Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
18. kvě 2016

@cermitko
@veervit
@anickaa87 holky myslim na Vas. Jste silne bojovnice

anickaa87
18. kvě 2016

@veervit presne tak. Hlavne jsem rada ze v tom nejsem sama 🙂

cermitko
18. kvě 2016

@veervit dekuju jsi hodna. Musime to vsechny zvladnout. Jsme silne zeny a zaslouzime si miminko jako nikdo.Jen to mame proste slozitejsi. Ja zatim bolest prepijim vodou a zabijim brufenem.

veervit
18. kvě 2016

@cermitko holka drž se!! A třeba koktejl z mléka?? Mě přišel strašně vhod a hlavně změna než jen voda. A jak píšeš, všechny to zvládneme😉 Snad ti ten brufen bude stačit a bude líp

veervit
18. kvě 2016

@anickaa87 a o tom tato diskuze je. Já bych se v tom šíleném stresu asi utopila ale když to mám tady s kým probrat, hned je líp. Já už jsem zase pod dohledem, proč jsem jako doma, co mi je... Ať žijou zvědavi lidi 🙂

kacka49
18. kvě 2016

Holky, zvládneme to všechny 😉. Taky jsem dnes měla blbou chvilku, kdy jsem vyběhla do města a tolik hodně mladých holek s kočárky a nepřizpůsobivých, až mi hrkly slzy, jak je to nespravedlivý ☹. Držte se, už se to tu musí prolomit 😉

veervit
18. kvě 2016

@kacka49 a zrovna na jaře je to nejvíc znát že? Všichni ukážou břicha a vyjedou s kočárkama..

andreee86
18. kvě 2016

@kacka49 ahoj Kačí, to je mi líto, každý máme takovou chvilku. Musíme být silné. U nás v lékárně je každou chvilku nějaká mamina s kočárkem a kolikrát jak se chovají k těm dětem... Hrůza, děs. Tuhle tam byl nějaký klouček, asi tříletý, takový hodný, klidný, nevyváděl jako ostatní děti. A chtěl po mámě, aby mu koupila lízátko. Ale tak hezky si o to řekl. Ona mu odsekla, tak ať si ho koupí, když ho chce. A on jí tak hezky říkal, maminko, ale já nemám penízky. Tak po něm štěkla, že teda žádný lízátko mít nebude. A to mi ho bylo fakt líto. Normálně dětem lízátko občas dám, tomuhle bych dala klidně všechny, ale je mi jasný, že tahle "mamina" by mi akorát tak vynadala, že jí kazím výchovu.
Kačí, a co genetika, už máte nějaké výsledky?

andreee86
18. kvě 2016

@veervit držím palce, určitě máš u sebe toho správného bojovníka. Má být hezky o víkendu, tak můžeš vyrazit ven nebo se válet na sluníčku 🙂 a jak jsi se cítila po transferu?

andreee86
18. kvě 2016

@anickaa87 ahoj Aničko, a kdy máš jít na krev?

veervit
18. kvě 2016

@andreee86 Děkuji moc, jsi hodná. Budeme to potřebovat. Myslím, že budeme mít problém se spermiemi. Už minule nás na to upozornili a asi to bude tak.. I dnes jsem se pošla po zahradě. Tak snad bude krásně. No necítila jsem se moc dobře, až mi tekly slzy. Ze 14vajíček žádný mrazáček, to zamrzi ☹ Taková beznaděj.. A hlavně ja mám strašný problém, že po přenosu potřebuji šíleně na malou, myslela jsem, že neslezu z lehátka. Byla jsem ráda, když jsem sedla na wc.. Takže začátek nic moc☹ a ted mě poboliva břicho. .

andreee86
18. kvě 2016

@veervit ale dávali jste si PICSI, ne? Tak to by mělo trochu ty problémy eliminovat, ne? To zamrzí, to je jasný, naprosto to chápu. Byla by to větší naděje, viď, mít něco k zamražení, ale pevně věřím, že nebude nic potřeba. To pobolívání je určitě dobré znamení. To už se tam mrňous pěkně vybaluje 🙂 dávali jste si AH? Taky jsem šla minule hned po transferu na záchod, dokonce jsem pak měla na papíru i krev, ale vliv to nemělo, tak bych se tím nestresovala.

kacka49
18. kvě 2016

@veervit tak tak, i když u těch nepřizpůsobivých mi přijde, že vozí pořád ... ☹

kacka49
18. kvě 2016

@andreee86 zatím nic, Andrý ... včera to byl měsíc, tak uvidíme 😉. Příští pátek jedeme na tu imunologii, utíká to 😉

anickaa87
19. kvě 2016

@andreee86 taky si rikam jak je zo nesoravedlivy vuci matkam ktere po detatku tolik touzi a nemuzou ho mit, zatimco nejaka fetacka nebo alkoholicka porodi zdrave dite a vzapeti ho zahodi do popelnice, je to tak smutne :(

anickaa87
19. kvě 2016

@andreee86 jdu v pondeli v 9 a v 10 bych mela znat vysledek

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit drzim moc palce aby to dopadlo dobre ;) kdy jdes na krev?

veervit
19. kvě 2016

@anickaa87 Aničko, jak jsi na tom? Pořád krvácíš?? Jinak děkuji. Na krev jdu 1.6. Teď jsem volala, tak jsme nenechali zamrazit nic. Byli to strašně pomalé a neslilo se to, jak mělo.. Tak jsem zklamaná, ale snažím se soustředit na mrně u sebe. To prý bylo nejlepší kvality, tak doufám, že se chytne. A jinak máš pravdu, socky si lusknou a maji dětí a ve výsledku je ani neuživí nebo vůbec nechtějí.

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit me embryolog taky ujistoval ze vlozene embryjko vypada mic dobre a ze to urcite vyjde ale dopadlo to bohuzel uplne jinak, stale krvacim a to o dost vic nez pri normalni ms.... A jak se citis? Odpocivas? Chodis do prace nebo mas neschopenku?

veervit
19. kvě 2016

@anickaa87 ajej. Tak to máš opravdu už ms.. A utroš bereš? ? Já ho to poprvé vysadila. Když už šli kusy, tak bylo jasné, že sliznice je fuč. No nám u 1.ivf nedávali plne vyvinuté embryo a teď prý bylo 100%. Tak uvidíme. Jinak mě bolí břicho jako na ms, ale za to může utroš. Jsem doma a odpočívám. Nebo spíš pořád spím. Já nikdy takto unavená nebyla... I manžel na mě kouká, jestli jsem v pořádku..

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit jj utros stale beru, mela bych ho vysadit, co myslis?

veervit
19. kvě 2016

@anickaa87 já nevím, ale ja jsem ho vysadila. Uz jsem mela téměř po ms a oni mi řekli-vysadte ho. Neříkala jsem jim, že už ho neberu. . Takže fakt nevim. A polykáš ho? To nejspíš jo že?

veervit
19. kvě 2016

@andreee86 měli jsme PICSI a AH ne, to se dělá prý při rozmrazování. Při čerstvém ne.. Strašně to mrzí, když není jakoby další naděje. Dnes jsem to obrečela, ale musím myslet na šampiona v břichu a když to byla kvalita A, tak zase alespoň nějaká naděje. A jak mě bolì břicho, to je určitě po utroši..

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit jj polykam, me nic nerekli tak ho asi budu brat dal, nic tim nepokazim že...

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit urcite to dopadne, hlavne mysli pozitivne 🙂 a utros porad zavadis nebo polykas?

veervit
19. kvě 2016

@anickaa87 tím určitě nic nezkazíš. Ja ho včera polykala a dnes už zavádím. Mě je divně, když to polykám. Točí se se mnou cely svět. A teď teda nechápu proč, ale pořád spím. Ve dne, v noci bych pořád mohla chrnět, z čehož jsem úplně mimo, neb jsem strašně akční člověk. Příjde mi, že to mám od toho odsátí..

veervit
19. kvě 2016

@cermitko myslím na tebe, jak jsi na tom???

cermitko
19. kvě 2016

@veervit je mi kupodivu dobre. Bricho boli jen trosku. Mame oplodnenych 24 vajicek, snad nejake prezije a pocka na me 3 mesice.Tak se divame se psem cely den na telku. Prijede dneska vyzvidat tchyne co a jak. Vyslovene se na ni tesim 😕

veervit
19. kvě 2016

@cermitko tak to ráda slyším! Hlavně když ti je dobře! Z tolika budete mit určitě na výběr! To bude mrazáčků. Jen odpočívej. Neříkej, že tchyni neuvidíš ráda🙂

cermitko
19. kvě 2016

@veervit jsi z toho odsati jeste asi rozhozena a ten ultrogestan udela s telem divy