Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
12. kvě 2016

@missuttka děkuji

kacka49
12. kvě 2016

@veva1211 neboj, to se za chvilku naučíš 😉. Můj bratr u nás pracoval v době odběru a když mě manžel dovezl domů, tak si chudák myslel, že mám rakovinu nebo něco - máme to v rodině. Tak jsem ho uklidňovala a na rychlo si vymyslela, že jsem byla na odstranění cysty, která brání těhotenství ... 😉. Až když se to nepovedlo, tak jsem musela s pravdou ven. Po čase už Ti to nepřijde 😉

kacka49
12. kvě 2016

@veervit tak tak, já jsem se teď děsila, když jsem to po 6-ti týdnech nedostala, co se zase bude dít - vyvolávací injekce a tak ... nejspíš zase psychika zafungovala a den potom jsem to dostala, takže teď už jsem zase v klidu 😉. Teď už to zase bude jen utíkat 😉

andreee86
12. kvě 2016

@veervit pěkná úroda 🙂 tak ať zítra všechno dobře dopadne a oplodní se co nejvíce vajíček! Jak jste se nakonec rozhodli, budete mít PICSI?

andreee86
12. kvě 2016

@kacka49 taky potom jedeme k Dr. Šetinové 🙂

veervit
12. kvě 2016

@kacka49 ty jo, ona ta psychika je taková potvora! U mě to bylo taky beztak kvuli nervům, že ms ne a ne přijít. Pak mě dr uklidnil a do večera ms přišla🙂 Já si ale nějak nemůžu pomoct, abych byla v klidu. Teď jsem teda nějak divně v klidu.. kéž bych vydržela ještě takto cele 3tydny..

andreee86
12. kvě 2016

@veva1211 jak se říká sportem k trvalé invaliditě, viď? 🙂 jezdi pomalu. S těmi kočárky je to úplně normální si myslím, já zase když se dozvím, že nějaká známá čeká mimčo, tak si říkám: tak už i tahle... Každá to prožíváme prostě jinak.

andreee86
12. kvě 2016

@veervit neboj, to je určitě dobré znamení, že všechno dobře dopadne a tento pokus bude ten pravý!

veervit
12. kvě 2016

@andreee86 Děkuji. Jj, PICSI. Nic jiného nechceme . myslím, že je to to nejlepší, co můžeme dát. Tak uvidíme.

veervit
12. kvě 2016

@andreee86 kéž by. Děkuji.

veva1211
12. kvě 2016

@kacka49 ja doufam ze se to naucim😀.Ja mam doma napiglovanou sestru tak premyslim co rict az se vratim ...ale vypada to ze jestlu nenajdu dobrou vymluvu tak ji to cvakne.Psychika dela hidne je to pekna mrska!

veervit
12. kvě 2016

@andreee86 holky to nic! To je kočárkový syndrom🙂 Mám ho taky každé jaro.. Ale nebojte! Všechny budeme vozit ty naše zlatíčka🙂

veva1211
12. kvě 2016

@andreee86 jo presne tak sportem k trvale invalidite🙂.

veva1211
12. kvě 2016

Kez uz by nam to vsem vyslo!

veva1211
12. kvě 2016

@missuttka Ahojky kdy vy podstopite IVF?

missuttka
12. kvě 2016

@veva1211 plan je zacatek cervence,tak uvidime. Kazdy se me pta zda mam uz naplanovanou dovcu,tak rikam ze jo a ze asi pojedem tady po cechach a v duchu si rikam joo pojedem do jihlavy na ivf 😀

veva1211
12. kvě 2016

@missuttka Tak to jsme na tom stejne😀.Ja taky si nejspis po zavedeni vezmu dovcu a hura do Jihlavy😉.Ja nejspis to podstoupim koncem cervna a zacatek cervence nam to vychazi cca.

kacka49
12. kvě 2016

@veervit vždyť jsem s Tebou soucítila, zrovna v té době jsem to taky řešila a v podstatě jsem to měla obdobně - Tys zjistila, že MS není třeba a já se smířila s injekcí a ejhle 😉. Já jsem teď celkem v zápřahu, takže nestíhám na tohle tolik myslet, ale už se vcelku těším na další pokus 😉

missuttka
12. kvě 2016

@veva1211 super 🙂

kacka49
12. kvě 2016

@veva1211 neboj, v pravý čas Tě něco napadne ... Manžel měl bráchu poslat na služebku a až v autě po cestě z odsátí mi řekl, že ho vlastně nikam neposlal ... já po narkóze unavená, ještě v euforii a jak jsem to hezky rychle vymyslela ... a brácha uvěřil 😉. Takže i Tobě to vyjde 😉

kacka49
12. kvě 2016

@missuttka taky hezká dovča 😉. Zase na druhou stranu, kdo může říct, že si na dovolené vyzvedl miminko? 😉 a je to dovolená za všechny prachy 😉

missuttka
12. kvě 2016

@kacka49 pracuji ve sluzbach a snazim se to tajit aby nebyla panika mezi klientama a nechci se tim nervovat,jak to pak bude dal... staci ze to vi sefka a uz me fakt stve,jak mi naznacuje ze prvni umely se malo kdy povede. Neni nad podporu.. Proto tam budu mit dovcu at mam klidek 😀

kacka49
12. kvě 2016

@missuttka taky pracuji ve službách, ale ne všude se to dá říkat. Jsem v nové práci přes půl roku, ale šéfová se šéfem vše vědí, od začátku mě podporují. Ale taky měla šéfka na začátku takové ty řeči, že přirozeně je to lepší ... ano, ale ne každému to jde ... Mám to v práci v pohodě, takže si můžu odběhnout, když nemám klienty. Pro mě bylo super, že jsem vůbec dovolenou nepotřebovala, byla jsem v práci a naštěstí jsem v té době měla v práci klidněji. Někteří klienti vědí, že řešíme Sanus, ale jsou to lidi, kteří to znají nebo si tím prošli. Klídek je potřeba a naprosto Tě chápu, já bych si v jiné práci určitě dovču musela vzít taky 😉. Vše vyjde a bude to fajn, v létě se budeme potkávat v Sanusu všechny a pak s kočárkama 😉

missuttka
12. kvě 2016

@kacka49 uz ted je problem jak se uvolnuji v praci abych mohla jezdit do jihlavy a to az budu stimulovat tak tam budu jezdit casteji.. ale nervovat se s ni nebudu.Citim se ted dobre,mam hodne prace tak nemam cas premyslet nad tim vsim.. taky mam dve klientky ktere si tim prosli,tak ty to vedi a je fajn to s nekym,kdo to zna,trochu probrat. Jako tady 😉

kacka49
12. kvě 2016

@missuttka to chápu, já se nikde nemusím hlásit, takže je to OK. Odejdu si, kdy potřebuji a když mám klienty, tak tam jsem. Nenervuj, nepomůže to ☹. Nějak bude, neboj 😉. Přesně, po revizi jsem byla ráda, že mi jedna klientka řekla, že na ní byla taky a pak otěhotněla a rovnou dvojčata (byť přirozeně). Neví to všichni, ale jen asi 3 klientky. Je fajn, když nám někdo rozumí 😉. Tak hlavu vzhůru 😉

missuttka
12. kvě 2016

@kacka49 dekuji 😊 verim ze kazde z nas se tady zadari 🙂 jezisi dneska jsem tam mela takovou mladou holku a jeji nazor me sokoval. Bavili jsme se o zivote a ze bude mit svatbu a ja co mimi,jestli je taky v planu a ona ze nechce. I partner ze nechce. Kdyby nahodou se to stalo tak teda jo ale ze nechteji. A ze ma znamou,kterym to nejde,ze jezdi do centra a ze to nechape,ze je jasne kdyz jim to nejde,tak jim je naznaceno ze zhora ze nemaji mit deti a ze tyhle pary nechape co chodi do tech center atd.. tak to byl mazec. Pipka. Musela jsem se hodne drzet abych neco nerekla 😉

kacka49
12. kvě 2016

@missuttka není zač 😉. Určitě se nám všem zadaří 😉. Jo, úplně to vidím, taky jich pár kolem sebe mám a při prvním přirozeném pokusu (když se náhodou rozhodnou, že jako rodina by měli mít dítě) se jim to podaří ... občas je nutný to pouštět jedním uchem sem a druhým tam 😉. Ona si tím neprošla a nedokáže si představit, co to s námi dělá a jak nám je ... ☹. Ale ne každá chce rodinu, to už je jejich volba, jen nemusí ostatní soudit ... Drž se 😉

veervit
13. kvě 2016

Ahoj holky, tak to máme za sebou. Mame 14vajíček, s tím jsem vůbec nepočítala.. Zatím se neraduji. Až budou embrya zamražená, tak se možná zaraduji. Jinak teď mám hokej, kdo máte špatný spermio- tak my měli zhruba před rokem vše špatný a dnes? 45mil.sp v mililitru, dobrý tvar i pohyblivost! Takže zobat vitaminy a věřím tomu, že to budete mit stejně😉 No a já docela trpím, bolest šílená, ale snažím se to upít, tak snad se podaří. Jsem zase strašně ráda, že chodíme do Sanusu. Personál je úžasný! Nikdy bych neměnila🙂 Jsou tam lidé na svém místě🙂.

missuttka
13. kvě 2016

@veervit tak to je pekny pocet. Tak ted hezky odpocivej 😊

veervit
13. kvě 2016

@missuttka jj, to je množství. Odpočívám, nic jiného ani nejde.