Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

terezmachy
17. zář 2014

@bubulina1983 v pondělí jedu na kontrolu tak uvidime,beru Estrofem, doufám že po tom nepriberu, jinak mas pekny brisko, tak bych takovy chtela, ja mam tak akorat ted špeky,ze Zubří znám Radka a Lenku Havlíčkovi, ted bydlí v Dalečíně 😉

bubulina1983
18. zář 2014

@terezmachy - tak budu držet moc pěstičky, aby to ted určitě vyšlo a mrazáček byl ten pravý, moc ti to přeju!

Jinak holky já byla včera na UTZ k NT screening, tak jsme 12+6 a mimík tam plaval a šermoval, úplnej fotbalista, ale MUDra říkala že děti nemají UTZ rádi proto se strašně mrňají, protože jim to rozvibruje plodovku a ono to do nich strká 🙂 všechno v pořádku, krevní testy, akorát mám nižší tlak a málo červených krvinek tak jsem dostala železo. Ptasla jsem se na pohlaví, tak říkala že to vypadá na pindíka(ukazovala takovou kuličku - já bych to teda nepoznala🙂, ale co sem pak študovala na internetu tak v tom 13.tt se to dle UTZ pozná tak 50:50, pro inspiraci jsem našla na angl.stránkách obrázky porovnání vývoje pohlaví, tak mrkněte, ve 13. týdnu je to hodně podobný, tak si musím počkat do 20.tt.
http://www.baby2see.com/gender/external_genital...

A jak vy se máte? nějaké novinky? pochlubte se??

ivekr
autor
19. zář 2014

Holky poradte,jakou barvu?

bubulina1983
20. zář 2014

@ivekr - ahoj IVI ja dávám hlas modre,mám rada vesele barvy s alespon bude videt ze jedes 😀 ja bych chtela cerveny...ma velký kola to je fajn a podivej se hlavne na vel.vnitrni boudicky,ať se ti tam vejdou i s fusakama.ja asi vyberu nej.retro kocarek,moc se mi libi ty veliky kola

ivekr
autor
20. zář 2014

@bubulina1983 děkuji za názor,no nakonec vítězí praktičnost,takže ten tmavě zelený 😀 noo u dvojcatovych kočárku zase možnost na velikosti koreb nejsou vis,potřebujeme projet dveřmi a všechny jsou sirky cca 30cm korba. Ja miT klasicky fusak nebudu,to bych se nedoplatila.podařilo se mi sehnat úžasnou teplou deku kterou zapnes jak spacak,tak to vyresdim tak

unkarka
22. zář 2014

ahojky děvčátka tak jak se tu máte??? U nas nového nic,stále v práci kolotoč.Nemám čas sem ani napsat,jen vždy přečtu a mažu pryč.

debeee
24. zář 2014

Čau ženy, tak se Vám po 14 dnech hlásím. Včera v Budějovicích kontrola po plodovce a prcek roste jako z vody 😀 Jsme na něj hrozně pyšní, že to tak krásně zvládl a vydržel. Byla se mnou i budoucí prvobabička, chuděra zažila utz před 27 lety tak z toho byla docela paf, ale nadšená 😀
Minulý pátek jsem měla první pohyby, v restauraci, málem jsem ani nedojedla jak jsem z toho byla hin 😀
A co ten srázek děvčata? Datum navrhněte Vy pracující

bubulina1983
25. zář 2014

@debeee - ahojky matko 🙂 to je skvělá zpráva, že se mimík má k světu, to je moc dobře, teď už to snad bude jen a jen lepší a kolik máte cm? a v kolikátém si tt? že bych se začala taky těšit pomalu na nějaké pohyby? a co z prsou už ti něco teče 😀 ?

@debee + @luca16 + @unkarka + @ivekr (ty asi bobí nic, viď ☹ + @elisc + @raniha + OSTATNÍ
Já jsem na to teď taky myslela. že se musíme domluvit, příští týden je říjen, tak holky kdy??????????
No mě je to jedno,a le jsem spíš pro SO nebo NE, odpoledne do Jihlavy a večer zpět by se mi v týdnu asi nechtělo..takže za mě navrhujivíkednové odpoledne

debeee
25. zář 2014

@bubulina1983 Jsem 20+0tt a kolik měříme to nevím, neměřil nás, ale podle tabulek bychom měli mít kolem 25cm, už se měří součet celého těla. Myslím že na tečení z prsu je asi brzy nebo se mi to až ven nedostane jak je mám velké 😀

Ten srázek klíďo i o víkendu, podřídím se většině 😀

elisc
25. zář 2014

@bubulina1983 Ahoj, nějak nestíhám ani odpovídat.
Já také přes týden nehrozím, z práce přijíždím kolem páté a navíc 3 dny v týdnu po práci doučuju bráchu aj.
Bohužel jsem zjistila, že ani o víkendech to se mnou nebude v říjnu moc slavné. Nikdy jsem si neuvědomila, kolik příbuzných má narozeniny právě tento měsíc 😀 No, vypisovat kdy nemůžu nemá cenu, asi napíšu kdy můžu. 🙂 V říjnu bych snad mohla akorát hned ten první víkend, pak snad 19.10. v neděli a tím jsem bohužel veškerou kapacitu vyčerpala. Další volný víkend mám až 1.-2.11.
Když to tak vidím, co mě čeká, asi mě klepne, už takhle jsem šíleně vyčerpaná 😒

luca16
25. zář 2014

@bubulina1983 Ahoj, já jsem přímo z Jihlavy, takže pro mě víkend není problém. Co vím, tak jsem mimo Jihlavu víkend 17.-19.10. Jinak zatím můžu kdykoliv.

bubulina1983
25. zář 2014

@luca16 + @elisc + @unkarka - takže nám holky z toho vylezl akorát termín buď 4. - 5.10 nebo 1.- 2.11

elisc
25. zář 2014

@bubulina1983 Holky na mě se vůbec neohlížejte, kdo ví, jak to nakonec bude. Abyste se mi nepřizpůsobovaly a mně do toho něco nevlezlo. Normálně se domluvte spolu a já se pokusím přijít, když to půjde.

ivekr
autor
25. zář 2014

Ahoj holky,tak jsme dnes po kontrole v Brně. Kluci se drží a zatím vše OK. Nicméně max 4tydny a jdou ven. Tak to uteklo! Od př.týdne monitory a znovu napichat kortikoidy na plíce. Dnes váha 1,5 a 1kg. Dle MS jsme 29+1 a dle ukt odpovídají 30 a28.t.
Holky srasz jde bohužel mimo me

debeee
25. zář 2014

Tak to Bubu rozklepni a uvidíme jak to dopadne 😀
@ivekr Hlavně aby všechno dobře dopadlo a aby jste byly všichni 3 v pořádku. Držím palečky a tfuj tfuj tfuj. Jakoukoli změnu hned hlas 😀

bubulina1983
26. zář 2014

@debeee - proč já 🙂)) hihi, já jsem tady kápo ? 😀 já nevím teda holky, tak co příští sobota 4.10. ? nevím např 14 hod, ať nazpět nejedeme po tmě... ale nevím kde, prosím @luca16 aby něco vymyslela - utulného, příjemného....
takže pro shrnutí ...zatím se srazu zúčastní: @debee + @luca16 + @elisc + BUBU

@ivekr - ahoj maminko, to jsou super zprávy, že jsou mimísci v pořádku, jak si na tom s chystáním, výbavička apod, co kočýrek už ho máš koupený nebo jen objednaný? a jak ti Iví je, jak se cítíš...škoda že nemůžeš s námi ☹ ale mi tam na tebe nezapomeneme, neboj..

ivekr
autor
26. zář 2014

@bubulina1983
@debeee dekuji
Ahoj holky. Bubu kočárek mám vybranej jen v hlavě, ale objednávat ho budeme asz se narodí. Az bude jistota,ze to oba kluci zvládnou. Sice roste a věříme mu, ale porad se jim něco nezdá,tak pro jistotu.
Jinak kdyby čípek byl OK a mohla bych dýchat hihi bylo by i fajn. Spodek bříška teda pne, bolí,tlačí,už jsou velcí,takže jedna hlavička v žebrech, druha na čípku. Nohy,ruce...někdy je to krásný a někdy ty pohyby bolí. Ale zvykaym si na bříško a do 4 týdnů nebude,mi bude smutní.ani jsem si ho v tom omezení ( od května vlastně) nestihla užít. Ale uleví se. Je to náročný, otočit se bolí....noo občas masakr.
A jak ty se cítíš?patris k těm šťastným tehulim?

luca16
26. zář 2014

@bubulina1983 + @debee + @elisc + @unkarka + ostatní
Noooo, co třeba Masarykovo náměstí? Tam trefí snad všechny a kdyby náhodou bylo plno (o čemž pochybuji), těch restaurací k posezení je tam víc. Můžem zajít třeba do nekuřácké kavárny na dolním náměstí - Tuzex: http://tic.jihlava.cz/vismo/o_utvar.asp?id_org=.... Co vy na to?

bubulina1983
26. zář 2014

@ivekr - si moc statečná, a moc ti přeju aby to všechno dobře dopadlo, když jste už došli takhle daleko. Uvidíš že budou klucí v pořádku, na chvilku ti je strčí do pekárny a potom hurá domů k mamince 🙂 no jo o dejchání mi nemluv, já jsem v začátku 4.m. a čekám jen 1 a kolikrát mám s dýcháním taky problémy...a to jsem teprve na začátku. Jinak asi budu patřit k těm štastnějším, krom toho že se do ničeho nevejdu, a chodím častějc čurat minic není, špatně vůbec, chutě nemám, přibrala sem tak půl - 1 kilo, ale prej mám hodně vody, tak je to fajn. Ivuško, drž se, všechny na tebe tady myslíme, jaká si statečně a jak to pěkně zvládáš !!! Jak píše @debee, při jakékoliv změně nám dej vědět 😉

bubulina1983
26. zář 2014

@luca16 - to vypadá moc pěkně, nekuřácká a zákusky, já jsem PRO 😀

debeee
26. zář 2014

@luca16 @bubulina1983 + ostatní Tak teda v sobotu 4.10. ve 14 hod na náměstí u vchodu do Prioru?

bubulina1983
26. zář 2014

@debeee - jo 😀

lentikalena
27. zář 2014

Ahoj holky prosím o radu.Jsem dnes 6.den po transferu jednoho embrya.Dělala jsem si testík a zatím nic.Myslíte,že je ještě brzo a,že je ještě nějaká naděje.Zatím na sobě nic nepozoruji akorád někdy pocítím takové tlačení v podbříšku.Děkuji o vaše rady. 🙂

debeee
28. zář 2014

@lentikalena To je ještě mooc brzy, já měla ducha až kolem 10 dne, tak buď v klídečku a ještě počkej. Jinak držím palečky ať to vyjde 😀

bubulina1983
29. zář 2014

@lentikalena - ahojky, držím pěstičky, jj čekaj děvče čekej, ještě je brzičko...neboj se bude tam 😉

luca16
1. říj 2014

@lentikalena Tak jak se cítíš? Už se na testu něco ukázalo? Držím palce.

bubulina1983
1. říj 2014

@luca16 + @debee + @elisc - ahoj holky, prosím můžu se zeptat jaký jste vybrali kočárek? medituju jestli trojkombinace nebo vechno zvlášť, četla jsem hodně o tom že všechny 3 věci v jednom jsou na úkor prostoru, nebo že jedno je dobré druhé horší...termín mám konec 03-2015 takže mimimu budou v 12/2015 třičtvrtě roku, tak nevím jak se mu dlouho bude chtít být v hlubokém kočárku, a jestli nekoupit sporťák až potom nebo rovnou golfáč, ale to asi ne protože ten má málá kolečka a blbě by se přes zimu jezdilo...achjo...to je dilema

ilonkaseda
1. říj 2014

@bubulina1983 Co vím od sestry, tak ta taky říkala, že už by do trojkombinace znovu také nešla, koupila by prý nějaký levný hluboký a po čase investovala do pěkného lehkého skladného sportáčku který dítko využije déle..Ty trojkombinace jsou podle ní taky hodně ošizené..Ukazovala mi tyto stránky, prý by dnes koupila na ten cca 3/4 rok tento
http://www.prodej-kocarku.cz/cz_classic,336.html

bubulina1983
1. říj 2014

@ilonkaseda - ahojky, moc děkuji za názor, no jo je to poprvý tak člověk pořád neví, přemýšlím tam a zpátky a furt se nemohu rozhodnout, ale asi na to prdím, vyberu hluboký kočár a vajíčko a potom nějaký lepší sporťák...zdají se mi ty trojkombinace (pokud to není Xlander nebo G3 kolem 25.000,-) takový pofidérní....

debeee
1. říj 2014

@bubulina1983 Já si vybrala Dorjan Butterfly a jdu do trojkombinace. Kámoška má taky Dorjana a sporťák se mi ošizený nezdá.Je bytelný, polohovatelný a i na zimu bude super až bude prckovi 3/4 roku a nebude chtít být v hlubokém.