Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
21. zář 2015

@pavlina1976 Tak co holka zlata, cekame vsechny netrpelive na krasne cislo 🙂

veervit
21. zář 2015

@zwalsh Taky to tu sleduji. A pořád nic.. Doufám, že je vše ok!

zwalsh
21. zář 2015

@veervit Jo taky mam strach ale vzdyt testy silily jen nevim jestli ji nerekli ze cislo je male, predse jen 13 den jeste nemusi byt pres 100 a to ji mohli vystrasit, zbytecne. To je prave ten risk kdyz se jde brzy na testy a na srdicko pak je z toho stres. Ja sla na krev taky drive ale lekar to vedel a tak mi rekl, ze to muze byt i kolem 50. A pak jeste nektere laboratore uvadeji vysledky v jinych jednotkach a to pak vyjde 0.05 a to je taky pozitivni, vim ze sla osobne jako samoplatce a kdyz ji tam nenapsali zdali je to pozitivni tak ty jednotky nemusi znat. Takze treba 80 je 0.08 a pak 137 je 0.137. Ale testy byly hezke verim ze jen dele ceka nebo se nedostala na pc.

pavlina1976
21. zář 2015

@zwalsh @veervit ahoj holky zlaté, jste tak hodné 😉 . Mám dobré zprávy, ale neměla jsem ani minutu času v práci.....Ani jsem nedýchala, když jsem volala na výsledek....A hodnota je 371,9, jupí 😉 . Prý super, i podle toho jak jsi mi psala 🙂. Na utz jdu 14.10. , raději jsem chtěla déle, jsem posera 😀 .

veervit
21. zář 2015

@pavlina1976 úžasný! Konečně to tu někdo prolomil!! Tak to vypadá, že se chytli obě ne?? Prozatím mooc gratuluji 😉

hankazm2
21. zář 2015

@pavlina1976 moc gratuluji! To jsou krasne zprávy

pavlina1976
21. zář 2015

@veervit Nene 😉 , je to 372 ta hodnota, to je tak na jedno 😉 . Doufám, že bude hezky růst 😉 . Hlavně abych už viděla srdíčko!!!!! To budou nekonečný 3 týdny 😉

hankazm2
21. zář 2015

Můžu mít jeste dotaz..? Když si začnu pichat injekce, jak často bdu chodit na kontrolní ultrazvuk? Druhu injekci je asi vícero, ze? Jak dlouho jste si pichali vy ( jen pro zajímavost)? A někde sem tu četla o dlouhym protokolu, muzte me to nektera vysvětlit? Mnohokrát dekuji a nezlobte se za ty otázky....

veervit
22. zář 2015

@hankazm2 ahoj, na utz jsem chodila asi po 4dnech. Injekci je hodne druhu. Já pichala myslim 10dni. A ty protokoly ti kloudně nevysvetlim. Ja mela dlouhý, ale jaky je v tom rozdíl nevím.

zwalsh
22. zář 2015

@pavlina1976 no to je skvele moc blahpreji, ja uz se vcera nedostala k pc tak to ctu ted. Krasne cislo, to vypada na obe 🙂 tak se drz holka zlata moooc drzim palecky a mam radost

pavlina1976
22. zář 2015

@hankazm2 Ano je to tak, chodíš často, aby viděli jak ti folíci rostou a podle toho naplánovali OPU 😉

pavlina1976
22. zář 2015

@zwalsh Jj děkuju moc 😉 . Ale nevím jak to vydržím do utz......Pořád se pozoruju, asi s cvoknu 😀 . Příští týden si skočím ještě jednou na krev, jestli hcg roste jak má 😉 . Do tý doby se budu radovat, že jsem těhotná 😀 . To víš, jak jsem tenkrát neměla srdíčko, tak až ho uvidím, tak si teprve odfouknu! 😉 do tý doby to budou muka 😉

pavlina1976
22. zář 2015

Holčičky mám na vás dotázek, chtěla bych jít v pátek na kontrolní krev, jak má stoupnout hcg, aby to bylo OK? Děkuju moc odpověď.

hankazm2
22. zář 2015
zwalsh
23. zář 2015

@pavlina1976 Pavli to bude vse k, ja si porad dokolecka rikala, ze si to chci uzit, i to cekani. Tak jsem si uzila i nevonostma 🙂 ted me zas trapi zaha 🙂 ja mela hcg po tydnu z 137 na 2655 🙂

pavlina1976
23. zář 2015

@zwalsh Děkuju moc, nakonec jsem se rozhodla, že na kontrolní krev nepůjdu 😉 . Právě po domluvě se sestřičkou, raději abych se zbytečně nestresovala 😉 . Přehodila jsem si utz o týden dřív na 7.10., tak věřím, že už tam srdíčko bude!!!! 😉 . A co ty?

andreee86
25. zář 2015

@pavlina1976 Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, moc gratuluji!! 🙂 Tak snad je konečně smůla prolomena a zadaří se tu nám všem 🙂

pavlina1976
25. zář 2015

@andreee86 Určitě 😉 . Čekám na utz na srdíčko, pak si hlasitě odfouknu a budu se konečně hoooodně radovat 😉 . Teď je to ještě tak napůl 😉

zwalsh
26. zář 2015

@pavlina1976 Pavli možná na to srdíčko vydrž o týden déle to bude jistota a kdyby tam ještě náhodou nebylo to by byl stres, můj doktor řekl že nejdřív na začátku 8tt aby bylo vidět pořádně. To se už teď dá vydržet, mě už v té době zaćalo být špatně takže jsem až do minulého týdne měla denně jistotu 🙂 teď si užívám konečně těhu. Koupila jsem první těhu oblečení a břicho mám teda obrovské vůbec to nechápu neboť do minulého týdne jsem jen hubla. Tak se drž já to vidím krásně pozitivně 🙂

pavlina1976
26. zář 2015

@zwalsh Ahoj, to je krásný!!!! Taky jsem měla hned břicho 😕 , tak doufám, že to znova budu zažívat jako ty 😉 . No já mám brutální rýmu, tak doufám, že to miminku neva.....pořád pšíkám a frkám, dokonce jsem včera měla zvýšenou teplotu...Dnes už je to lepší, ale hlava mě bolí pořád 😒 . Včera odpol jsem si dělala testík a byla tam krásná // hned 🙂 . Dnes ale trochu depkuju, neb mám pocit, že už mě tolik prsa nebolí a žíly už tolik taky nemám vidět. Břicho pobolívá.... A špatně mi taky není....Ale věřím, že tam prostě je a bude to OK a srdíčko už taky bude! 🙂

zwalsh
29. zář 2015

@pavlina1976 Tak jak se vede holka zlata? Ja ted nemela vubec cas jit na kone. Hodne prace v praci a taky jak mmi je lip tak se snazime dodelat byt a hlavne vymalovat nebot pak uz na to nebude cas a bude velke bricho. Konecne jsem vcera v 17tt dostala tehu knizku tak se moc tesim. Jeste nemam vysledky na vyvojove vady budou az za tri tydny ale mam pokoj v dusi. Drzim palecky a dej vedet jak je.

pavlina1976
29. zář 2015

@zwalsh Ahoj, tak to je krásný, hlavně, že první trimestr za tebou a je vše OK 😉 . Moc gratuluju! Já včera večer začala špinit, dnes ráno pokračování, ale horší to nebylo, a žádná červená krev, jen hnědá....Tak jsem volala na gyndu na ambulanci a řekli, že mám přijet, že to zkontrolují raději....Byla jsem úplně hotová, co ti budu povídat 🙄 .
Tak proběhl utz a jsem 5+6, jeden brouček tam je, krásně vyvinutý vaječný váček a je tam ebryjko a už jsme viděly s dr i srdíčko 😀 . Jupí. Dr tomu nemohla ani věřit, říkala, že to vypadá výborně! Tak jsem se uklidnila. Říkala, že to špinění může být jak odchází to druhé, a možná tam mám malinký hematom, ale říkala, že určitě nemůže ohrozit miminko. Takže těhotenství potvrzeno a srdíčko taky. Tak doufám, že příští týden bude už lépe vidět a že bude tlouct jak o závod 😀 .

pavlina1976
29. zář 2015

Děkuju moc za srdíčko!!!!! Pošlu ho dál až přijde čas 😉

kacka49
1. říj 2015

Ahoj holky, dnes jsme byli na spermiogramu i na krvi, řeknou mi výsledky po telefonu, když si tam zavolám? A do kolika tam bývají? Díky 😉

lenik33
1. říj 2015

@kacka49 Ahoj, v Sanusu bývají do 15:00. Po telefonu ti výsledky určitě neřeknou, pokud jste měli žádanku od tvého gynekologa, tak je buď posílají k němu (tak to udělali, když byl manžel na prvním spermiogramu, ale to jsme ještě do Sanusu nechodili, šlo jen o ten spermiogram), nebo se musíš objednat na další schůzku, kde ti doktor nejen řekne výsledky testů, ale i navrhne další postup v léčbě 🙂 .

kacka49
1. říj 2015

@lenik33 děkuji 😉, myslela jsem si to, jsem objednaná na příští pátek na ultrazvuk, tak to nám asi pan doktor řekne výsledky 😉

veervit
3. říj 2015

Ahoj, potřebovala bych radu. Před měsícem jsem byla na IVF, nepovedlo se a tento měsíc mám už týden zpoždění. Test nic.. Je to možné diky odběru vajíček? Nebo co teď?

pavlina1976
3. říj 2015

@veervit Ahoj, no já bych ještě zkusila testík třeba zítra. Nebo zajít na gyndu, aby ti ms vyvolali. To víš, ty hormony atd není nic dobrýho ☹ . Ty jo to by bylo super, kdyby se vám to povedlo přirozeně 😀

jenies
3. říj 2015

ahoj holky, jsem v Sanus nováček, s manželem se snažíme o miminko už 2 roky a zatím se to nepovedlo, tak si zkusíme nechat pomoct. Nikdy nemáme nic jen tak, takže holt i na to miminko si budeme muset počkat. Ještě před návštěvou Sanusu jsem byli na genetice ( kvůli zátěži v rodině ), ta byla v pořádku a na spermiogramu - pak nád moje dr poslala do Sanus. Chodíme k panu doktoru Kučerovi a máme za sebou odběr krve - tam vše ok, utz 12.DC - tam mi řekl že ovulace neproběhla, ale že neprobíhá každý měsíc a teď beru utrogestan ( ten jsem brala i dřív na srovnání MS) a jak budu dobírat, jedu tam znovu. budu moc ráda, pokud se k vám můžu připojit a probrat všechno, co nás čeká, nebo kdo už má co za sebou... 😉 😉

veervit
3. říj 2015

@pavlina1976 zkusím, ale myslím, že tam nic nebude.. Musí to byt vážně svinstva, toto se mi ještě nikdy nestalo. Tak uvidim.