Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
9. kvě 2014

@luca16 on jezdí s kamionem,už jsem si zvykla za těch 10 let co jsme spolu.Jede na týden ale i když je doma tak je stejně zalezlý v garáži nebo něco kutí okolo chalupy.Když je v garáži tak si tam aspoň odpočine a vyčistí hlavu dělá modely aut takže pořád děcko 😀 Za 14 dní jeden na Senec na Sluneční jezera na dětsky den tak už se těší až si zajezdí 😀

luca16
9. kvě 2014

@unkarka :D Kdo si hraje, nezlobí, znáš to🙂

raniha
9. kvě 2014

Holky tak se hlásím po OPU...nakonec jich bylo 15 🙂 ale pan laborant říkal že je na některých vidět že se dál nebudou rozvíjet 😉 Jinak jsme je nechali aby se oplodnili samy..což se asi panu laborantovi moc nelíbilo, ale my jsme oba dva zdraví (pouze u mě imunologický problém, který na ně nemá nyní vliv) tak jsme neviděli s manželem důvod proč by jim museli pomáhat, nechali jsme dělat na spermíky aji test jestli to zvládnout a jelikož se hranice pohybuje mezi 60% až 80% a manžel měl 91% tak si myslím že to zvládnou 😉 Moudřejší budeme zítra v 8 hodin ráno, doufám že jsme neudělali chybu že jsme se takhle rozhodli 🙂

unkarka
9. kvě 2014

@raniha krásný počet gratuluji a ted odpočívej a zítra jen a jen dobré zprávy 😉

suzik161
9. kvě 2014

@bubulina1983
@romanan ahoj, tak mám u sebe krásnou blastocystu a asi 5 se jich bude mrazit, je možné i více 😉 tak snad to bude dobré, dneska a zítra bude relax a pak nějak fungovat 😉

ivekr
autor
9. kvě 2014

Ahoj holky,tak jsem se vratila z pohotovosti. Zacala jsem hodne krvacet. miminka jsou v pořádku, dr.se zdál pidi kousek placenty odloučenej. Dostala jsem injekci a utrogestan s ascorutinem,hajat. Uz jsem doma,byla jsem se strachem curat a tuk ťuk krvaceni ustalo. Desny nervy holky. Fakt zlaty "snazeni " kdyz to tak reknu. Mam strach se pohnout, jit na wc,ohnout se...do toho mi je blbe. Manžel byl z toho úplně v prd.. Ale jsme doma v poradku.miminka dnes odpovídají 9t. Vypadají jako želvičky, oproti posl.ult z pondeli. V pondeli si zajdu pro neschopenku treba na 14dni a pak uvidíme. Na neschopenku me ted na pohotovosti nehnala,ale pro klid duse radeji budu doma a pracovat v klidu z domu.

unkarka
9. kvě 2014

@ivekr ouvej tak šup do pelechu honem honem.Jak jsi na tom s utrogestanem.Zbyl mi rada ti je klidně pošlu.Bud na sebe prosím opatrna.

ivekr
autor
9. kvě 2014

@unkarka nastesti mi taky zbyl,3krabicky. A ascorutin mam od kamaradky. Takže ani recept nebudu vybirat. Akorat ho mam zkusit brat ustne.tak jsem vzala a zatim mi blbe neni,tak snad to bude ok. Musím jeste do sprchy a šílene se bojim,ale uz je to snad ok, nekrvacim. Tak snad se to sklidnilo.

ivekr
autor
9. kvě 2014

@unkarka ale dekuji za nabidku 🙂

unkarka
9. kvě 2014

@ivekr prosím hlavně se nenervuj vím že to je těžké a nejde na trápení nemyslet ale snaž se 😉 bud na sebe a mimísky opatrná.

bubulina1983
10. kvě 2014

@ivekr - bobánku náš copak to děláš? jejda, no jo holka musíš opatrně, musíš si uvědomit, že už teď na to nejsi sama, a nejhorší je přečkat ten zaátek, takže se to všechno nepos.... a snaž se co nejvíc odpočívat....jasné? hlavně že jsou mimi v pořádku, a ty se prosím drž !!

bubulina1983
10. kvě 2014

holky chápete to, cejtím pořádk prsa, na bokách jsou jako nateklý, občas bolí bříško, MS tentokrát hodně ubohá - spíš takový větší špinění a skoro jen 2 dny,teplota toto, na testu prd ...? asi sem blázen

bubulina1983
10. kvě 2014

@suzik161 - tak moc držím pěstičky, ať se fazolka zasemení a roste a roste až bude největší na celém světě 🙂 odpočívej, relaxuj, a těš se 😉

raniha
10. kvě 2014

@unkarka děkuji moc 😉 jen teda nevím jestli jsem dnes slyšela dobrá zprávy..ale nejhorší nebyli..pouze se oplodnili 4 (což jsem teda počítala s větším počtem) ale bohužel tři z nich jsou na tom špatně, ale prý se můžou ještě vzpamatovat..hodili nás do ňákýho sledovacího programu který je sleduje 24hodin a tak zítra mám volat kde u nich byl problém a jestli to zvládli zachránit a jestli to jedno je na tom stále dobře...ach ať aspoň jeden bojovníček vydrží..

bubulina1983
10. kvě 2014

@raniha - tak to je dobrý počet, i kdyby se jich podařilo oplodnit 5-6 tak je to super počet, pokud máte dobrý spermio - nevidím problém v tom proč by se neměli namnožit samy, asi se netvářil, že by z vás chtěl vytáhnout víc peněz co...? tam člověk nikdy neví, tak hlavně aby ji pár pěkně narostlo a příští týden juchůů do bříška, dáte si jen jedno viď.. a máte tam nějaké příplatky? nebo jen stimlace, odběr 5den.kultivace a 1 šup dovnitř? dr.kučera mi popisoval, cosi o tom že se dají sledovat pod kamerou a pak se vybere to co nejlíp roste, ale to je zase x peněz navíc ☹
aha tak teď čtu tady nhoře, že teda výsledky jsou horší než sem si myslela, ale neboj se...důležité bude aspoň TO JEDNO KTERÉ BY SE VKLÁDALO...

raniha
10. kvě 2014

@bubulina1983 nevím co si o tom myslet...možná měl pravdu, prostě je tam asi větší jistota, ale pořád nevidím ten důvod to nezkusit takhle a stejnak si myslím když to nezvládnou samy že by to stejnak nezvládli ani kdyby je napíchli. Uvidíme jak to dopadne ale jsem z toho docela skleslá, mám strašný strach ☹
Když nepočítám léky, tak jsme akorát platili za ten test HBA (jestli to zvládnout spermíci samy) a za prodlouženou kultivaci. A dneska nás vlastně dali do toho programu na sledování ale on nás tam dal bez našeho svolení takže za to nic platit nebudeme, kučera nám to nedoporučoval ten embryolog zase že se o to všichni perou..teď jsem možná ráda že je do toho dali a klidně jim to aji zaplatím hlavně když mi aspoň toho jednoho vypiplají. No a pak jsme ještě podepisovali protokol o zmražení ale to jsme ještě neplatili, to podle toho jak to dopadne.
Jinak by to mělo být tak že až embryolog uvidí že jsou připravený (4-5den) tak mi tam dají jednoho mrňouska. Ale on nám včera říkal že kdyby zůstalo jedno že by ho tam vrátil hned že není důvod čekat (tedy za tři dny)

bubulina1983
10. kvě 2014

@raniha - no já když sem se ptala Kučery tenkrát tak mi tam jmenoval všechno možný za statisíce 🙂 pomalu že bysis to dítě mohl i koupit-teď přeháním, ale dneska už je věda mocná, tak když na to někdo má může si vymýšlet, ale mám v plánu je taky nechat v mističcce pomnožit samotný, jak říkáš pokud se mají oplodnit tak tomu tak bude, pokud ne, tak asi ne, ale tak ještě neházej flintu do žita, uvidíš a kdy si máš zavolat, jak rostou zase zítra? to víš pokud bude mrňousek u maminky, tak mu tam bude nejlíp, nevím oni jsou odborníci, tak jim holt člověk musí věřit, jenom aby toho nezneužívali..

raniha
10. kvě 2014

@bubulina1983 Zítra zase v 8..oni dneska nemají žádný výkon tak tam nikdo není už ☹ Já pořád nedovedu pochopit kde se bere ten strach a jak se ho zbavit ☹ já jim ale věřím že to jsou bojovníci a že to aspoň dva zvládnou nebo aspoň ten jeden a i když jsem včera ještě tvrdila že bych dvojčata nechtěla tak dneska je už chci a dala bych za ně všechno na světě.. ☹ Už jsem snědla celou tabulku čokolády za dnešek..strašný..to jestli takhle půjde dál tak budou mít pak bezzubou maminku..

unkarka
10. kvě 2014

Holky nepícháte někdo CLEXAN 0.4ml nebo FRAXIPARIN 0.4ml ???

unkarka
11. kvě 2014

@raniha tak co myslím na tebe 😉

raniha
11. kvě 2014

@unkarka jsi hodná 🙂 tak nakonec se 2 vzpamatovali a rostou a ten jediný včera co byl v pořádku tak začal zlobit, tak uvidíme zítra jestli to vzdá nebo ne..uff..to jsou nervy 😒

unkarka
11. kvě 2014

@raniha proč nic nejde lehce vid asi si to tady vyžíráme i za ostatní ale neboj jsou to bojovníčci a bude to dobré neboj.

bubulina1983
11. kvě 2014

@raniha - vidis,nakonec budou 3 hezky,uvidíš,ze to dopadne dobre,zitra dej zas vědět..

luca16
11. kvě 2014

@bubulina1983 Jak to dopadlo s tou teplotou? Klesla nebo stale roste? Už sis nedělala žádný test?

bubulina1983
11. kvě 2014

@luca16 - ahojky,no zase 37,ale moc sem toho v noci nenaspala a byla sem na wc a napít,uvidím zitra rano,ale zda se me ze se mi zvetsili prsa a na bokach porad natekly a bolavy,s teplotou do toho 13. pred zač.měření nevim,to jsem byla v nemocnici na te laparo,a 22.jsem byla na kontrole u me gynekolozky,tak mi dělala UTZ a rikala,ze je po Ovu a sliznice vysoka,tak by Ovu musela být dle grafu 20.tak nevim,nechapu to...je divný ten dlouhý pokles 36.6.20.5.jedem do jihlavy,kučera mi poslal zadanku na 1.ivf.

unkarka
11. kvě 2014

@rendy73 ahojky tak jak je 🙂 A co testík bude?

bubulina1983
11. kvě 2014

luca16-a jak ty si na tom,vím ze sis pichala injekce,a ze máš dělat 20. test,ale co bylo mezi tím si nám tady nenapsala,uz mas po ivf,jak to probihalo,jak se máš?

bubulina1983
11. kvě 2014

@unkarka - jak se máš,uz je lepe? Jak to vypada s prácí?a nebo ste se rozmysleli na ještě 1 pokus😉
@rendy73-jo....jsme zvědavý🙂 jak si na tom,co se děje v bříšku?

unkarka
11. kvě 2014

@bubulina1983 jj už jsem se oklepala a je mi fajn.No s prací zatím nic ☹ S tím pokusem jsme si to nerozmysleli myslím že tenhle rok to asi už nebude ☹

rendy73
11. kvě 2014

@unkarka
@bubulina1983
Ahoj,dnes jsem 9den po ET,zkusím to zítra,ale bojím se.
Našla jsem diář z roku 2004,jak jsem na tom byla a tam jsem si dělala test až 14den po ET a pamatuji, že byl slabě pozitivní a to jsem čekala tři,takže mám obyvy,že tam nic nebude.Testy jsem dnes nakoupila,takže budu testovat až do pátku co jedu do Jihlavy.
Bohužel už to neovlivním,takže není nač čakat,bude jasno.