Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
7. čer 2016

@kacka49 Dekuju za podporu!!Uz abychom se dockali vsichni uz by bylo na case.Ano pravda ze psychika dela hodne ale nekdy clovek tomu neporuci.Kaci ta zastavovacka se picha 20 DC?

veervit
7. čer 2016

@andreee86 určitě se to tim vyřeší! Hlavně když se našla chyba! Já mám kvůli trombóze za sebou asi 5odběrů. My ji máme v rodině, tak na to mě Kučera posílal ještě předtím, než jsme začali vůbec s léčbou. Jezdili jsme do Pelhřimova. A to se ti pěkně protáhne. Myslím, že na výsledek jsem čekala 6tydnu. To bylo katastrofální. Oni mi toho nabírali zase více. Zrovna jsme si s manželem říkali, jak jsme probraný v té krvy, že máme alespoň jistotu, že jsme zdraví.

andreee86
7. čer 2016

@veervit jj, to je pravda, takové všechny možné testy má za sebou málokdo 🙂 taky mám v plánu objednat se do Pelhřimova. Můžu se zeptat, ke komu jsi tam jezdila? K jakému Dr. , pokud si pamatuješ? A když jsi měla trombózu, tak ti nenašli žádnou mutaci? Stejně mám brát šest týdnů před KETem Medrol, a stejně jsem chtěla počkat přes prázdniny, tak mi to zase až tak vadit nebude. Navíc v srpnu plánujeme dovču, tak bych se i bála jet někam po transferu. A co vy, kam vyrazíte o prázdninách?

missuttka
7. čer 2016

Tak jsem načla čokošku na obalení nervíku 😀

kacka49
7. čer 2016

@veva1211 neděkuj, jsme si tu podporou vzájemně 😉. To vím, dnes mi taky říkala sestřička od obvodní lékařky, že na to nemám tak myslet, že to miminko přijde samo ... to se jim to kecá 😉. Já si s tou zastavovací injekcí nejsem jistá ... vůbec netuším, zda jsem jí měla ... vybavuju si jen tu cca 2 dny před odsátím ... 😉. Tak s tímhle Ti moc nepomůžu ☹

veervit
7. čer 2016

@andreee86 mě ji nenašli. Mame ji v rodině a jednou jsem měla hodnoty vyšší, podruhe ok,pak vyšší, pote ok. No ale příprav si pořádne nervy! Ja čekala na vysledky 4,5hodiny v čekárně. To byla katastrofa. A samy důchodci. Mě pak nakonec rekla vysledky nějaka doktorka, ale jméno nevím. Jinak jsem si tam volala vždy na výsledek a to mi řekli přijeďte znova na krev. Hlavně jeď hned před šestou rano. Pak je to tam fakt šílené.

andreee86
7. čer 2016

@veervit to jsem právě také slyšela, jak je to tam strašné na to čekání, tak pořád přemýšlím, kam se objednat. Ale nevím, aby to nebylo všude stejné právě.

veervit
7. čer 2016

@andreee86 ale sestřičky byly úžasné, oni mi řekli, jděte do města, pak přijďte (za 3hod) mi vas hned dame s kartou k dr. Pak jsem cekala ještě hodku a pul. Myslim, že to bude všude stejný. Mě Kučera doporučil Pelhřimov. Ale hele, jezdili jsme tam, když predelavali to oddeleni. Treba když to je všechno jak ma byt, tak je to lepší.. Ja osobně bych tam jela zas. Ale s knihou nebo s něčím takovým.

andreee86
7. čer 2016

@veervit díky za info, je to tam pořád stejné právě... ☹ toho se úplně děsím, ale co, nějak už to vydržím. Ještě jsem našla nějakou soukromou nestátní hematologickou ambulanci v Táboře, tak se tam zkusím informovat a pak se rozhodnu, tŕeba tam toto ani nedělají a bude vymalováno. Já mám právě v těch papírech z genetiky přímo od Hořínové napsaný taky Pelhřimov, což mě právě překvapilo, protože hematologie je i v Jihlavě....

veva1211
8. čer 2016

@kacka49 jo to se jim to povida...🙂

veva1211
8. čer 2016

@missuttka tak u me nervy taky dost pracujou i kdyz se porad uklidnuju a snazim se nad tim nemyslet ale nejde to☹☹

missuttka
8. čer 2016

@veva1211 zvladnem to kočko,asi je lepsi se bat nez se tesit 😉

veervit
8. čer 2016

@andreee86 ahoj, no my máme hematologii i v HB, ale něco se mi motá, že jak toto posílají někam do Prahy, jestli oni na toto se nějak specializují. Nevím. Andry, určitě to zvládneš, podivej čím procházíme, toto už nás nerozhodi😉

andreee86
8. čer 2016

@veervit ahojky, tak jsem se dnes objednala nakonec do toho Pelhřimova, jdu 21., tak pak dám vědět, jak jsem dopadla.

veervit
8. čer 2016

@andreee86 no parada! Ted už to půjde raz dva. A za 6tydnu hura na to😉

veva1211
8. čer 2016

@missuttka asi ano.Nejhorsi je ze clovek nevi do ceho jde a co ma od toho cekat.Musime se drzer.Kolik ti je jestli ti neni tajny😀.

missuttka
8. čer 2016

@veva1211 jsem rocnik 83 😀

veva1211
8. čer 2016

@missuttka hezkyB-),takova mladice😀..

missuttka
8. čer 2016

@veva1211 ty vtipalku 😀 a kolik je tobe?

veva1211
9. čer 2016

@missuttka 84 rocnik🙂,kdy ti zhruba vychazi ze si budes pichat?

missuttka
9. čer 2016

@veva1211 20.6 jedu k doktorovi na ultrazvuk,na krev a pro injekce 😊

veva1211
9. čer 2016

@missuttka ja tam jedu 14.6.na ultrazvuk, krev a na injekci.A zhruba kolem 20.6 to mam cca dostat..

missuttka
9. čer 2016

@veva1211 ja od toho 20 bych si mela zacit pichat 😉

veva1211
9. čer 2016

@missuttka jo aha,tak na tom budem stejne😉,tak to je super.

missuttka
9. čer 2016

@veva1211 tak to je dobre 😊

missuttka
9. čer 2016

Holky,kolik dni jste si pichali injekce na stimulaci? Sestricka mi rikala ze priblizne 10dni.

cermitko
10. čer 2016

@missuttka ja jsem si pichala 14 dni. Zalezi jak budes reagovat

missuttka
10. čer 2016

@cermitko dekuji. Mam od 2.7 dovcu tak doufam ze mi to tak vyjde. Predtim mam sileny blazinec v praci,tak snad to vyjde

sabcika
11. čer 2016

Tak mam prvni tyden v praci za sebou, docela to slo, i kdyz otazkam typu jako: Jak to ze jsi v praci? My myslely ze uz jsi tehotna...apod. Ale zvladla jsem to.Ted uz cekam az to dostanu a hura na Ket(snad to uz vyjde)

veva1211
11. čer 2016

@sabcika ja uz snad na tento typ otazek ani uz nechci reagovat.Strasne ouzko je mi kdyz potkavam kocarky s kamaradkami a tehotny.A kazdym dnem doufam ze mezi nima se dockame vsechny co se zde vzajemne podporujeme a drzime pri sobe!!!