Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
7. dub 2016

@andreee86 jasný, tak to je lepší být doma. Já jsem asi v práci víc v klidu.. Ještě jsem nezačala. 18.jedu na tu 1.utlumovací injekci a už se na to nějak těším. Teď už vím, že já jsem v pořádku, tak se těším, že udělám pro mrně maximum. 😉

veva1211
7. dub 2016

@andreee86 Ahoj Andrejko u jake jsi pojistovny?

missuttka
7. dub 2016

@unkarka taky znam takove pary.. clovek nikdy nevi jak to osud zamota

veervit
7. dub 2016

@missuttka ono vydržet ten šílený nápor na nervy, to je opravdu zkouška vztahu..

unkarka
7. dub 2016

@veva1211 u nás to nebylo kvůli tomuhle ale to je jedno.mě je teď fajn.

andreee86
7. dub 2016

@veervit no jasně!! Úplně chápu, že se těšíš. Konečně se to rozběhne a brzy budeš těhulka a budeš nás informovat a pak zase podporovat nás 🙂 moc ti držím palce. Jak jsi minule snášela stimulaci?

andreee86
7. dub 2016

@veva1211 ahojky, mám 111, proč se ptáš? 😉

veervit
7. dub 2016

@andreee86 kéž by!!! Doufám, že to tak bude. Já to vše snášela úplně v pohodě. Akorát se moc netěším na opu.. Ale zvládla jsem to minule, zvládnu to i teď😉

veva1211
7. dub 2016

@andreee86 jen ze holky povidali ze 111 proplaci v nejake hodnote bezlepkovou dietu pro tento rok..?Tak nevim co je na tom pravda...Zkus brnknout na pojistovnu hm.

veva1211
7. dub 2016

@veervit procpak se netesis na opu Veru?

andreee86
7. dub 2016

@veervit no jasný, zvládneš to levou zadní! Kvůli narkóze, myslíš? Přeji ti pěknou úrodu vajíček 🙂

andreee86
7. dub 2016

@veva1211 aha, to jsi moc hodná, děkuji za informaci. Všeobecná proplácí studentům do 26let. To už se mě netýká 🙂 a co ty, jak pokračujete?

veervit
7. dub 2016

@andreee86 narkóza byla úplně v pohodě, až jsem jim řekla, že mě mohli nechat spát dyl... 🙂 Ale po opu to břicho nebylo dobry. Hodně jsem pila, ale ta bolest odpoledne nebyla příjemna.. Na to jediné se netěším..

veervit
7. dub 2016

@andreee86 a Děkuji. Snad jich bude dost.

andreee86
7. dub 2016

@veervit třeba to bude teď úplně jiné a ani o tom nebudeš vědět. Mně zase bývá špatně po narkóze 😒

andreee86
7. dub 2016

@veervit a budeš mít jiné hormony nebo stejné jako minule?

veervit
7. dub 2016

@andreee86 stejné. Dá mi prý menopur. Prý je dobré, že z 5ti oplodnili 5 vajíček. Tak to prý nechá.

veervit
7. dub 2016

@andreee86 tak to já o narkóze ani nevěděla. Každá to máme jinak. Hlavně aby to u všech mělo dobrý konec😉

andreee86
7. dub 2016

@veervit tak to je dobré, já měla 12 vajíček, oplodnilo se šest, pak dodatečně ještě čtyři, ale kultivaci vydržely jenom dvě 😒 pokud půjdu do dalšího pokusu, tak se zeptám, jestli nejsou nějaký lepší hormony, źe si klidně připlatím, ale chtěla bych kvalitnější vajíčka, abychom popřípadě měli více na zamražení. Kolik jsi doplácela na Menopur, nepamatuješ si?

veervit
7. dub 2016

@andreee86 ty jo, tak to nevím. Ale zitra kouknu. Mám to napsane. No ono je asi opravdu lepší miň a kvalitní.

andreee86
7. dub 2016

@veervit přesně, lepší méně ale kvalitnější. Takže bych opravdu ráda něco jiného. Také jsem četla, že jsou i hormony, které se aplikují pouze jednou. Dostaneš injekci, která se zřejmě uvolňuje nějak postupně a jen jezdíš kontrolovat, jak ti rostou follíci. Nehledě na to, že po těch minulých jsem měla ten OHSS. Z toho, že vydržely jenom dvě jsem byla pěkně zklamaná 😒

karkab
7. dub 2016

Ahoj holky, jak se máte? Dlouho jsem tady nebyla, ale stíhám Vás číst 🙂 akorát s tím odepisováním jsem na 4 🙂 U nás nového nic, ještě se snažíme přirozeně, ale moc tomu nedávám. plánujeme to druhé IVF, ale momentálně jsem ve fázy, kdy nevím kdy na 2.IVF půjdeme, mám strach, že to zase nevyjde a že mě to položí ☹ Je to špatně, já to vím, že bych takhle myslet neměla, ale nemůžu se to u ubránit. Nemám si s kým o tom popovídat, jenom s rodinou a kamarádkou, spoustu lidí to nechápe a neví čím si my všechny procházíme, kterým to nejde. Jsem z toho smutná, padla na mě nějaká depka. Holky, opatrujte se a já se zase ozvu 🙂 Od Vás čekám samé dobré zprávy 🙂

veervit
8. dub 2016

@andreee86 tak za menopur jsem zaplatila 5500,- ono by to bylo maličko vic, ale mě doma zbyl menopur po iui a tak jsem ho mohla použít. A ty jsi mela co? Já zase vím, že jsou nějaké čisté a špinavé hormony nebo tak nějak a ja mam zrovna ty špinave.. Na to sechci zeptat. Tak o te jedne injekci nevím.. Hele a nevíš něco o nativnim ivf? Docela se mi to libi

andreee86
8. dub 2016

@veervit nativní IVF je s minimální stimulací nebo žádnou, ne? Já bych se toho bála z toho důvodu, že by mi odebrali jenom jedno vajíčko (max. dvě) a vzhledem k tomu, že my jsme ve finále z 12 vajíček měli jen dvě embrya, tak bych se bála, že by nebylo co vkládat. I když v nativu se tuším nechává kultivovat tři dny. Plus vidím v tom, že do sebe nerveš hormony. Ale já osobně bych nativní IVF cyklus využila až kdybych měla vyčerpané pokusy na pojišťovnu nebo nějak sníženou ovariální zásobu. Něco jiného je ale KET provedený v nativu, do toho jsem chtěla jít, jenže mi nenarostla sliznice. Já jsem měla Puregon v peru. A právě už si nepamatuji, kolik jsem platila, ale myslím že 7000, ale teď nevím, jestli to není blbost. Ta první ampulka mi nestačila a ještě jsem dokupovala dvě malé. O tom slyším prvně o špinavých a čistých hormonech, tak to si o tom musím zjistit víc. Nebo mi pak napiš, co ti k tomu poví Kučera.

kacka49
8. dub 2016

@andreee86 ahoj Andrý, tak jak jsi dnes dopadla? A jak se cítíš?

andreee86
8. dub 2016

@kacka49 ahoj Kačí, dopadla jsem dobře, Škurla říkal, že to vypadá pěkně, akorát pořád špiním, tak na to říkal, že to je tím, jak se obnovuje ta sliznice a kdybych to měla delší dobu, ještě třeba příští týden, tak se mám ozvat a nasadil by mi zase nějaké hormony, aby se ta obnova sliznice urychlila. To se mi moc nechce, zase další hormony ☹ už jsem tam měla výsledky krve, co mi brali na ty infekční nemoci, takže to je všechno negativní. Takže tady důvod, proč se embryo přestalo vyvíjet, nevidí. Nechala jsem si ukončit neschopenku. a co ty, jakpak se cítíš? Už nemáš křeče? Já jsem spíš zvědavá, kdy dostanu MS, takhle jsem mívala delší cyklus, i kolem 35 dnů, tak jestli se mi to revizí ještě posune...

missuttka
8. dub 2016

@andreee86 tak injekce za nama,pri pristi nam vemou krev obema kvuli tem infekcnim nemocem a muzicek zkusi zase spermio,kdyby tam bylo alespon neco k pouziti tak si to dame zamrazit 🙂 ty sestricky jsou tam uzasne a hodne 🙂

andreee86
8. dub 2016

@missuttka tak bezva, už se to pěkně rozjíždí 😉 za chvíli tu bude těhulek, už se moc těším 🙂 a jak se s tím manžel srovnal, už je to lepší?

kacka49
8. dub 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, tak to je super, já ještě trošku špiním, ale je to tím, jak se tělo začalo čistit později. Je fajn, že už je to za námi. Křeče přestaly hned druhý den po tom, co jsem dostala injekci na stažení dělohy 😉. Ještě jsem dnes byla na gyndě u svého doktora, tak říkal, že děloha už je pěkná a čistá ... sice tam ještě viděl tu cystu, ale jemu to přišlo jako folikul ... Jen mě překvapil, říkal, že bych teď brzy neměla otěhotnět - tak do půl roku. Tak jsem mu říkal, že nám Škurla řekl, že po dvou cyklech můžeme ... Tak chtěl ode mně slib, že teď (do těch dvou měsíců) neotěhotním a zda prý nechci antikoncepci ... Tu už nikdy! Takže slib jsem dala. Ale jsem teď nějaká zmatená, i když vím, že každý doktor na to má jiný názor ... Mám přijít ještě v květnu na kontrolu - jakože po šestinedělí. Já jsem taky zvědavá, kdy to dostanu

missuttka
8. dub 2016

@andreee86 a docela jo. ted se zase trochu najezil kdyz jsme to museli resit a hrozne se boji te genetiky. jak malej 🙂 to bude miminek letost,jedine dobre. pak budem jen vzpominat co nas to stalo sil a nervu