Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 A jak ty? Jak se cítíš, mamino???

bubulina1983
21. črc 2014

@suzik161 - to je dobrý znamení, že je ti fajn, no mě hned od 2-3.dne začaly natíkat ty prsa, jináč nic, tak jak budeš chtít,ale já si myslím že beztak budeš testovat, však se znáš 🙂 no já jedu zítra do města taky koupit ještě alespoň 1 krabičku 😀 no co kdyby náhodou ...
No všechno v celku, jen ty prsa mám větší a občas pobolívá bříško, ale zase se mi tam vyrazila ta boule v tom třísle, vůbec nevím, mám strach aby to nebylo nic špatnýho ☹ nebolí to, jen to vypadá jak když se mi tam dělá 8. špek, snad to bude jen ta uzlina....
@luca16 - bůů, tak nic se statistikou se jdu klouzat 🙂

debeee
21. črc 2014

@bubulina1983 já jdu až 11.8 na screening, ale myslím, že je ještě brzy 🙂 Můj prvotní pocit byla holka tak se snad splní 😀

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 Já chci určitě koupit clear blue. Já se znám a vy víte jak to chodí, už tu přemýšlím, že do toho města zajedu hned 😀 jen jsem 7.a 9. den trošičku zašpinila, ale to si tam prcek dělal určitě místo 😀

raniha
21. črc 2014

@debeee Děkuji moc..asi to tak udělám 🙂

bubulina1983
21. črc 2014

@debeee - aha, tak to budeš napnutá ještě 3 týdny, a chcete to vědět? já bych to taky chtěla vědět 🙂 já nemám ráda překvapení 🙂 i když už tu bylo takových případů, že to bylo na 100% jasný a stejně se narodilo něco jinýho .-)
@suzik161 - no právě že tě známe, tak víme že si to určitě nencháš ujít 😀 špinění je dobrý, pokud to není krvácení..teď už je to v pořádku ne? clearblue ukazuje týdny?

ivekr
autor
21. črc 2014

@bubulina1983 ty jo fakt tomu nemůžu uvěřit, že jsem to tu opravdu odstartovala...to je taaakk nádherný holky 😀 Víte jak mi teď šlo mé malinké ego nahoru 😀 😀 😀 zakladatelka a ještě pěkně odstartovala a nakazila těhu bacilkama svoje ovečky 😀 😀 Néé dělám si srandu. Jen že roky roky nic a teď tu každý měsíc navyšujeme statistiku hihi.
A co manžel Jani? taky tomu nevěří. Můj tomu nevěřil po těch letech 😀 a ještě první fotku z ult nevěřil, prej ta černá tupka ještě nic neznamenala 😀 😀 Joo a jak rychle se vzpamatoval, když z jedné černé tupky byly 2 srdíčka 😀 😀 😀 Holky to je paráda ty jo.
Jinak co se týká prs holky, tak mé miniaturní dvojky mají teď v půlce těhu velikost 4 😀 takže se trochu děsím, kam až dorostou 😀
Jinak kdyby bylo mimi jedno, tak bychom pohlaví taky asi nechtěli vědět, ale že jsou dvě a přeci jen výbava už stojí víc, tak jsem to vědět chtěla, abych už shánila od mamin na bazárku buď růžovou nebo modrou. ono těch neutrálních moc není na těch bazárcích.
Jinak co jsem ve skupině u nás " prosincovky"..tak holky odhaduju že snad 90% (fakt střílím) jsou v bříškách kluci 😀

bubulina1983
21. črc 2014

@ivekr - Iví díky, já pořád taky ne, ale pomalu se nechávám přesvědčovat, nemám manžu ale přítele, nejsme vzítí a řešit to zatím nebudeme, Tak ten tomu vůbec nevěří, že je jště brzy a je hodně střízlivej, asi jako ten tvůj ale já se nebojím ono to přijde, až mu to budu potvrzovat víc a víc 😀 má strach asi ze zklamání, je to hroznej mazel na děti, a dlouho je chtěl a teď konečně má naději, ale bojí se... No jo vytvořila si tu pěknou skupinku oveček, a za chvilku budeme mít každá svoje jehňátko 😀 je super že tu spolu tak držíme a neprdíme na to, je fajn si s někým o čemkoliv popovídat !!! Tak tu tvou velikost ocení aspoň manže ne?? 😀 že má doma konečně kozatici 😀 no oni klučičí spermící jsou rychlejší a bojovnější, tak těžko říct...ale není to fuk, hlavně když to bude zdravé !!!!

bubulina1983
21. črc 2014

Holky chtěla bych se vrátit do práce zpátky, co myslíte? jsem kancelářská, dělám asistentku, jinak jsme tam 2, mladá tam byla na zaučení, kdybych se už nevrátila...kdy byste mi to schválily?

luca16
21. črc 2014

@ivekr Teď jsi mě vážně vyděsila. Do půlky těhu jsi skočila o dvě čísla, jo? 😲 Já záčínám na 4 a už jsou mi malé všechny podprsenky, takže musíme jít koupit tento týden novou 😒 Nestraš mě, nechci mít 6 😀

bubulina1983
21. črc 2014

@luca16 - juchůůů holky vy budete jako dolly baster 😀 to bude přehlídka 😀 já chci taky 😀

debeee
21. črc 2014

@bubulina1983 @luca16 Já začínala na 5 a věřte mi že žádná sranda, ted je mám tak o další 2 čísla větší. Jediný kdo z toho má radost je manžel, ten je z nich doslova hotovej 😀 😀 Nedej bože abych se před ním svlékla 😀 😀 Jestli se mi ještě zvětší tož abych šla na letiště pro padáky a po porodu a po kojení si do nich asi budu kopat 😀
A jak zvládáte ty horka ženy? Já asi brzy zavařím větrák, ten u nás jede 24 hodin. Kdyby se aspon ochladilo v noci 😖

luca16
21. črc 2014

@debeee No, abych řekla pravdu, manžel si taky zrovna dvakrát nestěžuje 😀 Ale děsím se toho, jak budu vypadat po kojení. To už abych plánovala další a další, aby si drželi tvar a velikost 😝
Horka jsou nesnesitelná. Větrák nemáme a proto mám otevřeny všechna okna do průvanu - ten by ovšem byl, kdyby venku foukalo 😀 Zítra už má být líp, tak snad se dočkáme. Opravdu budu radši chodit s břuchem přes zimu než trpět tyto horka 🙂

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 jj, je to v pohodě, bylo to opravdu jen špinění. Tmavé a jen tak trošku na toaleťáku. Už mám 4testy doma. Jj, clear blue je digitální, ale dneska jsem ho nesehnala 😒

suzik161
21. črc 2014

@ivekr nestraš, já měla 4 před, teď nosím spíš plavky, ptž jsou mi příjemné a mít ještě větší????? Olalala, to půjdou nejdřív prsa, pak dlouho nic a pak já 😀

suzik161
21. črc 2014

@debeee teda, ty jsi mě pobavila, až jsem brečela 😀 😀 😀

bubulina1983
21. črc 2014

já se z vás asi po..... 😀 😀 to je super téma 😀 😀 dobrý den, kozy ven, nashledanou kozy stranou 😀

luca16
21. črc 2014

@suzik161 😀 😀 😀 😀 😀

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 aspoň se zasmějeme 😀

debeee
21. črc 2014

Jsem ráda, že Vás to pobavilo ženy, ale jsem zvědavá která z Vás mi přidá na plastiku, až je budu chtít dát do cajku 😀 😀

suzik161
21. črc 2014

@debeee
Si myslím, že to pak musíš uhrát na pojišťovnu, to nepůjde přehlédnout 😉 budou samá modřina od kopanců, tak to projde 😀

debeee
21. črc 2014

@suzik161 Asi budu muset, nerada bych je v zimě tahala po posoleném chodníku 😀 😀

bubulina1983
21. črc 2014

@debeee - no jo to by tě mohlo štípat 😀 holky vy ste prdlý já chci taky čtyřky, já s těma svejme dvojkama, su ráda že su ráda, ted mám největší část těla břicho, jsem jako slon, hlavně aby mu nelezl chobot 🙂

lenkas26
21. črc 2014

Holky tak mi volali ze Sanusu že nakonec ještě to jedno embryjko povyrostlo takže máme jedno zamražený 🙂 tak se mi trošku ulevilo kdyby to náhodou nedopadlo s timhle co už mám vevnitř 🙂

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 já to říkám furt, že někomu daruju!!! Tak já mám zase největší ty prsa, nevidím si přes ně na nohy, nedávno mě to zaujalo. Břicho jsem měla i předtím, teď ho mám taky, ale podbřišek mi ani nejde zatahnout, takže, teď nosím trička manžela 😒

lenkas26
21. črc 2014

Jo a s těma prsama nestrašte já mám 5 a jestli mi ještě povyrostou o ty 2 čísla jak říkáte tak to budu muset shánět nějaký stany abych nemusela chodit na ostro 😲

suzik161
21. črc 2014

@lenkas26 stany jsou taky dobrý!!!! 😀 😀

lenkas26
21. črc 2014

@suzik161 no mě teda prsa trošku povyrostly i po tech hormonech 🙂 poznala jsem to na podprsence 😅

bubulina1983
21. črc 2014

Holky pršííííí, ne neprší leeeeejjeee, juchůůůůů, hm a padaj kroupy, chudák moje zahrádka ☹
@suzik161 - tak jo já chcu jedno tvoje číslo se hlásím
@lenkas26 - super zpráva, tak vidíš jedna pojistka zůstává, ale nebudeš to potřebovat víš 😉

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 u nás už bouřka proběhla taky a hned se lépe dýchá. 😀 super, třeba bychom dostaly množstevní slevu, já zmenšit a ty zvětšit 😉