Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

karkab
14. říj 2015

@misickajerry Neboj se, všechno dopadne dobře, držím palečky a v pondělí čekám zprávu 😉

lenik33
15. říj 2015

@hankazm2 Ahoj,doufam,ze dobre. Mne je celkem dobre,tak snad se sampion ma taky fajn 🙂 ...ty cekaci faze jsou snad nekonecne.uz se nemuzu dockat 27.,to me ceka ultrazvuk... Co ty?

fofidi
15. říj 2015

Ahoj holky, měla jste některá problém dostat ms po té prvni utlumovací injekci? Ja ted jeden den meškám a ani nemám pocit, že by teta byla na cestě 😨 Mivam to vcelku pravidelné.

hankazm2
15. říj 2015

@lenik33 no to jsou hezké zprávy. To verim to cekani na něco je desny...prvne schvalování jedněch papíru, pak druhých, cekani na ms. Já jsem vlastně ted ve fázi cekani az me dozraji folikuly. Dnes sem byla na ultrazvuku a v průběhu pristiho týdne by se mel uskutečnit odběr...at se nadále dari!

lenik33
15. říj 2015

@fofidi Mesicky dostat muzes a taky nemusis...ja mela napriklad zpozdeni tyden.

lenik33
15. říj 2015

@hankazm2 Diky,tobe taky...ty injekce jsou asi po cekani na potvrzeni tehotenstvi ta druha nejhorsi faze,aspon mne to tak prislo...kolik vajicek ti napocital pan doktor na ultrazvuku?

hankazm2
15. říj 2015

@lenik33 Na právo 5 na levo 4. Nevim jestli je to málo nebo jak. Kolik jsi jich mela ty?

elisabett
15. říj 2015

Ahojky holky,tak rozšiřuji řady čekatelek a klientek Sanusu.12.10.jsme poprvé navštívily kliniku.Jsme s manželem u dr.Kučery,ráda si od vás zkušenějších přečtu vaše zkušenosti a zážitky.Mám docela strach z těch horm.injekcí,nemyslím z aplikace spíš z toho co to udělá s organismem.o mimi se snažíme 11let.Mám za sebou 6 abortů a konečně jsem se dokopala k návštěvě Sanusu,protože mimčo normální cestou jsem už úplně vzdala.

lenik33
15. říj 2015

@hankazm2 Ja bych rekla,ze hezka urodicka 😉...ja mela celkem 12,z toho bylo 8 zralych...ale rozhodne to neni o mnozstvi jako spis o kvalite 😉 .

lenik33
15. říj 2015

@elisabett Ahoj,vitej mezi nas 😉 ...pan doktor Kucera je zlaty clovek,coz sama urcite brzo zjistis a urcite vymysli zpusob,jak vam pomoct. Hormonalni stimulace urcite neni nic skveleho pro nase tela,ale co bychom nevytrpely,abychom se dockaly nasich vytouzenych miminek 🙂 ...A kdo vi,treba se vam zadari pomoci inseminace a IVF ani nebudes potrebovat 😉 .

sarasanus
15. říj 2015

Ahoj holky, zdravim vsechny snazilky 🙂
Jsme po 1.IUI, 1.ivf, 2 x Ket, druhy byl uspesny, to tolika letech a nervech jsme nemohli uverit, v 9 tt prisel bolestivy potrat :( ted prochazim sestinedelim a cekam prvni porevizni ms, bohuzel nas ceka druhe ivf, asi v zime, driv nas do toho asi nepusti. Nemate nekdo stejnou zkusenost? Vse resime kvuli spatnemu spermiogramu :(

hankazm2
15. říj 2015

@lenik33 ahoj urcite vim, ze spis o kvalitě. Ale jistě chapes ze se chytam kazdyho bodu 😊 promiň, ze se porad na něco ptal, ale u dr. me to nedochází a pak mam spoustu neznamich...prosím te ten počet se jeste zvysi nebo se budou fotiluli ,,jen,, vyvijet

lenik33
15. říj 2015

@hankazm2 To je v pohode 😉.pocet se postupne zvysoval,ale ty co zacaly rust pozdeji,potom nemusi uplne dozrat.proto jsem mela jenom 8 z 12 😉 .

hankazm2
15. říj 2015

@lenik33 děkuji moc!

pavlina1976
15. říj 2015

@sarasanus Ahoj, to je hrozný ☹ . Ach jo ☹ . Přeji ti štěstí do dalšího boje!!!! Nezbývá než bojovat dál 🙂 jako všechny tady 🙂 . Zeptej se v caru jaký nejbližší termín stimulace vidí jako reálný. ....Moc přeji aby se zadařilo hned při dalším pokusu 🙂

evulinka10
16. říj 2015

Ahoj holky, tak mám po ultrazvuku a dohromady 6 folikulů a v neděli mně čeká odsátí 🙂 tak doufám, že vajíčka budou kvalitní a druhý pokus vyjde 😉

fofidi
16. říj 2015

@evulinka10 Budu držet pěsti 😉

sarasanus
16. říj 2015

@evulinka10 taky drzim pesti! Jen me prekvapuje, ze na to jdes v nedeli, jsem myslela ze o vikendu tam nikdo neni 😀 to ma kazdy doktor jinak?

lenik33
16. říj 2015

@sarasanus O vikendu nemaji oficialni ordinacni hodiny,ale dozrani vajicek se ordinacnimi hodinami neridi,takze pokud je treba kontrolni ultrazvuk ci odsati vajicek provest o vikendu,tak je samozrejme provedou.

evulinka10
17. říj 2015

@sarasanus Přesně tak jak píše lenik33, dozrání vajíček se ordinačními hodinami neřídí a jsem ráda, že to tak funguje. Při představě, že nebudou v Jihlavě ordinovat o víkendu a já bych měla čekat další měsíce, tak by mně asi švihlo 😀 😀

sarasanus
17. říj 2015

@evulinka10 no to chapu, to je samozrejme super, jen jsem prekvapena, uz tam naky ten patek chodim a jeste jsem se s tim nesetkala, kolikrat to i na vikend vyslo a stejne me objednali na patek odpo nebo pondeli rano, vikend vubec neprisel do uvahy, takze jsem jen prekvapena. Mozna berou jen akutky. Samozrejme je to fajn vedet, diky

evulinka10
17. říj 2015

@sarasanus a ke komu chodíš? já jsem i při prvním odběru letos v červnu šla na odběr pro změnu v sobotu a od začátku pan doktor Kučera mluvil, že i když to vyjde na víkend, tak prostě přijde. Já jsem se ho na to právě ptala, jestli dělají i o víkendu a on říkal, když je to potřeba, tak prostě jdou 🙂 a jsem za to fakt ráda.

sarasanus
17. říj 2015

@evulinka10 k dr. Škurlovi, ale to je asi jedno, asi to tak funguje u obou jak rikate.. To ja vam zase verim ;)
Treba pribyvaji pacientky, tak to ani jinak nejde.. Jen kdyz si to predstavim kolik tam u mě bylo personalu pri odberu vajicek, sestry, mudr., anesteziolog ... Tak to jsou dobry. Tak potom nechapu proc to nemaji i v ordinacnich hodinach, treba jako akutni pripady nebo pohotovost ci tak 😀 ja pri hyperstimulaku kontaktovala nemocnici, protoze jsem myslela ze tam proste nejsou... A oni tam mozna byli... Tak jsem zase o neco chytrejsi 😉 diky!

lenik33
17. říj 2015

Jednou jsem se o tom bavila s jednou sestrickou a ta rikala,ze kdyby rozsirili ordinacni hodiny,tak by museli nabrat vic personalu,kdezto pokud maji soboty jen pro pripady odsati vajicek apod.,tak neni potreba tolik personalu jako normalne a oni se stridaji.a zatim pry nechteji jit cestou velkych CARu,kde maji ordinacni hodiny i o vikendu.

sarasanus
17. říj 2015

@lenik33 ahaa, tak super, my ty informace dame dokupy 🙂)) no kazdopadne je to dobry vedet...

evulinka10
18. říj 2015

Ahoj holky, mám po dnešním odběru, takže výsledek 6 folikulů = 6 vajíček, ale před odchodem byl za námi embryolog a říkal, že 2 byla špatná, tak máme 4 bojovníčky. Ráno budu volat, jak se vyvíjí 😉 Jinak jak jsme se bavily v diskuzi výše o odběrech o víkendu, tak dnes tam, byly dvě sestry z toho moje oblíbená Gábina, dále, anesteziolog a doktoři jak Kučera, tak i Škurla , protože dělali tři odběry 😉

sarasanus
18. říj 2015

@evulinka10 ty jo tak to gratuluji, chapu ze bys jich chtela asi vic, ale ono nekdy j lepsi ze je jich mene, za to kvalitnejsi, budu drzet palce aby se ted krasne vyvijela embryjka, jak ti je po odberu? Mne bylo mizerne par dni, bricho mega, docela se bojim do toho jit znovu...
A Gabina je ktera? Tipuji dlouhe vlasy, vlnite, byva vzdy u opu i transferu? Nebo za me tam vzdy byla 🙂
Kazdopadne at je ti dobre a vse se vyviji jak ma!! Na transfer kdy?

evulinka10
18. říj 2015

@sarasanus Já mám sníženou ovariální zásobu, takže na mně je vajíček docela dost a jsem ráda, že jich tolik bylo 😉 Jinak břicho mně bolí docela fest a mám ho nafouknuté jak balon, že jsme ani nezapnula kalhoty, když jsme odsud odjížděli 🙂 a jak jsme přijeli, tak jsme si musela jít lehnout a spala jsem skoro 4 hodiny. To minule mně bylo daleko líp, ale ono to přejde. Jinak Gábina je ta s těmi vlnitými vlasy, ale teď je ostříhaná a sluší ji to a hlavně je pořád usměvavá a nad věcí 😉 A já mám odložený transfer, takže u vajíček máme prodlouženou kultivaci do pátku a pak je odešlou na prozkoumání, jestli nebudou nějak geneticky poškozená a pak za cca 10-14 dní budou výsledky a pak se budeme domlouvat na KET. No jsou to nervy, hlavně se bojím zítřejšího telefonátu s embryologem, jestli se všechna vajíčka vyvíjí, ale uvidíme a pořád věřím že to dopadne dobře 😉

sarasanus
18. říj 2015

@evulinka10 urcite to dopadne, musi!!!! 🙂 tak to jo, uz to chapu u tebe, to potom jo 😉
No ja jsem sama zvedava jak u nas vymysli 2. Ivf, budu vas informovat 😎 at je lip!! Odpocivej a hodne moc tekutin

veervit
18. říj 2015

@evulinka10 ahoj, neboj, určitě to dopadne dobře! A jak říká sarasanus hodně pit! Mě nebylo nic moc, strašně moc js pila, bylo to utrpení, neustále chodit na zachod, ale ta bolest brzy přešla,(ještě ten den). Tak ať je co nejlíp! 😉 Držím palce a dej vědět, jak se vyvíjíte!