Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
13. črc 2015

@suzik161 tak to moc děkuji 🙂 budu je potřebovat. Dnes jsem si koupila těhu test abych vydržela dva týdny do UTZ. Dám vědět jak pokračuji jen Škoda že jsem tu sama. Nebo? 🙂

andreee86
13. črc 2015

@zwalsh @suzik161 Ahoj holky, oběma vám moc a moc gratuluji, jsou to skvělé zprávy. Malá ať moc nezlobí a dělá vám jen a jen samou radost. A kdo prskne teď těhu bacily na mě? 🙂 Já čekám na ms a pak od příštího měsíce začínám dlouhý protokol, tak snad se už také dočkám.

suzik161
13. črc 2015

@andreee86 já vám je podělím holky, nebojte!! Budu držet palce! Děkujeme 🙂

veervit
13. črc 2015

Ahoj holky, můžu se k vám přidat do skupiny? Taktéž chodím do Sanusu a příští týden začínám dlouhý protokol. Čtu vás tu už dlouho a když dnes vidím ty krásné zpravy, tak jsem si řekla, ze s vámi budu moct debatit a navzájem se podporovat.

andreee86
13. črc 2015

@veervit Ahoj, také mě čeká dlouhý protokol. Jsem teď po laparce, tak jsem se Škurlou dohodla, že tenhle měsíc ještě počkáme, že to zkusíme a od příštího začínám stimulovat. Tak držím palce, ať to dobře dopadne. Také chodíš ke Škurlovi?

veervit
13. črc 2015

@andreee86 Ja chodím ke Kačerovi. Tak to můžeme prožívat téměř spolu. Alespoň si odpočineš měsíc. Doufám, že ty bacily, co tu dnes prskáte, na mě taky padnou.

veervit
13. črc 2015

Omlouvám se, chodim ke Kučerovi..

andreee86
13. črc 2015

@veervit jj, taky doufám, že na mě nějaké zbydou 🙂 A tohle je tvé první IVF?

veervit
13. črc 2015

@andreee86 Že, mohly by vletnout na nás všechny🙂 Jj, první IVF, právě nevím co mě čeká, tak se bojím. A ty také poprvé?

zwalsh
13. črc 2015

@veervit
@andreee86 jéj tak to je super že jste napsaly holky 🙂 já byla u Škurleho, co se mi nejvíc líbí je že oba lékaři nejsou žádný. Mladící nezkušení jako v jiných centrech a tak jsem jim byla schopna dát plnou důvěru. Uvidíte jak vám to hezky půjde jako po másle a už teď se těším jak to společně budeme prožívat jako holky před náma. A co je možná ještě pozitivní je že v Jihlavě vkládají spíše mladší embryjká 3-4 denní. Tak držím palečky ať vše běží jak má.

monika4350
13. črc 2015

ahojky, omlouvám se dlouho jsem nepsala, ale čtu pořád. po prvním transferu, který nevyšel jsem byla nějaká špatná. teď po dvou měsících jsem byla na druhém, už jsme měli jenom jednoho nanučka, tak snad to tentokrát vyjde, předtím jsem chodila do práce, ale ted jsem vzorná a ležím. mám za sebou 4. den. zatím žádná změna, tak zase někdy ahoj. všem maminkám i těm budoucím hodně štěstíčka 😀 😲 🙂 🙂 🙂 🙂

veervit
14. črc 2015

@monika4350
@zwalsh holky, držím moc moc palečky! Je dobře, že nás tu je více 😉

zwalsh
14. črc 2015

@monika4350 jeej super, no 4 den zadna zmena nebude ;) je zvlastni ze presto ze to vime tak ji vsechny cekame ;). Tak Jen hezky hladit brisko, chodit na prochazky a vecer deci dobreho cerveneho vinka az do potvrzeni srdicka ;) ja si myslela Jake dlouhe to cekani bude a pak doma vsichni vcetne me onemocneli a mela jsem tolik prace ze ani nevim jak to ubehlo, coz samozrejme nebylo dobre ale miminko to prezilo a vcera hcg 2644 a prvni 13 den byla 137. Tak tobe preji lepsi cekani a krasne hodnoty ;)

bubulina1983
14. črc 2015

@suzik161 - ahojky maminko, tak jetokonečn tady, moc vám gratuluji a malinké přejijenom to nejlepší a moc zdravíčka a at vám pěkně roste....tak už si taky s námi ve skupině, tak si to užívej, a držím pěsti do těchtoprvních týdnů, abysi to všechno zvládala. Tobě přeji brzké zahojení a uzdravení a hodně sil 🙂

bubulina1983
14. črc 2015

@zwalsh - no nekecej tak to jsou krásné zprávy, člověk tu chvilku není a tady se dějou věci, říkala sem že naděje umírá poslední, jen tak dál, semínko je zaseto tak už jenom zalévat 😀
@veervit + @monika4350 + @andreee86 - děvčata předáváme vám rozmnožovací žezlo,přeji vám všem bzká bříška a pevné nervy ...je to boj, ale věřte že ten boj za to stojí, až pak v náručí máte malého skřítka tak je rázem vše špatné zapomenuto 🙂 držím vám moc pěsti a věřte tomu, že na každou někde čeká ten pravý čáp či vrána

debeee
14. črc 2015

@zwalsh tak to je úplně super, moocinky gratuluju. A at je vše v pořádku

zwalsh
14. črc 2015

@bubulina1983
@debeee moc dekuji holky, Jihlava byla dobra volba ;) tak obcas na NAS dohlednete abychom to tady hezky rozmnozily ;)

bubulina1983
14. črc 2015

@debeee - ahoj Den, tak jak vám s Vítečkem dupou králící, koukám že je vám už 5 měsíců, to snad ani nejni možný, ještě nedávno si ho měla v břiše a teď jakej už je chlapák....začala si s příkrmama koukám v kolika si dávala 1.mrkev, ono teda u dětí na UM se asi začíná dřív, vid? nám je dnes 3,5m, tak to vidím pokud to bude stačit do konce 5M a pak taky zkusíme, už mám objednanou židličku papací, tak uvidíme... Můžu se zeptat, jak ti držel Vítek hlavičku? Adámek když ho držím v náruči a nedržím tak bimbá a na koníkách mi přepadává k jedný straně...srovná se to nebo budem muset k fyzio, nevíš? díky moc páček

andreee86
14. črc 2015

@veervit Tohle je také moje první IVF, vloni na jaře jsem byla 3x na IUI, které se nepodařilo, pak jsme měli IVF v plánu, ale nějak se mi zase rozhodila štítná žláza a na podzim mi zjistili celiakii, takže jsme museli s manželem zase odložit. No a teď jsem byla na té laparoskopii a tenhle měsíc to zkoušíme (už ale vím, že to zase nevyšlo) a příští měsíc jdu na první injekci, za měsíc na další a třetí měsíc budu stimulovat na IVF. Takhle mi to Škurla naplánoval.

andreee86
14. črc 2015

@zwalsh Ahoj, jj, to by bylo pěkné, kdybychom tady udržely takovou tradici jako holky 🙂 Tak nám musíš držet teď palce, aby nám to vyšlo. 🙂

veervit
14. črc 2015

@andreee86 ty jo, ono kdyby to vše bylo moc jednoduché, tak by to asi nebylo ono.. Tak teď se můžeme těšit jen na to hezké, budeme tomu věřit. My začali v říjnu jezdit do Jihlavy. Nejdříve jsme se snažili doma, poté 3x IUI a teď jsme se po dvou mesicich pauzy rozhodli pro IVF. Tak si budeme moct radit navzájem.

andreee86
14. črc 2015

@veervit To jo 🙂 Taky jsem zvědavá, jak to bude probíhat, jak to budu snášet, atd. je fajn, že to budu mít s kým prokonzultovat a alespoň se tu vzájemně podpoříme 🙂

veervit
14. črc 2015

@andreee86 přesně, hlavně se popřípadě poradit. Také jsem na vše zvědavá, co jak bude a hlavně jak to celkově budu snášet. Ale věřím, ze vše bude v pohodě. Teď bude zase vše nové a těch informací, ty jsem nikdy pořádně všechny nepobrala a pak jsme to s partnerem davali doma do kupy, na co jsme si vzpomněli.. Tak uvidíme, ale zvladly to holky před námi, tak my taky😉

debeee
14. črc 2015

@bubulina1983 Holka letí to hrozně, až jsem úplně v šoku kam se mi podělo to mimuško a on už je to chlapák jako hrom. Hrozně se vzteká když mu něco nejde, hubu nezavře, furt mi nadává nebo mele dokola mamama babababa. Už se asi měsíc přetáčí sám na břicho ale na břichu se mu moc nelíbí takže ho celý dny chodím otáčet zpátky, no než dojdu zpátky je zase na břiše a tak pořád dokola.
Příkrmy jsem začala po tom 4. měsíci a začala jsem mrkví, ale v podstatě je jedno čím začneš. Někdo psal že mrkev staví, ale u nás to nemělo takový účinek, spíš naopak. Už jsme zkusily kde co. Teď míchám s bramborem a od příštího týdne chci míchat i s masem. Okusil i domácí jablíčkové pyré a banánové. Kupované přesnídávečky mu moc nejedou. Od mamky jsou lepší 😀 😀
Dokonce jak nejsem žádná kuchařinka tak mě baví mu to vařit. Už mám celej jeden šuplík v mrazáku plnej kostek zamražené mrkve, dýně, cukety a dneska budu dělat brokolici.
Až budeš potřebovat radu obrať se klidně na mě, je ze mě skoro mistr 😉
My jinak papáme v lehátku, je polohovací tak ho dám víc do sedu, má to pratelný potah. Je vždycky jako čuně. Máchá rukama nohama a jen to lítá. 😀 😀
Jinak s tou hlavičkou nevím čeče, mě drží krásně už dlouho a na koníka mi neklimbal. Zeptej se dr až tam pujdeš.

lentikalena
14. črc 2015

@zwalsh Držím palce. 🙂 🙂 🙂

zwalsh
15. črc 2015

@monika4350 dobré ráno tak jak se máš? Co děláš? Já si udělala Happy baby metr a dokonce jsem si na 13 den napsala že hcg pozitivní a každý den jsem vymalovala políčko abych pořád byla pozitivně naladěná. Umíś anglicky? Poslala bych ti odkaz na dvě holky na YouTube a ty jsou neskutečně pozitivní koukala jsem na ně jak přicházely celým IVF. Drž se už jsi v polovině do cíle je již vidět 🙂

evulinka10
15. črc 2015

Ahoj holky 🙂 jsem tu nová. Chodím do Sanusu v Jihlavě a jsem po prvním neúspěšném IVF. Do Jihlavy jsme začali jezdit v dubnu 8.4. a vše probíhalo rychle, hlavně výsledky byly v pořádku až na moji sníženou AHM, ale i přesto mně odsály 4 vajíčka z toho dvě byla oplozená a zavedena 30.6. Bohužel se nechytlo ani jedno, včera jsem byla na krvi a HCG negativní ☹ takže nálada na bodu mrazu a zase vše od začátku, ale aspoň máme ještě 2 pokusy 🙂 Příští týden jedeme do Prahy na imunologické vyšetření a do Jihlavy na genetické testy, tak snad najdou příčinu, proč se nám nedaří. Uf, je to docela záhul na psychiku a už mně z toho začíná pomalu hrabat 😀

veervit
15. črc 2015

@evulinka10 ahojky, tak nás tu snažilek je zase o jednu vic🙂 Ty už máš 1IVF za sebou, už víš, co tě příště čeka.Ja jsem v tomto uplny nováček. Tady vše společně zvládneme! 😉 Těší mě ty úspěchy, co tu čtu od maminek a snažilek před námi. Jo psychika to je věc..

karkab
15. črc 2015

@evulinka10 Ahoj, jsem tu taky skoro 🙂 nová. My s manželem podstoupili 4xIUI a 1. IVF - neúspěšné. Byly jsme odesláni na Imuno do Prahy a na genetiku do Jihlavy, už jsme v Praze i v Jihlavě byly a teď jen čekat na výsledky. Z Jihlavy by měli být do 6ti týdnů a na Imuno pro výsledky jedeme 20.8. To čekání je hrozné, ale teď si s manželem užijeme dovolenou a pak hurá do dalšího pokusu 🙂 A to by bylo, aby se nám to tady všem nepovedlo 😉 Můžeme se navzájem podporovat, popovídat, poradit atd.

monika4350
15. črc 2015

@zwalsh ahojky. počítám každý den, vůbec to neutíká, nic mě nebolí. a co ty jak se držíš, já teď tady čtu samé špatné zprávy, ale jak říkáš chce to čas. 🙂 ještě, že je Sanus skoro za barákem, chudáci holky co jezdí až do Prahy. mám kolem sebe hodně lidí co mě povzbuzují i když já věřím na to co se má stát ať se stane. bohužel anglicky neumím. ale to tvoje čtení mě naladí a povzbudí, tak za to děkuji, 😵 tak se měj a zase někdy ahoj. 🙂