Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

karkab
5. říj 2016

@kacka49 Ahoj, vypadá to zatím dobře, zítra v 11h mám přijet a bude vklad, tak jsem zvědavá, snad se nic nepo....

andreee86
5. říj 2016

@karkab neboj, bude to dobré. Všechny tu na tebe myslíme.

andreee86
5. říj 2016

@karkab @kacka49 ahoj holky, zítra moc oběma držím palce, určitě to dobře dopadne. Já jsem dnes 9. den po KET a test sněhobílý, tak mě bude zřejmě čekat všechno nanovo. 😢.

klara215
5. říj 2016

Špinění..sakra...tak injekce ovitrelle nepomohla...takže poslední pokus přirozených // nevyšel 😞 takže počkáme na výsledky genetiky a uvidíme,co bude dál

kacka49
5. říj 2016

@karkab nic se nepo, držím pěsti! A vypadá to, že i osobně 🙂. Jdu na 12h, tak mi zahřej lehátko 😉

kacka49
5. říj 2016

@andreee86 Tys to před námi tajila! Jak to? 9. den je brzy, vydrž 😉. Já měla ducha až 12. DC 😉. Myslím na Tebe 😉

kacka49
5. říj 2016

@andreee86 ale vlastně další pozitivum je, že všechny ostatní výsledky - jako hematologie a to prso jsou Ok! Paráda 😉. A teď určitě klapne i ten KET 😉

andreee86
5. říj 2016

@kacka49 Kačí, to určitě nebylo schválně, chtěla jsem vás tady všechny překvapit 😉 původně to vypadalo, že to ani nestihnu, tak jsem nic nepsala. Minule jsem právě měla ducha už šestý den po KETu, tak tomu moc nevěřím. Ale na druhou stranu to nechápu, proč selhalo uhnízdění, kde je chyba. Přeci pro tento případ mám nasazený Medrol.

andreee86
5. říj 2016

@kacka49 s tím prsem mi ani nemluv. Pořád jsem z toho pěkně nervózní a pořád si na to sahám. 😒

karkab
6. říj 2016

@andreee86 Děkuju moc 🙂

karkab
6. říj 2016

@kacka49 Děkuju,ok,zahřeju ti ho 🙂 To se tam potkáme.Nějaké poznávací znamení?

kacka49
6. říj 2016

@karkab červená šála 😉

kacka49
6. říj 2016

@karkab tak nebylo třeba zahřívat, ješte se Škurlovi pořád nelíbí folikul, že ještě není zralý, tak ještě dvě injekce a pokud v sobotu bude OK utz, tak ten intralipid dostanu v sobotu ... to moje tělo nechce spolupracovat ☹

andreee86
6. říj 2016

@kacka49 neboj, to není tím. Prostě jenom folikul roste pomaleji. Taky jsem to tak měla. Takže neboj, v sobotu už bude ukázkový a kápnou ti i do žíly. 😉

mrkyvka05
7. říj 2016

Ahoj holky, mam navas takovej asi blbej dotaz. Ale kdyz jsem byla na OPU a nedoslo k transferu, tak mi Skurla rikal, ze mam jeste 10 dni davat Utrouš. Kdyz jsem ho dobrala po 10ti dnech, tak se 3 den dostavila Menses. Ale prisla o 5 dni drive nez jsem mela mit klasicky po posledni. Normalne skoncila po 5ti dnech. A v dobe kdy me mela prijit normalne, tak jsem zacala spinit a zacalo me bolet bricho, jak kdybych to zase mela dostat. Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho trosku vyplasena, jestli z toho zase bude menses. Nestalo se vam to nektery? predem diky

veervit
7. říj 2016

@mrkyvka05 já vždy po opu neb po braní hormonu byla rozházená a trvalo klidně celé 2 měsíce, než jsem začala normálně fungovat, tak buď v klidu! Utroš mě to taky nebrzdil a dostala jsem to normálně když jsem ho brala.. Jednou mě taky bolelo tak strašně břicho, že už jsem si říkala už konečně a bylo to asi 6 dní a ms nic a až další měsíc ms normálně přišla... Buď v klidu! Jsi rozhašená těma hormonama 😉

andreee86
8. říj 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak jak jsi dopadla? Myslím na tebe 😉

kacka49
8. říj 2016

@andreee86 ahoj Andrý, moje tělo prostě nespolupracuje ☹. Folikul, který byl nejšikovnější vlevo se zastavil a začal růst nějaký folík vpravo. Takže jsem ještě dokupovala Puregon a zase v pondělí UTZ ... Intralipid zase nic, tak uvidíme v pondělí 😉

pavlina1976
8. říj 2016

@andreee86 Ahoj, vydrž s nervama! I když to jde hooodně špatně ☹ . Ale určitě tam // ještě můžou být! Posílám srdíčko pro štěstí! Já jsem měla 9. den úplně pidi ducha 😉

andreee86
8. říj 2016

@pavlina1976 ahoj Pavlí, moc děkuji, ale zkoušela jsem to i včera, to bylo 11. den a sněhobílo, takže tomu už nevěřím. Ale zároveň to nechápu, beru Medrol, tak jsem si myslela, že se to v podstatě ani nemůže stát...

andreee86
8. říj 2016

@kacka49 neboj, pondělí už bude tutovka 😉 v kolik hodin jdeš, třeba se potkáme?

pavlina1976
8. říj 2016

@andreee86 ☹ . Ach jo. Ještě neztrácej naději, ale nevypadá to moc dobře co 😢 . Každopádně do krve jsi těhu i takové holčiny tu jsou, co 11.den nic a pak to tam bylo! Moc přeju aby to ještě klaplo!!!!!

andreee86
8. říj 2016

@pavlina1976 budu doufat, ale lepší je se na to připravit už teď, abych pak v pondělí nebyla moc zklamaná v Sanusu.... a co ty, co Vojtík? Koukala jsem, že vám roste jako z vody 😉

kacka49
9. říj 2016

@andreee86 jdu v 10:45, jak Ty?

andreee86
10. říj 2016

@kacka49 v 10:30, tak se vystřídáme 😉

kacka49
10. říj 2016

@andreee86 držím palce, Andrý!

veervit
10. říj 2016

@kacka49
@andreee86 hoky, tak jak jste na tom???? Myslím na vás!

kacka49
10. říj 2016

@veervit Ahojky, tak já opět nic, budeme čekat na další cyklus. Folíky se zastavily a začala se snižovat i sliznice. Dostala jsem Pregnyl na vyvolání ovulace, aby folíky praskly. Příští cyklus zkusíme kombinaci Estrofemu a estrogenu v náplastech + intralipid a uvidíme. Říkal Škurla, že to tělo může být rozházené po té jarní revizi. Tak snad už příště bude vše OK. Začnu zase cvičit hormonální jógu a to by bylo, aby nebylo 😉. Andrejku jsem tam potkala, ale vůbec nedokážu odhadnout, jak dopadla ... Ale brzy nám napíše a bude to určitě dobrý 😉

veervit
10. říj 2016

@kacka49 ach jo, to je šílené. Mohu ti říct, když jste s Ajou otehotněly, tak jsem byla strašně ráda, že se TO konečně někomu povedlo!! Ale taky jsem byla smutná, že já tu zůstanu sama bez úspěchu... Teď jsem šťastná, že nás tu je tolik a nešťastná, že se nedaří nikomu.. To je vážně běh na dlouhou trať. Ale myslím si, že všechny už příští rok budeme buď chovat, neb alespoň funět s břichem 😉 Tak hlavu vzhůru a hurá do cvičení 😉 Kéž by to tu Aja zase teď prolomila!

andreee86
10. říj 2016

@kacka49
@veervit ahoj holky. Dopadla jsem, tak jak jsem tušila. A protože nemáme už nic zamražené, budu opakovat celý cyklus IVF. Škurla mi nabídl, že můžu měsíc počkat a jít hned v tom následujícím cyklu a nevysazovat Medrol, ale že by to chtělo znovu konzultaci na Imunologii. Tak jsem mu řekla, že bych ráda nechala tělo odpočinout, od všech těch hormonů a domluvili jsme se, že se ozvu na začátku roku. Medrol mám tedy vysadit a dostanu taky ty intralipidy. Ještě jsem chtěla nějaký lepší hormony, že si připlatím, abych měla víc vajíček kvalitnějších, tak to mi řekl, že prý dvě embrya jsou optimální v jedné stimulaci. Tak nevím, no 😒