Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
16. srp 2016

@missuttka joooo 🙂 🙂 🙂,neleňte určitě a určitě si běžte zažádat o adopci !!!! A už víte kam pojedete?Máte třebas naplánované moře???A moc s prací to nepřehánějte,všeho moc škodí 😉!

veva1211
16. srp 2016

@kacka49
@veervit
@missuttka dneska jsme to s manželem probrali a rozhodla jsem se odejít s práce.Máte právdu ty lidí a kariéra mi za to nestojí.Všechno co jsme absolovali.A hodně jste mi taky vy otevřeli oči!!!Pár lidí na doma si udělat můžu,kdykoliv si odpočinu..(aspoň nezapomenu držet nůžky a štětec)😉.-Těch pár lidiček schvalujete mi to??

veva1211
16. srp 2016

@anickaa87 Tak to je super že zvracíš jen "2xdenně".Jo je to velká úleva.Když koukal do mě utz tak měl takovou kamenou tvář.Pak se otočil s monitorem a nádherně tam tlouklo srdíčko v tu chvíli to ze mě spadlo(byla jsem total na měkko).Škoda že tam nebyl manžel☹.Ano, předal mě k mému gynekologovi.Jedu tam ve čtvrtek a dá mi neschopenku.Jaký si měla ty pocit,když si viděla srdíčko tvého štěstíčka?A ty už si u svého gynekolga?

veva1211
16. srp 2016

@veervit a vy jdete kdy do dalšího pokusu?Přeci až v říjnu?Ty už můžeš jít už teď co?

missuttka
16. srp 2016

@veva1211 jses rozumna,delas dobre 😉 jsem moc rada,ze jsi to pochopila. A nase dovca,mame 4dny,tak asi Tatry,nebo Beskydy

veervit
16. srp 2016

@veva1211 Rozhodla jsi se správně! Neboj, oni za tebou lidi přijdou! My zatím nejdeme. Hlavně jsem teprve po 1.ms(mé tělo se usmyslelo po 80 dnech, že by konečně ms mohla samovolně přijít), musí být 3 a teď už bych se na to možná cítila, ale když půjdeme, tak nejdřív listopad, prosinec nebo leden, dřív bych nemohla skrz práci, neb to bude náročné. A hlavně když vím, jak jsem manželovi říkala, že do 3.pokusu mě nedostane, jak mi bylo zle, tak se do toho asi moc nehrnu.. ☹

veva1211
16. srp 2016

@missuttka super typ tak ať se líbí.Je pěkný počasí jezdíte na motorce?A na tu adobci,neváhejte a běžte si zažádat!

missuttka
16. srp 2016

@veva1211 dekuji 😊 motorka je v garazi. Ale musim rict,se pochlubit,ze jsem trochu prehodnotila svuj zivot,a uz tu praci tak nehrotil. Manzel prohlasil,ze je na case 😀 Sefce se to moc nelibilo,ale ty 12hod sichty uz delat nebudu. Penize nejsou vse.. moje prace byla pro me dulezita,muj zivot,ale manzel a moje rodina jsou nejdulezitejsi. Za tyhle dva roky se toho hodne posr... a penize nepomohli a ani mi z toho nic nevrati...

veva1211
16. srp 2016

@missuttka ano a ano.Přesne tak já jsem také byla od rána do večera v práci.Peníze krásný ale není to všechno, opravdu ne!Včera jsem měla klidnou hlavu nic jsem neřešila...A dneska v práci samé otázky,stres dělá v práci kerá to tam pronajímá hrůza.Dotluču to do pátka s rouškou a pak lidičky,které chcou udělat u mě doma tak si mě snad najdou
Ale nad tím už nesmím a nebudu přemýšlet.!Kdy vi,chcete žádat😉?

missuttka
16. srp 2016

@veva1211 pristi ct si dojdem pro informace a uvidime 😊 za tyden jdu taky ke sve gyndarce,aby me zkontrolova,zda je vse ok po tech stimulacich. Mela jsem jet na kontrolu jeste je Skurlovi,ale ja uz tam nechci.. To je dobre. Hlavne zadne stresy kocko 🙂

veva1211
16. srp 2016

@missuttka Jdi k tomu ke komu máš bližší vztah(já bych už šla taky ke své).Tak až zažádáte tak děj vědět.Děkuji za podporu.Opravdu jsem potřebovala otevřít oči!!!Za to velké dík!

veva1211
16. srp 2016

@veervit V tom s tebou cítím!To musíš citit sama.Ale já už bych se toho hrozně bála.Ale na druhou stranu my jsme silné!!!Dej tělu klid,nejspíš to potřebuje!!!Děkuju,také že si mi otevřela oči!

veervit
16. srp 2016

@veva1211 Od toho tu jsme 😉 No bála nebála... Ono když chceš mít prcka, tak slovo bát nemůžeš znát... Půjdu do dalšího pokusu naplno s tím, že to vyjde!!

anickaa87
17. srp 2016

@veva1211 jj uz jsem u sveho gyn. a pristi ctvrtek jdu na utz... Asi stejny pocit co ty ... mela jsem slzy na krajicku a byla neskutecne stastna 🙂

andreee86
17. srp 2016

@veva1211 ahojky, připojuji se k holkám, také myslím, že jsi se rozhodla správně, já bych rozhodně do práce nechvátala. Užít si těhotenství je pro nás malý zázrak - a koneckonců pracovat budeš až do důchodu, takže pokud nemusíte řešit až tak finance, přes koleno bych to nelámala. Vždyť přeci užívej si to, že jsi těhotná a bude z tebe mamina 🙂

veva1211
17. srp 2016

@andreee86 Jasně že máte pravdu 😉!Jen jsem si to musela uvědomit!!!

anickaa87
18. srp 2016

Ahoj holky rada bych znala vas nazor na barveni vlasu v tehu, jde o to ze ho nekdo doporucuje a jiny zase ne pry vse skodlive jde pres kuzi primo k plodu. I kdyz jsem jeste mlada ale uz mam nejake ty sediny a uz je to dost videt. Tak co vy na to, myslite ze trochu barvy uskodi?

suzik161
18. srp 2016

@anickaa87 v prvním těhu jsem si barvila vlasy 2x. Jednou mi barva nechytla a po druhé jsem se hned po nabarvení pozvracela, jak mi to smrdělo 🙂

anickaa87
18. srp 2016

@suzik161 no me barvy taky 2x nevoni, tak ja to risknu a snad se taky nepozvracim 🙂

veva1211
19. srp 2016

@anickaa87 Ani ať tě to ani nenapadne!!!!!V 1.trimestru se vůbec hlava nesmí barvit!

anickaa87
19. srp 2016

@veva1211 sakra ja ji nabarvila ale ne celou hlavu jen tam kde jsou sediny... Tyjo ale poradne jsi me vydesila, myslis ze se diteti neco stane??? :(

anickaa87
19. srp 2016

@veva1211 me ta barva stejne nechytla... takze v druhem trimestru uz muzu??

veva1211
19. srp 2016

@anickaa87 to nevím,já si myslím že ne!Když to nebarviš pořád.Já jsem se na to ptala Škurli.Byl zásadně proti tomu...

veva1211
19. srp 2016

@anickaa87 Ani jestli ti vadí šedinky tak si kup pěnové barevné tužidlo taková první pomoc.Ale dávej pozor aby si nezmokla 🙂

suzik161
19. srp 2016

@anickaa87 pokud to asi nebarvíš denně, znám holky co jsou kadeřnice a dělají normálně. Přes kůži se to k prckovi nedostane, jde o výpary, které vdechuješ.

anickaa87
19. srp 2016

@suzik161 denne urco ne, ja barvim hlavne kvuli sedinam a to kazdy mesic... to tuzidlo mam ale mam po nem hrozne mastne a takove lepkave vlasy proto uz ho nepouzivam... No ja se jeste zeptam gyndy jaky ma na to nazor. Diky

veva1211
22. srp 2016

@kacka49 Kačko,tak jak pokračuješ?

kacka49
22. srp 2016

@veva1211 ahojky, děkuji, že na mě myslíš 🙂. Sliznice byla moc nízká, takže až další cyklus ... Ale asi to tak mělo být. Jak se cítíš Ty? Je Ti pořád dobře? 😉

veva1211
22. srp 2016

@kacka49 Tak to snad mělo být ale mrzí mě to že to nevyšlo!Mě je dobře 🙂.Jen když sním něco miň tak mám žaludek jako kámen.Jen se momentálně smiřuju s výpovědí.Ale jsem doma a jsem klidnější.A i mám pravidelnej režim k jidlu a to jsem v práci nikdy neměla!

veervit
22. srp 2016

@veva1211 Ale holka! Co já bych za to dala, mít ten samý problém co ty! Ač svoji práci zbožňuji, tak bych byla šťastná jak blecha! Těš se na mimi!!!!