Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

ivekr
autor
13. kvě 2014

@bubulina1983 ahooj,no jo rikan si ze 3 tydny snad utečou, ale vlece se to šíleně. jinak ten grafik to me nenapadlo,ale vypada to,ze by to tak mohlo byt. A ty si jen slabe spinila,nebo byly vidět i takovy ty zdrcky?jestli odesly nejaky kousky sliznice? Protoze jestli si ji měla vysokou, tak podle me ti musi odejit...ale v tom aby se pjase vyznalo viď?

bubulina1983
13. kvě 2014

@ivekr - no jo to víš člověk není zvyklej se jen tak válet, ale taky si vezmi knížku, koukni na filmíky, vezmi pletení nebo háčkování a můžeš začít tvořit na mimísky 😀 neboj když budeš pěkně ležet tak se to sna srovná a pak už budeš moct zase trošku funguovat, víš je to záhul na organismus 2 myšky v bříšku, tak musíš myslet hlavně na ně...
Jinak dnes zase 37, na testu nic, ale pokud je to tak jak jsem to předělila, tak je ještě moc brzy, ale vůbec to nechápu, že by se mi ten cyklus tak moc zkrátil, vždy byla ovu kolem 13-15, jestli to vajo stihlo když tak vůbec dozrát..no nevím...no takovej jako krvavej hlen ze mě šel, vždy jen na záchodě a potom nic, a začalo to někdy v poledne a za 2 dny už nic, ale jako hodně slabá ms to snad mohlo být, ale fakt hodně ubohá, myslíš že mohla být ovu ten 8.dc - ovu test sem nedělala,tak nevím..vůbec sem to nečekala, tak sem příznaky neřešila..

ivekr
autor
13. kvě 2014

@bubulina1983. Noo u me problem,háčkovat a plést neumim,nečtu, tak jenom ta tv. Jinak klidně mohla byt ovu ten 8-9 den,treba je to po te laparo zmateny,ake tezko rict. Ale párkrát mi ovu taky vysla driv. Tak uvidis,nezbyva nez vydrzet. Ale jestli sel cerveny zdrcek na wc,tak bych to asi fakt brala jako ms. To asi sla ta sliznice. A jdy jdes k dr? Zkusila bych se zeptat. Ale me tehda rikal,ze jak je v tom cervena,tak to ms je, špinění musi byt jen hnědé bez cervene barvy.

bubulina1983
13. kvě 2014

@ivekr - tak se to ještě naucis nakonec 🙂 hlavně odpocivej.no uvidím,pristi týden 20.5. Jsme objednany ke kucerovi mám začít dlouhý protokol,tak to je jeste času dost

ivekr
autor
13. kvě 2014

@bubulina1983 nooo ja nenaucim, me to desne nebavi ;D jsem takovej akcni tip a neumim vypnout u klidnych práci. Ja bych potřebovala něco delat :D. Jenze si ani nemuzu nic zajet koupit, tak musim vyjit z toho co je doma a to je jen mobil a tv. Ty jo 20 uz je ta chvíli! Waw toto utika,budu na tebe moocc myslet!

unkarka
13. kvě 2014

dobré ráno teda já než vás vždycky přelouskám 😀

raniha
13. kvě 2014

Tak holky u mě bohužel nic ☹ Ty dva mrňouskové se nevyvíjí tak jak by měli, takže zítra jdu na konzultaci a Kučera říkal že chce udělat genetiku a imunologii..jen nevím jestli myslí na nás nebo na embryích ☹ Fakt bych do toho kopla..mám smlouvu jen do konce roku, takže jsem to mohla mít tak krásně navazující..takhle čekat dalších x měsíců na výsledky a dalších x měsíců na stimulaci kdo ví kdy se dočkáme ☹

unkarka
13. kvě 2014

@raniha ahojky to mě mrzí ale nevěš hlavu.Nene to asi myslel u tebe a manžela tu imuno a genetku.Na genetiku půjdete do Jihlavy do nemocnice a na imuno tě určitě pošle do Prahy.

unkarka
13. kvě 2014

Já bych se na to vys..... my se tady snažíme abychom co nejdřív drželi ty naše malinké uzlíčky,děláme pro to všechno a nic.pak když vidíš nebo čteš že to některá kráva hodí do kontejneru no to bych bli....OMLOUVÁM SE muselo to ven ☹

raniha
13. kvě 2014

@unkarka no právě my už genetiku i imuno máme...on říkal že se musí domluvit s genetikem aby se na to koukl..ale co já vím co je to to a nebo jestli ještě jednou na imuno ☹ Ale jedno je na tom pozitivní..když jsme řekli že to nevyjde tak že začneme stavět..

bubulina1983
13. kvě 2014

@raniha - achjooo, to je na hovnjas kurňajs, tak to teda nechápu proč se na ty výsledky nekouknul než vás hnal do toho IVF, říkala si mu že ty testy už máte, aby si to prošel? nebo to vůbec nevěděl, že už jste na tom byli? a jak jsou ty testy staré, nechtělo by to aktualizovat? no my jsme byli na imuno v Praze a trvalo to 2 měsíce než byly výsledky, děsně se to potom táhne, tak uvidíš co tam zítra vymyslíte, a jak říkáš začnete stavět domeček a kdo ví...? nebude čas na nic myslet, a třeba přiletí čáp královno 😀
@unkarka - přesně jak říkáš, valí to na nás ve zprávách ze všech stran, bych jim udělalo to stejný, všude 4 prdele baby boxů, a kolik rodičů už mohlo být šťastných, jsou to totální nuly, ty sco tohle můžou udělat 😠

unkarka
13. kvě 2014

@bubulina1983 2 měsíce jste čekal ny výsledky?To je síla my je máme vždy za 1O dní.A musím tam jezdit na kontrolu vždy za půl roku.Až se rozhodnem že jdem do dalšího pokusu tak musím nejřív na imuno a pak do Sanusu.
@raniha aha tak to jo no ale je pravda že nam ty oplodněné vajíčka posílali na nějaké vyšetřeni do Prahy a stalo nas to 12500 a pojistovna doplácela 23OOO ale ja mam změny v genetice a na imuno jsem taaky něco měla.

raniha
13. kvě 2014

@bubulina1983 Byli jsme tam v únoru, říkala jsem mu to ale on si pořád povídal a povídal...tak jsem si říkala že mu to opakovat nebudu že je čas mu to říct zítra. Já právě pochopila že TO myslí ty embrya..protože říkal že poroto to třeba nejde ani normálně že se nedokáží vyvíjet a že je to potřeba zjistit.. ☹

raniha
13. kvě 2014

@unkarka Tak jestli mluvil o tomhle..nevím, my máme právě že genetiku v pořádku a imunologii mám jen já špatnou kvůli tim NK buňkám. Tyo to je ale pálka..ale asi to za to stojí.

unkarka
13. kvě 2014

@ivekr ahojky mamino tak co odpočíváš poctivě????? @rendy73 tak co jak je?

ivekr
autor
14. kvě 2014

@unkarka Ahojiky, jj lezim lezim,děsná zabava :D a jak na potvoru jsem od 4 vzhůru a nejde mi spát :(. Tak jsem hrála hru na mobilu a nudaa. Jinak mi je zle, na zvraceni,bolí břicho... Tak nic moc. Ale muzu ležet doma,tak jsem za to rada. Sice jsem tu furt sama,ale utika to. Nejhorší ty zada prelezeny 🙂. A jak je tobe?copak robis? Ja zkusím jeste u snídaně s novou zaspat, ale vidím to bledě

rendy73
14. kvě 2014

@unkarka Ahoj,stále nic,ještě že se blíží pátek a bude jasno,ta nejistota,teď již skoro jistota je hrozná. ☹

luca16
14. kvě 2014

@rendy73 A plánuješ ještě nějaký testík? A jak se cítíš, nějaké příznaky těhu?

unkarka
14. kvě 2014

@ivekr já jsem v pohodě včera neteřinka potvrzené těhu je v 6 týdnu tak z toho mám radost 😀 snad bude vše v pořádku.

rendy73
14. kvě 2014

@luca16 Nemám a je blbost nějaké mít.Těhotná jsem již dostkrát byla a děti mám,vím o čem mluvím.Tady je to spíše o psychice,touha po mimču s člověkem dělá moc.V době co se my tady testujem,normálně holky ani netuší,že by mohly být těhotné.Vždyť i ivekr,která nakonec otěhotněla přirozeně si dělala test 30DC,čeká dvojčátka a test měla slabě pozitivní.
Všechno tohle znám ze zkušeností,přesto jsem tak blbá a blbnu tady jako malá a to sem dost stará.Určitě testnu v pátek než pojedu,ale je to stejně 28DC,takže den kdy bych to měla dostat.
Jsem smířená,byl to poslední pokus.

bubulina1983
14. kvě 2014

@rendy73 - ještě neházej flintu do žita, i když člověk se musí připravit na všechny varianty, i když nejsou dobré viď? ale já vždy raději počítám s tím horším vyýsledkem abych z toho pak nebyla moc smutná 😖 tak ale však ještě uvidíš, třeba budeš mile překvapena ...
@luca 16 - jak pak je dnes 8.DPO? kdy se chystáš udělat testík, bude nějaký pokud do konce tohot týdne? máš nějaký "nevsugerovaný" pocit ? 🙂
@raniha - jak je brouku, co konzultace, jak to dopadlo?
@suzik161 - co dělá embryjko v bříšku? do neděle dlouhá doba viď to je děs to čekání..

Jinak holky já dnes 37.1 ale co bude dál je ve hvězdách..

luca16
14. kvě 2014

@bubulina1983 Teplota stále roste, to je určitě dobré znamení 😉 Taky jsem měla dnes 37.1 😀 To by bylo super, kdyby jsi zjistila, že jsi těhulka. Budu s napětím vyčkávat, co se z toho vyvrbí. Jinak dnes cestou do práce jsem dostala šílené křeče jako kdyby do L vaječníku, teď už mě jen mírně pobolívá podbřišek a prsa už mám pár dní jakoby mi je někdo hodil do ohně. Vsugerovaný pocit mám a doufám, že mě nezklame 🙂 První test udělám jen čistě ze zvědavosti v pátek, další v neděli a to už by se mělo snad něco ukázat.

macina23
14. kvě 2014

Ahoj holky.Já byla v pátek na KET.Na krev jdu 23.5.doma jen polehávam a už mě to neba.Jak jste se citily?

bubulina1983
14. kvě 2014

@luca16 - no to se nám to pěkně rýsuje, ty jsi dne 8.DPO, a já tedy 6.DPO, tak si to budem spolu porovnávat 🙂 hihi, no příznaky zatím pěkné, ale víš jak, neříkej hop dokud nepřeskočíš... tak jo budu se těšit na tvé zprávy z pátečního rána
@macina23 - takže taktéž 6 den od vložení, no to je fajn, holky to budeme te´d společně testovat a dělat statistiku úspěšnosti, no jo to víš je to dlouhý, když člověk nic moc nemůže, já bohužel prošla pouze 3.IUI, tak já nemohu s pocity o vložení emryjka sloužit..a jak je ti? v pohodě, nebo něco jinak?

ivekr
autor
14. kvě 2014

Holky, ještě vam sem vložím ty testy, první 30dc (ms jsem mívala cca 26-29)a jsou tam dvojčátka,takze si myslím, ze jedno by vidět nebylo. Pak jsou dal dělané ob den

macina23
14. kvě 2014

Citim se dobře,dnes uplně lehoulince citim břiško,ale nic hroznyho,naladu mam porad taky dobrou. 🙂 .Jen chodim furt čurat. 😀

bubulina1983
15. kvě 2014

Holky ahoooj tak co dnes nic nebude? mrtvo po pěšině, něco nového někde? 😀

unkarka
15. kvě 2014

@bubulina1983 za mě nového nic 😀

bubulina1983
15. kvě 2014

@unkarka - 😀 ty si prdloušek viď? no koukám sem dneska se tady nic neděje, mrtvo po pěšině, nikdo nepíšete, tak jsem to musela zlomit...

unkarka
15. kvě 2014

@bubulina1983 😀 😀 😀