Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luist
27. únor 2016

@andreee86 já abych pravdu řekla jediná negadivní věc byla že jsme unavená jinak mi s léků nic není. Narkoza v pohode kabilu moc nemusím ale jiná byla jsem poprvé teď jdu pod narkozu podruhe a doufám že se opět jen hezký vyspim a pak mi přijdou říct to hezke číslo vajicek

luist
27. únor 2016

@pavlina1976 ja uz ted jedu druhy kolo s tim ze to musi vyjit.. uz vime co nas ceka a je to cele klidnejsi tak snad

andreee86
27. únor 2016

@luist mně je právě po narkóze špatně, nemůžu dostat propofol, protože obsahuje sóju a vejce, a to já nesmím, tak mi dávají nějakou narkózu, co byla dřív, a po ní zvracím a je mi špatně. Tak se na ten zítřek pěkně vyspi, budu na tebe myslet, tak pak dej vědět, jaké to bylo.

andreee86
27. únor 2016

@pavlina1976 ahojky, jak pak se ti daří? A jak se těšíš na mimčo? 😉 už máte vybrané jméno? 😉

kacka49
27. únor 2016

@luist přeji na zítra hodně štěstí a držím pěsti 😉

luist
27. únor 2016

@kacka49 moc děkuji😊

veva1211
27. únor 2016

@luist hodne stesti na zitra 😉 !!!!!

pavlina1976
27. únor 2016

@andreee86 Ahoj Andrejko, těším se moc, jak se to blíží pomalu, ale jistě, tak o tom víc a víc přemýšlím 🙂. Jinak jsem od pondělí už na dovolený měsíc a pak mateřská 😀 . Shodli jsme se na jménu Vojtík 😉. Už mám pořádný břicho, tak absolutně nevím co budu dělat za dva měsíce 😀, už asi jen ležet! A co ty? V jaké jsi fázi?

andreee86
27. únor 2016

@pavlina1976 Tak to má být, pořádně si to užívat 😉 zase nikam nechvátáš, v klidu si všechno uděláš, pomaličku, tak ti zase to bříško určitě nepřekáží. Vojta je moc krásné jméno, vybrali jste určitě dobře. Já jsem doma po KET, byla jsem v pondělí, tak teď čekám a čekám a je to hrozně dlouhý 😉

pavlina1976
27. únor 2016

@andreee86 V pondělí KET, tak to už máš skoro týden za sebou 😉 . Je to nekonečný viď? A pak je to taky nekonečný, když tam najdeš //, tak pak krev, pak srdíčko, pak každá kontrola nervy, jestli stále srdíčko tluče atd. Zrovna dnes jsme na to s manželem vzpomínali, že to hodně prožíval, byly to nervy dlouho jsem špinila....Moc ti držím pěsti, aby to vyšlo!!!!!! 😉

veervit
27. únor 2016

@luist držím palečky, ať je co nejvíce zralých vajíček a poté silných bojovníčků 😉

luist
28. únor 2016

@veervit tak jsou jen 4😕zralá 3.. docela sem smutná.

kacka49
28. únor 2016

@luist nezoufej a věř, že budou šikovná a vydrží celý ten proces 😉. Držím palce!

kacka49
28. únor 2016

@andreee86 to čekání je fakt dlouhý, taky to pro mě bylo nekonečný po tom předchozím čase, kdy se každou chvilku něco dělo 😉. Držím palce!

pavlina1976
28. únor 2016

@luist nezoufej, hlavně, že tam bude ten pravý bojovník!!!! Tak si necháš dvě a jednoho sněhuláčka? Určitě to všechny tři dají do blastocyst 😉 . Věř jim!

lenik33
28. únor 2016

@luist Přesně jak říkají holky, dokud je naděje, tak nevěš hlavu. Já měla taky dle utz 12 vajíček, ale zralých bylo nakonec jen 6. Čtyřka je hezký počet, určitě to budou siláci, nezáleží na množství, ale na kvalitě 😉 .

andreee86
28. únor 2016

@luist ahoj, přesně, neztrácej hlavu, tři je krásné číslo, určitě je mezi nimi ten pravý bojovník!

andreee86
28. únor 2016

@kacka49 díky, máš pravdu, předtím to byl fofr, samá kontrola, ale teď jak jsem doma, tak se to neuvěřitelně vleče.

kacka49
28. únor 2016

@andreee86 pak se to taky vleče, jdu na ultrazvuk až 8.3. A to ještě o týden dřív než původně Škurla říkal, protože jedeme na hory (já teda jen odpočívat). Je to pro nás zkouška trpělivosti 😉, tak vydrž a mysli pozitivně 😉. Já si s prckem od začátku povídám a kamarádka říkala, že mu mám číst... Tak jsem četla - tuším, že to bude kluk, četla jsem erotický román, proto se mu u mně určitě líbilo 😉

kacka49
28. únor 2016

@andreee86 a kdy jdeš na krev?

andreee86
28. únor 2016

@kacka49 no to jo, tak to bude určitě tím erotickým románem, že se u tebe tak zabydlel 😀 vytváříš mu ideální podmínky 😉 já jdu na krev 7.3., takže v pondělí, ještě týden musím vydržet. Kam vyrážíte na hory?

kacka49
28. únor 2016

@andreee86 😀, ideální podmínky pro kluka 😉. Tak budu 7.3. držet palce. Hlavně se teď šetři. Jezdíme každý rok na Šumavu na Zadov, takže já letos budu vycházkovat a číst ;+)

luist
28. únor 2016

@pavlina1976 no další věc nebudou nechávat ani tu 5 denní kultivaci. Možná jen 3 dny. A abych řekla je mi dnes hrozně je to horší jak ta první narkoza. Samozřejmě doufám že tam ten vítěz bude😊

andreee86
28. únor 2016

@luist určitě jim bude líp u maminky v bříšku, než někde na misce 😉

pavlina1976
28. únor 2016

@luist Určitě bude!!!!! Nejdůležitější je, že už se k tobě ten bojovník už těší 😉 . 😉 Budou to nervy těch 14 dní čekání, ale nová naděje a určitě tam budou // 😉

luist
28. únor 2016

@andreee86 v to moc doufám.. budou silní po mamince😀

luist
28. únor 2016

@pavlina1976 no tech 14 dní bývá nejtěžších ale to dáme budu si vyrábět výzdobu na velikonoce😂

cucito
28. únor 2016

@luist Ahoj, mužů se zeptat, jak Dobrý den,doučování Vladěnky se konalo 3.2. a 10.2. Pri ceně 160Kc/hodina + cestovné 60Kc se jedna o částku 440Kč. Děkuji. Hezký den, Svobodovádlouho to celé trvá? Příští víkend jdu na OPU, pak snad další víkend ET. Tak bych chtěla jen nějaké info, jak dlouho to ten den v Sanusu trvalo. Díky moc a přeji jen to dobré - Tobě i malému bojovnikovi!

cucito
28. únor 2016

@luist omlouvám se, pisi z mobilu a vlozila se mi tam uplne jina zpráva!

cucito
28. únor 2016

@luist Tak jen prosím o časový údaj-jak dlouho budu v Sanusu pri odběru vajicek a jak dlouho pri transferu? Díky!