm2 Jj je to mazec. Ale to dáš, daly jsme to všechny 😉 . To uteče a za chvíli už budeš mít taky // na testu 🙂

hankazm2
17. zář 2015

@pavlina1976 neodpověděla jsem předtím. Chodíme k dr. Kučerovi je moc fajn
Musím to dat, po 4 potratech už musím věřit v Sanus. Jsou vubec případy prvního uspesnyho pokusu IVF?