Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

anickaa87
12. črc 2016

@veva1211 ja ho zavadim 3x2 denne a v den zavadeni je lepsi ho polknout a pak zase zavadet, musim rict ze z toho zavadeni mam neprijemny pocit trosku me to tam dole pali, jinak zadne gyn. Problemy nemam tak nevim jestli je to utrosem

anickaa87
12. črc 2016

@veva1211 ja ho zavadim 3x2 denne a v den zavadeni je lepsi ho polknout a pak zase zavadet, musim rict ze z toho zavadeni mam neprijemny pocit trosku me to tam dole pali, jinak zadne gyn. Problemy nemam tak nevim jestli je to utrosem

anickaa87
12. črc 2016

@anickaa87 pardon oprava: v den transferu 🙂

anickaa87
12. črc 2016

@veva1211 prednison tez brat porad dal, dokud ti dr. nerekne jinak

veva1211
12. črc 2016

@anickaa87 dobre,moc dekuju😉!Taky te boli silene prsa a o citlivosti bradavek ani nemluvim.Myslis si,ze by to mohlo byt utrosem?

anickaa87
12. črc 2016

@veva1211 nene prsa me vubec neboli ale je mozny ze to mas z tech hormonu... kazdopadne kdyby se ti cokoliv nezdalo tak si zavolej do sanusu a radeji se ujisti ;)

veva1211
12. črc 2016

@anickaa87 Ani,ktery DC si se mela dostavit na zastavovaci injekci ty?

missuttka
12. črc 2016

Tak jsem to dostala,tak jsem rada,se telicko po 4mesicich vycisti,doufam ze to nebude masakr 😀 rikam si,kdyz bych podle planu mela jit v sobotu na vklad a o 3 dny po te to dostanu,to by ten utros udrzel abych to nedostala? By se tam prcek ani nestihl uhnizdit...

veervit
12. črc 2016

@missuttka no tak paráda! Teď z tebe snad vse odejde. Jojo. Ty leky by ti to podrzeli.

anickaa87
13. črc 2016

@veva1211 mo ted jsi me touhle otazkou zaskocila, pri 1 ivf jsem mela kratky protokol a pichala si od 2DC do asi 8-9 DC no a pri ket se zadna injekce nepicha... doufam ze jsem ti spravne rozumela otazce 🙂

veva1211
13. črc 2016

@anickaa87 takze zda tomu rozumim dobre, zadnou zastavovaci injekci si nepodstupovala pri 1.ivf?A ze si rovnou zacla stimulovat 2DC?Pri ketu se nejspis nic nepicha...

missuttka
13. črc 2016

@veva1211 tak jak to vypada s embryjkama,rostou? 🙂

kacka49
13. črc 2016

Ahoj holky, tak jsem se pročetla diskuzí po dovči ... Myslím, že jihlavský SANUS se hodně polepšil. Není to tak dávno, co tam byli úplně jiní lékaři a ještě v lednu byli psaní i na webu. Snaží se nám pomoct a troufám si říct, že z nás nechtějí vyloženě tahat jen peníze.
Byla jsem včera na ultrazvuku u Kučery (chodíme ke Škurlovi), bylo na něm znát, že je dost unavený ... Samozřejmě po dlouhé době krásný trapas - já jsem tam byla dřív než manžel (utíkala jsem z práce, manžel jel z domu - potřeboval podepsat souhlas s KET), Kučera mi mezi dveřmi podává ruku, zve mě dál a já mu zasedla jeho židli 😉. Nikdy jsme u něj v kanceláři nebyli a jak jsem zvyklá, že sedíme před stolem, tak jsem se ani nerozhlížela a šup si sednout 😉. Se zasmál, ale bylo vidět, že je přepracovaný ☹. Ultrazvuk dopadl dobře, takže pokud se dobře rozmrazí embryjko, tak ho v pondělí dostanu k sobě 😉. Jinak já jsem po Utrogestanu měla taky dost citlivá prsa ☹. Jediná výhoda Utrogestanu pro mě byla, že jsem měla větší chuť na sex a zvětšily se mi prsa, což manžel velice rád uvítal a koneckonců i já 😉. Tak hurá do toho, držím všem moc palečky 😉

veva1211
13. črc 2016

@missuttka po tve zpravicce jsem ihned volala,nybrz jsem se zrovna vyspalaB-).Z 12.vajicek jich dnes mame 9.embryjek.Jinak ti dekuji za optani 😉.

veva1211
13. črc 2016

@kacka49 Ahoj Kaci,je Kucera hodne unavenej a strasne nervozni!Volala jsem do Sanusu jestli az tak ty prsa muzou byt citlivy,nebot az tak me nikdy nebolely.Tak se sestra ptala doktora a ten vystekl ze po utrosi je to normalni.Ale jak to podstupuju vsechno poprve tak chci mit jistotu ze je vse v poradku. V Sanusu jaky maji vztah k cloveku je perfektni (i kdyz je to privatni)ale jinde pry je to jak na bezicim pase.Tady mate soukromi z manzelem, v Praze cloveka nasoukaj z osmy holkama a cekate nez vas pusti domu..(co jsem slysela).Tak v pondelek patri tobe,tak drzim pesti!!!

kacka49
13. črc 2016

@veva1211 včera teda nervózní nebyl, ale unavený na 100% ☹, až mi ho bylo líto. Já mám citlivý prsa normálně a bylo to ještě mnohem horší, okamžitě jsem doma sundavala podprsenku (přitom bych normálně v ní mohla klidně spát). To je správné, že se ptáš 😉. Dřív to v Sanusu nebylo asi nic moc, ale já si stěžovat nemůžu ... A i Škurla mi přijde dost v pohodě. Kučera asi víc mluví, ale Škurla taky, když se člověk zeptá 😉. Taky jsem dnes už začala Utrogestanem, navýšila dávky Medrolu ... A za chvilku budu mít bobíška už u sebe 😉, děkuju 😉. Kolikátý den jsi po odsátí?

anickaa87
13. črc 2016

@veva1211 jj chapes to spravne, zadna zadtav. injekce nebyla... U tebe jo?

anickaa87
13. črc 2016

@veva1211 pri Ketu se nic nepicha jen se berou hormony( estrofem, utrogestan s prednison)

veva1211
13. črc 2016

@kacka49 ja jsem byla na odsati v pondeli a transfer rikal Rybar ze vidi na patek.

kacka49
13. črc 2016

@veva1211 tak to je super, budu držet pěstičky ... 😉

veva1211
14. črc 2016

@anickaa87 ano u me byla a prave mi to lezi v hlave.Proc?Kdyz jsem zdrava,jen nemuzu prijit do jineho stavu.Stejne jako ty!Ted mi narusil i pravidelny cyklus tim☹(mela bych to o tyden pozdNo,jsem na to vsechno zvedava.

veva1211
14. črc 2016

@anickaa87 ja jsem to odeslala driv🙂,nez jsem to stacila dopsat,to je to psani na mobilu😀.(tak tou zastavovackou mi to o tyden poposunul).Treba,taky se to povede a mesicky neprijdou😉.To bych byla nejstastnejsi!!!

missuttka
14. črc 2016

@veva1211 tak zitra te ceka vklad? 😉

veva1211
14. črc 2016

@missuttka neceka,dnes mi rek ze spis to vidi na sobotu...Vis,co znamena fragmentace embrya?Nybrz mi rekl ze mame 9.embryek a z toho 8.embryek z 10%fragmentaci...☹.???

veva1211
14. črc 2016

@missuttka jak jste dnes zvladli cestu do Brna?

missuttka
14. črc 2016

@veva1211 za hodku byla mamka hotova. Ted bude cekat na vysledky 10dni. Ty jo,to nevim co to znamena... a to ti nevysvetlili? ☹

veva1211
14. črc 2016

@missuttka zeptala, rekl mi ze jak se deli tak tam vznikaji ulomky...?Ale i tak se povedlo otehotnet a prisla na svet krasna zdrava miminka.Ale ze moudrejsi budeme zitra,ze treti den se zapojuje do vyvinu i spermie.A at si s tim nedelam hlavu.Tak jsem usoudila cim min toho vim,tak to bude lepsi.Ale ted mi to nehorazne srotuje v hlave🙂,jestli je tu nekdo,kdo se s tim setkal ci slysel...???Tak to u maminky bude dlouhych deset dni!☹

missuttka
14. črc 2016

@veva1211 porad je to pekny pocet a drzi se 🙂 dobre to dopadne. Date si jedno nebo dve? Je dobre ze to nechaji hezky 5dni vyvijet

veva1211
14. črc 2016

@missuttka ano, pekny pocet.Ale neco mi rika aby embryjka preckali:-\ tuto noc.Asi jedno, uvidime co nam poradi doktor.Manzel by chtel dve,pry by mu nevadili ani dvojcata.Ale ja nechci predvidat ,jen se modlim aby bylo nejake na sobotu.

veva1211
15. črc 2016

@missuttka dnes je jeden boban pozadu,jinak se zitra rozhodne kolik se jich zmrazi😉.