Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
11. čer 2016

@veva1211 mi povidej.. a ted jak se mi blizi ta dovolena,tak na to musim upozornovat klientky kvuli terminum a kazda se pta,a kam pojedete na dovcu? Tak melu poram dokola,asi tady po cechach,ze to jeste nemame na planovane. Tak kazda,vy se mate,14dni dovolena... v duchu si rikam no to se mame...uz jsem z toho otravena. Jeste 3tydny😀

veva1211
11. čer 2016

@missuttka ano presne tak.Ja zatim svoje kliety si objednavam.Zatim nevim jak se mam prispusobit...Ale mam vymyslino kdyztak ze frcime s kamosi na sumavu ze jim vypadl par,doma ze me boli zuby.A ty otazky jsou porad dokola.Nejhorsi je ze porad rikam ze deti nechci ze mam cadu dost a zakaznici si klepou na celo jak jsem hloupa ze na nic nemam cekat(jen kdyby vedeli jak je mi uzko kdyz jim to povidam).Clovek se musi pretvarovat kdtz nechce aby to lidi kolem neho vedeli🙂,a ja musim vydrzet🙂.

missuttka
11. čer 2016

@veva1211 jo tak to taky znam. Na to reaguji ze rekonstrujeme domek,tak nejdriv bydleni a pak deti.Tak taky mi naznacuji ze uz mam na to vek. Pred dvema lety mi umrel tatinek,tak taky kazdej do nas hustil,ze by to chtelo vnouce pro mamku,aby mela poteseni.V te dobe jsem treba mohla jeste prirozene otehotnet,ale na to nebyli ani myslenky.. a ani jsem to nechtela. Tech nervu bylo moc a i ted me to jeste trapi pri myslence ze tatinek tady nebude az se jednou prcek narodi. No a uz mi zase tecou slzy.Proste zivot je nekdy svina...
Hlavne by si lidi meli vsimat sebe a ne resit nas proc nemame deti. 😀

veva1211
11. čer 2016

@missuttka Hlavu vzhuru tak to melo byt!To co ma dan clovek v osudu tomu se nevyhne!Mi uz mame barak hotovej a na to uz se nemuzu vymlouva☹.Me pred dvema lety umrela babicka hodne me to taky vzalo byla to jak moje mama.Bohuzel ale kdo timto neprojde nepochopi a hlavne co je cizim lidem do toho.V jakych sluzbach delas?

missuttka
11. čer 2016

@veva1211 jsem kosmetička a manikerka 🙂 prace je muj konicek

veva1211
11. čer 2016

@missuttka hm,tak to mame spolecne 😀.Ja praci taky ziju😉

missuttka
11. čer 2016

@veva1211 a ty delas co? 😉

veva1211
11. čer 2016

@missuttka kadernici.Ty pracujes v jakem meste🙂.

missuttka
11. čer 2016

@veva1211 Pelhřimov 🙂

andreee86
11. čer 2016

@missuttka tak to já zajdu někdy na kosmetiku, jsem kousek od Pelhřimova, aspoň budeme mít společnou řeč a nemusíme se vymlouvat 🙂

missuttka
11. čer 2016

@andreee86 😉

veervit
13. čer 2016

@andreee86 Ájo, zítra na tebe budu myslet!!! Ale určitě to bude v pořádku!!!

veva1211
13. čer 2016

@andreee86 ja na tebe taky zitra budu myslet ale verim ze vse bude v poradky!😉

andreee86
14. čer 2016

@veva1211
@veervit ahoj holky, děkuji moc, je to milé, že na mě takhle myslíte. Už to mám za sebou a jsem doma, v pondělí mám volat na výsledek, jestli už tam bude. Ale dneska to prý vypadá líp než minule, tak jsem se trochu uklidnila. A co vy, jak se máte?

veervit
14. čer 2016

@andreee86 no vidíš, určitě to bude v pořádku! Beztak to bude tukové, či tak něco!! To jsem strašně ráda i za tebe!!!

missuttka
14. čer 2016

@andreee86 to dobre dopadne 😉

andreee86
14. čer 2016

@veervit
@missuttka moc děkuji, ale znáte to, jak pracují nervy, celý týden jsem na to myslela a v závěru člověk myslí na nejhorší, pořád si na to sahám a zkoumám to. No hrůza. Tak snad všechno dobře dopadne.

@missuttka a co ty, už jsi byla na kontrolním ultrazvuku a začala jsi stimulovat? 🙂

missuttka
14. čer 2016

@andreee86 v pondeli tam jedem 😊

andreee86
15. čer 2016

@missuttka tak budu držet palce, já měla jet v pátek, ale přeobjednala jsem se na středu, to bych měla mít i výsledky z hematologie, tak to bude asi lepší. Tak to už v pondělí píchneš první injekci 😉

missuttka
15. čer 2016

@andreee86 dekuji 🙂

anickaa87
16. čer 2016

Ahoj holky mam dotaz, uz 3 dny mam opozdenou ms jinak ji myvam na den presne... No a od minuleho cyklu piju pravidelne denne salek kontryhelovyho caje,myslite ze mi mohl rozhodit cyklus? Na ms cekam jak na smylovani abych mohla ba KET.... Diky za odpovedi

missuttka
17. čer 2016

@anickaa87 treba jen nerviky zapracovali. Uvidis ze to kazdym dnem dostanes 🙂

missuttka
17. čer 2016

Holky,kdyz Vam odebrali vajicka,jde druhy den fungovat-myslim jit do prace nebo uz jste byli do transferu doma? Dekuji 😉

veervit
17. čer 2016

@anickaa87 myslím, že jsou to nervy. Já to mám úplně stejně! Čím víc na to myslím, tím je to horší. Určitě ms příjde!!

veva1211
17. čer 2016

@anickaa87 nevim co by to mohlo byt. Jen ja se domnivam ze za to mohou hormony...

veervit
17. čer 2016

@missuttka Já to měla po 1.pokusu úplně v pohodě. Druhý den ráno jsem fungovala jakoby nic a u 2.pokusu jsem byla vyřízená až do přenosu. u1.bylo 5 folikulů, u2. 14... Určitě čím víc, tím hůř, ale každá jsme jiná.

sabcika
17. čer 2016

@veva1211 vim co myslis, treba pred tydnem prisla segra a oznamila mi ze, ceka druhy dite proste jen tak.Pritom vedela, jak jsem zklamana ze nam se to nepovedlo. Navic je uz ve druhem mesici.Koukala jsem na ni jak z jara, mohla mi rict ze se snaz,i byla bych na to lip pripravena, takhle jsem utekla, rvala jsem jak zelva, musela jsem si dat panaka, abych to vstrebala, jeste ze mam manzela ktery me podrzel.Samozrejme ji to preju a jsem rada ale musela jsem to vydychat ted uz to beru v poho.Byl to sok a z jeji strany podraz pac mi si rikame vsechno 🙂

sabcika
17. čer 2016

ahojky holky, chci se zeptat, ceka me prvni Ket, mame sest mrazacku a pan doktor povidal, ze embryjka jsou v takovem obalu a ten oni muzou rozriznout ale stoji to 2500, tak me zajima k cemu je to dobry nebo jestli chteji jen dalsi penize(jinak o penize mi nejde kdyz to pomuze) Tak jestli mate nejake zkusenosti nebo infa dik moc

kacka49
17. čer 2016

@missuttka mně brali 11 folikul a fungovala jsem v pohodě 😉

kacka49
17. čer 2016

@sabcika vím, že tu někdo psal, že to je dobré - nařízne se obal embrya, aby se lépe rozmrazilo a uchytilo ... Taky se chystáme, držím Ti pěsti 😉