Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
9. lis 2015

@luist Ahoj, vim že zklamání je šílené, ale neboj, udělají vám imuno a určitě přijdou na něco! Hlavu vzhůru. My se nevzdáme😉

luist
9. lis 2015

@veervit jak říkáš my to nevzdáme. Nad tim imunem přemýšlím jestli jet či ne.. jestli nejít až by to třeba nevyšlo podruhé.. holky co vaši chlapy ten můj to teda nese dost špatně :(

lenik33
9. lis 2015

@luist To je mi lito...urcite bych do toho imuna sla,aspon se zjisti,kde je problem a ta lecba bude urcite cilenejsi a smysluplnejsi 😉.

lenik33
9. lis 2015

@luist Chlapi,to je kapitola sama pro sebe 🙂...to,ze jsou jesitni je jasny.a kdyz se zjisti,ze problem nespociva v zenske, ale v nich (tak to bylo i v nasem pripade. obecne ted problemy na strane chlapu zacinaji v lecbe neplodnosti prevladat nad temi zenskymi),tak to jejich ego pochrouma uplne silenym zpusobem,i kdyz to jako tvrdaci samozrejme nepriznaji.na kazdyho asi funguje neco trochu jinyho,ale u nas,kdyz se prislo po neuspesnych IUI na to,kde je problem a kdy mi bylo od myho chlapa dokonce predhozeno,ze si pripada spis jak chodici spermabanka nez jako chlap,tak jsem zvolila rozmazlovaci taktiku.v obdobi pred IVF jsem se snazila,aby jsme meli cas sami pro sebe,vyvarovala jeho oblibena jidla,v posteli to bylo zase jako driv,protoze jsme proste neresili bazalni teplotu ani plodny dny.takze za me rozhodne rozmazlovat,aby ten dalsi boj snasel lip a byl zase tou oporou,kterou vsechny potrebujeme 😉.

luist
9. lis 2015

@lenik33 přesně jak říkáš.. jenže u nás to je ještě to že za to může a přitom já procházím těmi injekcemi narkozou a tak a když mu říkám že to zvládnu že to není tak hrozný a hlavně druhá štace už nebude o nevědomi ale už víme co a jak bude.. jenže to mu nevysvětlím on to bere tak že v jediném životním ukolu zklama. Ja to beru pozitivněji hlavně když nam bylo řečeno že to půjde aspoň nějakým způsobem.. tak teď máme tři měsíce se připravit na další pokus tak snad to bude v pohodě když se to trošku rozleží v hlavě...k

lenik33
9. lis 2015

@luist To bude dobry,vsak on to zvladne.ted budou Vanoce,tak se muzete trochu uvolnit,stravit cas spolu 😉...my zensky jsme proste na to materstvi naprogramovany,kdyz prijde nas cas,tak jsme ochotny udelat pro vytouzene mimi temer cokoli,kdezto oni se k tomu rodicovstvi musi tak nejak propracovat a plne ho zacnou vnimat,az kdyz se prcek narodi.

evulinka10
9. lis 2015

@luist To mně mrzí ☹ ale určitě bych do imunologie šla. Nám se také 1 IVF nepovedlo, tak jsme jeli do Prahy na imunologii a ještě jsme šli na genetiku do Jihlavy, vyměnili jsme prášky no a 2 pokus vyšel 😉

luist
9. lis 2015

@evulinka10 mi tedy genetiku u máme a je ok.. já v ten druhý pokus věřím 🙂

veervit
9. lis 2015

@luist Také bych určitě šla na imuno. Když tam zjistí problém, alespoň by jsme šli už do druhého pokusu už s více informacemi. A přijde mi, že se i naše tělo šetří popřípadě když by byl problém a opět by se nezadařilo.. A ti chlapi.. My nejdřív měli problém u manžela a neustále js ho musela uklidňovat, že ho dáme do kupy a teď když už je ok, tak zase uklidňuje mě, ze to zvladneme. Doporučuji ho uklidňovat a vyzdvihovat... Přece jen to jsou chlapi😉

jenies
9. lis 2015

tak u nás tento měsíc nic... mrcha dorazila o 5 dní dřív, nu alespoň se nemusím trápit... ☹

veervit
10. lis 2015

@jenies a jej, tady je to teď nějaké zapeklité. Já to měla také tak. Hlavně nesmutnit a jupí do dalšího pokusu. Příště to dopadne😉

luist
10. lis 2015

Malý dotaz jaký přístup k pacientum mají v Praze na imunologii. Sestra mě teda přišla už po telefonu docela arogantní.. ať vím na co se máme těšit

evulinka10
10. lis 2015

@luist My jsme problém neměli, sestry byly usměvavé a ochotné 😉

sarasanus
10. lis 2015

@luist kde v immunii? Na kdy vas objednali jestli muzu vedet? Jestli jsi volala dnes dopo, tak to tam toho je strasne moc... 🙂 odbery pro pary 🙂 ale jinak to vcelku slo, tak jako v sanusu jsou extra mili vsichni, tak tohle je trochu vic anonymni a jine, to je pravda...

luist
10. lis 2015

Do Prahy. První co mi řekla že výsledky budou 8.1. a dojed máme některé úterý teď v listipadu poslední kdy můžeme je 1.12. Což bude náš den dřív to nevýjde muži v práci bohužel

luist
10. lis 2015

@sarasanus jj immunia

sarasanus
10. lis 2015

Jj tak to tak vychazi, nam v sanusu rekli ze tak cca 2 tydny objednavaci a taky jedem az koncem prosince, odber mame nastesti za sebou! Doporucuji jet brzy rano, dorazili jsme tam pred 8, krev sla rychle, vyplni s vami dotazniky.... Ale pak jsme odchazeli asi za hodinu a pul, odber tam jeden typek chudak moooc zdrzoval ;) chudaci chlapi :D

suzik161
10. lis 2015

@luist na imuno jsme byli taky, zjistili mi, že mám zvýšené NK buňky. 6týdnů před Ketem jsem měla brát Prednison. Jelikož mi to ten měsíc nevyšlo, brala jsem je 10týdnů a když jsme se dohodli, že v listopadu loňského roku půjdeme na to. Už jsem byla z domu těhotná. Takže nám imuno určitě pomohla. Vloni tam byli v pohodě, ale teď nevím.

luist
10. lis 2015

@suzik161 ja si myslim ze mi na prirozene poceti nikdy nedosahnem mame spatny spermiogram... ten pregnison jsem behem prvniho pokusu brala tak uvidime priste...

suzik161
11. lis 2015

@luist já ho vždy brala taky, ale takhle dlouhodobě zabral 🙂 nikdy neříkej nikdy!! 🙂 zase pak budeš překvapená

meisinka
11. lis 2015

Holky zdravím..nevíte náhodou, jestli delaji v Sanusu i nativní nebo minimální cykly?? Na jejich strankach jsem to nikde nenašla..

andreee86
12. lis 2015

@suzik161 ahoj mamino, jak se daří? Rostete jako z vody? 😉

suzik161
13. lis 2015

@andreee86 ahoj, Jj roste úplně neskutečně. V neděli měla 4měsíce a už je to skoro malá slečna, je strašně zvědavá 🙂 co ty, jak se máš?? 🙂

andreee86
13. lis 2015

@suzik161 tak to je krásné, chtělo by to vložit taky nějakou fotečku, pochlubit se Deniskou 🙂 to už začínáte zavádět příkrmy, viď? Já se mám celkem fajn, v neděli jdu na OPU, ale Škurla tam tento týden není, tak jsem byla dvakrát u Kučery. Tak snad to vše půjde dobře a tak čtvrtek nebo pátek mě čeká vklad 🙂.

suzik161
13. lis 2015

@andreee86 plně kojím, takže příkrmy přijdou až v půl roce. Budeme ti s Denčou držet palce moc!!!!

andreee86
13. lis 2015

@suzik161 no ta je krásná, bobíšánek malý, určitě vám dělá jen samou radost. 😉 tak zatím jsem naladěná pozitivně, uvidím, co přijde, až budu doma. Ty dva týdny budou nekonečné.

suzik161
13. lis 2015

@andreee86 dělá, je to náš miláček 🙂 jen nějak rychle roste, jsou jí 4měsíce a už by lezla a seděla, takže mi zbývá už jen pár měsíců muchlování. Věř tomu, teď už to vyjde!!!

pavlina1976
13. lis 2015

@suzik161 Ta je krásná! Už se taky těším 😉 . Taky bych ráda holčičku 🙂.

suzik161
14. lis 2015

@pavlina1976 vidíš to, já chtěla kluka, že se o holku nebudu umět postarat a teď má mnohem víc hadru než já 🙂 malá parádnice. Minulý týden jsme měli vítání a v pátek jdeme na focení. Tak pak dám foto 🙂

!!!!!Holky nevzdávejte to, ono se to podaří!!!!!!

lenik33
14. lis 2015

@pavlina1976 Ahoj,uz mate za sebou genetiku?...nas to ceka za necele dva tydny,pak uz si snad trochu oddechnu...jak ti jinak je?